Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stari Slankamen - Indjija timetable

thursday, 30.05.2024.
04:23 05:22 (00:59)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 04:23
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 04:29
dep. 04:29
5.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 04:35
dep. 04:35
9.6 km
Krcedin, Center
arr. 04:38
dep. 04:38
10.6 km
Krcedin, Ulaz
arr. 04:40
dep. 04:40
11.6 km
Beska, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
15.1 km
Beska, 2 - centar
arr. 04:49
dep. 04:49
16 km
Beska, 3
arr. 04:51
dep. 04:51
16.8 km
Beska, 4
arr. 04:53
dep. 04:53
17.8 km
arr. 05:09
dep. 05:09
27.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 05:07
dep. 05:07
25.6 km
Maradik, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
24.6 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 05:16
dep. 05:16
33.9 km
Indjija, Adasi
arr. 05:18
dep. 05:18
34.7 km
arr. 05:19
dep. 05:19
35.4 km
Indjija, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
36.2 km
arr. 05:22
37.2 km
04:45 05:18 (00:33)
CenterKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Center
dep. 04:45
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 04:48
dep. 04:48
1.6 km
Novi Slankamen, 3
arr. 04:49
dep. 04:49
2.9 km
Novi Slankamen, 2
arr. 04:50
dep. 04:50
3.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 04:53
dep. 04:53
3.9 km
Novi Karlovci, Center
arr. 04:59
dep. 04:59
9.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 05:01
dep. 05:01
10.9 km
arr. 05:02
dep. 05:02
13.4 km
arr. 05:05
dep. 05:05
16.4 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 05:10
dep. 05:10
17.9 km
arr. 05:14
dep. 05:14
18.7 km
Indjija, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
19.5 km
arr. 05:18
20.5 km
05:33 06:37 (01:04)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 05:33
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
5.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 05:41
dep. 05:41
6.3 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
7.1 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 05:54
dep. 05:54
9.6 km
Krcedin, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
10.6 km
Krcedin, Ulaz
arr. 05:59
dep. 05:59
11.6 km
Beska, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
15.1 km
Beska, 2 - centar
arr. 06:08
dep. 06:08
16 km
Beska, 3
arr. 06:10
dep. 06:10
16.8 km
Beska, 4
arr. 06:12
dep. 06:12
17.8 km
arr. 06:24
dep. 06:24
27.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
25.6 km
Maradik, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
24.6 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 06:31
dep. 06:31
33.9 km
Indjija, Adasi
arr. 06:33
dep. 06:33
34.7 km
arr. 06:34
dep. 06:34
35.4 km
Indjija, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
36.2 km
arr. 06:37
37.2 km
05:48 06:18 (00:30)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 05:48
Novi Slankamen, 3
arr. 05:49
dep. 05:49
1.3 km
Novi Slankamen, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
1.8 km
Novi Slankamen, 1
arr. 05:53
dep. 05:53
2.3 km
Novi Karlovci, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
8.3 km
Novi Karlovci, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
9.3 km
arr. 06:02
dep. 06:02
11.8 km
arr. 06:07
dep. 06:07
20.7 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 06:10
dep. 06:10
22.2 km
arr. 06:14
dep. 06:14
23 km
Indjija, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
23.8 km
arr. 06:18
24.8 km
06:03 07:11 (01:08)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 06:03
Stari Slankamen, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
1.6 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
8.4 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
9.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
10.3 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 06:30
dep. 06:30
16.6 km
Krcedin, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
17.6 km
Krcedin, Ulaz
arr. 06:35
dep. 06:35
18.6 km
Beska, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
22.1 km
Beska, 2 - centar
arr. 06:44
dep. 06:44
23 km
Beska, 3
arr. 06:46
dep. 06:46
23.8 km
Beska, 4
arr. 06:48
dep. 06:48
24.8 km
arr. 06:58
dep. 06:58
28.6 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 07:05
dep. 07:05
34.9 km
Indjija, Adasi
arr. 07:07
dep. 07:07
35.7 km
arr. 07:08
dep. 07:08
36.4 km
Indjija, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
37.2 km
arr. 07:11
38.2 km
06:07 06:49 (00:42)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Center
