Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Stajicevo - Zrenjanin timetable

friday, 10.07.2020.
05:08 05:27 (00:19)
Raskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:08
arr. 05:10
dep. 05:10
2 km
Ecka, 4
arr. 05:11
dep. 05:11
3 km
Ecka, 3
arr. 05:13
dep. 05:13
4 km
Ecka, 2
arr. 05:14
dep. 05:14
5 km
Ecka
arr. 05:15
dep. 05:15
6 km
Ecka, Kastel
arr. 05:16
dep. 05:16
6.5 km
Ecka, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
7 km
Zrenjanin, Farma
arr. 05:19
dep. 05:19
8 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 05:23
dep. 05:23
12 km
Zrenjanin, BEK
arr. 05:25
dep. 05:25
13 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 05:27
14 km
06:13 06:32 (00:19)
Raskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:13
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Ecka, 4
arr. 06:16
dep. 06:16
3 km
Ecka, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Ecka, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
5 km
Ecka
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Ecka, Kastel
arr. 06:21
dep. 06:21
6.5 km
Ecka, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
7 km
Zrenjanin, Farma
arr. 06:24
dep. 06:24
8 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 06:28
dep. 06:28
12 km
Zrenjanin, BEK
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:32
14 km
07:00 07:43 (00:43)
Raskrsnica - Rade SrdanovaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Ecka, 4
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Ecka, 3
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Ecka, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
2.5 km
Ecka
arr. 07:09
dep. 07:09
3 km
Ecka, Kastel
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Ecka, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Zrenjanin, Farma
arr. 07:13
dep. 07:13
5 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 07:16
dep. 07:16
5.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 07:21
dep. 07:21
7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 07:26
dep. 07:26
9.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Zrenjanin, Total
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
12 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 07:31
dep. 07:31
13 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 07:32
dep. 07:32
14 km
Zrenjanin, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
15 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 07:35
dep. 07:35
17 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 07:37
dep. 07:37
19 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:43
24 km
07:13 07:32 (00:19)
Raskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:13
arr. 07:15
dep. 07:15
2 km
Ecka, 4
arr. 07:16
dep. 07:16
3 km
Ecka, 3
arr. 07:18
dep. 07:18
4 km
Ecka, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
5 km
Ecka
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Ecka, Kastel
arr. 07:21
dep. 07:21
6.5 km
Ecka, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
7 km
Zrenjanin, Farma
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 07:28
dep. 07:28
12 km
Zrenjanin, BEK
arr. 07:30
dep. 07:30
13 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:32
14 km
07:13 07:35 (00:22)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:13
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:35
12 km
07:41 07:52 (00:11)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:41
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
12 km
08:00 08:43 (00:43)
Raskrsnica - Rade SrdanovaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Ecka, 4
arr. 08:03
dep. 08:03
1 km
Ecka, 3
arr. 08:05
dep. 08:05
2 km
Ecka, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
2.5 km
Ecka
arr. 08:09
dep. 08:09
3 km
Ecka, Kastel
arr. 08:10
dep. 08:10
4 km
Ecka, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
4.5 km
Zrenjanin, Farma
arr. 08:13
dep. 08:13
5 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 08:16
dep. 08:16
5.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 08:21
dep. 08:21
7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:39
dep. 08:39
22 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 08:26
dep. 08:26
9.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 08:27
dep. 08:27
10 km
Zrenjanin, Total
arr. 08:28
dep. 08:28
11 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 08:29
dep. 08:29
12 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 08:31
dep. 08:31
13 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 08:32
dep. 08:32
14 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
15 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 08:37
dep. 08:37
19 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:43
24 km
09:00 09:43 (00:43)
Raskrsnica - Rade SrdanovaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Ecka, 4
arr. 09:03
dep. 09:03
1 km
Ecka, 3
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
Ecka, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
2.5 km
Ecka
arr. 09:09
dep. 09:09
3 km
Ecka, Kastel
arr. 09:10
dep. 09:10
4 km
Ecka, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
4.5 km
Zrenjanin, Farma
arr. 09:13
dep. 09:13
5 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 09:16
dep. 09:16
5.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 09:21
dep. 09:21
7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:39
dep. 09:39
22 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 09:26
dep. 09:26
9.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 09:27
dep. 09:27
10 km
Zrenjanin, Total
arr. 09:28
dep. 09:28
11 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 09:31
dep. 09:31
13 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 09:32
dep. 09:32
14 km
