Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Stari Banovci - Zemun (Beograd) timetable

sunday, 24.02.2019.
04:55 05:33 (00:38)
Šljunkara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 04:55
Stari Banovci, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 04:57
dep. 04:57
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 04:58
dep. 04:58
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 05:00
dep. 05:00
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 05:04
dep. 05:04
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:12
dep. 05:12
10.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 05:24
dep. 05:24
18.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 05:25
dep. 05:25
19.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 05:33
24.5 km
06:18 06:58 (00:40)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 06:18
Stari Banovci, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:23
dep. 06:23
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:25
dep. 06:25
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:29
dep. 06:29
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:37
dep. 06:37
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:49
dep. 06:49
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:50
dep. 06:50
20.5 km
arr. 06:53
dep. 06:53
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 06:55
dep. 06:55
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:58
25.5 km
07:33 08:13 (00:40)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 07:33
Stari Banovci, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:37
dep. 07:37
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 07:40
dep. 07:40
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:44
dep. 07:44
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:45
dep. 07:45
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:52
dep. 07:52
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 08:04
dep. 08:04
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 08:05
dep. 08:05
20.5 km
arr. 08:08
dep. 08:08
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 08:10
dep. 08:10
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 08:13
25.5 km
08:48 09:28 (00:40)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 08:48
Stari Banovci, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 08:52
dep. 08:52
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 08:53
dep. 08:53
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 08:55
dep. 08:55
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:57
dep. 08:57
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:59
dep. 08:59
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:00
dep. 09:00
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:07
dep. 09:07
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 09:19
dep. 09:19
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 09:20
dep. 09:20
20.5 km
arr. 09:23
dep. 09:23
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 09:25
dep. 09:25
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 09:28
25.5 km
09:58 10:38 (00:40)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 09:58
Stari Banovci, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 10:02
dep. 10:02
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 10:03
dep. 10:03
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 10:05
dep. 10:05
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 10:09
dep. 10:09
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:17
dep. 10:17
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 10:29
dep. 10:29
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 10:30
dep. 10:30
20.5 km
arr. 10:33
dep. 10:33
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 10:35
dep. 10:35
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 10:38
25.5 km
11:23 12:03 (00:40)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 11:23
Stari Banovci, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 11:27
dep. 11:27
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 11:28
dep. 11:28
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 11:30
dep. 11:30
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:34
dep. 11:34
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:35
dep. 11:35
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:42
dep. 11:42
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 11:54
dep. 11:54
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 11:55
dep. 11:55
20.5 km
arr. 11:58
dep. 11:58
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 12:00
dep. 12:00
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:03
25.5 km
12:18 12:58 (00:40)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 12:18
Stari Banovci, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:22
dep. 12:22
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 12:23
dep. 12:23
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 12:25
dep. 12:25
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:27
dep. 12:27
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:29
dep. 12:29
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:37
dep. 12:37
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 12:49
dep. 12:49
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 12:50
dep. 12:50
20.5 km
arr. 12:53
dep. 12:53
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 12:55
dep. 12:55
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:58
25.5 km
13:30 14:08 (00:38)
Šljunkara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 13:30
Stari Banovci, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 13:33
dep. 13:33
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:39
dep. 13:39
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:47
dep. 13:47
10.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 13:59
dep. 13:59
18.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 14:00
dep. 14:00
19.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:08
24.5 km
14:48 15:28 (00:40)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 14:48
Stari Banovci, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:52
dep. 14:52
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:53
dep. 14:53
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 14:55
dep. 14:55
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:59
dep. 14:59
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:07
dep. 15:07
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 15:19
dep. 15:19
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 15:20
dep. 15:20
20.5 km
arr. 15:23
dep. 15:23
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:25
dep. 15:25
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 15:28
25.5 km
15:58 16:38 (00:40)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 15:58
Stari Banovci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:03
dep. 16:03
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:05
dep. 16:05
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:09
dep. 16:09
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:17
dep. 16:17
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 16:29
dep. 16:29
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 16:30
dep. 16:30
20.5 km
arr. 16:33
dep. 16:33
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 16:35
dep. 16:35
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 16:38
25.5 km
17:18 17:58 (00:40)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 17:18
Stari Banovci, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:22
dep. 17:22
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:23
dep. 17:23
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:25
dep. 17:25
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:27
dep. 17:27
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:29
dep. 17:29
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:37
dep. 17:37
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 17:49
dep. 17:49
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 17:50
dep. 17:50
20.5 km
arr. 17:53
dep. 17:53
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:55
dep. 17:55
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 17:58
25.5 km
18:18 18:58 (00:40)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 18:18
Stari Banovci, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:22
dep. 18:22
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 18:23
dep. 18:23
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:25
dep. 18:25
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:29
dep. 18:29
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:37
dep. 18:37
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 18:49
dep. 18:49
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 18:50
dep. 18:50
20.5 km
arr. 18:53
dep. 18:53
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 18:55
dep. 18:55
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 18:58
25.5 km
19:33 20:13 (00:40)
Granica JTS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Granica JTS
dep. 19:33
Stari Banovci, Center
arr. 19:36
dep. 19:36
1.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:37
dep. 19:37
2 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:38
dep. 19:38
2.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:40
dep. 19:40
3.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:42
dep. 19:42
5 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
5.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:44
dep. 19:44
6.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:45
dep. 19:45
7 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:52
dep. 19:52
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 20:04
dep. 20:04
19.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 20:05
dep. 20:05
20.5 km
arr. 20:08
dep. 20:08
22.3 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 20:10
dep. 20:10
23.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 20:13
25.5 km
21:30 22:08 (00:38)
Šljunkara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Stari Banovci, Šljunkara
dep. 21:30
Stari Banovci, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
0.5 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:32
dep. 21:32
1 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 21:33
dep. 21:33
1.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 21:35
dep. 21:35
2.5 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:37
dep. 21:37
4 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:39
dep. 21:39
5.3 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:40
dep. 21:40
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:47
dep. 21:47
10.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 21:59
dep. 21:59
18.7 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 22:00
dep. 22:00
19.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 22:08
24.5 km

Naselja Stari Banovci i Zemun (Beograd) su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stari Banovci je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.