dep. 06:07
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 06:10
dep. 06:10
1.6 km
Novi Slankamen, 3
arr. 06:11
dep. 06:11
2.9 km
Novi Slankamen, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
3.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
3.9 km
Novi Karlovci, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
9.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
10.9 km
arr. 06:24
dep. 06:24
13.4 km
arr. 06:27
dep. 06:27
16.4 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 06:32
dep. 06:32
18.6 km
arr. 06:36
dep. 06:36
19.4 km
Indjija, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
20.2 km
arr. 06:40
dep. 06:40
21.2 km
Indjija, OS Jovan Popovic
arr. 06:47
dep. 06:47
25.3 km
Indjija, Juvitana
arr. 06:43
dep. 06:43
22.5 km
Indjija, Gombit
arr. 06:45
dep. 06:45
23.4 km
Indjija, Apatinska pivara
arr. 06:46
dep. 06:46
24.4 km
Indjija, Bus station
arr. 06:49
25.6 km
06:45 07:18 (00:33)
CenterKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Center
dep. 06:45
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 06:48
dep. 06:48
1.6 km
Novi Slankamen, 3
arr. 06:49
dep. 06:49
2.9 km
Novi Slankamen, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
3.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
3.9 km
Novi Karlovci, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
9.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
10.9 km
arr. 07:02
dep. 07:02
13.4 km
arr. 07:05
dep. 07:05
16.4 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 07:10
dep. 07:10
17.9 km
arr. 07:14
dep. 07:14
18.7 km
Indjija, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
19.5 km
arr. 07:18
20.5 km
07:30 08:03 (00:33)
CenterKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Center
dep. 07:30
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 07:33
dep. 07:33
1.6 km
Novi Slankamen, 3
arr. 07:34
dep. 07:34
2.9 km
Novi Slankamen, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
3.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 07:38
dep. 07:38
3.9 km
Novi Karlovci, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
9.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
10.9 km
arr. 07:47
dep. 07:47
13.4 km
arr. 07:50
dep. 07:50
16.4 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 07:55
dep. 07:55
17.9 km
arr. 07:59
dep. 07:59
18.7 km
Indjija, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
19.5 km
arr. 08:03
20.5 km
07:43 09:12 (01:29)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 07:43
Stari Slankamen, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
1.6 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
5.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 07:57
dep. 07:57
6.3 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
7.1 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 08:10
dep. 08:10
13.4 km
Krcedin, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
14.4 km
Krcedin, Ulaz
arr. 08:15
dep. 08:15
15.4 km
Beska, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
18.9 km
Beska, 2 - centar
arr. 08:24
dep. 08:24
19.8 km
Beska, 3
arr. 08:26
dep. 08:26
20.6 km
Beska, 4
arr. 08:28
dep. 08:28
21.6 km
Cortanovci, 1 - Centar
arr. 08:33
dep. 08:33
26.6 km
Cortanovci, 2
arr. 08:35
dep. 08:35
27.4 km
Cortanovci, 3
arr. 08:37
dep. 08:37
28.2 km
Cortanovci, 4 - Srednji breg
arr. 08:39
dep. 08:39
29.1 km
Banstol (Cortanovci), Breg - raskrsnica
arr. 08:41
dep. 08:41
31.5 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 08:43
dep. 08:43
32.5 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
35.5 km
arr. 08:59
dep. 08:59
45.3 km
Maradik, Ulaz
arr. 08:57
dep. 08:57
43.3 km
Maradik, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
42.3 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 09:06
dep. 09:06
51.6 km
Indjija, Adasi
arr. 09:08
dep. 09:08
52.4 km
arr. 09:09
dep. 09:09
53.1 km
Indjija, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
53.9 km
arr. 09:12
54.9 km
08:40 09:10 (00:30)
CenterKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Center
dep. 08:40
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 08:43
dep. 08:43
1.6 km
Novi Slankamen, 3
arr. 08:44
dep. 08:44
2.9 km
Novi Slankamen, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
3.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 08:48
dep. 08:48
3.9 km
Novi Karlovci, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
9.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 08:56
dep. 08:56
10.9 km
arr. 08:57
