Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stara Lipovica (Barajevo) - Barajevo timetable

thursday, 25.04.2024.
06:19 07:00 (00:41)
Petkovici - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
dep. 06:19
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 06:20
dep. 06:20
0.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 06:23
dep. 06:23
1.9 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.5 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 06:25
dep. 06:25
3.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 06:26
dep. 06:26
3.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 06:27
dep. 06:27
3.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 06:27
dep. 06:27
4.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 06:28
dep. 06:28
4.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 06:29
dep. 06:29
5.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 06:31
dep. 06:31
6.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 06:33
dep. 06:33
6.7 km
arr. 06:34
dep. 06:34
7.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 06:35
dep. 06:35
8.2 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 06:36
dep. 06:36
8.8 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 06:37
dep. 06:37
9.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 06:38
dep. 06:38
10.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 06:41
dep. 06:41
11.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1 - Vucinac
arr. 06:42
dep. 06:42
12.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom - okretnica
arr. 06:43
dep. 06:43
12.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 06:44
dep. 06:44
13.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 06:45
dep. 06:45
13.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 06:46
dep. 06:46
14.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 06:48
dep. 06:48
15.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Nenadovac
arr. 06:50
dep. 06:50
16.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 06:52
dep. 06:52
17.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj - raskrsnica
arr. 06:54
dep. 06:54
18.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 06:57
dep. 06:57
19.8 km
Barajevo, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
20.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:00
21.6 km
07:19 07:55 (00:36)
Petkovici - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
dep. 07:19
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 07:20
dep. 07:20
0.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 07:21
dep. 07:21
1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 07:23
dep. 07:23
1.9 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 07:24
dep. 07:24
2.5 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 07:25
dep. 07:25
3.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 07:26
dep. 07:26
3.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 07:27
dep. 07:27
3.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 07:27
dep. 07:27
4.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 07:28
dep. 07:28
4.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 07:29
dep. 07:29
5.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 07:31
dep. 07:31
6.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 07:33
dep. 07:33
6.7 km
arr. 07:34
dep. 07:34
7.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 07:35
dep. 07:35
8.2 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 07:36
dep. 07:36
8.8 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 07:37
dep. 07:37
9.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 07:38
dep. 07:38
10.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 07:41
dep. 07:41
11.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1 - Vucinac
arr. 07:42
dep. 07:42
12.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom - okretnica
arr. 07:43
dep. 07:43
12.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 07:44
dep. 07:44
13.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 07:45
dep. 07:45
13.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 07:46
dep. 07:46
14.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 07:48
dep. 07:48
15.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj - raskrsnica
arr. 07:50
dep. 07:50
18.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 07:51
dep. 07:51
19 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 07:53
dep. 07:53
19.8 km
Barajevo, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
20.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:55
21.6 km
12:44 13:25 (00:41)
Petkovici - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
dep. 12:44
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 12:45
dep. 12:45
0.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 12:46
dep. 12:46
1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
1.9 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 12:49
dep. 12:49
2.5 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 12:50
dep. 12:50
3.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 12:51
dep. 12:51
3.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 12:52
dep. 12:52
3.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 12:52
dep. 12:52
4.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 12:53
dep. 12:53
4.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 12:54
dep. 12:54
5.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 12:56
dep. 12:56
6.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 12:58
dep. 12:58
6.7 km
arr. 12:59
dep. 12:59
7.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 13:00
dep. 13:00
8.2 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 13:01
dep. 13:01
8.8 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 13:02
dep. 13:02
9.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 13:03
dep. 13:03
10.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 13:05
dep. 13:05
11 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 13:06
dep. 13:06
11.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1 - Vucinac
arr. 13:07
dep. 13:07
12.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom - okretnica
arr. 13:08
dep. 13:08
12.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
13.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 13:10
dep. 13:10
13.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 13:11
dep. 13:11
14.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 13:13
dep. 13:13
15.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Nenadovac
arr. 13:15
dep. 13:15
16.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 13:17
dep. 13:17
17.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj - raskrsnica
arr. 13:19
dep. 13:19
18.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 13:20
dep. 13:20
19 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 13:22
dep. 13:22
19.8 km
Barajevo, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
20.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 13:25
21.6 km
14:04 14:50 (00:46)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
dep. 14:04
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 14:05
dep. 14:05
0.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 14:06
dep. 14:06
0.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 14:07
dep. 14:07
1.4 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 14:09
dep. 14:09
2.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 14:10
dep. 14:10
2.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 14:11
