Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stojnik kod Sopota - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 18.07.2019.
04:20 06:15 (01:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 04:20
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 04:21
dep. 04:21
0.4 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 04:22
dep. 04:22
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 04:24
dep. 04:24
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 04:26
dep. 04:26
2.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 04:27
dep. 04:27
3.3 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 04:36
dep. 04:36
8.8 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 04:30
dep. 04:30
5.3 km
arr. 04:32
dep. 04:32
6.3 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 04:34
dep. 04:34
7.3 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 04:37
dep. 04:37
9.3 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 04:38
dep. 04:38
10.1 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 04:40
dep. 04:40
11 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 04:42
dep. 04:42
11.9 km
Babe, Morak
arr. 04:44
dep. 04:44
13 km
Babe, Novicici
arr. 04:47
dep. 04:47
14.4 km
Babe, Intersection
arr. 04:50
dep. 04:50
15.5 km
Babe, Selo
arr. 04:53
dep. 04:53
17 km
Babe, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
18.5 km
Babe, Bazen
arr. 04:58
dep. 04:58
19.8 km
Babe, Duboko
arr. 05:00
dep. 05:00
20.8 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanska
arr. 05:02
dep. 05:02
22.5 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:03
dep. 05:03
23.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
24.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 05:10
dep. 05:10
25.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 05:12
dep. 05:12
25.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 05:14
dep. 05:14
26.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 05:18
dep. 05:18
28.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:20
dep. 05:20
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:22
dep. 05:22
30.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:25
dep. 05:25
31.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 05:27
dep. 05:27
32.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 05:29
dep. 05:29
33.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 05:32
dep. 05:32
35.2 km
arr. 05:33
dep. 05:33
35.9 km
arr. 05:35
dep. 05:35
36.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 05:38
dep. 05:38
38.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 05:43
dep. 05:43
41.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 05:47
dep. 05:47
43.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 05:51
dep. 05:51
45.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 05:53
dep. 05:53
46.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 05:55
dep. 05:55
47.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 05:57
dep. 05:57
48.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 05:59
dep. 05:59
49.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:00
dep. 06:00
50.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:04
dep. 06:04
53 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:09
dep. 06:09
56.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:13
dep. 06:13
59.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:15
60.5 km
09:10 11:05 (01:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 09:10
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 09:11
dep. 09:11
0.4 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 09:12
dep. 09:12
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 09:14
dep. 09:14
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 09:16
dep. 09:16
2.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 09:32
dep. 09:32
11.9 km
Babe, Morak
arr. 09:34
dep. 09:34
13 km
Babe, Novicici
arr. 09:37
dep. 09:37
14.4 km
Babe, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
15.5 km
Babe, Bazen
arr. 09:48
dep. 09:48
19.8 km
Babe, Duboko
arr. 09:50
dep. 09:50
20.8 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanska
arr. 09:52
dep. 09:52
22.5 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:53
23.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
24.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 10:00
dep. 10:00
25.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 10:02
dep. 10:02
25.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 10:04
dep. 10:04
26.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 10:08
dep. 10:08
28.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 10:10
dep. 10:10
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 10:12
dep. 10:12
30.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 10:15
dep. 10:15
31.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 10:17
dep. 10:17
32.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 10:19
dep. 10:19
33.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 10:22
dep. 10:22
35.2 km
arr. 10:23
dep. 10:23
35.9 km
arr. 10:25
dep. 10:25
36.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 10:28
dep. 10:28
38.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 10:33
dep. 10:33
41.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:37
dep. 10:37
43.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:41
dep. 10:41
45.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:43
dep. 10:43
46.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:45
dep. 10:45
47.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 10:47
dep. 10:47
48.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 10:49
dep. 10:49
49.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 10:50
dep. 10:50
50.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 10:54
dep. 10:54
53 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 10:59
dep. 10:59
56.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:03
dep. 11:03
59.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:05
60.5 km
17:25 19:20 (01:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 17:25
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 17:26
dep. 17:26
0.4 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 17:27
dep. 17:27
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 17:29
dep. 17:29
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 17:31
dep. 17:31
2.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 17:47
dep. 17:47
11.9 km
Babe, Morak
arr. 17:49
dep. 17:49
13 km
Babe, Novicici
