Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stojnik kod Sopota - Sopot timetable

thursday, 20.02.2020.
06:20 07:16 (00:56)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 06:20
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 06:21
dep. 06:21
0.8 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Babe, Morak
arr. 06:28
dep. 06:28
3.5 km
Babe, Novicici
arr. 06:30
dep. 06:30
4.5 km
Babe, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
6 km
Babe, Selo
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Babe, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
7.5 km
Babe, Bazen
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Babe, Duboko
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 06:48
dep. 06:48
11 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 06:54
dep. 06:54
14.8 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
15.8 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 06:59
dep. 06:59
17.1 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 07:01
dep. 07:01
18.6 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 07:03
dep. 07:03
20.1 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
21.2 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 07:08
dep. 07:08
22.6 km
Ropocevo, Venac
arr. 07:10
dep. 07:10
23.7 km
Ropocevo, Most
arr. 07:12
dep. 07:12
24.6 km
Sopot, Groblje
arr. 07:14
dep. 07:14
34.7 km
Sopot, Bus station
arr. 07:16
36 km
11:45 13:00 (01:15)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 11:45
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 11:47
dep. 11:47
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 11:49
dep. 11:49
11 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 11:51
dep. 11:51
11.9 km
Babe, Morak
arr. 11:53
dep. 11:53
13 km
Babe, Novicici
arr. 11:55
dep. 11:55
14.4 km
Babe, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
15.5 km
Babe, Selo
arr. 12:02
dep. 12:02
17 km
Babe, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
18.5 km
Babe, Bazen
arr. 12:08
dep. 12:08
19.8 km
Babe, Duboko
arr. 12:10
dep. 12:10
20.8 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
23.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
24.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 12:19
dep. 12:19
25.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
26.1 km
Parcani, Most
arr. 12:23
dep. 12:23
27.5 km
Parcani, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
28.4 km
Parcani, Dom
arr. 12:26
dep. 12:26
29.2 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:27
dep. 12:27
29.6 km
Parcani, Groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
30.2 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 12:30
dep. 12:30
31.2 km
Parcani, Groblje
arr. 12:32
dep. 12:32
32.2 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:33
dep. 12:33
32.6 km
Parcani, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
33.2 km
Parcani, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
34 km
Parcani, Most
arr. 12:37
dep. 12:37
34.9 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
36.3 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 12:41
dep. 12:41
36.8 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 12:42
dep. 12:42
37.6 km
Popovic, Drumine
arr. 12:44
dep. 12:44
38.8 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 12:47
dep. 12:47
40.8 km
Durinci, Karinac
arr. 12:50
dep. 12:50
42.8 km
Durinci, Durinci
arr. 12:53
dep. 12:53
44.8 km
Durinci, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
45.1 km
Sopot, Vojska
arr. 12:56
dep. 12:56
46.3 km
Sopot, Pijaca
arr. 12:59
dep. 12:59
48.3 km
Sopot, Bus station
arr. 13:00
48.8 km
14:45 15:07 (00:22)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 14:45
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 14:46
dep. 14:46
0.6 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 14:47
dep. 14:47
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 14:49
dep. 14:49
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 14:51
dep. 14:51
2.5 km
Babe, Morak
arr. 14:53
dep. 14:53
3.6 km
Babe, Novicici
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Babe, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
5.9 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 15:01
dep. 15:01
7.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 15:03
dep. 15:03
8.2 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 15:04
dep. 15:04
8.9 km
Sopot, Bus station
arr. 15:07
10.4 km
16:17 17:01 (00:44)
Moracka kapijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
dep. 16:17
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 16:35
dep. 16:35
10.3 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 16:21
dep. 16:21
1.8 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 16:22
dep. 16:22
2.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 16:23
dep. 16:23
3.1 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 16:25
dep. 16:25
4.6 km
arr. 16:27
dep. 16:27
5.6 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 16:29
dep. 16:29
6.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 16:31
dep. 16:31
8.1 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 16:32
dep. 16:32
8.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 16:33
dep. 16:33
9.4 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 16:37
dep. 16:37
11 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 16:39
dep. 16:39
11.9 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 16:41
dep. 16:41
12.8 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 16:43
dep. 16:43
13.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 16:45
dep. 16:45
14.4 km
Babe, Morak
arr. 16:47
dep. 16:47
15.5 km
Babe, Novicici
arr. 16:49
dep. 16:49
16.9 km
Babe, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
18 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 16:55
dep. 16:55
19.6 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 16:58
dep. 16:58
21 km
Sopot, Bus station
arr. 17:01
22.5 km
21:15 21:37 (00:22)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 21:15
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 21:16
dep. 21:16
0.6 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 21:17
dep. 21:17
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 21:19
dep. 21:19
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 21:21
dep. 21:21
2.5 km
Babe, Morak
arr. 21:23
dep. 21:23
3.6 km
Babe, Novicici
arr. 21:25
dep. 21:25
5 km
Babe, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
5.9 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 21:31
dep. 21:31
7.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 21:33
dep. 21:33
8.2 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 21:34
dep. 21:34
8.9 km
Sopot, Bus station
arr. 21:37
10.4 km
21:15 21:37 (00:22)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 21:15
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 21:16
dep. 21:16
0.6 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 21:17
dep. 21:17
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 21:19
dep. 21:19
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 21:21
dep. 21:21
2.5 km
Babe, Morak
arr. 21:23
dep. 21:23
3.6 km
Babe, Novicici
arr. 21:25
dep. 21:25
5 km
Babe, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
5.9 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 21:31
dep. 21:31
7.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 21:33
dep. 21:33
8.2 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 21:34
dep. 21:34
8.9 km
Sopot, Bus station
arr. 21:37
10.4 km
Stojnik kod Sopota - Sopot timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:20 07:16 (00:56)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 06:20
