Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stara Bingula - Sremska Mitrovica timetable

wednesday, 16.10.2019.
06:00 06:40 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Bingula, Center
dep. 06:00
Divos, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Divos, 4
arr. 06:10
dep. 06:10
4.2 km
Divos, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
4.8 km
Divos, Ekonomija
arr. 06:13
dep. 06:13
5.9 km
Calma, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
8.6 km
Calma, 4
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Lacarak, Centar 2
arr. 06:27
dep. 06:27
19.4 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:32
dep. 06:32
22.2 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:37
dep. 06:37
24.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:40
25.2 km
11:50 12:30 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Bingula, Center
dep. 11:50
Divos, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
2.2 km
Divos, 4
arr. 12:00
dep. 12:00
4.2 km
Divos, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
4.8 km
Divos, Ekonomija
arr. 12:03
dep. 12:03
5.9 km
Calma, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
8.6 km
Calma, 4
arr. 12:07
dep. 12:07
9 km
Lacarak, Centar 1
arr. 12:17
dep. 12:17
19.4 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 12:22
dep. 12:22
22.2 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 12:27
dep. 12:27
24.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:30
25.2 km
14:05 14:45 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Bingula, Center
dep. 14:05
Divos, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
2.2 km
Divos, 4
arr. 14:15
dep. 14:15
4.2 km
Divos, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
4.8 km
Divos, Ekonomija
arr. 14:18
dep. 14:18
5.9 km
Calma, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
8.6 km
Calma, 4
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Lacarak, Centar 1
arr. 14:32
dep. 14:32
19.4 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 14:37
dep. 14:37
22.2 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 14:42
dep. 14:42
24.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:45
25.2 km
20:00 20:40 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Bingula, Center
dep. 20:00
Divos, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
2.2 km
Divos, 4
arr. 20:10
dep. 20:10
4.2 km
Divos, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
4.8 km
Divos, Ekonomija
arr. 20:13
dep. 20:13
5.9 km
Calma, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
8.6 km
Calma, 4
arr. 20:17
dep. 20:17
9 km
Lacarak, Centar 1
arr. 20:27
dep. 20:27
19.4 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 20:32
dep. 20:32
22.2 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 20:37
dep. 20:37
24.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:40
25.2 km
Stara Bingula - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
06:00 06:40 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Bingula, Center
dep. 06:00
Divos, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Divos, 4
arr. 06:10
dep. 06:10
4.2 km
Divos, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
4.8 km
Divos, Ekonomija
arr. 06:13
dep. 06:13
5.9 km
Calma, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
8.6 km
Calma, 4
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Lacarak, Centar 2
arr. 06:27
dep. 06:27
19.4 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:32
dep. 06:32
22.2 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:37
dep. 06:37
24.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:40
25.2 km
11:50 12:30 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Bingula, Center
dep. 11:50
Divos, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
2.2 km
Divos, 4
arr. 12:00
dep. 12:00
4.2 km
Divos, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
4.8 km
Divos, Ekonomija
arr. 12:03
dep. 12:03
5.9 km
Calma, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
8.6 km
Calma, 4
arr. 12:07
dep. 12:07
9 km
Lacarak, Centar 1
arr. 12:17
dep. 12:17
19.4 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 12:22
dep. 12:22
22.2 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 12:27
dep. 12:27
24.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:30
25.2 km
14:05 14:45 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Bingula, Center
dep. 14:05
Divos, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
2.2 km
Divos, 4
arr. 14:15
dep. 14:15
4.2 km
Divos, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
4.8 km
Divos, Ekonomija
arr. 14:18
dep. 14:18
5.9 km
Calma, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
8.6 km
Calma, 4
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Lacarak, Centar 1
arr. 14:32
dep. 14:32
19.4 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 14:37
dep. 14:37
22.2 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 14:42
dep. 14:42
24.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:45
25.2 km
20:00 20:40 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stara Bingula, Center
dep. 20:00
Divos, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
2.2 km
Divos, 4
arr. 20:10
dep. 20:10
4.2 km
Divos, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
4.8 km
Divos, Ekonomija
arr. 20:13
dep. 20:13
5.9 km
Calma, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
8.6 km
Calma, 4
arr. 20:17
dep. 20:17
9 km
Lacarak, Centar 1
arr. 20:27
dep. 20:27
19.4 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 20:32
dep. 20:32
22.2 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 20:37
dep. 20:37
24.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:40
25.2 km

Naselja Stara Bingula i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stara Bingula je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.