Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Strezimirovci - Surdulica timetable

tuesday, 22.10.2019.
08:10 09:12 (01:02)
Granicni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strezimirovci, Granicni prelaz
dep. 08:10
Klisura kod Surdulice
arr. 08:18
dep. 08:18
6.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 08:26
dep. 08:26
14.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Perine barake
arr. 08:31
dep. 08:31
18.3 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 08:33
dep. 08:33
19.5 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:38
dep. 08:38
23.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 08:57
dep. 08:57
28.3 km
Bitvrda, Glocka
arr. 09:00
dep. 09:00
31.3 km
Curkovica kod Surdulice, Popov most
arr. 09:02
dep. 09:02
33.3 km
Curkovica kod Surdulice
arr. 09:07
dep. 09:07
38.3 km
Surdulica, Center
arr. 09:12
43.3 km
08:15 09:26 (01:11)
Granicni prelazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strezimirovci, Granicni prelaz
dep. 08:15
Klisura kod Surdulice
arr. 08:23
dep. 08:23
6.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 08:33
dep. 08:33
14.5 km
Surdulica, Bus station
arr. 09:26
46.5 km
20:15 21:08 (00:53)
Granicni prelazul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strezimirovci, Granicni prelaz
dep. 20:15
Klisura kod Surdulice
arr. 20:22
dep. 20:22
6.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 20:29
dep. 20:29
14.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Perine barake
arr. 20:33
dep. 20:33
18.3 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 20:34
dep. 20:34
19.5 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 20:38
dep. 20:38
23.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 20:54
dep. 20:54
28.3 km
Bitvrda, Glocka
arr. 20:56
dep. 20:56
31.3 km
Curkovica kod Surdulice, Popov most
arr. 20:57
dep. 20:57
33.3 km
Curkovica kod Surdulice
arr. 21:01
dep. 21:01
38.3 km
Surdulica, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
43.3 km
Surdulica, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
43.3 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 21:08
44.3 km
Strezimirovci - Surdulica timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
08:10 09:12 (01:02)
Granicni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strezimirovci, Granicni prelaz
dep. 08:10
Klisura kod Surdulice
arr. 08:18
dep. 08:18
6.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 08:26
dep. 08:26
14.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Perine barake
arr. 08:31
dep. 08:31
18.3 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 08:33
dep. 08:33
19.5 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:38
dep. 08:38
23.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 08:57
dep. 08:57
28.3 km
Bitvrda, Glocka
arr. 09:00
dep. 09:00
31.3 km
Curkovica kod Surdulice, Popov most
arr. 09:02
dep. 09:02
33.3 km
Curkovica kod Surdulice
arr. 09:07
dep. 09:07
38.3 km
Surdulica, Center
arr. 09:12
43.3 km
08:15 09:26 (01:11)
Granicni prelazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strezimirovci, Granicni prelaz
dep. 08:15
Klisura kod Surdulice
arr. 08:23
dep. 08:23
6.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 08:33
dep. 08:33
14.5 km
Surdulica, Bus station
arr. 09:26
46.5 km
20:15 21:08 (00:53)
Granicni prelazul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strezimirovci, Granicni prelaz
dep. 20:15
Klisura kod Surdulice
arr. 20:22
dep. 20:22
6.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 20:29
dep. 20:29
14.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Perine barake
arr. 20:33
dep. 20:33
18.3 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 20:34
dep. 20:34
19.5 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 20:38
dep. 20:38
23.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 20:54
dep. 20:54
28.3 km
Bitvrda, Glocka
arr. 20:56
dep. 20:56
31.3 km
Curkovica kod Surdulice, Popov most
arr. 20:57
dep. 20:57
33.3 km
Curkovica kod Surdulice
arr. 21:01
dep. 21:01
38.3 km
Surdulica, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
43.3 km
Surdulica, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
43.3 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 21:08
44.3 km
Strezimirovci - Surdulica timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
08:10 09:12 (01:02)
Granicni prelazCenter
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strezimirovci, Granicni prelaz
dep. 08:10
Klisura kod Surdulice
arr. 08:18
dep. 08:18
6.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 08:26
dep. 08:26
14.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Perine barake
arr. 08:31
dep. 08:31
18.3 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 08:33
dep. 08:33
19.5 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:38
dep. 08:38
23.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 08:57
dep. 08:57
28.3 km
Bitvrda, Glocka
arr. 09:00
dep. 09:00
31.3 km
Curkovica kod Surdulice, Popov most
arr. 09:02
dep. 09:02
33.3 km
Curkovica kod Surdulice
arr. 09:07
dep. 09:07
38.3 km
Surdulica, Center
arr. 09:12
43.3 km
08:15 09:26 (01:11)
Granicni prelazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strezimirovci, Granicni prelaz
dep. 08:15
Klisura kod Surdulice
arr. 08:23
dep. 08:23
6.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 08:33
dep. 08:33
14.5 km
Surdulica, Bus station
arr. 09:26
46.5 km
20:15 21:08 (00:53)
Granicni prelazul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Strezimirovci, Granicni prelaz
dep. 20:15
Klisura kod Surdulice
arr. 20:22
dep. 20:22
6.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 20:29
dep. 20:29
14.3 km
Vlasina Stojkoviceva, Perine barake
arr. 20:33
dep. 20:33
18.3 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 20:34
dep. 20:34
19.5 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 20:38
dep. 20:38
23.8 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 20:54
dep. 20:54
28.3 km
Bitvrda, Glocka
arr. 20:56
dep. 20:56
31.3 km
Curkovica kod Surdulice, Popov most
arr. 20:57
dep. 20:57
33.3 km
Curkovica kod Surdulice
arr. 21:01
dep. 21:01
38.3 km
Surdulica, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
43.3 km
Surdulica, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
43.3 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 21:08
44.3 km

Naselja Strezimirovci i Surdulica su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 53min., a najduže 01h i 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Strezimirovci je u 08:10 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.