Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stubica kod Paracina - Paracin timetable

tuesday, 04.10.2022.
05:00 05:40 (00:40)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubica kod Paracina, 3
dep. 05:00
Stubica kod Paracina, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
0.5 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
1 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
5.4 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 05:15
dep. 05:15
5.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 05:16
dep. 05:16
6.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
8.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
11.3 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
13.1 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 05:32
dep. 05:32
13.6 km
arr. 05:36
dep. 05:36
16.8 km
arr. 05:37
dep. 05:37
17.5 km
Paracin, Bus station
arr. 05:40
18.7 km
06:50 07:40 (00:50)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubica kod Paracina, 3
dep. 06:50
Stubica kod Paracina, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
0.5 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
1 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
5.4 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 07:06
dep. 07:06
5.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 07:07
dep. 07:07
6.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
8.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
11.3 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
13.1 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
13.6 km
arr. 07:32
dep. 07:32
16.8 km
arr. 07:34
dep. 07:34
17.5 km
Paracin, Bus station
arr. 07:40
18.7 km
11:15 11:55 (00:40)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubica kod Paracina, 3
dep. 11:15
Stubica kod Paracina, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
0.5 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
5.4 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 11:30
dep. 11:30
5.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 11:31
dep. 11:31
6.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
8.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
11.3 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 11:46
dep. 11:46
13.1 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 11:47
dep. 11:47
13.6 km
arr. 11:51
dep. 11:51
16.8 km
arr. 11:52
dep. 11:52
17.5 km
Paracin, Bus station
arr. 11:55
18.7 km
13:00 13:40 (00:40)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubica kod Paracina, 3
dep. 13:00
Stubica kod Paracina, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
1 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
5.4 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 13:15
dep. 13:15
5.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 13:16
dep. 13:16
6.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
8.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
11.3 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
13.1 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 13:32
dep. 13:32
13.6 km
arr. 13:36
dep. 13:36
16.8 km
arr. 13:37
dep. 13:37
17.5 km
Paracin, Bus station
arr. 13:40
18.7 km
16:15 16:55 (00:40)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubica kod Paracina, 3
dep. 16:15
Stubica kod Paracina, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
0.5 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
1 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
5.4 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 16:30
dep. 16:30
5.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 16:31
dep. 16:31
6.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
8.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
11.3 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
13.1 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 16:47
dep. 16:47
13.6 km
arr. 16:51
dep. 16:51
16.8 km
arr. 16:52
dep. 16:52
17.5 km
Paracin, Bus station
arr. 16:55
18.7 km
17:15 17:55 (00:40)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubica kod Paracina, 3
dep. 17:15
Stubica kod Paracina, 2
arr. 17:17
dep. 17:17
0.5 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 17:19
dep. 17:19
1 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
5.4 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 17:30
dep. 17:30
5.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 17:31
dep. 17:31
6.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
8.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 17:42
dep. 17:42
11.3 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
13.1 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 17:47
dep. 17:47
13.6 km
arr. 17:51
dep. 17:51
16.8 km
arr. 17:52
dep. 17:52
17.5 km
Paracin, Bus station
arr. 17:55
18.7 km
21:00 21:40 (00:40)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubica kod Paracina, 3
dep. 21:00
Stubica kod Paracina, 2
arr. 21:02
dep. 21:02
0.5 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 21:04
dep. 21:04
1 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 21:14
dep. 21:14
5.4 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 21:15
dep. 21:15
5.7 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 21:16
dep. 21:16
6.1 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 21:21
dep. 21:21
8.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 21:27
dep. 21:27
11.3 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
13.1 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 21:32
dep. 21:32
13.6 km
arr. 21:36
dep. 21:36
16.8 km
arr. 21:37
dep. 21:37
17.5 km
Paracin, Bus station
arr. 21:40
18.7 km

Naselja Stubica kod Paracina i Paracin su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stubica kod Paracina je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.