Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stublica - Trstenik timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:40 06:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stublica
dep. 05:40
Stublica, Trifunovici
arr. 05:44
dep. 05:44
1 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 05:53
dep. 05:53
1.5 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Popina, Vodenica
arr. 06:04
dep. 06:04
6 km
Popina, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Popina, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
9 km
Dublje kod Trstenika
arr. 06:13
dep. 06:13
15 km
Dublje kod Trstenika, Jankovici
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Dublje kod Trstenika, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
13 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 06:15
dep. 06:15
16 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:19
dep. 06:19
18 km
Trstenik, Petoletka
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:25
21 km
07:10 07:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stublica
dep. 07:10
Stublica, Trifunovici
arr. 07:14
dep. 07:14
1 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 07:15
dep. 07:15
1.5 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 07:16
dep. 07:16
2 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
3 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
4 km
Popina, Vodenica
arr. 07:27
dep. 07:27
6 km
Popina, 2
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Popina, 1
arr. 07:34
dep. 07:34
9 km
Dublje kod Trstenika
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Trstenik, Petoletka
arr. 07:48
dep. 07:48
20 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:50
21 km
11:40 12:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stublica
dep. 11:40
Stublica, Trifunovici
arr. 11:49
dep. 11:49
1 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 11:50
dep. 11:50
1.5 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 11:51
dep. 11:51
2 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 11:54
dep. 11:54
3 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
4 km
Popina, Vodenica
arr. 12:02
dep. 12:02
6 km
Popina, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
8 km
Popina, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
9 km
Dublje kod Trstenika
arr. 12:13
dep. 12:13
15 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 12:15
dep. 12:15
16 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:19
dep. 12:19
18 km
Trstenik, Petoletka
arr. 12:23
dep. 12:23
20 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
21 km
13:15 14:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stublica
dep. 13:15
Stublica, Trifunovici
arr. 13:19
dep. 13:19
1 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 13:20
dep. 13:20
1.5 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 13:21
dep. 13:21
2 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 13:24
dep. 13:24
3 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
4 km
Popina, Vodenica
arr. 13:32
dep. 13:32
6 km
Popina, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
8 km
Popina, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
9 km
Dublje kod Trstenika
arr. 13:43
dep. 13:43
15 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 13:49
dep. 13:49
18 km
Trstenik, Petoletka
arr. 13:55
dep. 13:55
20 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:00
21 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stublica
dep. 16:00
Stublica, Trifunovici
arr. 16:04
dep. 16:04
1 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 16:05
dep. 16:05
1.5 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 16:09
dep. 16:09
3 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
Popina, Vodenica
arr. 16:17
dep. 16:17
6 km
Popina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
8 km
Popina, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
9 km
Dublje kod Trstenika
arr. 16:28
dep. 16:28
15 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 16:30
dep. 16:30
16 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 16:34
dep. 16:34
18 km
Trstenik, Petoletka
arr. 16:40
dep. 16:40
20 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:45
21 km
Stublica - Trstenik timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
05:40 06:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stublica
dep. 05:40
Stublica, Trifunovici
arr. 05:44
dep. 05:44
1 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 05:53
dep. 05:53
1.5 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Popina, Vodenica
arr. 06:04
dep. 06:04
6 km
Popina, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Popina, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
9 km
Dublje kod Trstenika
arr. 06:13
dep. 06:13
15 km
Dublje kod Trstenika, Jankovici
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Dublje kod Trstenika, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
13 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 06:15
dep. 06:15
16 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:19
dep. 06:19
18 km
Trstenik, Petoletka
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:25
21 km
07:10 07:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stublica
dep. 07:10
Stublica, Trifunovici
arr. 07:14
dep. 07:14
1 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 07:15
dep. 07:15
1.5 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 07:16
dep. 07:16
2 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
3 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
4 km
Popina, Vodenica
arr. 07:27
dep. 07:27
6 km
Popina, 2
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Popina, 1
arr. 07:34
dep. 07:34
9 km
Dublje kod Trstenika
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Trstenik, Petoletka
arr. 07:48
dep. 07:48
20 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:50
21 km
11:40 12:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stublica
dep. 11:40
Stublica, Trifunovici
arr. 11:49
dep. 11:49
1 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 11:50
dep. 11:50
1.5 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 11:51
dep. 11:51
2 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 11:54
dep. 11:54
3 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
4 km
Popina, Vodenica
arr. 12:02
dep. 12:02
6 km
Popina, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
8 km
Popina, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
9 km
Dublje kod Trstenika
arr. 12:13
dep. 12:13
15 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 12:15
dep. 12:15
16 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:19
dep. 12:19
18 km
Trstenik, Petoletka
arr. 12:23
dep. 12:23
20 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:25
21 km
13:15 14:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stublica
dep. 13:15
Stublica, Trifunovici
arr. 13:19
dep. 13:19
1 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 13:20
dep. 13:20
1.5 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 13:21
dep. 13:21
2 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 13:24
dep. 13:24
3 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
4 km
Popina, Vodenica
arr. 13:32
dep. 13:32
6 km
Popina, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
8 km
Popina, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
9 km
Dublje kod Trstenika
arr. 13:43
dep. 13:43
15 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 13:49
dep. 13:49
18 km
Trstenik, Petoletka
arr. 13:55
dep. 13:55
20 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:00
21 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stublica
dep. 16:00
Stublica, Trifunovici
arr. 16:04
dep. 16:04
1 km
Brezovica kod Trstenika, Atanaskovici
arr. 16:05
dep. 16:05
1.5 km
Brezovica kod Trstenika, Prnjavor
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Brezovica kod Trstenika, 2
arr. 16:09
dep. 16:09
3 km
Brezovica kod Trstenika, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
Popina, Vodenica
arr. 16:17
dep. 16:17
6 km
Popina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
8 km
Popina, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
9 km
Dublje kod Trstenika
arr. 16:28
dep. 16:28
15 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 16:30
dep. 16:30
16 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 16:34
dep. 16:34
18 km
Trstenik, Petoletka
arr. 16:40
dep. 16:40
20 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:45
21 km

Naselja Stublica i Trstenik su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stublica je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.