arr. 17:52
dep. 17:52
14.4 km
Babe, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
15.5 km
Babe, Bazen
arr. 18:03
dep. 18:03
19.8 km
Babe, Duboko
arr. 18:05
dep. 18:05
20.8 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanska
arr. 18:07
dep. 18:07
22.5 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
23.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
24.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 18:15
dep. 18:15
25.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 18:17
dep. 18:17
25.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 18:19
dep. 18:19
26.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 18:23
dep. 18:23
28.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 18:25
dep. 18:25
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 18:27
dep. 18:27
30.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 18:30
dep. 18:30
31.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 18:32
dep. 18:32
32.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 18:34
dep. 18:34
33.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 18:37
dep. 18:37
35.2 km
arr. 18:38
dep. 18:38
35.9 km
arr. 18:40
dep. 18:40
36.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 18:43
dep. 18:43
38.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 18:48
dep. 18:48
41.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 18:52
dep. 18:52
43.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 18:56
dep. 18:56
45.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 18:58
dep. 18:58
46.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 19:00
dep. 19:00
47.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 19:02
dep. 19:02
48.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 19:04
dep. 19:04
49.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 19:05
dep. 19:05
50.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 19:09
dep. 19:09
53 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 19:14
dep. 19:14
56.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:18
dep. 19:18
59.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:20
60.5 km
Stojnik kod Sopota - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
04:20 06:15 (01:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 04:20
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 04:21
dep. 04:21
0.4 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 04:22
dep. 04:22
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 04:24
dep. 04:24
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 04:26
dep. 04:26
2.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 04:27
dep. 04:27
3.3 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 04:36
dep. 04:36
8.8 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 04:30
dep. 04:30
5.3 km
arr. 04:32
dep. 04:32
6.3 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 04:34
dep. 04:34
7.3 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 04:37
dep. 04:37
9.3 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 04:38
dep. 04:38
10.1 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 04:40
dep. 04:40
11 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 04:42
dep. 04:42
11.9 km
Babe, Morak
arr. 04:44
dep. 04:44
13 km
Babe, Novicici
arr. 04:47
dep. 04:47
14.4 km
Babe, Intersection
arr. 04:50
dep. 04:50
15.5 km
Babe, Selo
arr. 04:53
dep. 04:53
17 km
Babe, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
18.5 km
Babe, Bazen
arr. 04:58
dep. 04:58
19.8 km
Babe, Duboko
arr. 05:00
dep. 05:00
20.8 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanska
arr. 05:02
dep. 05:02
22.5 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:03
dep. 05:03
23.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
24.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 05:10
dep. 05:10
25.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 05:12
dep. 05:12
25.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 05:14
dep. 05:14
26.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 05:18
dep. 05:18
28.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:20
dep. 05:20
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:22
dep. 05:22
30.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:25
dep. 05:25
31.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 05:27
dep. 05:27
32.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 05:29
dep. 05:29
33.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 05:32
dep. 05:32
35.2 km
arr. 05:33
dep. 05:33
35.9 km
arr. 05:35
dep. 05:35
36.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 05:38
dep. 05:38
38.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 05:43
dep. 05:43
41.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 05:47
dep. 05:47
43.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 05:51
dep. 05:51
45.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 05:53
dep. 05:53
46.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 05:55
dep. 05:55
47.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 05:57
dep. 05:57
48.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 05:59
dep. 05:59
49.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:00
dep. 06:00
50.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:04
dep. 06:04
53 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:09
dep. 06:09
56.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:13
dep. 06:13
59.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:15
60.5 km
09:10 11:05 (01:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 09:10
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 09:11
dep. 09:11
0.4 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 09:12
dep. 09:12
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 09:14
dep. 09:14
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 09:16
dep. 09:16
2.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 09:32
dep. 09:32
11.9 km
Babe, Morak
arr. 09:34
dep. 09:34
13 km
Babe, Novicici
arr. 09:37
dep. 09:37
14.4 km
Babe, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
15.5 km
Babe, Bazen
arr. 09:48
dep. 09:48
19.8 km
Babe, Duboko
arr. 09:50
dep. 09:50
20.8 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanska
arr. 09:52
dep. 09:52
22.5 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:53
23.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
24.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 10:00
dep. 10:00
25.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 10:02
dep. 10:02