dep. 08:57
13.4 km
arr. 09:00
dep. 09:00
16.4 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 09:02
dep. 09:02
17.9 km
arr. 09:06
dep. 09:06
18.7 km
Indjija, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
19.5 km
arr. 09:10
20.5 km
08:48 10:13 (01:25)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 08:48
Stari Slankamen, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
1.6 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
8.4 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 09:06
dep. 09:06
12.8 km
Krcedin, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
13.8 km
Krcedin, Ulaz
arr. 09:11
dep. 09:11
14.8 km
Beska, 1
arr. 09:18
dep. 09:18
18.3 km
Beska, 2 - centar
arr. 09:20
dep. 09:20
19.2 km
Beska, 3
arr. 09:22
dep. 09:22
20 km
Beska, 4
arr. 09:24
dep. 09:24
21 km
Cortanovci, 1 - Centar
arr. 09:29
dep. 09:29
26 km
Cortanovci, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
26.8 km
Cortanovci, 3
arr. 09:33
dep. 09:33
27.6 km
Cortanovci, 4 - Srednji breg
arr. 09:35
dep. 09:35
28.5 km
Banstol (Cortanovci), Breg - raskrsnica
arr. 09:37
dep. 09:37
30.9 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
31.9 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:44
dep. 09:44
34.9 km
arr. 10:00
dep. 10:00
44.7 km
Maradik, Ulaz
arr. 09:58
dep. 09:58
42.7 km
Maradik, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
41.7 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 10:07
dep. 10:07
51 km
Indjija, Adasi
arr. 10:09
dep. 10:09
51.8 km
arr. 10:10
dep. 10:10
52.5 km
Indjija, Center
arr. 10:11
dep. 10:11
53.3 km
arr. 10:13
54.3 km
10:48 12:11 (01:23)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 10:48
Stari Slankamen, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
1.6 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
8.4 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
9.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
10.3 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 11:15
dep. 11:15
16.6 km
Krcedin, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
17.6 km
Krcedin, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
18.6 km
Beska, 1
arr. 11:27
dep. 11:27
22.1 km
Beska, 2 - centar
arr. 11:29
dep. 11:29
23 km
Beska, 3
arr. 11:31
dep. 11:31
23.8 km
Beska, 4
arr. 11:33
dep. 11:33
24.8 km
Cortanovci, 1 - Centar
arr. 11:38
dep. 11:38
29.8 km
Cortanovci, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
30.6 km
Cortanovci, 3
arr. 11:42
dep. 11:42
31.4 km
Cortanovci, 4 - Srednji breg
arr. 11:44
dep. 11:44
32.3 km
Banstol (Cortanovci), Breg - raskrsnica
arr. 11:46
dep. 11:46
34.7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
35.7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
38.7 km
arr. 11:58
dep. 11:58
42.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 12:05
dep. 12:05
48.8 km
Indjija, Adasi
arr. 12:07
dep. 12:07
49.6 km
arr. 12:08
dep. 12:08
50.3 km
Indjija, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
51.1 km
arr. 12:11
52.1 km
11:31 12:01 (00:30)
CenterKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Center
dep. 11:31
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 11:34
dep. 11:34
1.6 km
Novi Slankamen, 3
arr. 11:35
dep. 11:35
2.9 km
Novi Slankamen, 2
arr. 11:36
dep. 11:36
3.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 11:39
dep. 11:39
3.9 km
Novi Karlovci, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
9.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 11:47
dep. 11:47
10.9 km
arr. 11:48
dep. 11:48
13.4 km
arr. 11:51
dep. 11:51
16.4 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 11:53
dep. 11:53
17.9 km
arr. 11:57
dep. 11:57
18.7 km
Indjija, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
19.5 km
arr. 12:01
20.5 km
12:03 13:11 (01:08)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 12:03
Stari Slankamen, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
1.6 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
8.4 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
9.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
10.3 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 12:30
dep. 12:30
16.6 km
Krcedin, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
17.6 km
Krcedin, Ulaz
arr. 12:35
dep. 12:35
18.6 km
Beska, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
22.1 km
Beska, 2 - centar
arr. 12:44
dep. 12:44
23 km
Beska, 3
arr. 12:46
dep. 12:46
23.8 km
Beska, 4
arr. 12:48
dep. 12:48
24.8 km
arr. 12:58
dep. 12:58
