Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Strmovo kod Lazarevca - Lazarevac timetable

wednesday, 16.10.2019.
06:00 06:55 (00:55)
SpomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
dep. 06:00
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 06:04
dep. 06:04
1 km
Prkosava, Okretnica
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Prkosava, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
4.5 km
Prkosava, Kop
arr. 06:14
dep. 06:14
5.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 06:19
dep. 06:19
7.5 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 06:21
dep. 06:21
8.5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 06:23
dep. 06:23
9.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:25
dep. 06:25
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 06:28
dep. 06:28
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:31
dep. 06:31
14 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:34
dep. 06:34
16 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
17.5 km
arr. 06:41
dep. 06:41
19 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:43
dep. 06:43
19.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:44
dep. 06:44
21.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:47
dep. 06:47
23.5 km
Sopic, Dom
arr. 06:49
dep. 06:49
25 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
25.5 km
Lazarevac, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
26 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:55
26.5 km
07:00 07:55 (00:55)
Lazica kuceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
dep. 07:00
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 07:04
dep. 07:04
1.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Prkosava, N kuce
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Prkosava, Okretnica
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Prkosava, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
5.5 km
Prkosava, Kop
arr. 07:16
dep. 07:16
6.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 07:21
dep. 07:21
8.5 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 07:23
dep. 07:23
10 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 07:25
dep. 07:25
11 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:27
dep. 07:27
11.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 07:32
dep. 07:32
12.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 07:33
dep. 07:33
12.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:35
dep. 07:35
13.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 07:36
dep. 07:36
14.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:37
dep. 07:37
15.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
16.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
16.7 km
Burovo, Okretnica
arr. 07:41
dep. 07:41
17.7 km
Burovo, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
18.7 km
Burovo, Potok
arr. 07:46
dep. 07:46
19.7 km
arr. 07:47
dep. 07:47
20.2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 07:48
dep. 07:48
20.7 km
Burovo, Prodavnica
arr. 07:49
dep. 07:49
21.2 km
Lazarevac, Groblje
arr. 07:51
dep. 07:51
21.7 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 07:52
dep. 07:52
22.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:55
23.2 km
11:50 12:32 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
dep. 11:50
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 11:54
dep. 11:54
1 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 11:56
dep. 11:56
2 km
Barosevac, Montaza
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Barosevac, N kuce
arr. 12:02
dep. 12:02
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 12:04
dep. 12:04
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 12:09
dep. 12:09
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 12:12
dep. 12:12
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 12:13
dep. 12:13
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 12:14
dep. 12:14
10 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 12:15
dep. 12:15
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 12:16
dep. 12:16
11 km
Burovo, Okretnica
arr. 12:18
dep. 12:18
12 km
Burovo, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Burovo, Potok
arr. 12:23
dep. 12:23
14 km
arr. 12:24
dep. 12:24
14.5 km
Burovo, Novo naselje
arr. 12:25
dep. 12:25
15 km
Burovo, Prodavnica
arr. 12:26
dep. 12:26
15.5 km
Lazarevac, Groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
16 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 12:29
dep. 12:29
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:32
17.5 km
16:50 17:32 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
dep. 16:50
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 16:52
dep. 16:52
0.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
1 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 16:56
dep. 16:56
2 km
Barosevac, Montaza
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Barosevac, N kuce
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:04
dep. 17:04
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 17:09
dep. 17:09
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:12
dep. 17:12
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 17:13
dep. 17:13
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 17:14
dep. 17:14
10 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 17:15
dep. 17:15
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 17:16
dep. 17:16
11 km
Burovo, Okretnica
arr. 17:18
dep. 17:18
12 km
Burovo, Dom
arr. 17:20
dep. 17:20
13 km
Burovo, Potok
arr. 17:23
dep. 17:23
14 km
arr. 17:24
dep. 17:24
14.5 km
Burovo, Novo naselje
arr. 17:25
dep. 17:25
15 km
Burovo, Prodavnica
arr. 17:26
dep. 17:26
15.5 km
Lazarevac, Groblje
arr. 17:28
dep. 17:28
16 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 17:29
dep. 17:29
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:32
17.5 km
Strmovo kod Lazarevca - Lazarevac timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
06:00 06:55 (00:55)
SpomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
