Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Stari Zednik - Novi Sad timetable

monday, 13.07.2020.
07:45 09:20 (01:35)
Stara autobuska stanicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Zednik, Stara autobuska stanica
dep. 07:45
Mali Beograd, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
8 km
Backa Topola, Bus station
arr. 08:02
dep. 08:02
16 km
Mali Idjos, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
29 km
Lovcenac, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
33 km
Feketic, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
35 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:42
dep. 08:42
51 km
arr. 08:57
dep. 08:57
62 km
arr. 09:20
83 km
10:34 12:07 (01:33)
Stara autobuska stanicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Zednik, Stara autobuska stanica
dep. 10:34
Mali Beograd, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
8 km
Backa Topola, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:55
16 km
Mali Idjos, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
29 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 11:04
dep. 11:04
30 km
Lovcenac, Mlin
arr. 11:05
dep. 11:05
31 km
Lovcenac, Center
arr. 11:08
dep. 11:08
33 km
Feketic, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
35 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
51 km
arr. 11:45
dep. 11:45
62 km
arr. 12:07
83 km
12:04 13:40 (01:36)
Stara autobuska stanicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Zednik, Stara autobuska stanica
dep. 12:04
Mali Beograd, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
8 km
Backa Topola, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:25
16 km
Mali Idjos, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
29 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 12:39
dep. 12:39
30 km
Lovcenac, Mlin
arr. 12:40
dep. 12:40
31 km
Lovcenac, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
33 km
arr. 13:40
83 km
13:15 14:50 (01:35)
Stara autobuska stanicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Zednik, Stara autobuska stanica
dep. 13:15
Mali Beograd, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
8 km
Backa Topola, Bus station
arr. 13:32
dep. 13:32
16 km
Mali Idjos, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
29 km
Lovcenac, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
33 km
Feketic, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
35 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
51 km
arr. 14:27
dep. 14:27
62 km
arr. 14:50
83 km
15:15 16:50 (01:35)
Stara autobuska stanicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Zednik, Stara autobuska stanica
dep. 15:15
Mali Beograd, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
8 km
Backa Topola, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:32
16 km
Mali Idjos, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
29 km
Lovcenac, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
33 km
Feketic, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
35 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:12
51 km
arr. 16:27
dep. 16:27
62 km
arr. 16:50
83 km
16:15 17:50 (01:35)
Stara autobuska stanicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Zednik, Stara autobuska stanica
dep. 16:15
Mali Beograd, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
8 km
Backa Topola, Bus station
arr. 16:32
dep. 16:32
16 km
Mali Idjos, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
29 km
Lovcenac, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
33 km
Feketic, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
35 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
51 km
arr. 17:27
dep. 17:27
62 km
arr. 17:50
83 km
18:15 19:50 (01:35)
Stara autobuska stanicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Zednik, Stara autobuska stanica
dep. 18:15
Mali Beograd, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
8 km
Backa Topola, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:32
16 km
Mali Idjos, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
29 km
Lovcenac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
33 km
Feketic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
35 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
51 km
arr. 19:27
dep. 19:27
62 km
arr. 19:50
83 km

Naselja Stari Zednik i Novi Sad su međusobno udaljena ~83 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 33min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stari Zednik je u 07:45 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Stari Zednik - Novi Sad iznosi od 5,31 EUR do 5,31 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.