Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stubal kod Kraljeva - Kraljevo timetable

thursday, 27.02.2020.
05:45 06:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubal kod Kraljeva
dep. 05:45
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 05:48
dep. 05:48
0.9 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 05:50
dep. 05:50
2.1 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 05:51
dep. 05:51
3.1 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 05:53
dep. 05:53
3.9 km
Cukojevac
arr. 05:58
dep. 05:58
4.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 06:03
dep. 06:03
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:08
dep. 06:08
7.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 06:11
dep. 06:11
8.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
10.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
12.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 06:20
dep. 06:20
15.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 06:22
dep. 06:22
16.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 06:23
dep. 06:23
17.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:25
18.5 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubal kod Kraljeva
dep. 07:00
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 07:03
dep. 07:03
0.9 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 07:05
dep. 07:05
2.1 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 07:06
dep. 07:06
3.1 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 07:08
dep. 07:08
3.9 km
Cukojevac
arr. 07:13
dep. 07:13
4.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 07:23
dep. 07:23
7.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:26
dep. 07:26
8.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
10.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
12.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:35
dep. 07:35
15.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:37
dep. 07:37
16.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 07:38
dep. 07:38
17.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:40
18.5 km
11:25 12:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubal kod Kraljeva
dep. 11:25
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 11:28
dep. 11:28
0.9 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 11:30
dep. 11:30
2.1 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 11:31
dep. 11:31
3.1 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 11:33
dep. 11:33
3.9 km
Cukojevac
arr. 11:38
dep. 11:38
4.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 11:43
dep. 11:43
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 11:48
dep. 11:48
7.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 11:51
dep. 11:51
8.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
10.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
12.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 12:00
dep. 12:00
15.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 12:02
dep. 12:02
16.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 12:03
dep. 12:03
17.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:05
18.5 km
13:40 14:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubal kod Kraljeva
dep. 13:40
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 13:43
dep. 13:43
0.9 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 13:45
dep. 13:45
2.1 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 13:46
dep. 13:46
3.1 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 13:48
dep. 13:48
3.9 km
Cukojevac
arr. 13:53
dep. 13:53
4.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:58
dep. 13:58
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 14:03
dep. 14:03
7.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 14:06
dep. 14:06
8.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 14:08
dep. 14:08
10.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 14:13
dep. 14:13
12.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:15
dep. 14:15
15.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 14:17
dep. 14:17
16.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 14:18
dep. 14:18
17.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:20
18.5 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubal kod Kraljeva
dep. 16:00
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 16:03
dep. 16:03
0.9 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 16:05
dep. 16:05
2.1 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 16:06
dep. 16:06
3.1 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 16:08
dep. 16:08
3.9 km
Cukojevac
arr. 16:13
dep. 16:13
4.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 16:18
dep. 16:18
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 16:23
dep. 16:23
7.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 16:26
dep. 16:26
8.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
10.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
12.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 16:35
dep. 16:35
15.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 16:37
dep. 16:37
16.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 16:38
dep. 16:38
17.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:40
18.5 km
20:15 20:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubal kod Kraljeva
dep. 20:15
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 20:18
dep. 20:18
0.9 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 20:20
dep. 20:20
2.1 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 20:21
dep. 20:21
3.1 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 20:23
dep. 20:23
3.9 km
Cukojevac
arr. 20:28
dep. 20:28
4.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 20:33
dep. 20:33
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 20:38
dep. 20:38
7.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:41
dep. 20:41
8.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 20:43
dep. 20:43
10.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
12.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 20:50
dep. 20:50
15.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 20:52
dep. 20:52
16.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 20:53
dep. 20:53
17.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:55
18.5 km
Stubal kod Kraljeva - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:45 06:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubal kod Kraljeva
dep. 05:45
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 05:48
dep. 05:48
0.9 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 05:50
dep. 05:50
2.1 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 05:51
dep. 05:51
3.1 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 05:53
dep. 05:53
3.9 km
Cukojevac
arr. 05:58
dep. 05:58
4.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 06:03
dep. 06:03
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:08
dep. 06:08
7.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 06:11
dep. 06:11
8.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
10.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
12.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 06:20
dep. 06:20
15.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 06:22
dep. 06:22
16.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 06:23
dep. 06:23
17.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:25
18.5 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubal kod Kraljeva
dep. 07:00
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 07:03
dep. 07:03
0.9 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 07:05
dep. 07:05
2.1 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 07:06
dep. 07:06
3.1 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 07:08
dep. 07:08
3.9 km
Cukojevac
arr. 07:13
dep. 07:13
4.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 07:23
dep. 07:23
7.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:26
dep. 07:26
8.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
10.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
12.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:35
dep. 07:35
15.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:37
dep. 07:37
16.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 07:38
dep. 07:38
17.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:40
18.5 km
11:25 12:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubal kod Kraljeva
dep. 11:25
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 11:28
dep. 11:28
0.9 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 11:30
dep. 11:30
2.1 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 11:31
dep. 11:31
3.1 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 11:33
dep. 11:33
3.9 km
Cukojevac
arr. 11:38
dep. 11:38
4.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 11:43
dep. 11:43
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 11:48
dep. 11:48
7.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 11:51
dep. 11:51
8.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
10.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
12.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 12:00
dep. 12:00
15.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 12:02
dep. 12:02
16.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 12:03
dep. 12:03
17.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:05
18.5 km
13:40 14:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubal kod Kraljeva
dep. 13:40
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 13:43
dep. 13:43
0.9 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 13:45
dep. 13:45
2.1 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 13:46
dep. 13:46
3.1 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 13:48
dep. 13:48
3.9 km
Cukojevac
arr. 13:53
dep. 13:53
4.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:58
dep. 13:58
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 14:03
dep. 14:03
7.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 14:06
dep. 14:06
8.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 14:08
dep. 14:08
10.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 14:13
dep. 14:13
12.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:15
dep. 14:15
15.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 14:17
dep. 14:17
16.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 14:18
dep. 14:18
17.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:20
18.5 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubal kod Kraljeva
dep. 16:00
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 16:03
dep. 16:03
0.9 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 16:05
dep. 16:05
2.1 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 16:06
dep. 16:06
3.1 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 16:08
dep. 16:08
3.9 km
Cukojevac
arr. 16:13
dep. 16:13
4.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 16:18
dep. 16:18
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 16:23
dep. 16:23
7.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 16:26
dep. 16:26
8.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
10.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
12.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 16:35
dep. 16:35
15.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 16:37
dep. 16:37
16.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 16:38
dep. 16:38
17.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:40
18.5 km
20:15 20:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stubal kod Kraljeva
dep. 20:15
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 20:18
dep. 20:18
0.9 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 20:20
dep. 20:20
2.1 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 20:21
dep. 20:21
3.1 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 20:23
dep. 20:23
3.9 km
Cukojevac
arr. 20:28
dep. 20:28
4.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 20:33
dep. 20:33
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 20:38
dep. 20:38
7.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:41
dep. 20:41
8.8 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 20:43
dep. 20:43
10.9 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
12.5 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 20:50
dep. 20:50
15.5 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 20:52
dep. 20:52
16.7 km
Kraljevo, AMD
arr. 20:53
dep. 20:53
17.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:55
18.5 km

Naselja Stubal kod Kraljeva i Kraljevo su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stubal kod Kraljeva je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.