Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stubla kod Medvede - Medvedja timetable

thursday, 22.04.2021.
07:00 07:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubla kod Medvede
dep. 07:00
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 07:15
dep. 07:15
7 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 07:22
dep. 07:22
10 km
Medvedja , Micovici
arr. 07:24
dep. 07:24
11 km
Medvedja , Buturovici
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Medvedja , Kevcani
arr. 07:28
dep. 07:28
14 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:30
15 km
14:00 14:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubla kod Medvede
dep. 14:00
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 14:13
dep. 14:13
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 14:18
dep. 14:18
9 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Medvedja , Micovici
arr. 14:24
dep. 14:24
11 km
Medvedja , Buturovici
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Medvedja , Kevcani
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:30
15 km
Stubla kod Medvede - Medvedja timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
07:00 07:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubla kod Medvede
dep. 07:00
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 07:15
dep. 07:15
7 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 07:22
dep. 07:22
10 km
Medvedja , Micovici
arr. 07:24
dep. 07:24
11 km
Medvedja , Buturovici
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Medvedja , Kevcani
arr. 07:28
dep. 07:28
14 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:30
15 km
14:00 14:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubla kod Medvede
dep. 14:00
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 14:13
dep. 14:13
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 14:18
dep. 14:18
9 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Medvedja , Micovici
arr. 14:24
dep. 14:24
11 km
Medvedja , Buturovici
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Medvedja , Kevcani
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:30
15 km
Stubla kod Medvede - Medvedja timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
07:00 07:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubla kod Medvede
dep. 07:00
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 07:15
dep. 07:15
7 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 07:22
dep. 07:22
10 km
Medvedja , Micovici
arr. 07:24
dep. 07:24
11 km
Medvedja , Buturovici
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Medvedja , Kevcani
arr. 07:28
dep. 07:28
14 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:30
15 km
14:00 14:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubla kod Medvede
dep. 14:00
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 14:13
dep. 14:13
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 14:18
dep. 14:18
9 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Medvedja , Micovici
arr. 14:24
dep. 14:24
11 km
Medvedja , Buturovici
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Medvedja , Kevcani
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:30
15 km
Stubla kod Medvede - Medvedja timetable
Departures on: tuesday, 27.04.2021.
07:00 07:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubla kod Medvede
dep. 07:00
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 07:15
dep. 07:15
7 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 07:22
dep. 07:22
10 km
Medvedja , Micovici
arr. 07:24
dep. 07:24
11 km
Medvedja , Buturovici
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Medvedja , Kevcani
arr. 07:28
dep. 07:28
14 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:30
15 km
14:00 14:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubla kod Medvede
dep. 14:00
Stubla kod Medvede, Jevremovici
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Stubla kod Medvede, Skola
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Stubla kod Medvede, Kontici
arr. 14:13
dep. 14:13
6 km
Stubla kod Medvede, Veljkovici
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Stubla kod Medvede, Talevici
arr. 14:18
dep. 14:18
9 km
Medvedja , Dimitrijevici
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Medvedja , Micovici
arr. 14:24
dep. 14:24
11 km
Medvedja , Buturovici
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Medvedja , Kevcani
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:30
15 km

Naselja Stubla kod Medvede i Medvedja su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stubla kod Medvede je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.