Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stari Banovci - Zemun (Beograd) timetable

wednesday, 12.08.2020.
04:55 05:33 (00:38)
ŠljunkaraKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 04:55
Stari Banovci, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 04:57
dep. 04:57
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 04:58
dep. 04:58
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 05:00
dep. 05:00
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 05:04
dep. 05:04
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:12
dep. 05:12
10.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 05:24
dep. 05:24
18.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 05:25
dep. 05:25
19.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 05:33
24.5 km
05:25 05:59 (00:34)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 05:25
Stari Banovci, Breg
arr. 05:26
dep. 05:26
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 05:29
dep. 05:29
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 05:31
dep. 05:31
2 km
Novi Banovci, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 05:34
dep. 05:34
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 05:35
dep. 05:35
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:41
dep. 05:41
10 km
arr. 05:54
dep. 05:54
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 05:56
dep. 05:56
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 05:59
24 km
05:45 06:22 (00:37)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 05:45
Stari Banovci, Breg
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 05:53
dep. 05:53
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 05:54
dep. 05:54
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:01
dep. 06:01
10 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:13
dep. 06:13
18.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:14
dep. 06:14
19 km
arr. 06:17
dep. 06:17
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 06:19
dep. 06:19
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:22
24 km
05:55 06:25 (00:30)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 05:55
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:25
22 km
06:00 06:38 (00:38)
ŠljunkaraKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 06:00
Stari Banovci, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:09
dep. 06:09
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:17
dep. 06:17
10.5 km
arr. 06:33
dep. 06:33
21.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 06:35
dep. 06:35
22.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:38
24.5 km
06:10 06:48 (00:38)
ŠljunkaraKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 06:10
Stari Banovci, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:13
dep. 06:13
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:15
dep. 06:15
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:19
dep. 06:19
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:39
dep. 06:39
18.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:40
dep. 06:40
19.5 km
arr. 06:43
dep. 06:43
21.3 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:48
24.5 km
06:40 07:18 (00:38)
ŠljunkaraKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 06:40
Stari Banovci, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:43
dep. 06:43
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:45
dep. 06:45
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:49
dep. 06:49
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
arr. 07:13
dep. 07:13
17.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 07:15
dep. 07:15
18.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 07:18
20.5 km
07:10 07:47 (00:37)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 07:10
Stari Banovci, Breg
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:16
dep. 07:16
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:18
dep. 07:18
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:19
dep. 07:19
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:26
dep. 07:26
10 km
arr. 07:42
dep. 07:42
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 07:44
dep. 07:44
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 07:47
24 km
07:33 08:13 (00:40)
Granica JTSKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 07:33
Stari Banovci, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:37
dep. 07:37
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 07:40
dep. 07:40
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:44
dep. 07:44
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:45
dep. 07:45
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:52
dep. 07:52
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 08:04
dep. 08:04
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 08:05
dep. 08:05
20.5 km
arr. 08:08
dep. 08:08
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 08:10
dep. 08:10
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 08:13
25.5 km
08:00 08:37 (00:37)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 08:00
Stari Banovci, Breg
arr. 08:01
dep. 08:01
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:06
dep. 08:06
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:08
dep. 08:08
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:09
dep. 08:09
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
arr. 08:32
dep. 08:32
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 08:34
dep. 08:34
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 08:37
24 km
08:10 08:48 (00:38)
ŠljunkaraKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 08:10
Stari Banovci, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 08:12
dep. 08:12
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 08:13
dep. 08:13
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 08:15
dep. 08:15
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:19
dep. 08:19
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:20
dep. 08:20
6 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 08:39
dep. 08:39
18.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 08:40
dep. 08:40
19.5 km
arr. 08:43
dep. 08:43
21.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 08:45
dep. 08:45
22.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 08:48
24.5 km
08:48 09:28 (00:40)
Granica JTSKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 08:48
Stari Banovci, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 08:52
dep. 08:52
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 08:53
dep. 08:53
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 08:55
dep. 08:55
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:57
dep. 08:57
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:59
dep. 08:59
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:00
dep. 09:00
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:07
dep. 09:07
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 09:19
dep. 09:19
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 09:20
dep. 09:20
20.5 km
arr. 09:23
dep. 09:23
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 09:25
dep. 09:25
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 09:28
25.5 km
09:50 10:27 (00:37)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 09:50
Stari Banovci, Breg
arr. 09:51
dep. 09:51
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 09:52
dep. 09:52
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 09:54
dep. 09:54
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:56
dep. 09:56
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 09:58
dep. 09:58
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:59
dep. 09:59
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:06
dep. 10:06
10 km
arr. 10:22
dep. 10:22
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 10:24
dep. 10:24
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 10:27
24 km
09:58 10:38 (00:40)
Granica JTSKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 09:58
