Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stulac kod Vrnjacke Banje - Bozurevac timetable

thursday, 14.11.2019.
06:17 07:15 (00:58)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 06:17
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:32
dep. 06:32
9 km
Bogdanje
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
16 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
17 km
Rujisnik
arr. 06:53
dep. 06:53
21 km
Mala Sugubina
arr. 06:59
dep. 06:59
25 km
Riljac
arr. 07:06
dep. 07:06
30 km
Bozurevac
arr. 07:15
36 km
12:21 13:20 (00:59)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 12:21
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 12:24
dep. 12:24
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:26
dep. 12:26
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Bogdanje
arr. 12:40
dep. 12:40
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
17 km
Rujisnik
arr. 13:02
dep. 13:02
21 km
Mala Sugubina
arr. 13:08
dep. 13:08
25 km
Riljac
arr. 13:15
dep. 13:15
30 km
Bozurevac
arr. 13:20
36 km
14:40 15:35 (00:55)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 14:40
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:43
dep. 14:43
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:46
dep. 14:46
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:52
dep. 14:52
9 km
Bogdanje
arr. 14:55
dep. 14:55
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
17 km
Rujisnik
arr. 15:13
dep. 15:13
21 km
Mala Sugubina
arr. 15:19
dep. 15:19
25 km
Riljac
arr. 15:26
dep. 15:26
30 km
Bozurevac
arr. 15:35
36 km
15:36 16:45 (01:09)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 15:36
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 15:39
dep. 15:39
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 15:43
dep. 15:43
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:49
dep. 15:49
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:52
dep. 15:52
9 km
Bogdanje
arr. 15:55
dep. 15:55
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 16:00
dep. 16:00
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 16:04
dep. 16:04
16 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
17 km
Rujisnik
arr. 16:23
dep. 16:23
21 km
Mala Sugubina
arr. 16:29
dep. 16:29
25 km
Riljac
arr. 16:36
dep. 16:36
30 km
Bozurevac
arr. 16:45
36 km
19:40 20:35 (00:55)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 19:40
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 19:43
dep. 19:43
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 19:46
dep. 19:46
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:52
dep. 19:52
9 km
Bogdanje
arr. 19:55
dep. 19:55
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 20:00
dep. 20:00
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
16 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
17 km
Rujisnik
arr. 20:13
dep. 20:13
21 km
Mala Sugubina
arr. 20:19
dep. 20:19
25 km
Riljac
arr. 20:26
dep. 20:26
30 km
Bozurevac
arr. 20:35
36 km
Stulac kod Vrnjacke Banje - Bozurevac timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
06:17 07:15 (00:58)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 06:17
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:32
dep. 06:32
9 km
Bogdanje
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
16 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
17 km
Rujisnik
arr. 06:53
dep. 06:53
21 km
Mala Sugubina
arr. 06:59
dep. 06:59
25 km
Riljac
arr. 07:06
dep. 07:06
30 km
Bozurevac
arr. 07:15
36 km
12:21 13:20 (00:59)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 12:21
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 12:24
dep. 12:24
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:26
dep. 12:26
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Bogdanje
arr. 12:40
dep. 12:40
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
17 km
Rujisnik
arr. 13:02
dep. 13:02
21 km
Mala Sugubina
arr. 13:08
dep. 13:08
25 km
Riljac
arr. 13:15
dep. 13:15
30 km
Bozurevac
arr. 13:20
36 km
14:40 15:35 (00:55)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 14:40
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:43
dep. 14:43
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:46
dep. 14:46
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:52
dep. 14:52
9 km
Bogdanje
arr. 14:55
dep. 14:55
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
17 km
Rujisnik
arr. 15:13
dep. 15:13
21 km
Mala Sugubina
arr. 15:19
dep. 15:19
25 km
Riljac
arr. 15:26
dep. 15:26
30 km
Bozurevac
arr. 15:35
36 km
15:36 16:45 (01:09)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 15:36
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 15:39
dep. 15:39
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 15:43
dep. 15:43
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:49
dep. 15:49
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:52
dep. 15:52
9 km
Bogdanje
arr. 15:55
dep. 15:55
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 16:00
dep. 16:00
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 16:04
dep. 16:04
16 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
17 km
Rujisnik
arr. 16:23
dep. 16:23
21 km
Mala Sugubina
arr. 16:29
dep. 16:29
25 km
Riljac
arr. 16:36
dep. 16:36
30 km
Bozurevac
arr. 16:45
36 km
19:40 20:35 (00:55)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 19:40
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 19:43
dep. 19:43
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 19:46
dep. 19:46
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:52
dep. 19:52
9 km
Bogdanje
arr. 19:55
dep. 19:55
11 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 20:00
dep. 20:00
14 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
16 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
17 km
Rujisnik
arr. 20:13
dep. 20:13
21 km
Mala Sugubina
arr. 20:19
dep. 20:19
25 km
Riljac
arr. 20:26
dep. 20:26
30 km
Bozurevac
arr. 20:35
36 km

Naselja Stulac kod Vrnjacke Banje i Bozurevac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stulac kod Vrnjacke Banje je u 06:17 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.