Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stopanja kod Trstenika - Trstenik timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:23 05:41 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 05:23
Stari Trstenik
arr. 05:26
dep. 05:26
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 05:33
dep. 05:33
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 05:35
dep. 05:35
10.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 05:41
13.6 km
05:58 06:22 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 05:58
Stari Trstenik
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Pocekovina, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Pocekovina, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Gornji Ribnik
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:22
14 km
06:05 06:30 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 06:05
Stari Trstenik
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Pocekovina, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
10 km
Donji Ribnik
arr. 06:19
dep. 06:19
11.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:21
dep. 06:21
13.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:23
dep. 06:23
14.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:26
dep. 06:26
15.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
17 km
06:15 06:40 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 06:15
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
2.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:21
dep. 06:21
3.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
7 km
Donji Ribnik
arr. 06:28
dep. 06:28
8.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
11.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:37
dep. 06:37
12.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
14 km
06:18 06:36 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 06:18
Stari Trstenik
arr. 06:21
dep. 06:21
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 06:28
dep. 06:28
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:30
dep. 06:30
10.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:36
13.6 km
06:27 06:55 (00:28)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 06:27
Stari Trstenik
arr. 06:31
dep. 06:31
2.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:34
dep. 06:34
3.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Donji Ribnik
arr. 06:43
dep. 06:43
8.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:47
dep. 06:47
10.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:49
dep. 06:49
11.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:53
dep. 06:53
12.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:55
14 km
07:21 07:37 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 07:21
Stari Trstenik
arr. 07:24
dep. 07:24
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 07:26
dep. 07:26
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 07:30
dep. 07:30
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:32
dep. 07:32
10.1 km
Trstenik, Beljići
arr. 07:33
dep. 07:33
11.3 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:37
13.6 km
07:25 07:40 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 07:25
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
14 km
07:25 07:55 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 07:25
Stari Trstenik, Selo
arr. 07:31
dep. 07:31
3 km
Stari Trstenik
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 07:38
dep. 07:38
6.5 km
Pocekovina, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
8 km
Pocekovina, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
10 km
Donji Ribnik
arr. 07:45
dep. 07:45
11.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:47
dep. 07:47
13.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 07:49
dep. 07:49
14.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 07:52
dep. 07:52
15.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:55
17 km
07:45 08:10 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 07:45
Stari Trstenik
arr. 07:50
dep. 07:50
2.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 07:51
dep. 07:51
3.5 km
Pocekovina, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
5 km
Pocekovina, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
7 km
Donji Ribnik
arr. 07:59
dep. 07:59
8.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:03
dep. 08:03
10.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:05
dep. 08:05
11.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 08:08
dep. 08:08
12.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:10
14 km
07:55 08:20 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 07:55
Stari Trstenik
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Pocekovina, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Pocekovina, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
6 km
Gornji Ribnik
arr. 08:10
dep. 08:10
8 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:13
dep. 08:13
10 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:15
dep. 08:15
11 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
14 km
08:38 08:56 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 08:38
Stari Trstenik
arr. 08:41
dep. 08:41
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 08:44
dep. 08:44
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 08:46
dep. 08:46
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 08:48
dep. 08:48
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:50
dep. 08:50
10.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:56
13.6 km
08:40 09:00 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 08:40
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
7 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
12 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
18 km
09:45 10:00 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 09:45
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
13.7 km
10:08 10:26 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 10:08
Stari Trstenik
arr. 10:11
dep. 10:11
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 10:14
dep. 10:14
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 10:16
dep. 10:16
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 10:18
dep. 10:18
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 10:20
dep. 10:20
10.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:26
13.6 km
10:25 10:44 (00:19)
CenterPopinski Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 10:25
Stari Trstenik
arr. 10:27
dep. 10:27
2 km
Pocekovina, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
5 km
Pocekovina, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Gornji Ribnik
arr. 10:33
dep. 10:33
8 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 10:35
dep. 10:35
10 km
Trstenik, Beljići
arr. 10:37
dep. 10:37
11 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
14 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 10:44
16 km
10:57 11:25 (00:28)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Railway station
dep. 10:57
Pocekovina, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
7 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:25
15 km
11:20 11:45 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 11:20
Pocekovina
arr. 11:30
dep. 11:30
6 km
Trstenik, Bus station
arr. 11:45
14 km
11:53 12:11 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 11:53
Stari Trstenik
arr. 11:56
dep. 11:56
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 12:03
dep. 12:03
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:05
dep. 12:05
10.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:11
13.6 km
12:20 12:38 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 12:20
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
18 km
12:21 12:37 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 12:21
Stari Trstenik
arr. 12:24
dep. 12:24
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 12:26
dep. 12:26
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 12:28
dep. 12:28
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 12:30
dep. 12:30
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:32
dep. 12:32
10.1 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:33
dep. 12:33
11.3 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:37
13.6 km
13:13 13:31 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 13:13
Stari Trstenik
arr. 13:16
dep. 13:16
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 13:23
dep. 13:23
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:25
dep. 13:25
10.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:31
13.6 km
13:22 13:50 (00:28)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 13:22
Stari Trstenik
arr. 13:26
dep. 13:26
2.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:29
dep. 13:29
3.5 km
Pocekovina, 2
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Donji Ribnik
arr. 13:38
dep. 13:38
8.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:44
dep. 13:44