28.6 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 13:05
dep. 13:05
34.9 km
Indjija, Adasi
arr. 13:07
dep. 13:07
35.7 km
arr. 13:08
dep. 13:08
36.4 km
Indjija, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
37.2 km
arr. 13:11
38.2 km
12:30 13:00 (00:30)
CenterKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Center
dep. 12:30
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 12:33
dep. 12:33
1.6 km
Novi Slankamen, 3
arr. 12:34
dep. 12:34
2.9 km
Novi Slankamen, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
3.9 km
Novi Karlovci, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
9.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
10.9 km
arr. 12:47
dep. 12:47
13.4 km
arr. 12:50
dep. 12:50
16.4 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 12:52
dep. 12:52
17.9 km
arr. 12:56
dep. 12:56
18.7 km
Indjija, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
19.5 km
arr. 13:00
20.5 km
13:43 14:42 (00:59)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 13:43
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
5.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 13:55
dep. 13:55
9.6 km
Krcedin, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
10.6 km
Krcedin, Ulaz
arr. 14:00
dep. 14:00
11.6 km
Beska, 1
arr. 14:07
dep. 14:07
15.1 km
Beska, 2 - centar
arr. 14:09
dep. 14:09
16 km
Beska, 3
arr. 14:11
dep. 14:11
16.8 km
Beska, 4
arr. 14:13
dep. 14:13
17.8 km
arr. 14:29
dep. 14:29
27.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 14:27
dep. 14:27
25.6 km
Maradik, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
24.6 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 14:36
dep. 14:36
33.9 km
Indjija, Adasi
arr. 14:38
dep. 14:38
34.7 km
arr. 14:39
dep. 14:39
35.4 km
Indjija, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
36.2 km
arr. 14:42
37.2 km
14:17 15:09 (00:52)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Center
dep. 14:17
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 14:20
dep. 14:20
1.6 km
Novi Slankamen, 3
arr. 14:21
dep. 14:21
2.9 km
Novi Slankamen, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
3.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 14:25
dep. 14:25
3.9 km
Novi Karlovci, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
9.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
10.9 km
arr. 14:34
dep. 14:34
13.4 km
arr. 14:37
dep. 14:37
16.4 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 14:39
dep. 14:39
18.6 km
arr. 14:43
dep. 14:43
19.4 km
Indjija, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
20.2 km
arr. 14:47
dep. 14:47
21.2 km
Indjija, OS Jovan Popovic
arr. 15:07
dep. 15:07
25.3 km
Indjija, Juvitana
arr. 14:50
dep. 14:50
22.5 km
Indjija, Gombit
arr. 14:52
dep. 15:05
23.4 km
Indjija, Apatinska pivara
arr. 15:06
dep. 15:06
24.4 km
Indjija, Bus station
arr. 15:09
25.6 km
15:03 16:11 (01:08)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 15:03
Stari Slankamen, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
1.6 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
8.4 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
9.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
10.3 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 15:30
dep. 15:30
16.6 km
Krcedin, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
17.6 km
Krcedin, Ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
18.6 km
Beska, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
22.1 km
Beska, 2 - centar
arr. 15:44
dep. 15:44
23 km
Beska, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
23.8 km
Beska, 4
arr. 15:48
dep. 15:48
24.8 km
arr. 15:58
dep. 15:58
28.6 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 16:05
dep. 16:05
34.9 km
Indjija, Adasi
arr. 16:07
dep. 16:07
35.7 km
arr. 16:08
dep. 16:08
36.4 km
Indjija, Center
arr. 16:09
dep. 16:09
37.2 km
arr. 16:11
38.2 km
15:29 15:56 (00:27)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 15:29
Novi Slankamen, 3
arr. 15:30
dep. 15:30
1.3 km
Novi Slankamen, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
1.8 km
Novi Slankamen, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2.3 km
Novi Karlovci, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
8.3 km
Novi Karlovci, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
9.3 km
arr. 15:43
dep. 15:43
11.8 km
arr. 15:46
dep. 15:46
14.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 15:48
dep. 15:48
16.3 km
arr. 15:52
dep. 15:52
17.1 km
Indjija, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
