Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Strojinci - Brus timetable

monday, 21.10.2019.
06:00 06:25 (00:25)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 06:00
Strojinci, 3
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Strojinci, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Lepenac, PR
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Lepenac, P
arr. 06:14
dep. 06:14
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Trsanovci
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Brus, Bus station
arr. 06:25
11.5 km
14:15 14:45 (00:30)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 14:15
Strojinci, 3
arr. 14:17
dep. 14:17
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
2 km
Strojinci, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Lepenac, PR
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Lepenac, P
arr. 14:31
dep. 14:31
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 14:34
dep. 14:34
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Trsanovci
arr. 14:36
dep. 14:36
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Brus, Bus station
arr. 14:45
11.5 km
15:45 16:10 (00:25)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 15:45
Strojinci, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Strojinci, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 15:53
dep. 15:53
4 km
Lepenac, PR
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Lepenac, P
arr. 15:59
dep. 15:59
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:01
dep. 16:01
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Trsanovci
arr. 16:03
dep. 16:03
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Brus, Bus station
arr. 16:10
11.5 km
Strojinci - Brus timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
06:00 06:25 (00:25)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 06:00
Strojinci, 3
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Strojinci, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Lepenac, PR
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Lepenac, P
arr. 06:14
dep. 06:14
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Trsanovci
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Brus, Bus station
arr. 06:25
11.5 km
14:15 14:45 (00:30)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 14:15
Strojinci, 3
arr. 14:17
dep. 14:17
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
2 km
Strojinci, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Lepenac, PR
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Lepenac, P
arr. 14:31
dep. 14:31
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 14:34
dep. 14:34
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Trsanovci
arr. 14:36
dep. 14:36
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Brus, Bus station
arr. 14:45
11.5 km
15:45 16:10 (00:25)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 15:45
Strojinci, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Strojinci, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 15:53
dep. 15:53
4 km
Lepenac, PR
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Lepenac, P
arr. 15:59
dep. 15:59
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:01
dep. 16:01
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Trsanovci
arr. 16:03
dep. 16:03
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Brus, Bus station
arr. 16:10
11.5 km
Strojinci - Brus timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:00 06:25 (00:25)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 06:00
Strojinci, 3
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Strojinci, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Lepenac, PR
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Lepenac, P
arr. 06:14
dep. 06:14
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Trsanovci
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Brus, Bus station
arr. 06:25
11.5 km
14:15 14:45 (00:30)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 14:15
Strojinci, 3
arr. 14:17
dep. 14:17
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
2 km
Strojinci, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Lepenac, PR
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Lepenac, P
arr. 14:31
dep. 14:31
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 14:34
dep. 14:34
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Trsanovci
arr. 14:36
dep. 14:36
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Brus, Bus station
arr. 14:45
11.5 km
15:45 16:10 (00:25)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 15:45
Strojinci, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Strojinci, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 15:53
dep. 15:53
4 km
Lepenac, PR
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Lepenac, P
arr. 15:59
dep. 15:59
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:01
dep. 16:01
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Trsanovci
arr. 16:03
dep. 16:03
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Brus, Bus station
arr. 16:10
11.5 km

Naselja Strojinci i Brus su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Strojinci je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.