dep. 06:00
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 06:04
dep. 06:04
1 km
Prkosava, Okretnica
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Prkosava, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
4.5 km
Prkosava, Kop
arr. 06:14
dep. 06:14
5.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 06:19
dep. 06:19
7.5 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 06:21
dep. 06:21
8.5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 06:23
dep. 06:23
9.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:25
dep. 06:25
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 06:28
dep. 06:28
12.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:31
dep. 06:31
14 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:34
dep. 06:34
16 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
17.5 km
arr. 06:41
dep. 06:41
19 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:43
dep. 06:43
19.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:44
dep. 06:44
21.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:47
dep. 06:47
23.5 km
Sopic, Dom
arr. 06:49
dep. 06:49
25 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
25.5 km
Lazarevac, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
26 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:55
26.5 km
07:00 07:55 (00:55)
Lazica kuceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
dep. 07:00
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 07:04
dep. 07:04
1.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Prkosava, N kuce
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Prkosava, Okretnica
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Prkosava, N kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Prkosava, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
5.5 km
Prkosava, Kop
arr. 07:16
dep. 07:16
6.5 km
Rudovci, Dikovan
arr. 07:21
dep. 07:21
8.5 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 07:23
dep. 07:23
10 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 07:25
dep. 07:25
11 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:27
dep. 07:27
11.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 07:32
dep. 07:32
12.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 07:33
dep. 07:33
12.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:35
dep. 07:35
13.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 07:36
dep. 07:36
14.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:37
dep. 07:37
15.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
16.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
16.7 km
Burovo, Okretnica
arr. 07:41
dep. 07:41
17.7 km
Burovo, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
18.7 km
Burovo, Potok
arr. 07:46
dep. 07:46
19.7 km
arr. 07:47
dep. 07:47
20.2 km
Burovo, Novo naselje
arr. 07:48
dep. 07:48
20.7 km
Burovo, Prodavnica
arr. 07:49
dep. 07:49
21.2 km
Lazarevac, Groblje
arr. 07:51
dep. 07:51
21.7 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 07:52
dep. 07:52
22.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:55
23.2 km
11:50 12:32 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
dep. 11:50
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 11:54
dep. 11:54
1 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 11:56
dep. 11:56
2 km
Barosevac, Montaza
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Barosevac, N kuce
arr. 12:02
dep. 12:02
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 12:04
dep. 12:04
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 12:09
dep. 12:09
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 12:12
dep. 12:12
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 12:13
dep. 12:13
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 12:14
dep. 12:14
10 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 12:15
dep. 12:15
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 12:16
dep. 12:16
11 km
Burovo, Okretnica
arr. 12:18
dep. 12:18
12 km
Burovo, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Burovo, Potok
arr. 12:23
dep. 12:23
14 km
arr. 12:24
dep. 12:24
14.5 km
Burovo, Novo naselje
arr. 12:25
dep. 12:25
15 km
Burovo, Prodavnica
arr. 12:26
dep. 12:26
15.5 km
Lazarevac, Groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
16 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 12:29
dep. 12:29
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:32
17.5 km
16:50 17:32 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strmovo kod Lazarevca, Okretnica
dep. 16:50
Strmovo kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 16:52
dep. 16:52
0.5 km
Strmovo kod Lazarevca, Spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
1 km
Strmovo kod Lazarevca, Lazica kuce
arr. 16:56
dep. 16:56
2 km
Barosevac, Montaza
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Barosevac, N kuce
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:04
dep. 17:04
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 17:09
dep. 17:09
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:12
dep. 17:12
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 17:13
dep. 17:13
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 17:14
dep. 17:14
10 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 17:15
dep. 17:15
10.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 17:16
dep. 17:16
11 km
Burovo, Okretnica
arr. 17:18
dep. 17:18
12 km
Burovo, Dom
arr. 17:20
dep. 17:20
13 km
Burovo, Potok
arr. 17:23
dep. 17:23
14 km
arr. 17:24
dep. 17:24
14.5 km
Burovo, Novo naselje
arr. 17:25
dep. 17:25
15 km
Burovo, Prodavnica
arr. 17:26
dep. 17:26
15.5 km
Lazarevac, Groblje
arr. 17:28
dep. 17:28
16 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 17:29
dep. 17:29
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:32
17.5 km

Naselja Strmovo kod Lazarevca i Lazarevac su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Strmovo kod Lazarevca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 16:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.