Stari Banovci, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 10:02
dep. 10:02
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 10:03
dep. 10:03
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 10:05
dep. 10:05
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 10:09
dep. 10:09
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:17
dep. 10:17
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 10:29
dep. 10:29
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 10:30
dep. 10:30
20.5 km
arr. 10:33
dep. 10:33
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 10:35
dep. 10:35
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 10:38
25.5 km
11:23 12:03 (00:40)
Granica JTSKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 11:23
Stari Banovci, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 11:27
dep. 11:27
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 11:28
dep. 11:28
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 11:30
dep. 11:30
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:34
dep. 11:34
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:35
dep. 11:35
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:42
dep. 11:42
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 11:54
dep. 11:54
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 11:55
dep. 11:55
20.5 km
arr. 11:58
dep. 11:58
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 12:00
dep. 12:00
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:03
25.5 km
11:41 12:20 (00:39)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 11:41
Novi Banovci, Dunav
arr. 11:45
dep. 11:45
2.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:57
dep. 11:57
10.5 km
arr. 12:13
dep. 12:13
21.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:20
25 km
12:18 12:58 (00:40)
Granica JTSKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 12:18
Stari Banovci, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:22
dep. 12:22
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 12:23
dep. 12:23
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 12:25
dep. 12:25
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:27
dep. 12:27
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:29
dep. 12:29
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:37
dep. 12:37
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 12:49
dep. 12:49
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 12:50
dep. 12:50
20.5 km
arr. 12:53
dep. 12:53
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 12:55
dep. 12:55
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:58
25.5 km
12:50 13:24 (00:34)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 12:50
Stari Banovci, Breg
arr. 12:51
dep. 12:51
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 12:54
dep. 12:54
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 12:56
dep. 12:56
2 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:59
dep. 12:59
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:00
dep. 13:00
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:06
dep. 13:06
10 km
arr. 13:19
dep. 13:19
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 13:24
24 km
13:25 14:03 (00:38)
ŠljunkaraKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 13:25
Stari Banovci, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 13:28
dep. 13:28
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 13:30
dep. 13:30
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:34
dep. 13:34
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 13:54
dep. 13:54
18.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 13:55
dep. 13:55
19.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:03
24.5 km
13:45 14:22 (00:37)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 13:45
Stari Banovci, Breg
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
arr. 14:17
dep. 14:17
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 14:19
dep. 14:19
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:22
24 km
14:00 14:37 (00:37)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 14:00
Stari Banovci, Breg
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
arr. 14:32
dep. 14:32
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 14:34
dep. 14:34
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:37
24 km
14:35 15:12 (00:37)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 14:35
Stari Banovci, Breg
arr. 14:36
dep. 14:36
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 14:39
dep. 14:39
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:43
dep. 14:43
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:44
dep. 14:44
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
arr. 15:07
dep. 15:07
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:09
dep. 15:09
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 15:12
24 km
14:58 15:38 (00:40)
Granica JTSKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 14:58
Stari Banovci, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:02
dep. 15:02
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:03
dep. 15:03
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:05
dep. 15:05
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:07
dep. 15:07
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:09
dep. 15:09
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:17
dep. 15:17
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 15:29
dep. 15:29
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 15:30
dep. 15:30
20.5 km
arr. 15:33
dep. 15:33
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:35
dep. 15:35
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 15:38
25.5 km
15:15 15:53 (00:38)
ŠljunkaraKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 15:15
Stari Banovci, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:24
dep. 15:24
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:32
dep. 15:32
10.5 km
arr. 15:48
dep. 15:48
21.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:50
dep. 15:50
22.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 15:53
24.5 km
15:45 16:22 (00:37)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 15:45
Stari Banovci, Breg
arr. 15:46
dep. 15:46
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:53
dep. 15:53
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:54
dep. 15:54
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:01
dep. 16:01
10 km
arr. 16:17
dep. 16:17
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 16:19
dep. 16:19
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 16:22
24 km
15:58 16:38 (00:40)
Granica JTSKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 15:58
Stari Banovci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:03
dep. 16:03
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:05
dep. 16:05
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:09
dep. 16:09
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:17
dep. 16:17
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 16:29
dep. 16:29
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 16:30
dep. 16:30
20.5 km
arr. 16:33
dep. 16:33
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 16:35
dep. 16:35
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 16:38
25.5 km
16:50 17:27 (00:37)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 16:50
Stari Banovci, Breg
arr. 16:51
dep. 16:51
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:58
dep. 16:58
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:59
dep. 16:59
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:06
dep. 17:06
10 km
arr. 17:22
dep. 17:22
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:24
dep. 17:24
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 17:27
24 km
17:10 17:48 (00:38)
ŠljunkaraKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 17:10
Stari Banovci, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:12
dep. 17:12
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:13
dep. 17:13