dep. 14:11
3.4 km
arr. 14:13
dep. 14:13
4.3 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 14:15
dep. 14:15
5.4 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - 29. novembra
arr. 14:16
dep. 14:16
6 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 14:17
dep. 14:17
6.5 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Dragana Lukica
arr. 14:18
dep. 14:18
6.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Jovana Deretica
arr. 14:19
dep. 14:19
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Strugara
arr. 14:20
dep. 14:20
7.4 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Jovana Deretica
arr. 14:21
dep. 14:21
7.6 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Dragana Lukica
arr. 14:22
dep. 14:22
7.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 14:23
dep. 14:23
8.3 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - 29. novembra
arr. 14:24
dep. 14:24
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 14:25
dep. 14:25
9.6 km
arr. 14:27
dep. 14:27
10.3 km
arr. 14:28
dep. 14:28
10.9 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 14:29
dep. 14:29
11.7 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 14:30
dep. 14:30
12.5 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 14:32
dep. 14:32
13.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 14:34
dep. 14:34
14.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 14:35
dep. 14:35
15.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1 - Vucinac
arr. 14:36
dep. 14:36
15.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom - okretnica
arr. 14:37
dep. 14:37
16.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 14:38
dep. 14:38
17.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 14:39
dep. 14:39
17.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 14:41
dep. 14:41
18.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 14:42
dep. 14:42
19.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj - raskrsnica
arr. 14:44
dep. 14:44
20.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
20.7 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 14:47
dep. 14:47
21.7 km
Barajevo, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
22.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 14:50
23.3 km
16:14 16:55 (00:41)
Petkovici - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
dep. 16:14
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 16:15
dep. 16:15
0.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 16:16
dep. 16:16
1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 16:18
dep. 16:18
1.9 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 16:19
dep. 16:19
2.5 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 16:20
dep. 16:20
3.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 16:21
dep. 16:21
3.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 16:22
dep. 16:22
3.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 16:22
dep. 16:22
4.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 16:23
dep. 16:23
4.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 16:24
dep. 16:24
5.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 16:26
dep. 16:26
6.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 16:28
dep. 16:28
6.7 km
arr. 16:29
dep. 16:29
7.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 16:30
dep. 16:30
8.2 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 16:31
dep. 16:31
8.8 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 16:32
dep. 16:32
9.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 16:33
dep. 16:33
10.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 16:35
dep. 16:35
11 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 16:36
dep. 16:36
11.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1 - Vucinac
arr. 16:37
dep. 16:37
12.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom - okretnica
arr. 16:38
dep. 16:38
12.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
13.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 16:40
dep. 16:40
13.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 16:41
dep. 16:41
14.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 16:43
dep. 16:43
15.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Nenadovac
arr. 16:45
dep. 16:45
16.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 16:47
dep. 16:47
17.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj - raskrsnica
arr. 16:49
dep. 16:49
18.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 16:50
dep. 16:50
19 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 16:52
dep. 16:52
19.8 km
Barajevo, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
20.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 16:55
21.6 km
17:50 18:40 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
dep. 17:50
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 17:51
dep. 17:51
0.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 17:52
dep. 17:52
0.9 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 17:53
dep. 17:53
1.5 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 17:55
dep. 17:55
2.4 km
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 17:56
dep. 17:56
2.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 17:57
dep. 17:57
3.4 km
arr. 18:13
dep. 18:13
10.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 18:11
dep. 18:11
9.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - 29. novembra
arr. 18:02
dep. 18:02
5.8 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 18:03
dep. 18:03
6.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Dragana Lukica
arr. 18:04
dep. 18:04
6.7 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Jovana Deretica
arr. 18:05
dep. 18:05
7 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Strugara
arr. 18:06
dep. 18:06
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Jovana Deretica
arr. 18:07
dep. 18:07
7.3 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Dragana Lukica
arr. 18:08
dep. 18:08
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 18:09
dep. 18:09
8.1 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - 29. novembra
arr. 18:10
dep. 18:10
8.5 km
arr. 18:15
dep. 18:15
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 18:17
dep. 18:17
11.9 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 18:18
dep. 18:18
12.5 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 18:19
dep. 18:19
13.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 18:20
dep. 18:20
13.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 18:22
dep. 18:22
14.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 18:23
dep. 18:23
15.3 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1 - Vucinac
arr. 18:24
dep. 18:24
15.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom - okretnica
arr. 18:25
dep. 18:25
16.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 18:26
dep. 18:26
17.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 18:27
dep. 18:27
17.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 18:29
dep. 18:29
18.3 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 18:31
dep. 18:31
19.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj - raskrsnica
arr. 18:33
dep. 18:33
20.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 18:34
dep. 18:34
20.7 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 18:36
dep. 18:36
21.5 km
Barajevo, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
22.4 km
Barajevo, Bus station
arr. 18:40
23.3 km
Stara Lipovica (Barajevo) - Barajevo timetable
Departures on: friday, 26.04.2024.
