Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stulac kod Vrnjacke Banje - Poljna timetable

wednesday, 13.11.2019.
06:17 07:10 (00:53)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 06:17
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:32
dep. 06:32
9 km
Bogdanje
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
16 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Velika Drenova
arr. 06:55
dep. 06:55
21 km
Stragari kod Trstenika
arr. 07:00
dep. 07:00
24 km
Milutovac
arr. 07:05
dep. 07:05
28 km
Poljna
arr. 07:10
32 km
10:25 11:15 (00:50)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 10:25
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 10:28
dep. 10:28
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 10:31
dep. 10:31
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:34
dep. 10:34
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 10:36
dep. 10:36
9 km
Bogdanje
arr. 10:39
dep. 10:39
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 10:44
dep. 10:44
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 10:49
dep. 10:49
16 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 10:54
dep. 10:54
17 km
Velika Drenova
arr. 10:59
dep. 10:59
21 km
Stragari kod Trstenika
arr. 11:04
dep. 11:04
24 km
Milutovac
arr. 11:09
dep. 11:09
28 km
Poljna
arr. 11:15
32 km
13:12 14:00 (00:48)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 13:12
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 13:15
dep. 13:15
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 13:17
dep. 13:17
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:22
dep. 13:22
9 km
Bogdanje
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:40
dep. 13:40
17 km
Velika Drenova
arr. 13:45
dep. 13:45
21 km
Stragari kod Trstenika
arr. 13:50
dep. 13:50
24 km
Milutovac
arr. 13:55
dep. 13:55
28 km
Poljna
arr. 14:00
32 km
14:40 15:30 (00:50)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 14:40
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:43
dep. 14:43
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:46
dep. 14:46
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:52
dep. 14:52
9 km
Bogdanje
arr. 14:55
dep. 14:55
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 15:10
dep. 15:10
17 km
Velika Drenova
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Stragari kod Trstenika
arr. 15:20
dep. 15:20
24 km
Milutovac
arr. 15:25
dep. 15:25
28 km
Poljna
arr. 15:30
32 km
19:40 20:35 (00:55)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 19:40
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 19:45
dep. 19:45
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 19:48
dep. 19:48
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:57
dep. 19:57
9 km
Bogdanje
arr. 20:00
dep. 20:00
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 20:04
dep. 20:04
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:07
dep. 20:07
16 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 20:09
dep. 20:09
17 km
Velika Drenova
arr. 20:22
dep. 20:22
21 km
Stragari kod Trstenika
arr. 20:25
dep. 20:25
24 km
Milutovac
arr. 20:30
dep. 20:30
28 km
Poljna
arr. 20:35
32 km
Stulac kod Vrnjacke Banje - Poljna timetable
Departures on: thursday, 14.11.2019.
06:17 07:10 (00:53)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 06:17
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:32
dep. 06:32
9 km
Bogdanje
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
16 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Velika Drenova
arr. 06:55
dep. 06:55
21 km
Stragari kod Trstenika
arr. 07:00
dep. 07:00
24 km
Milutovac
arr. 07:05
dep. 07:05
28 km
Poljna
arr. 07:10
32 km
10:25 11:15 (00:50)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 10:25
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 10:28
dep. 10:28
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 10:31
dep. 10:31
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:34
dep. 10:34
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 10:36
dep. 10:36
9 km
Bogdanje
arr. 10:39
dep. 10:39
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 10:44
dep. 10:44
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 10:49
dep. 10:49
16 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 10:54
dep. 10:54
17 km
Velika Drenova
arr. 10:59
dep. 10:59
21 km
Stragari kod Trstenika
arr. 11:04
dep. 11:04
24 km
Milutovac
arr. 11:09
dep. 11:09
28 km
Poljna
arr. 11:15
32 km
13:12 14:00 (00:48)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 13:12
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 13:15
dep. 13:15
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 13:17
dep. 13:17
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:22
dep. 13:22
9 km
Bogdanje
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:40
dep. 13:40
17 km
Velika Drenova
arr. 13:45
dep. 13:45
21 km
Stragari kod Trstenika
arr. 13:50
dep. 13:50
24 km
Milutovac
arr. 13:55
dep. 13:55
28 km
Poljna
arr. 14:00
32 km
14:40 15:30 (00:50)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 14:40
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:43
dep. 14:43
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:46
dep. 14:46
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:52
dep. 14:52
9 km
Bogdanje
arr. 14:55
dep. 14:55
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 15:10
dep. 15:10
17 km
Velika Drenova
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Stragari kod Trstenika
arr. 15:20
dep. 15:20
24 km
Milutovac
arr. 15:25
dep. 15:25
28 km
Poljna
arr. 15:30
32 km
19:40 20:35 (00:55)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 19:40
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 19:45
dep. 19:45
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 19:48
dep. 19:48
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:57
dep. 19:57
9 km
Bogdanje
arr. 20:00
dep. 20:00
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 20:04
dep. 20:04
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:07
dep. 20:07
16 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 20:09
dep. 20:09
17 km
Velika Drenova
arr. 20:22
dep. 20:22
21 km
Stragari kod Trstenika
arr. 20:25
dep. 20:25
24 km
Milutovac
arr. 20:30
dep. 20:30
28 km
Poljna
arr. 20:35
32 km

Naselja Stulac kod Vrnjacke Banje i Poljna su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stulac kod Vrnjacke Banje je u 06:17 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.