Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stanci near Krusevac - Krusevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
00:00 00:30 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanci near Krusevac, 3
dep. 00:00
Stanci near Krusevac, 2
arr. 00:02
dep. 00:02
1 km
Stanci near Krusevac, 1
arr. 00:03
dep. 00:03
1.5 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 00:04
dep. 00:04
2 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 00:05
dep. 00:05
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 00:06
dep. 00:06
3 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 00:09
dep. 00:09
4 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 00:10
dep. 00:10
4.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 00:12
dep. 00:12
5.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 00:13
dep. 00:13
6 km
Veliko Golovode, 2
arr. 00:15
dep. 00:15
6.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 00:16
dep. 00:16
7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 00:19
dep. 00:19
8.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 00:21
dep. 00:21
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 00:22
dep. 00:22
9.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 00:24
dep. 00:24
9.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 00:25
dep. 00:25
10.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 00:27
dep. 00:27
11 km
Krusevac, Fontana
arr. 00:28
dep. 00:28
11.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:30
12.1 km
05:45 06:15 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanci near Krusevac, 3
dep. 05:45
Stanci near Krusevac, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Stanci near Krusevac, 1
arr. 05:48
dep. 05:48
1.5 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 05:50
dep. 05:50
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 05:54
dep. 05:54
4 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
4.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
5.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
6 km
Veliko Golovode, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
6.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
8.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:06
dep. 06:06
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:07
dep. 06:07
9.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:09
dep. 06:09
9.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:10
dep. 06:10
10.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:13
dep. 06:13
11.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
12.1 km
06:45 07:15 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanci near Krusevac, 3
dep. 06:45
Stanci near Krusevac, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Stanci near Krusevac, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
4.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
5.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 06:58
dep. 06:58
6 km
Veliko Golovode, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
6.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
8.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:06
dep. 07:06
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:07
dep. 07:07
9.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:09
dep. 07:09
9.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:10
dep. 07:10
10.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:13
dep. 07:13
11.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
12.1 km
08:00 08:30 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanci near Krusevac, 3
dep. 08:00
Stanci near Krusevac, 2
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Stanci near Krusevac, 1
arr. 08:03
dep. 08:03
1.5 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 08:05
dep. 08:05
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 08:09
dep. 08:09
4 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
4.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
5.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 08:13
dep. 08:13
6 km
Veliko Golovode, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
6.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
8.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:21
dep. 08:21
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:22
dep. 08:22
9.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:24
dep. 08:24
9.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:25
dep. 08:25
10.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:27
dep. 08:27
11 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:28
dep. 08:28
11.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:30
12.1 km
12:15 12:45 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanci near Krusevac, 3
dep. 12:15
Stanci near Krusevac, 2
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Stanci near Krusevac, 1
arr. 12:18
dep. 12:18
1.5 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 12:19
dep. 12:19
2 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 12:20
dep. 12:20
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 12:21
dep. 12:21
3 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
4.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
5.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 12:28
dep. 12:28
6 km
Veliko Golovode, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
6.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
8.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:36
dep. 12:36
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:37
dep. 12:37
9.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:39
dep. 12:39
9.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:40
dep. 12:40
10.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:42
dep. 12:42
11 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:43
dep. 12:43
11.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:45
12.1 km
14:00 14:30 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanci near Krusevac, 3
dep. 14:00
Stanci near Krusevac, 2
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Stanci near Krusevac, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 14:05
dep. 14:05
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 14:09
dep. 14:09
4 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 14:10
dep. 14:10
4.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 14:12
dep. 14:12
5.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 14:13
dep. 14:13
6 km
Veliko Golovode, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
6.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
8.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:21
dep. 14:21
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:22
dep. 14:22
9.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:24
dep. 14:24
9.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:25
dep. 14:25
10.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:28
dep. 14:28
11.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:30
12.1 km
15:50 16:20 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanci near Krusevac, 3
dep. 15:50
Stanci near Krusevac, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
1 km
Stanci near Krusevac, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.5 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 15:54
dep. 15:54
2 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 15:55
dep. 15:55
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 15:56
dep. 15:56
3 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
4 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
4.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
5.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 16:03
dep. 16:03
6 km
Veliko Golovode, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
6.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
8.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:11
dep. 16:11
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:12
dep. 16:12
9.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:14
dep. 16:14
9.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:15
dep. 16:15
10.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:17
dep. 16:17
11 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:18
dep. 16:18
11.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:20
12.1 km
16:45 17:15 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanci near Krusevac, 3
dep. 16:45
Stanci near Krusevac, 2
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Stanci near Krusevac, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
1.5 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 16:49
dep. 16:49
2 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 16:50
dep. 16:50
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 16:51
dep. 16:51
3 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 16:54
dep. 16:54
4 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
4.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
5.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 16:58
dep. 16:58
6 km
Veliko Golovode, 2
arr. 17:00
dep. 17:00
6.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:01
dep. 17:01
7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:04
dep. 17:04
8.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:06
dep. 17:06
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:07
dep. 17:07
9.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:09
dep. 17:09
9.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:10
dep. 17:10
10.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:12
dep. 17:12
11 km
Krusevac, Fontana
arr. 17:13
dep. 17:13
11.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:15
12.1 km
18:45 19:15 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanci near Krusevac, 3
dep. 18:45
Stanci near Krusevac, 2
arr. 18:47
dep. 18:47
1 km
Stanci near Krusevac, 1
arr. 18:48
dep. 18:48
1.5 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 18:49
dep. 18:49
2 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 18:50
dep. 18:50
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 18:51
dep. 18:51
3 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 18:54
dep. 18:54
4 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 18:55
dep. 18:55
4.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 18:57
dep. 18:57
5.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 18:58
dep. 18:58
6 km
Veliko Golovode, 2
arr. 19:00
dep. 19:00
6.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:01
dep. 19:01
7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
8.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:06
dep. 19:06
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:07
dep. 19:07
9.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:09
dep. 19:09
9.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:10
dep. 19:10
10.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
11 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:13
dep. 19:13
11.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:15
12.1 km
20:45 21:15 (00:30)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stanci near Krusevac, 3
dep. 20:45
Stanci near Krusevac, 2
arr. 20:47
dep. 20:47
1 km
Stanci near Krusevac, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
1.5 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 20:49
dep. 20:49
2 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 20:50
dep. 20:50
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 20:51
dep. 20:51
3 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 20:54
dep. 20:54
4 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
4.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
5.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 20:58
dep. 20:58
6 km
Veliko Golovode, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
6.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
8.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 21:06
dep. 21:06
8.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 21:07
dep. 21:07
9.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 21:09
dep. 21:09
9.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 21:10
dep. 21:10
10.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:12
dep. 21:12
11 km
Krusevac, Fontana
arr. 21:13
dep. 21:13
11.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:15
12.1 km

Naselja Stanci near Krusevac i Krusevac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stanci near Krusevac je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.