06:19 07:00 (00:41)
Petkovici - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
dep. 06:19
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 06:20
dep. 06:20
0.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 06:23
dep. 06:23
1.9 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.5 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 06:25
dep. 06:25
3.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 06:26
dep. 06:26
3.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 06:27
dep. 06:27
3.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 06:27
dep. 06:27
4.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 06:28
dep. 06:28
4.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 06:29
dep. 06:29
5.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 06:31
dep. 06:31
6.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 06:33
dep. 06:33
6.7 km
arr. 06:34
dep. 06:34
7.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 06:35
dep. 06:35
8.2 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 06:36
dep. 06:36
8.8 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 06:37
dep. 06:37
9.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 06:38
dep. 06:38
10.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 06:41
dep. 06:41
11.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1 - Vucinac
arr. 06:42
dep. 06:42
12.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom - okretnica
arr. 06:43
dep. 06:43
12.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 06:44
dep. 06:44
13.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 06:45
dep. 06:45
13.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 06:46
dep. 06:46
14.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 06:48
dep. 06:48
15.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Nenadovac
arr. 06:50
dep. 06:50
16.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 06:52
dep. 06:52
17.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj - raskrsnica
arr. 06:54
dep. 06:54
18.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 06:57
dep. 06:57
19.8 km
Barajevo, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
20.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:00
21.6 km
07:19 07:55 (00:36)
Petkovici - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
dep. 07:19
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 07:20
dep. 07:20
0.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 07:21
dep. 07:21
1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 07:23
dep. 07:23
1.9 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 07:24
dep. 07:24
2.5 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 07:25
dep. 07:25
3.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 07:26
dep. 07:26
3.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 07:27
dep. 07:27
3.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 07:27
dep. 07:27
4.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 07:28
dep. 07:28
4.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 07:29
dep. 07:29
5.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 07:31
dep. 07:31
6.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 07:33
dep. 07:33
6.7 km
arr. 07:34
dep. 07:34
7.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 07:35
dep. 07:35
8.2 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 07:36
dep. 07:36
8.8 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 07:37
dep. 07:37
9.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 07:38
dep. 07:38
10.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 07:41
dep. 07:41
11.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1 - Vucinac
arr. 07:42
dep. 07:42
12.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom - okretnica
arr. 07:43
dep. 07:43
12.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 07:44
dep. 07:44
13.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 07:45
dep. 07:45
13.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 07:46
dep. 07:46
14.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 07:48
dep. 07:48
15.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj - raskrsnica
arr. 07:50
dep. 07:50
18.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 07:51
dep. 07:51
19 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 07:53
dep. 07:53
19.8 km
Barajevo, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
20.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:55
21.6 km
12:44 13:25 (00:41)
Petkovici - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
dep. 12:44
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 12:45
dep. 12:45
0.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 12:46
dep. 12:46
1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
1.9 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 12:49
dep. 12:49
2.5 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 12:50
dep. 12:50
3.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 12:51
dep. 12:51
3.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 12:52
dep. 12:52
3.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 12:52
dep. 12:52
4.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 12:53
dep. 12:53
4.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 12:54
dep. 12:54
5.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 12:56
dep. 12:56
6.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 12:58
dep. 12:58
6.7 km
arr. 12:59
dep. 12:59
7.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 13:00
dep. 13:00
8.2 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 13:01
dep. 13:01
8.8 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 13:02
dep. 13:02
9.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 13:03
dep. 13:03
10.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 13:05
dep. 13:05
11 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 13:06
dep. 13:06
11.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1 - Vucinac
arr. 13:07
dep. 13:07
12.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom - okretnica
arr. 13:08
dep. 13:08
12.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
13.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 13:10
dep. 13:10
13.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 13:11
dep. 13:11
14.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 13:13
dep. 13:13
15.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Nenadovac
arr. 13:15
dep. 13:15
16.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 13:17
dep. 13:17
17.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj - raskrsnica
arr. 13:19
dep. 13:19
18.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 13:20
dep. 13:20
19 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 13:22
dep. 13:22
19.8 km
Barajevo, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
20.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 13:25
21.6 km
14:04 14:50 (00:46)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
dep. 14:04
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 14:05
dep. 14:05
0.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 14:06
dep. 14:06
0.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 14:07
dep. 14:07
1.4 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 14:09
dep. 14:09
2.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 14:10
dep. 14:10
2.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 14:11
dep. 14:11
3.4 km
arr. 14:13
dep. 14:13
4.3 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 14:15
dep. 14:15