Zrenjanin, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
15 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 09:35
dep. 09:35
17 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 09:37
dep. 09:37
19 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:43
24 km
09:14 09:40 (00:26)
Raskrsnica - Rade SrdanovaZarka Zrenjanina 3 (77)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:14
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:19
dep. 09:19
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:30
11 km
arr. 09:37
dep. 09:37
13 km
arr. 09:39
dep. 09:39
14 km
arr. 09:40
15 km
10:00 10:43 (00:43)
Raskrsnica - Rade SrdanovaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Ecka, 4
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Ecka, 3
arr. 10:05
dep. 10:05
2 km
Ecka, 2
arr. 10:07
dep. 10:07
2.5 km
Ecka
arr. 10:09
dep. 10:09
3 km
Ecka, Kastel
arr. 10:10
dep. 10:10
4 km
Ecka, 1
arr. 10:11
dep. 10:11
4.5 km
Zrenjanin, Farma
arr. 10:13
dep. 10:13
5 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 10:16
dep. 10:16
5.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 10:21
dep. 10:21
7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:39
dep. 10:39
22 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 10:26
dep. 10:26
9.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 10:27
dep. 10:27
10 km
Zrenjanin, Total
arr. 10:28
dep. 10:28
11 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 10:29
dep. 10:29
12 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 10:31
dep. 10:31
13 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 10:32
dep. 10:32
14 km
Zrenjanin, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
15 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 10:35
dep. 10:35
17 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 10:37
dep. 10:37
19 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 10:43
24 km
10:17 10:30 (00:13)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:17
Ecka, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
11 km
10:41 10:52 (00:11)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:41
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:52
12 km
11:00 11:43 (00:43)
Raskrsnica - Rade SrdanovaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
Ecka, 4
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Ecka, 3
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Ecka, 2
arr. 11:07
dep. 11:07
2.5 km
Ecka
arr. 11:09
dep. 11:09
3 km
Ecka, Kastel
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Ecka, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
4.5 km
Zrenjanin, Farma
arr. 11:13
dep. 11:13
5 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 11:16
dep. 11:16
5.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 11:21
dep. 11:21
7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:39
dep. 11:39
22 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 11:26
dep. 11:26
9.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 11:27
dep. 11:27
10 km
Zrenjanin, Total
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 11:29
dep. 11:29
12 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 11:31
dep. 11:31
13 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 11:32
dep. 11:32
14 km
Zrenjanin, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
15 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 11:35
dep. 11:35
17 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 11:37
dep. 11:37
19 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:43
24 km
11:47 12:15 (00:28)
Raskrsnica - Rade SrdanovaZarka Zrenjanina 1 (22)
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:47
Ecka, Groblje
arr. 11:51
dep. 11:51
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
11 km
arr. 12:10
dep. 12:10
14 km
arr. 12:15
15 km
12:00 12:43 (00:43)
Raskrsnica - Rade SrdanovaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Ecka, 4
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Ecka, 3
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Ecka, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
2.5 km
Ecka
arr. 12:09
dep. 12:09
3 km
Ecka, Kastel
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Ecka, 1
arr. 12:11
dep. 12:11
4.5 km
Zrenjanin, Farma
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 12:16
dep. 12:16
5.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:39
dep. 12:39
22 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 12:26
dep. 12:26
9.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 12:27
dep. 12:27
10 km
Zrenjanin, Total
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 12:29
dep. 12:29
12 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 12:31
dep. 12:31
13 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 12:32
dep. 12:32
14 km
Zrenjanin, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
15 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 12:35
dep. 12:35
17 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 12:37
dep. 12:37
19 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 12:43
24 km
12:44 13:10 (00:26)
Raskrsnica - Rade SrdanovaZarka Zrenjanina 3 (77)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:44
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
11 km
arr. 13:07
dep. 13:07
13 km
arr. 13:09
dep. 13:09
14 km
arr. 13:10
15 km
13:00 13:43 (00:43)
Raskrsnica - Rade SrdanovaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Ecka, 4
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Ecka, 3
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Ecka, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
2.5 km
Ecka
arr. 13:09
dep. 13:09
3 km
Ecka, Kastel
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Ecka, 1
arr. 13:11
dep. 13:11
4.5 km
Zrenjanin, Farma
arr. 13:13
