Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Stanisic - Sombor timetable

tuesday, 21.05.2019.
05:02 05:37 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 05:02
Stanisic, Braculj salas
arr. 05:08
dep. 05:08
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 05:11
dep. 05:11
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 05:16
dep. 05:16
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 05:18
dep. 05:18
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 05:21
dep. 05:21
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 05:23
dep. 05:23
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 05:27
dep. 05:27
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 05:30
dep. 05:30
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 05:31
dep. 05:31
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 05:32
dep. 05:32
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 05:34
dep. 05:34
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 05:35
dep. 05:35
22 km
Sombor, Bus station
arr. 05:37
24 km
05:42 06:17 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 05:42
Stanisic, Braculj salas
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 05:51
dep. 05:51
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 05:58
dep. 05:58
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 06:01
dep. 06:01
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 06:03
dep. 06:03
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 06:10
dep. 06:10
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 06:11
dep. 06:11
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 06:12
dep. 06:12
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 06:14
dep. 06:14
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 06:15
dep. 06:15
22 km
Sombor, Bus station
arr. 06:17
24 km
05:57 06:32 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 05:57
Stanisic, Braculj salas
arr. 06:03
dep. 06:03
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 06:16
dep. 06:16
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 06:18
dep. 06:18
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 06:25
dep. 06:25
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 06:26
dep. 06:26
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 06:27
dep. 06:27
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 06:29
dep. 06:29
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Sombor, Bus station
arr. 06:32
24 km
07:02 07:37 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 07:02
Stanisic, Braculj salas
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 07:11
dep. 07:11
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 07:16
dep. 07:16
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 07:23
dep. 07:23
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 07:27
dep. 07:27
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 07:35
dep. 07:35
22 km
Sombor, Bus station
arr. 07:37
24 km
08:27 09:02 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 08:27
Stanisic, Braculj salas
arr. 08:33
dep. 08:33
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 08:36
dep. 08:36
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 08:41
dep. 08:41
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 08:43
dep. 08:43
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 08:46
dep. 08:46
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 08:48
dep. 08:48
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 08:52
dep. 08:52
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 08:55
dep. 08:55
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 08:56
dep. 08:56
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 08:59
dep. 08:59
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 09:00
dep. 09:00
22 km
Sombor, Bus station
arr. 09:02
24 km
10:12 10:47 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 10:12
Stanisic, Braculj salas
arr. 10:18
dep. 10:18
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 10:21
dep. 10:21
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 10:26
dep. 10:26
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 10:28
dep. 10:28
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 10:31
dep. 10:31
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 10:33
dep. 10:33
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 10:37
dep. 10:37
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 10:40
dep. 10:40
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 10:41
dep. 10:41
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 10:42
dep. 10:42
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 10:44
dep. 10:44
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 10:45
dep. 10:45
22 km
Sombor, Bus station
arr. 10:47
24 km
12:02 12:37 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 12:02
Stanisic, Braculj salas
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 12:16
dep. 12:16
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 12:18
dep. 12:18
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 12:21
dep. 12:21
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 12:23
dep. 12:23
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 12:30
dep. 12:30
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 12:31
dep. 12:31
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 12:32
dep. 12:32
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 12:34
dep. 12:34
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Sombor, Bus station
arr. 12:37
24 km
13:02 13:37 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 13:02
Stanisic, Braculj salas
arr. 13:08
dep. 13:08
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 13:21
dep. 13:21
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 13:23
dep. 13:23
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 13:27
dep. 13:27
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 13:35
dep. 13:35
22 km
Sombor, Bus station
arr. 13:37
24 km
13:57 14:32 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 13:57
Stanisic, Braculj salas
arr. 14:03
dep. 14:03
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 14:06
dep. 14:06
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 14:11
dep. 14:11
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 14:13
dep. 14:13
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 14:16
dep. 14:16
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 14:18
dep. 14:18
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 14:25
dep. 14:25
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 14:26
dep. 14:26
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 14:29
dep. 14:29
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:30
dep. 14:30
22 km
Sombor, Bus station
arr. 14:32
24 km
15:57 16:32 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 15:57
Stanisic, Braculj salas
arr. 16:03
dep. 16:03
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 16:11
dep. 16:11
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 16:16
dep. 16:16
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 16:18
dep. 16:18
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 16:25
dep. 16:25
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 16:26
dep. 16:26
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 16:27
dep. 16:27
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 16:29
dep. 16:29
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 16:30
dep. 16:30
22 km
Sombor, Bus station
arr. 16:32
24 km
17:12 17:47 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 17:12
Stanisic, Braculj salas
arr. 17:18
dep. 17:18
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 17:21
dep. 17:21
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 17:26
dep. 17:26
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 17:28
dep. 17:28
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 17:31
dep. 17:31
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 17:33
dep. 17:33
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 17:37
dep. 17:37
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 17:40
dep. 17:40
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 17:41
dep. 17:41
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 17:42
dep. 17:42
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 17:44
dep. 17:44
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 17:45
dep. 17:45
22 km
Sombor, Bus station
arr. 17:47
24 km
18:12 18:47 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 18:12
Stanisic, Braculj salas
arr. 18:18
dep. 18:18
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 18:21
dep. 18:21
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 18:26
dep. 18:26
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 18:28
dep. 18:28
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 18:33
dep. 18:33
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 18:37
dep. 18:37
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 18:40
dep. 18:40
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 18:41
dep. 18:41
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 18:42
dep. 18:42
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 18:44
dep. 18:44
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 18:45
dep. 18:45
22 km
Sombor, Bus station
arr. 18:47
24 km
21:12 21:47 (00:35)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Stanisic, I
dep. 21:12
Stanisic, Braculj salas
arr. 21:18
dep. 21:18
4 km
Stanisic, Masic salas
arr. 21:21
dep. 21:21
6 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 21:26
dep. 21:26
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 21:27
dep. 21:27
10 km
Svetozar Miletic, I
arr. 21:28
dep. 21:28
11 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 21:31
dep. 21:31
13 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 21:33
dep. 21:33
14 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 21:37
dep. 21:37
17 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 21:40
dep. 21:40
19 km
Sombor, Goge salasi
arr. 21:41
dep. 21:41
20 km
Sombor, Lozionica
arr. 21:42
dep. 21:42
20 km
Sombor, Bolnica
arr. 21:44
dep. 21:44
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 21:45
dep. 21:45
22 km
Sombor, Bus station
arr. 21:47
24 km

Naselja Stanisic i Sombor su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stanisic je u 05:02 h, dok je poslednji polazak u 21:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.