11.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:48
dep. 13:48
12.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:50
14 km
13:53 14:13 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 13:53
Stari Trstenik
arr. 13:57
dep. 13:57
2 km
Pocekovina, 1
arr. 14:00
dep. 14:00
5 km
Pocekovina, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
6 km
Gornji Ribnik
arr. 14:05
dep. 14:05
8 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Trstenik, Beljici
arr. 14:09
dep. 14:09
11 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:13
15.5 km
14:15 14:40 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 14:15
Stari Trstenik
arr. 14:20
dep. 14:20
2.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:21
dep. 14:21
3.5 km
Pocekovina, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
5 km
Pocekovina, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
7 km
Donji Ribnik
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:32
dep. 14:32
10.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:34
dep. 14:34
11.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 14:37
dep. 14:37
12.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:40
14 km
14:40 15:05 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 14:40
Stari Trstenik
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 14:47
dep. 14:47
6.5 km
Pocekovina, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Pocekovina, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
10 km
Donji Ribnik
arr. 14:54
dep. 14:54
11.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:56
dep. 14:56
13.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:58
dep. 14:58
14.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:01
dep. 15:01
15.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:05
17 km
14:50 15:25 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 14:50
Stari Trstenik
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Pocekovina, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
4 km
Pocekovina, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Gornji Ribnik
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:13
dep. 15:13
10 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:15
dep. 15:15
11 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
14 km
15:05 15:25 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 15:05
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
6 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
14 km
15:33 15:51 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 15:33
Stari Trstenik
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 15:43
dep. 15:43
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:45
dep. 15:45
10.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:51
13.6 km
15:40 15:59 (00:19)
CenterPopinski Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 15:40
Stari Trstenik
arr. 15:42
dep. 15:42
2 km
Pocekovina, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
6 km
Gornji Ribnik
arr. 15:48
dep. 15:48
8 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:50
dep. 15:50
10 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
14 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 15:59
16 km
15:42 16:10 (00:28)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 15:42
Stari Trstenik
arr. 15:46
dep. 15:46
2.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:49
dep. 15:49
3.5 km
Pocekovina, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
7 km
Donji Ribnik
arr. 15:58
dep. 15:58
8.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:02
dep. 16:02
10.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:04
dep. 16:04
11.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 16:08
dep. 16:08
12.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:10
14 km
16:15 16:40 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 16:15
Stari Trstenik
arr. 16:20
dep. 16:20
2.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 16:21
dep. 16:21
3.5 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
5 km
Pocekovina, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
7 km
Donji Ribnik
arr. 16:28
dep. 16:28
8.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:32
dep. 16:32
10.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:34
dep. 16:34
11.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 16:37
dep. 16:37
12.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:40
14 km
16:20 16:33 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 16:20
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
7 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
14 km
16:21 16:37 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 16:21
Stari Trstenik
arr. 16:24
dep. 16:24
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 16:26
dep. 16:26
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 16:28
dep. 16:28
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 16:30
dep. 16:30
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:32
dep. 16:32
10.1 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:33
dep. 16:33
11.3 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:37
13.6 km
18:00 18:15 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 18:00
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
6 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
14 km
18:40 19:10 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 18:40
Stari Trstenik
arr. 18:44
dep. 18:44
5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 18:47
dep. 18:47
6.5 km
Pocekovina, 2
arr. 18:50
dep. 18:50
8 km
Pocekovina, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
10 km
Donji Ribnik
arr. 18:54
dep. 18:54
11.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:56
dep. 18:56
13.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 18:58
dep. 18:58
14.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 19:03
dep. 19:03
15.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:10
17 km
19:12 19:40 (00:28)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 19:12
Stari Trstenik
arr. 19:16
dep. 19:16
2.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 19:19
dep. 19:19
3.5 km
Pocekovina, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
5 km
Pocekovina, 1
arr. 19:24
dep. 19:24
7 km
Donji Ribnik
arr. 19:28
dep. 19:28
8.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 19:32
dep. 19:32
10.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 19:34
dep. 19:34
11.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 19:38
dep. 19:38
12.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:40
14 km
19:13 19:31 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 19:13
Stari Trstenik
arr. 19:16
dep. 19:16
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 19:21
dep. 19:21
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 19:23
dep. 19:23
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 19:25
dep. 19:25
10.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:31
13.6 km
19:51 20:07 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 19:51
Stari Trstenik
arr. 19:54
dep. 19:54
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 19:56
dep. 19:56
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 19:58
dep. 19:58
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 20:00
dep. 20:00
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:02
dep. 20:02
10.1 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:03
dep. 20:03
11.3 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:07
13.6 km
20:38 20:56 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 20:38
Stari Trstenik
arr. 20:41
dep. 20:41
2.5 km
Pocekovina, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
4.8 km
Pocekovina, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
6.6 km
Gornji Ribnik
arr. 20:48
dep. 20:48
8.4 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:50
dep. 20:50
10.1 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:56
13.6 km
21:02 21:30 (00:28)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Railway station
dep. 21:02
Pocekovina, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
7 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:30
15 km
21:08 21:30 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stopanja kod Trstenika, Center
dep. 21:08
Stari Trstenik
arr. 21:13
dep. 21:13
5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 21:15
dep. 21:15
6.5 km
Pocekovina, 2
arr. 21:17
dep. 21:17
8 km
Pocekovina, 1
arr. 21:18
dep. 21:18
10 km
Donji Ribnik
arr. 21:20
dep. 21:20
11.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 21:24
dep. 21:24
13.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 21:27
dep. 21:27
14.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 21:28
dep. 21:28
15.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 21:30
17 km

Naselja Stopanja kod Trstenika i Trstenik su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stopanja kod Trstenika je u 05:23 h, dok je poslednji polazak u 21:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.