Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stojnik kod Arandjelovca - Arandelovac timetable

thursday, 20.02.2020.
05:00 05:25 (00:25)
PortaBus station
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Porta
dep. 05:00
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 05:02
dep. 05:02
1.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 05:03
dep. 05:03
1.4 km
Stojnik kod Arandjelovca, Stublina
arr. 05:04
dep. 05:04
2.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 05:05
dep. 05:05
3.6 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 05:08
dep. 05:08
6.9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
8.1 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 05:12
dep. 05:12
9.1 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 05:14
dep. 05:14
10.1 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 05:16
dep. 05:16
12.1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 05:18
dep. 05:18
13.1 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 05:19
dep. 05:19
13.6 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 05:20
dep. 05:20
14.1 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 05:23
dep. 05:23
16.1 km
Arandelovac, Bus station
arr. 05:25
17.1 km
05:50 06:18 (00:28)
PortaBus station
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Porta
dep. 05:50
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 05:51
dep. 05:51
1.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 05:52
dep. 05:52
1.7 km
Orasac kod Arandelovca, Strugara
arr. 05:54
dep. 05:54
2.4 km
Orasac kod Arandelovca, Most
arr. 05:56
dep. 05:56
4.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 05:58
dep. 05:58
5.8 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 06:01
dep. 06:01
9.1 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
10.3 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 06:05
dep. 06:05
11.3 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 06:07
dep. 06:07
12.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 06:09
dep. 06:09
14.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 06:11
dep. 06:11
15.3 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 06:12
dep. 06:12
15.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 06:13
dep. 06:13
16.3 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 06:16
dep. 06:16
18.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 06:18
19.3 km
06:55 07:20 (00:25)
PortaBus station
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Porta
dep. 06:55
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
1.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 06:58
dep. 06:58
1.4 km
Stojnik kod Arandjelovca, Stublina
arr. 06:59
dep. 06:59
2.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 07:00
dep. 07:00
3.6 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 07:03
dep. 07:03
6.9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
8.1 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 07:07
dep. 07:07
9.1 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 07:09
dep. 07:09
10.1 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 07:11
dep. 07:11
12.1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 07:13
dep. 07:13
13.1 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 07:14
dep. 07:14
13.6 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 07:15
dep. 07:15
14.1 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 07:18
dep. 07:18
16.1 km
Arandelovac, Bus station
arr. 07:20
17.1 km
09:15 09:43 (00:28)
PortaBus station
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Porta
dep. 09:15
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 09:16
dep. 09:16
1.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 09:17
dep. 09:17
1.7 km
Orasac kod Arandelovca, Strugara
arr. 09:19
dep. 09:19
2.4 km
Orasac kod Arandelovca, Most
arr. 09:21
dep. 09:21
4.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 09:23
dep. 09:23
5.8 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 09:26
dep. 09:26
9.1 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
10.3 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 09:30
dep. 09:30
11.3 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 09:32
dep. 09:32
12.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 09:34
dep. 09:34
14.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 09:36
dep. 09:36
15.3 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 09:37
dep. 09:37
15.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 09:38
dep. 09:38
16.3 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 09:41
dep. 09:41
18.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:43
19.3 km
12:40 13:08 (00:28)
PortaBus station
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Porta
dep. 12:40
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 12:41
dep. 12:41
1.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
1.7 km
Orasac kod Arandelovca, Strugara
arr. 12:44
dep. 12:44
2.4 km
Orasac kod Arandelovca, Most
arr. 12:46
dep. 12:46
4.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 12:48
dep. 12:48
5.8 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 12:51
dep. 12:51
9.1 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
10.3 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 12:55
dep. 12:55
11.3 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 12:57
dep. 12:57
12.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 12:59
dep. 12:59
14.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 13:01
dep. 13:01
15.3 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 13:02
dep. 13:02
15.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 13:03
dep. 13:03
16.3 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 13:06
dep. 13:06
18.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:08
19.3 km
13:45 14:13 (00:28)
PortaBus station
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Porta
dep. 13:45
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 13:46
dep. 13:46
1.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 13:47
dep. 13:47
1.7 km
Orasac kod Arandelovca, Strugara
arr. 13:49
dep. 13:49
2.4 km
Orasac kod Arandelovca, Most
arr. 13:51
dep. 13:51
4.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 13:53
dep. 13:53
5.8 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 13:56
dep. 13:56
9.1 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
10.3 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 14:00
dep. 14:00
11.3 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 14:02
dep. 14:02
12.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 14:04
dep. 14:04
14.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 14:06
dep. 14:06
15.3 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 14:07
dep. 14:07
15.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 14:08
dep. 14:08
16.3 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 14:11
dep. 14:11
18.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 14:13
19.3 km
15:00 15:28 (00:28)
PortaBus station
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Porta
dep. 15:00
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 15:01
dep. 15:01
1.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 15:02
dep. 15:02
1.7 km
Orasac kod Arandelovca, Strugara
arr. 15:04
dep. 15:04
2.4 km
Orasac kod Arandelovca, Most
arr. 15:06
dep. 15:06
4.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 15:08
dep. 15:08
5.8 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 15:11
dep. 15:11
9.1 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
10.3 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 15:15
dep. 15:15
11.3 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 15:17
dep. 15:17
12.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 15:19
dep. 15:19
14.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 15:21
dep. 15:21
15.3 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 15:22
dep. 15:22
15.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 15:23
dep. 15:23
16.3 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 15:26
dep. 15:26
18.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 15:28
19.3 km
18:00 18:28 (00:28)
PortaBus station
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Porta
dep. 18:00
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 18:01
dep. 18:01
1.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 18:02
dep. 18:02
1.7 km
Orasac kod Arandelovca, Strugara
arr. 18:04
dep. 18:04
2.4 km
Orasac kod Arandelovca, Most
arr. 18:06
dep. 18:06
4.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 18:08
dep. 18:08
5.8 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 18:11
dep. 18:11
9.1 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
10.3 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 18:15
dep. 18:15
11.3 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 18:17
dep. 18:17
12.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 18:19
dep. 18:19
14.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 18:21
dep. 18:21
15.3 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 18:22
dep. 18:22
15.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 18:23
dep. 18:23
16.3 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 18:26
dep. 18:26
18.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:28
19.3 km
20:35 21:00 (00:25)
PortaBus station
The timetable is valid until: 01.08.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stojnik kod Arandjelovca, Porta
dep. 20:35
Stojnik kod Arandjelovca, Škola
arr. 20:37
dep. 20:37
1.1 km
Stojnik kod Arandjelovca, Dom
arr. 20:38
dep. 20:38
1.4 km
Stojnik kod Arandjelovca, Stublina
arr. 20:39
dep. 20:39
2.3 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 20:40
dep. 20:40
3.6 km
Orasac kod Arandelovca, Starcevica brdo
arr. 20:43
dep. 20:43
6.9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
8.1 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija
arr. 20:47
dep. 20:47
9.1 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 20:49
dep. 20:49
10.1 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 20:51
dep. 20:51
12.1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 20:53
dep. 20:53
13.1 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 20:54
dep. 20:54
13.6 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 20:55
dep. 20:55
14.1 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 20:58
dep. 20:58
16.1 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:00
17.1 km

Naselja Stojnik kod Arandjelovca i Arandelovac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stojnik kod Arandjelovca je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.