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 06:21
dep. 06:21
0.8 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Babe, Morak
arr. 06:28
dep. 06:28
3.5 km
Babe, Novicici
arr. 06:30
dep. 06:30
4.5 km
Babe, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
6 km
Babe, Selo
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Babe, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
7.5 km
Babe, Bazen
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Babe, Duboko
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 06:48
dep. 06:48
11 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
12.5 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 06:54
dep. 06:54
14.8 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
15.8 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 06:59
dep. 06:59
17.1 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 07:01
dep. 07:01
18.6 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 07:03
dep. 07:03
20.1 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
21.2 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 07:08
dep. 07:08
22.6 km
Ropocevo, Venac
arr. 07:10
dep. 07:10
23.7 km
Ropocevo, Most
arr. 07:12
dep. 07:12
24.6 km
Sopot, Groblje
arr. 07:14
dep. 07:14
34.7 km
Sopot, Bus station
arr. 07:16
36 km
11:45 13:00 (01:15)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 11:45
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 11:47
dep. 11:47
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 11:49
dep. 11:49
11 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 11:51
dep. 11:51
11.9 km
Babe, Morak
arr. 11:53
dep. 11:53
13 km
Babe, Novicici
arr. 11:55
dep. 11:55
14.4 km
Babe, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
15.5 km
Babe, Selo
arr. 12:02
dep. 12:02
17 km
Babe, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
18.5 km
Babe, Bazen
arr. 12:08
dep. 12:08
19.8 km
Babe, Duboko
arr. 12:10
dep. 12:10
20.8 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
23.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
24.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 12:19
dep. 12:19
25.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
26.1 km
Parcani, Most
arr. 12:23
dep. 12:23
27.5 km
Parcani, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
28.4 km
Parcani, Dom
arr. 12:26
dep. 12:26
29.2 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:27
dep. 12:27
29.6 km
Parcani, Groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
30.2 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 12:30
dep. 12:30
31.2 km
Parcani, Groblje
arr. 12:32
dep. 12:32
32.2 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:33
dep. 12:33
32.6 km
Parcani, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
33.2 km
Parcani, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
34 km
Parcani, Most
arr. 12:37
dep. 12:37
34.9 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
36.3 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 12:41
dep. 12:41
36.8 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 12:42
dep. 12:42
37.6 km
Popovic, Drumine
arr. 12:44
dep. 12:44
38.8 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 12:47
dep. 12:47
40.8 km
Durinci, Karinac
arr. 12:50
dep. 12:50
42.8 km
Durinci, Durinci
arr. 12:53
dep. 12:53
44.8 km
Durinci, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
45.1 km
Sopot, Vojska
arr. 12:56
dep. 12:56
46.3 km
Sopot, Pijaca
arr. 12:59
dep. 12:59
48.3 km
Sopot, Bus station
arr. 13:00
48.8 km
14:45 15:07 (00:22)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 14:45
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 14:46
dep. 14:46
0.6 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 14:47
dep. 14:47
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 14:49
dep. 14:49
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 14:51
dep. 14:51
2.5 km
Babe, Morak
arr. 14:53
dep. 14:53
3.6 km
Babe, Novicici
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Babe, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
5.9 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 15:01
dep. 15:01
7.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 15:03
dep. 15:03
8.2 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 15:04
dep. 15:04
8.9 km
Sopot, Bus station
arr. 15:07
10.4 km
16:17 17:01 (00:44)
Moracka kapijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
dep. 16:17
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 16:35
dep. 16:35
10.3 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 16:21
dep. 16:21
1.8 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 16:22
dep. 16:22
2.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 16:23
dep. 16:23
3.1 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 16:25
dep. 16:25
4.6 km
arr. 16:27
dep. 16:27
5.6 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 16:29
dep. 16:29
6.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 16:31
dep. 16:31
8.1 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 16:32
dep. 16:32
8.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 16:33
dep. 16:33
9.4 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 16:37
dep. 16:37
11 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 16:39
dep. 16:39
11.9 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 16:41
dep. 16:41
12.8 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 16:43
dep. 16:43
13.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 16:45
dep. 16:45
14.4 km
Babe, Morak
arr. 16:47
dep. 16:47
15.5 km
Babe, Novicici
arr. 16:49
dep. 16:49
16.9 km
Babe, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
18 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 16:55
dep. 16:55
19.6 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 16:58
dep. 16:58
21 km
Sopot, Bus station
arr. 17:01
22.5 km
21:15 21:37 (00:22)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 21:15
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 21:16
dep. 21:16
0.6 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 21:17
dep. 21:17
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 21:19
dep. 21:19
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 21:21
dep. 21:21
2.5 km
Babe, Morak
arr. 21:23
dep. 21:23
3.6 km
Babe, Novicici
arr. 21:25
dep. 21:25
5 km
Babe, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
5.9 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 21:31
dep. 21:31
7.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 21:33
dep. 21:33
8.2 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 21:34
dep. 21:34
8.9 km
Sopot, Bus station
arr. 21:37
10.4 km
21:15 21:37 (00:22)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 21:15
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 21:16
dep. 21:16
0.6 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 21:17
dep. 21:17
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 21:19
dep. 21:19
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 21:21
dep. 21:21
2.5 km
Babe, Morak
arr. 21:23
dep. 21:23
3.6 km
Babe, Novicici
arr. 21:25
dep. 21:25
5 km
Babe, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
5.9 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 21:31
dep. 21:31
7.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 21:33
dep. 21:33
8.2 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 21:34
dep. 21:34
8.9 km
Sopot, Bus station
arr. 21:37
10.4 km

Naselja Stojnik kod Sopota i Sopot su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stojnik kod Sopota je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.