Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Stojnik kod Arandjelovca - Mladenovac timetable

tuesday, 19.02.2019.
04:40 05:20 (00:40)
Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
dep. 04:40
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 04:43
dep. 04:43
0.5 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 04:50
dep. 04:50
4.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 04:52
dep. 04:52
5.2 km
Meduluzje, Put 2
arr. 05:02
dep. 05:02
10.7 km
Meduluzje, Dom
arr. 05:05
dep. 05:05
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 05:11
dep. 05:11
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 05:20
17.5 km
05:50 06:30 (00:40)
Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
dep. 05:50
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 05:53
dep. 05:53
0.5 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 06:00
dep. 06:00
4.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 06:02
dep. 06:02
5.2 km
Meduluzje, Put 2
arr. 06:12
dep. 06:12
10.7 km
Meduluzje, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 06:21
dep. 06:21
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:30
17.5 km
06:50 07:30 (00:40)
Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
dep. 06:50
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
0.5 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 07:00
dep. 07:00
4.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 07:02
dep. 07:02
5.2 km
Meduluzje, Put 2
arr. 07:12
dep. 07:12
10.7 km
Meduluzje, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 07:21
dep. 07:21
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:30
17.5 km
10:10 10:50 (00:40)
Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
dep. 10:10
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 10:13
dep. 10:13
0.5 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 10:20
dep. 10:20
4.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 10:22
dep. 10:22
5.2 km
Meduluzje, Put 2
arr. 10:32
dep. 10:32
10.7 km
Meduluzje, Dom
arr. 10:35
dep. 10:35
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 10:41
dep. 10:41
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:50
17.5 km
12:10 12:50 (00:40)
Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
dep. 12:10
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
0.5 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 12:20
dep. 12:20
4.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
5.2 km
Meduluzje, Put 2
arr. 12:32
dep. 12:32
10.7 km
Meduluzje, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 12:41
dep. 12:41
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:50
17.5 km
13:50 14:20 (00:30)
Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
dep. 13:50
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 13:53
dep. 13:53
0.5 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 14:00
dep. 14:00
4.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 14:02
dep. 14:02
5.2 km
Meduluzje, Karaula
arr. 14:11
dep. 14:11
11.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:20
15.3 km
16:10 16:40 (00:30)
Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
dep. 16:10
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 16:13
dep. 16:13
0.5 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 16:20
dep. 16:20
4.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 16:22
dep. 16:22
5.2 km
Meduluzje, Karaula
arr. 16:31
dep. 16:31
11.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:40
15.3 km
18:00 18:40 (00:40)
Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
dep. 18:00
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 18:03
dep. 18:03
0.5 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 18:10
dep. 18:10
4.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 18:12
dep. 18:12
5.2 km
Meduluzje, Put 2
arr. 18:22
dep. 18:22
10.7 km
Meduluzje, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 18:31
dep. 18:31
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:40
17.5 km
20:00 20:30 (00:30)
Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
dep. 20:00
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 20:03
dep. 20:03
0.5 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 20:10
dep. 20:10
4.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 20:12
dep. 20:12
5.2 km
Meduluzje, Karaula
arr. 20:21
dep. 20:21
11.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:30
15.3 km
22:00 22:30 (00:30)
Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
dep. 22:00
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
0.5 km
Markovac kod Mladenovca, Belovaca - okretnica
arr. 22:10
dep. 22:10
4.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 22:12
dep. 22:12
5.2 km
Meduluzje, Karaula
arr. 22:21
dep. 22:21
11.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:30
15.3 km

Naselja Stojnik kod Arandjelovca i Mladenovac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stojnik kod Arandjelovca je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.