25.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 10:04
dep. 10:04
26.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 10:08
dep. 10:08
28.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 10:10
dep. 10:10
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 10:12
dep. 10:12
30.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 10:15
dep. 10:15
31.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 10:17
dep. 10:17
32.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 10:19
dep. 10:19
33.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 10:22
dep. 10:22
35.2 km
arr. 10:23
dep. 10:23
35.9 km
arr. 10:25
dep. 10:25
36.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 10:28
dep. 10:28
38.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 10:33
dep. 10:33
41.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:37
dep. 10:37
43.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:41
dep. 10:41
45.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:43
dep. 10:43
46.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:45
dep. 10:45
47.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 10:47
dep. 10:47
48.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 10:49
dep. 10:49
49.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 10:50
dep. 10:50
50.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 10:54
dep. 10:54
53 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 10:59
dep. 10:59
56.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:03
dep. 11:03
59.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:05
60.5 km
17:25 19:20 (01:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 17:25
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 17:26
dep. 17:26
0.4 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 17:27
dep. 17:27
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 17:29
dep. 17:29
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 17:31
dep. 17:31
2.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 17:47
dep. 17:47
11.9 km
Babe, Morak
arr. 17:49
dep. 17:49
13 km
Babe, Novicici
arr. 17:52
dep. 17:52
14.4 km
Babe, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
15.5 km
Babe, Bazen
arr. 18:03
dep. 18:03
19.8 km
Babe, Duboko
arr. 18:05
dep. 18:05
20.8 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanska
arr. 18:07
dep. 18:07
22.5 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
23.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
24.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 18:15
dep. 18:15
25.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 18:17
dep. 18:17
25.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 18:19
dep. 18:19
26.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 18:23
dep. 18:23
28.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 18:25
dep. 18:25
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 18:27
dep. 18:27
30.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 18:30
dep. 18:30
31.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 18:32
dep. 18:32
32.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 18:34
dep. 18:34
33.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 18:37
dep. 18:37
35.2 km
arr. 18:38
dep. 18:38
35.9 km
arr. 18:40
dep. 18:40
36.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 18:43
dep. 18:43
38.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 18:48
dep. 18:48
41.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 18:52
dep. 18:52
43.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 18:56
dep. 18:56
45.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 18:58
dep. 18:58
46.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 19:00
dep. 19:00
47.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 19:02
dep. 19:02
48.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 19:04
dep. 19:04
49.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 19:05
dep. 19:05
50.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 19:09
dep. 19:09
53 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 19:14
dep. 19:14
56.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:18
dep. 19:18
59.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:20
60.5 km
Stojnik kod Sopota - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
04:20 06:15 (01:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 04:20
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 04:21
dep. 04:21
0.4 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 04:22
dep. 04:22
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 04:24
dep. 04:24
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 04:26
dep. 04:26
2.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 04:27
dep. 04:27
3.3 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 04:36
dep. 04:36
8.8 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 04:30
dep. 04:30
5.3 km
arr. 04:32
dep. 04:32
6.3 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 04:34
dep. 04:34
7.3 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 04:37
dep. 04:37
9.3 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 04:38
dep. 04:38
10.1 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 04:40
dep. 04:40
11 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 04:42
dep. 04:42
11.9 km
Babe, Morak
arr. 04:44
dep. 04:44
13 km
Babe, Novicici
arr. 04:47
dep. 04:47
14.4 km
Babe, Intersection
arr. 04:50
dep. 04:50
15.5 km
Babe, Selo
arr. 04:53
dep. 04:53
17 km
Babe, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
18.5 km
Babe, Bazen
arr. 04:58
dep. 04:58
19.8 km
Babe, Duboko
arr. 05:00
dep. 05:00
20.8 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanska
arr. 05:02
dep. 05:02
22.5 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:03
dep. 05:03
23.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
24.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 05:10
dep. 05:10
25.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 05:12
dep. 05:12
25.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 05:14
dep. 05:14
26.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 05:18
dep. 05:18
28.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:20
dep. 05:20
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:22
dep. 05:22
30.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:25
dep. 05:25
31.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 05:27
dep. 05:27
32.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 05:29
dep. 05:29
33.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 05:32
dep. 05:32