17.9 km
arr. 15:56
18.9 km
15:53 17:07 (01:14)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 15:53
Stari Slankamen, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
1.6 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
8.4 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 16:11
dep. 16:11
12.8 km
Krcedin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
13.8 km
Krcedin, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
14.8 km
Beska, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
18.3 km
Beska, 2 - centar
arr. 16:25
dep. 16:25
19.2 km
Beska, 3
arr. 16:27
dep. 16:27
20 km
Beska, 4
arr. 16:29
dep. 16:29
21 km
Cortanovci, 1 - Centar
arr. 16:34
dep. 16:34
26 km
Cortanovci, 2
arr. 16:36
dep. 16:36
26.8 km
Cortanovci, 3
arr. 16:38
dep. 16:38
27.6 km
Cortanovci, 4 - Srednji breg
arr. 16:40
dep. 16:40
28.5 km
Banstol (Cortanovci), Breg - raskrsnica
arr. 16:42
dep. 16:42
30.9 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
31.9 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
34.9 km
arr. 16:54
dep. 16:54
38.7 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 17:01
dep. 17:01
45 km
Indjija, Adasi
arr. 17:03
dep. 17:03
45.8 km
arr. 17:04
dep. 17:04
46.5 km
Indjija, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
47.3 km
arr. 17:07
48.3 km
16:19 16:46 (00:27)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 16:19
Novi Slankamen, 3
arr. 16:20
dep. 16:20
1.3 km
Novi Slankamen, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
1.8 km
Novi Slankamen, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
2.3 km
Novi Karlovci, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
8.3 km
Novi Karlovci, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
9.3 km
arr. 16:33
dep. 16:33
11.8 km
arr. 16:36
dep. 16:36
14.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 16:38
dep. 16:38
16.3 km
arr. 16:42
dep. 16:42
17.1 km
Indjija, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
17.9 km
arr. 16:46
18.9 km
17:33 18:47 (01:14)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 17:33
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
5.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 17:45
dep. 17:45
9.6 km
Krcedin, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
10.6 km
Krcedin, Ulaz
arr. 17:50
dep. 17:50
11.6 km
Beska, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
15.1 km
Beska, 2 - centar
arr. 17:59
dep. 17:59
16 km
Beska, 3
arr. 18:01
dep. 18:01
16.8 km
Beska, 4
arr. 18:03
dep. 18:03
17.8 km
Cortanovci, 1 - Centar
arr. 18:08
dep. 18:08
22.8 km
Cortanovci, 2
arr. 18:10
dep. 18:10
23.6 km
Cortanovci, 3
arr. 18:12
dep. 18:12
24.4 km
Cortanovci, 4 - Srednji breg
arr. 18:14
dep. 18:14
25.3 km
Banstol (Cortanovci), Breg - raskrsnica
arr. 18:16
dep. 18:16
27.7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
28.7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
31.7 km
arr. 18:34
dep. 18:34
41.5 km
Maradik, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
39.5 km
Maradik, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
38.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 18:41
dep. 18:41
47.8 km
Indjija, Adasi
arr. 18:43
dep. 18:43
48.6 km
arr. 18:44
dep. 18:44
49.3 km
Indjija, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
50.1 km
arr. 18:47
51.1 km
17:49 18:19 (00:30)
CenterKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Center
dep. 17:49
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 17:52
dep. 17:52
1.6 km
Novi Slankamen, 3
arr. 17:53
dep. 17:53
2.9 km
Novi Slankamen, 2
arr. 17:54
dep. 17:54
3.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
3.9 km
Novi Karlovci, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
9.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
10.9 km
arr. 18:06
dep. 18:06
13.4 km
arr. 18:09
dep. 18:09
16.4 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 18:11
dep. 18:11
17.9 km
arr. 18:15
dep. 18:15
18.7 km
Indjija, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
19.5 km
arr. 18:19
20.5 km
19:28 19:58 (00:30)
CenterKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Center
dep. 19:28
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 19:31
dep. 19:31
1.6 km
Novi Slankamen, 3
arr. 19:32
dep. 19:32
2.9 km
Novi Slankamen, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
3.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 19:36
dep. 19:36
3.9 km
Novi Karlovci, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
9.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 19:44
