Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Strojinci - Brus timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:00 06:25 (00:25)
4
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 06:00
Strojinci, 3
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Strojinci, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Lepenac, PR
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Lepenac, P
arr. 06:14
dep. 06:14
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Trsanovci
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Brus, Bus station
arr. 06:25
11.5 km
15:45 16:10 (00:25)
4
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 15:45
Strojinci, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Strojinci, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 15:53
dep. 15:53
4 km
Lepenac, PR
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Lepenac, P
arr. 15:59
dep. 15:59
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:01
dep. 16:01
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Trsanovci
arr. 16:03
dep. 16:03
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Brus, Bus station
arr. 16:10
11.5 km
Strojinci - Brus timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:00 06:25 (00:25)
4
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 06:00
Strojinci, 3
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Strojinci, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Lepenac, PR
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Lepenac, P
arr. 06:14
dep. 06:14
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Trsanovci
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Brus, Bus station
arr. 06:25
11.5 km
15:45 16:10 (00:25)
4
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 15:45
Strojinci, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Strojinci, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 15:53
dep. 15:53
4 km
Lepenac, PR
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Lepenac, P
arr. 15:59
dep. 15:59
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:01
dep. 16:01
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Trsanovci
arr. 16:03
dep. 16:03
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Brus, Bus station
arr. 16:10
11.5 km
Strojinci - Brus timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:00 06:25 (00:25)
4
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 06:00
Strojinci, 3
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Strojinci, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Lepenac, PR
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Lepenac, P
arr. 06:14
dep. 06:14
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Trsanovci
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Brus, Bus station
arr. 06:25
11.5 km
15:45 16:10 (00:25)
4
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 15:45
Strojinci, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Strojinci, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 15:53
dep. 15:53
4 km
Lepenac, PR
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Lepenac, P
arr. 15:59
dep. 15:59
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:01
dep. 16:01
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Trsanovci
arr. 16:03
dep. 16:03
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Brus, Bus station
arr. 16:10
11.5 km
Strojinci - Brus timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
06:00 06:25 (00:25)
4
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 06:00
Strojinci, 3
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Strojinci, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Lepenac, PR
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Lepenac, P
arr. 06:14
dep. 06:14
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Trsanovci
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Brus, Bus station
arr. 06:25
11.5 km
15:45 16:10 (00:25)
4
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Strojinci, 4
dep. 15:45
Strojinci, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
0.5 km
Strojinci, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Strojinci, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
3 km
Lepenac, Gnjila
arr. 15:53
dep. 15:53
4 km
Lepenac, PR
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Lepenac, P
arr. 15:59
dep. 15:59
6.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:01
dep. 16:01
7.5 km
Trsanovci, K
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Trsanovci
arr. 16:03
dep. 16:03
8.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Brus, Bus station
arr. 16:10
11.5 km

Naselja Strojinci i Brus su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Strojinci je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.