35.2 km
arr. 05:33
dep. 05:33
35.9 km
arr. 05:35
dep. 05:35
36.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 05:38
dep. 05:38
38.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 05:43
dep. 05:43
41.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 05:47
dep. 05:47
43.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 05:51
dep. 05:51
45.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 05:53
dep. 05:53
46.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 05:55
dep. 05:55
47.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 05:57
dep. 05:57
48.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 05:59
dep. 05:59
49.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 06:00
dep. 06:00
50.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 06:04
dep. 06:04
53 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 06:09
dep. 06:09
56.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:13
dep. 06:13
59.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:15
60.5 km
09:10 11:05 (01:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 09:10
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 09:11
dep. 09:11
0.4 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 09:12
dep. 09:12
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 09:14
dep. 09:14
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 09:16
dep. 09:16
2.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 09:32
dep. 09:32
11.9 km
Babe, Morak
arr. 09:34
dep. 09:34
13 km
Babe, Novicici
arr. 09:37
dep. 09:37
14.4 km
Babe, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
15.5 km
Babe, Bazen
arr. 09:48
dep. 09:48
19.8 km
Babe, Duboko
arr. 09:50
dep. 09:50
20.8 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanska
arr. 09:52
dep. 09:52
22.5 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:53
23.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
24.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 10:00
dep. 10:00
25.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 10:02
dep. 10:02
25.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 10:04
dep. 10:04
26.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 10:08
dep. 10:08
28.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 10:10
dep. 10:10
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 10:12
dep. 10:12
30.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 10:15
dep. 10:15
31.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 10:17
dep. 10:17
32.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 10:19
dep. 10:19
33.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 10:22
dep. 10:22
35.2 km
arr. 10:23
dep. 10:23
35.9 km
arr. 10:25
dep. 10:25
36.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 10:28
dep. 10:28
38.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 10:33
dep. 10:33
41.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:37
dep. 10:37
43.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:41
dep. 10:41
45.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:43
dep. 10:43
46.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:45
dep. 10:45
47.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 10:47
dep. 10:47
48.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 10:49
dep. 10:49
49.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 10:50
dep. 10:50
50.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 10:54
dep. 10:54
53 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 10:59
dep. 10:59
56.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:03
dep. 11:03
59.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:05
60.5 km
17:25 19:20 (01:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Sopota, Okretnica
dep. 17:25
Stojnik kod Sopota, Hajdukovacki put
arr. 17:26
dep. 17:26
0.4 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 17:27
dep. 17:27
0.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 17:29
dep. 17:29
1.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 17:31
dep. 17:31
2.5 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 17:47
dep. 17:47
11.9 km
Babe, Morak
arr. 17:49
dep. 17:49
13 km
Babe, Novicici
arr. 17:52
dep. 17:52
14.4 km
Babe, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
15.5 km
Babe, Bazen
arr. 18:03
dep. 18:03
19.8 km
Babe, Duboko
arr. 18:05
dep. 18:05
20.8 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanska
arr. 18:07
dep. 18:07
22.5 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
23.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
24.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 18:15
dep. 18:15
25.1 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 18:17
dep. 18:17
25.9 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 18:19
dep. 18:19
26.7 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 18:23
dep. 18:23
28.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 18:25
dep. 18:25
29.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 18:27
dep. 18:27
30.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 18:30
dep. 18:30
31.3 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 18:32
dep. 18:32
32.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 18:34
dep. 18:34
33.3 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 18:37
dep. 18:37
35.2 km
arr. 18:38
dep. 18:38
35.9 km
arr. 18:40
dep. 18:40
36.7 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 18:43
dep. 18:43
38.8 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 18:48
dep. 18:48
41.6 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 18:52
dep. 18:52
43.5 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 18:56
dep. 18:56
45.3 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 18:58
dep. 18:58
46.3 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 19:00
dep. 19:00
47.3 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 19:02
dep. 19:02
48.3 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 19:04
dep. 19:04
49.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 19:05
dep. 19:05
50.7 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 19:09
dep. 19:09
53 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 19:14
dep. 19:14
56.3 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:18
dep. 19:18
59.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:20
60.5 km

Naselja Stojnik kod Sopota i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stojnik kod Sopota je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 17:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.