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:15
dep. 17:15
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:17
dep. 17:17
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:19
dep. 17:19
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:20
dep. 17:20
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:27
dep. 17:27
10.5 km
arr. 17:43
dep. 17:43
21.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:45
dep. 17:45
22.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 17:48
24.5 km
17:18 17:58 (00:40)
Granica JTSKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 17:18
Stari Banovci, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:22
dep. 17:22
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:23
dep. 17:23
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:25
dep. 17:25
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:27
dep. 17:27
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:29
dep. 17:29
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:37
dep. 17:37
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 17:49
dep. 17:49
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 17:50
dep. 17:50
20.5 km
arr. 17:53
dep. 17:53
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:55
dep. 17:55
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 17:58
25.5 km
17:20 17:57 (00:37)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 17:20
Stari Banovci, Breg
arr. 17:21
dep. 17:21
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:22
dep. 17:22
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:26
dep. 17:26
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:28
dep. 17:28
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:29
dep. 17:29
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:36
dep. 17:36
10 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 17:48
dep. 17:48
18.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 17:49
dep. 17:49
19 km
arr. 17:52
dep. 17:52
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:54
dep. 17:54
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 17:57
24 km
17:35 18:13 (00:38)
ŠljunkaraKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 17:35
Stari Banovci, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:37
dep. 17:37
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:38
dep. 17:38
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:40
dep. 17:40
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:44
dep. 17:44
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:45
dep. 17:45
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:52
dep. 17:52
10.5 km
arr. 18:08
dep. 18:08
21.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 18:10
dep. 18:10
22.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 18:13
24.5 km
18:18 18:58 (00:40)
Granica JTSKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 18:18
Stari Banovci, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:22
dep. 18:22
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 18:23
dep. 18:23
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:25
dep. 18:25
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:29
dep. 18:29
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:37
dep. 18:37
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 18:49
dep. 18:49
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 18:50
dep. 18:50
20.5 km
arr. 18:53
dep. 18:53
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 18:55
dep. 18:55
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 18:58
25.5 km
18:25 19:03 (00:38)
ŠljunkaraKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 18:25
Stari Banovci, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:27
dep. 18:27
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 18:28
dep. 18:28
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:30
dep. 18:30
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:34
dep. 18:34
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
arr. 18:58
dep. 18:58
21.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 19:00
dep. 19:00
22.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 19:03
24.5 km
18:50 19:27 (00:37)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 18:50
Stari Banovci, Breg
arr. 18:51
dep. 18:51
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:56
dep. 18:56
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:58
dep. 18:58
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:59
dep. 18:59
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:06
dep. 19:06
10 km
arr. 19:22
dep. 19:22
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 19:24
dep. 19:24
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 19:27
24 km
19:33 20:13 (00:40)
Granica JTSKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 19:33
Stari Banovci, Center
arr. 19:36
dep. 19:36
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:37
dep. 19:37
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:38
dep. 19:38
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:40
dep. 19:40
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:42
dep. 19:42
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:44
dep. 19:44
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:45
dep. 19:45
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:52
dep. 19:52
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 20:04
dep. 20:04
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 20:05
dep. 20:05
20.5 km
arr. 20:08
dep. 20:08
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 20:10
dep. 20:10
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 20:13
25.5 km
19:55 20:33 (00:38)
ŠljunkaraKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 19:55
Stari Banovci, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:57
dep. 19:57
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:58
dep. 19:58
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 20:00
dep. 20:00
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 20:04
dep. 20:04
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:05
dep. 20:05
6 km
arr. 20:28
dep. 20:28
21.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 20:30
dep. 20:30
22.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 20:33
24.5 km
20:45 21:22 (00:37)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Center
dep. 20:45
Stari Banovci, Breg
arr. 20:46
dep. 20:46
0.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 20:47
dep. 20:47
1 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 20:49
dep. 20:49
2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 20:51
dep. 20:51
3.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
4 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 20:53
dep. 20:53
4.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:54
dep. 20:54
5.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:01
dep. 21:01
10 km
arr. 21:17
dep. 21:17
20.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 21:19
dep. 21:19
22 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 21:22
24 km
21:30 22:08 (00:38)
ŠljunkaraKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 21:30
Stari Banovci, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:32
dep. 21:32
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 21:33
dep. 21:33
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 21:35
dep. 21:35
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:37
dep. 21:37
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:39
dep. 21:39
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:40
dep. 21:40
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:47
dep. 21:47
10.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 21:59
dep. 21:59
18.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 22:00
dep. 22:00
19.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 22:08
24.5 km

Naselja Stari Banovci i Zemun (Beograd) su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stari Banovci je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.