dep. 13:13
5 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 13:16
dep. 13:16
5.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 13:21
dep. 13:21
7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:39
dep. 13:39
22 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 13:26
dep. 13:26
9.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 13:27
dep. 13:27
10 km
Zrenjanin, Total
arr. 13:28
dep. 13:28
11 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 13:31
dep. 13:31
13 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 13:32
dep. 13:32
14 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
15 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 13:35
dep. 13:35
17 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 13:37
dep. 13:37
19 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 13:43
24 km
13:59 14:10 (00:11)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:59
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:03
dep. 14:03
3.6 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:10
10.4 km
14:00 14:43 (00:43)
Raskrsnica - Rade SrdanovaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Ecka, 4
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Ecka, 3
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Ecka, 2
arr. 14:07
dep. 14:07
2.5 km
Ecka
arr. 14:09
dep. 14:09
3 km
Ecka, Kastel
arr. 14:10
dep. 14:10
4 km
Ecka, 1
arr. 14:11
dep. 14:11
4.5 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:13
dep. 14:13
5 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:16
dep. 14:16
5.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:39
22 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 14:26
dep. 14:26
9.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 14:27
dep. 14:27
10 km
Zrenjanin, Total
arr. 14:28
dep. 14:28
11 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 14:29
dep. 14:29
12 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 14:32
dep. 14:32
14 km
Zrenjanin, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 14:35
dep. 14:35
17 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 14:37
dep. 14:37
19 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:43
24 km
14:42 14:50 (00:08)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:42
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
12 km
14:44 15:10 (00:26)
Raskrsnica - Rade SrdanovaZarka Zrenjanina 3 (77)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:44
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:49
dep. 14:49
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
11 km
arr. 15:07
dep. 15:07
13 km
arr. 15:09
dep. 15:09
14 km
arr. 15:10
15 km
15:39 16:05 (00:26)
Raskrsnica - Rade SrdanovaMileticeva 2 (8-10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:39
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:43
dep. 15:43
3.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
10.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
11.8 km
16:40 16:52 (00:12)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:40
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:52
12 km
18:14 18:40 (00:26)
Raskrsnica - Rade SrdanovaZarka Zrenjanina 3 (77)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:14
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 18:19
dep. 18:19
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:30
11 km
arr. 18:37
dep. 18:37
13 km
arr. 18:39
dep. 18:39
14 km
arr. 18:40
15 km
19:11 19:22 (00:11)
Raskrsnica - Rade SrdanovaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:11
Ecka, Groblje
arr. 19:15
dep. 19:15
3 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:22
12 km
19:13 19:32 (00:19)
Raskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:13
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Ecka, 4
arr. 19:16
dep. 19:16
3 km
Ecka, 3
arr. 19:18
dep. 19:18
4 km
Ecka, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
5 km
Ecka
arr. 19:20
dep. 19:20
6 km
Ecka, Kastel
arr. 19:21
dep. 19:21
6.5 km
Ecka, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
7 km
Zrenjanin, Farma
arr. 19:24
dep. 19:24
8 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 19:28
dep. 19:28
12 km
Zrenjanin, BEK
arr. 19:30
dep. 19:30
13 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:32
14 km
20:24 20:40 (00:16)
Raskrsnica - Rade SrdanovaMileticeva 2 (8-10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:24
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:28
dep. 20:28
3.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
10.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
11.8 km
21:14 21:35 (00:21)
Raskrsnica - Rade SrdanovaZarka Zrenjanina 3 (77)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:14
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:19
dep. 21:19
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
11 km
arr. 21:32
dep. 21:32
13 km
arr. 21:34
dep. 21:34
14 km
arr. 21:35
15 km
21:38 21:57 (00:19)
Raskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:38
arr. 21:40
dep. 21:40
2 km
Ecka, 4
arr. 21:41
dep. 21:41
3 km
Ecka, 3
arr. 21:43
dep. 21:43
4 km
Ecka, 2
arr. 21:44
dep. 21:44
5 km
Ecka
arr. 21:45
dep. 21:45
6 km
Ecka, Kastel
arr. 21:46
dep. 21:46
6.5 km
Ecka, 1
arr. 21:47
dep. 21:47
7 km
Zrenjanin, Farma
arr. 21:49
dep. 21:49
8 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 21:53
dep. 21:53
12 km
Zrenjanin, BEK
arr. 21:55
dep. 21:55
13 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:57
14 km

Naselja Stajicevo i Zrenjanin su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stajicevo je u 05:08 h, dok je poslednji polazak u 21:38 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Stajicevo - Zrenjanin iznosi od 0,85 EUR do 0,85 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.