dep. 19:44
10.9 km
arr. 19:45
dep. 19:45
13.4 km
arr. 19:48
dep. 19:48
16.4 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 19:50
dep. 19:50
17.9 km
arr. 19:54
dep. 19:54
18.7 km
Indjija, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
19.5 km
arr. 19:58
20.5 km
20:03 21:02 (00:59)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 20:03
Stari Slankamen, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
1.6 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 20:15
dep. 20:15
8.4 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 20:21
dep. 20:21
12.8 km
Krcedin, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
13.8 km
Krcedin, Ulaz
arr. 20:26
dep. 20:26
14.8 km
Beska, 1
arr. 20:33
dep. 20:33
18.3 km
Beska, 2 - centar
arr. 20:35
dep. 20:35
19.2 km
Beska, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
20 km
Beska, 4
arr. 20:39
dep. 20:39
21 km
arr. 20:49
dep. 20:49
24.8 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 20:56
dep. 20:56
31.1 km
Indjija, Adasi
arr. 20:58
dep. 20:58
31.9 km
arr. 20:59
dep. 20:59
32.6 km
Indjija, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
33.4 km
arr. 21:02
34.4 km
20:42 21:09 (00:27)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 20:42
Novi Slankamen, 3
arr. 20:43
dep. 20:43
1.3 km
Novi Slankamen, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
1.8 km
Novi Slankamen, 1
arr. 20:47
dep. 20:47
2.3 km
Novi Karlovci, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
8.3 km
Novi Karlovci, 1
arr. 20:55
dep. 20:55
9.3 km
arr. 20:56
dep. 20:56
11.8 km
arr. 20:59
dep. 20:59
14.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 21:01
dep. 21:01
16.3 km
arr. 21:05
dep. 21:05
17.1 km
Indjija, Center
arr. 21:07
dep. 21:07
17.9 km
arr. 21:09
18.9 km
21:36 22:41 (01:05)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 21:36
Stari Slankamen, Center
arr. 21:39
dep. 21:39
1.6 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 21:48
dep. 21:48
5.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 21:54
dep. 21:54
13.4 km
Krcedin, Center
arr. 21:57
dep. 21:57
14.4 km
Krcedin, Ulaz
arr. 21:59
dep. 21:59
15.4 km
Beska, 1
arr. 22:06
dep. 22:06
18.9 km
Beska, 2 - centar
arr. 22:08
dep. 22:08
19.8 km
Beska, 3
arr. 22:10
dep. 22:10
20.6 km
Beska, 4
arr. 22:12
dep. 22:12
21.6 km
arr. 22:28
dep. 22:28
45.3 km
Maradik, Ulaz
arr. 22:26
dep. 22:26
43.3 km
Maradik, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
42.3 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 22:35
dep. 22:35
51.6 km
Indjija, Adasi
arr. 22:37
dep. 22:37
52.4 km
arr. 22:38
dep. 22:38
53.1 km
Indjija, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
53.9 km
arr. 22:41
54.9 km
22:15 22:45 (00:30)
CenterKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Center
dep. 22:15
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 22:18
dep. 22:18
1.6 km
Novi Slankamen, 3
arr. 22:19
dep. 22:19
2.9 km
Novi Slankamen, 2
arr. 22:20
dep. 22:20
3.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 22:23
dep. 22:23
3.9 km
Novi Karlovci, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
9.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 22:31
dep. 22:31
10.9 km
arr. 22:32
dep. 22:32
13.4 km
arr. 22:35
dep. 22:35
16.4 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 22:37
dep. 22:37
17.9 km
arr. 22:41
dep. 22:41
18.7 km
Indjija, Center
arr. 22:43
dep. 22:43
19.5 km
arr. 22:45
20.5 km
23:48 00:47 (00:59)
UlazKod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Slankamen, Ulaz
dep. 23:48
Stari Slankamen, Center
arr. 23:51
dep. 23:51
1.6 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 00:00
dep. 00:00
5.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 00:06
dep. 00:06
13.4 km
Krcedin, Center
arr. 00:09
dep. 00:09
14.4 km
Krcedin, Ulaz
arr. 00:11
dep. 00:11
15.4 km
Beska, 1
arr. 00:18
dep. 00:18
18.9 km
Beska, 2 - centar
arr. 00:20
dep. 00:20
19.8 km
Beska, 3
arr. 00:22
dep. 00:22
20.6 km
Beska, 4
arr. 00:24
dep. 00:24
21.6 km
arr. 00:34
dep. 00:34
39.3 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 00:41
dep. 00:41
51.6 km
Indjija, Adasi
arr. 00:43
dep. 00:43
52.4 km
arr. 00:44
dep. 00:44
53.1 km
Indjija, Center
arr. 00:45
dep. 00:45
53.9 km
arr. 00:47
54.9 km

Naselja Stari Slankamen i Indjija su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 01h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stari Slankamen je u 04:23 h, dok je poslednji polazak u 23:48 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.