5.4 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - 29. novembra
arr. 14:16
dep. 14:16
6 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 14:17
dep. 14:17
6.5 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Dragana Lukica
arr. 14:18
dep. 14:18
6.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Jovana Deretica
arr. 14:19
dep. 14:19
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Strugara
arr. 14:20
dep. 14:20
7.4 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Jovana Deretica
arr. 14:21
dep. 14:21
7.6 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Dragana Lukica
arr. 14:22
dep. 14:22
7.9 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 14:23
dep. 14:23
8.3 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - 29. novembra
arr. 14:24
dep. 14:24
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 14:25
dep. 14:25
9.6 km
arr. 14:27
dep. 14:27
10.3 km
arr. 14:28
dep. 14:28
10.9 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 14:29
dep. 14:29
11.7 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 14:30
dep. 14:30
12.5 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 14:32
dep. 14:32
13.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 14:34
dep. 14:34
14.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 14:35
dep. 14:35
15.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1 - Vucinac
arr. 14:36
dep. 14:36
15.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom - okretnica
arr. 14:37
dep. 14:37
16.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 14:38
dep. 14:38
17.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 14:39
dep. 14:39
17.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 14:41
dep. 14:41
18.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 14:42
dep. 14:42
19.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj - raskrsnica
arr. 14:44
dep. 14:44
20.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
20.7 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 14:47
dep. 14:47
21.7 km
Barajevo, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
22.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 14:50
23.3 km
16:14 16:55 (00:41)
Petkovici - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
dep. 16:14
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 16:15
dep. 16:15
0.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 16:16
dep. 16:16
1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 16:18
dep. 16:18
1.9 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 16:19
dep. 16:19
2.5 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 16:20
dep. 16:20
3.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 16:21
dep. 16:21
3.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 16:22
dep. 16:22
3.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 16:22
dep. 16:22
4.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 16:23
dep. 16:23
4.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 16:24
dep. 16:24
5.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 16:26
dep. 16:26
6.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 16:28
dep. 16:28
6.7 km
arr. 16:29
dep. 16:29
7.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 16:30
dep. 16:30
8.2 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 16:31
dep. 16:31
8.8 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 16:32
dep. 16:32
9.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 16:33
dep. 16:33
10.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 16:35
dep. 16:35
11 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 16:36
dep. 16:36
11.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1 - Vucinac
arr. 16:37
dep. 16:37
12.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom - okretnica
arr. 16:38
dep. 16:38
12.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
13.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 16:40
dep. 16:40
13.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 16:41
dep. 16:41
14.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 16:43
dep. 16:43
15.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Nenadovac
arr. 16:45
dep. 16:45
16.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 16:47
dep. 16:47
17.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj - raskrsnica
arr. 16:49
dep. 16:49
18.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 16:50
dep. 16:50
19 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 16:52
dep. 16:52
19.8 km
Barajevo, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
20.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 16:55
21.6 km
17:50 18:40 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
dep. 17:50
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 17:51
dep. 17:51
0.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 17:52
dep. 17:52
0.9 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 17:53
dep. 17:53
1.5 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 17:55
dep. 17:55
2.4 km
Stara Lipovica (Barajevo), Brzacka
arr. 17:56
dep. 17:56
2.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 17:57
dep. 17:57
3.4 km
arr. 18:13
dep. 18:13
10.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 18:11
dep. 18:11
9.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - 29. novembra
arr. 18:02
dep. 18:02
5.8 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 18:03
dep. 18:03
6.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Dragana Lukica
arr. 18:04
dep. 18:04
6.7 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Jovana Deretica
arr. 18:05
dep. 18:05
7 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Strugara
arr. 18:06
dep. 18:06
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Jovana Deretica
arr. 18:07
dep. 18:07
7.3 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - Dragana Lukica
arr. 18:08
dep. 18:08
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - okretnica
arr. 18:09
dep. 18:09
8.1 km
Lipovica (Barajevo), Trebez - 29. novembra
arr. 18:10
dep. 18:10
8.5 km
arr. 18:15
dep. 18:15
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 4. deo
arr. 18:17
dep. 18:17
11.9 km
Lipovica (Barajevo), Drenjak
arr. 18:18
dep. 18:18
12.5 km
Lipovica (Barajevo), Timocki put
arr. 18:19
dep. 18:19
13.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 18:20
dep. 18:20
13.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 18:22
dep. 18:22
14.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 18:23
dep. 18:23
15.3 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1 - Vucinac
arr. 18:24
dep. 18:24
15.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom - okretnica
arr. 18:25
dep. 18:25
16.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 18:26
dep. 18:26
17.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 18:27
dep. 18:27
17.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 18:29
dep. 18:29
18.3 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 18:31
dep. 18:31
19.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj - raskrsnica
arr. 18:33
dep. 18:33
20.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 18:34
dep. 18:34
20.7 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 18:36
dep. 18:36
21.5 km
Barajevo, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
22.4 km
Barajevo, Bus station
arr. 18:40
23.3 km

Naselja Stara Lipovica (Barajevo) i Barajevo su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stara Lipovica (Barajevo) je u 06:19 h, dok je poslednji polazak u 17:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.