Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Srpska Kuca - Bujanovac timetable

thursday, 18.07.2019.
04:58 05:05 (00:07)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 04:58
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 05:00
dep. 05:00
1 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 05:01
dep. 05:01
2 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 05:03
dep. 05:03
4 km
Bujanovac, C.G.
arr. 05:05
5 km
05:19 05:27 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 05:19
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:27
4.5 km
05:34 05:40 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 05:34
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 05:35
dep. 05:35
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 05:36
dep. 05:36
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 05:37
dep. 05:37
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 05:38
dep. 05:38
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 05:39
dep. 05:39
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 05:40
4.7 km
06:04 06:12 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 06:04
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 06:06
dep. 06:06
2 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Bujanovac, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Bujanovac, Motel
arr. 06:12
6 km
06:15 06:27 (00:12)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 06:15
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:23
dep. 06:23
4.5 km
Bujanovac, Integral
arr. 06:25
dep. 06:25
5.2 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:27
6.4 km
06:29 06:37 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 06:29
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 06:37
4.5 km
06:37 06:49 (00:12)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 06:37
Bujanovac, Simpo
arr. 06:49
6.4 km
06:49 06:55 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 06:49
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 06:50
dep. 06:50
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 06:51
dep. 06:51
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 06:53
dep. 06:53
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 06:54
dep. 06:54
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 06:55
4.7 km
07:15 07:23 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 07:15
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:23
4.5 km
07:19 07:27 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 07:19
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:27
4.5 km
07:44 07:50 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 07:44
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 07:45
dep. 07:45
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 07:46
dep. 07:46
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 07:47
dep. 07:47
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 07:48
dep. 07:48
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:49
dep. 07:49
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 07:50
4.7 km
08:19 08:27 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 08:19
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:27
4.5 km
08:34 08:40 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 08:34
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 08:35
dep. 08:35
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 08:36
dep. 08:36
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 08:37
dep. 08:37
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 08:38
dep. 08:38
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 08:39
dep. 08:39
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 08:40
4.7 km
09:19 09:27 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 09:19
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 09:27
4.5 km
09:34 09:40 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 09:34
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 09:35
dep. 09:35
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 09:36
dep. 09:36
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 09:37
dep. 09:37
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 09:38
dep. 09:38
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 09:39
dep. 09:39
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 09:40
4.7 km
10:25 10:35 (00:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 10:25
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 10:28
dep. 10:28
1 km
Bujanovac, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
2 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 10:35
3 km
10:59 11:07 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 10:59
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 11:07
4.5 km
12:04 12:10 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 12:04
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 12:05
dep. 12:05
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:06
dep. 12:06
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 12:07
dep. 12:07
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 12:08
dep. 12:08
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 12:09
dep. 12:09
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 12:10
4.7 km
12:24 12:32 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 12:24
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:32
4.5 km
12:39 12:45 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 12:39
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 12:40
dep. 12:40
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:41
dep. 12:41
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 12:43
dep. 12:43
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 12:44
dep. 12:44
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 12:45
4.7 km
12:54 13:02 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 12:54
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
2 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
6 km
13:09 13:17 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 13:09
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:17
4.5 km
13:15 13:23 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 13:15
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
4.5 km
13:15 13:28 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 13:15
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:23
dep. 13:23
4.5 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:28
6.1 km
13:34 13:40 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 13:34
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 13:35
dep. 13:35
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 13:36
dep. 13:36
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 13:37
dep. 13:37
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 13:38
dep. 13:38
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:39
dep. 13:39
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:40
4.7 km
13:59 14:07 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 13:59
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:07
4.5 km
14:14 14:20 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 14:14
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 14:15
dep. 14:15
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 14:16
dep. 14:16
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 14:18
dep. 14:18
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:19
dep. 14:19
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 14:20
4.7 km
14:39 14:47 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 14:39
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:47
4.5 km
14:49 15:00 (00:11)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 14:49
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 14:51
dep. 14:51
1.5 km
Bujanovac, Motel
arr. 14:53
dep. 14:53
3.6 km
Bujanovac, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
4.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:00
5.8 km
14:54 15:00 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 14:54
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 14:56
dep. 14:56
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 14:57
dep. 14:57
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 14:58
dep. 14:58
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:59
dep. 14:59
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 15:00
4.7 km
15:34 15:42 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 15:34
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:42
4.5 km
15:44 15:50 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 15:44
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 15:45
dep. 15:45
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 15:46
dep. 15:46
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 15:48
dep. 15:48
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 15:50
4.7 km
16:39 16:47 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 16:39
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 16:47
4.5 km
16:54 17:00 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 16:54
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 16:55
dep. 16:55
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 16:56
dep. 16:56
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 16:57
dep. 16:57
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 16:58
dep. 16:58
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:59
dep. 16:59
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 17:00
4.7 km
17:13 17:20 (00:07)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 17:13
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 17:15
dep. 17:15
1 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 17:16
dep. 17:16
2 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 17:18
dep. 17:18
4 km
Bujanovac, C.G.
arr. 17:20
5 km
17:29 17:37 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 17:29
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 17:37
4.5 km
17:34 17:40 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 17:34
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 17:35
dep. 17:35
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 17:36
dep. 17:36
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 17:37
dep. 17:37
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 17:38
dep. 17:38
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 17:39
dep. 17:39
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 17:40
4.7 km
19:00 19:08 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 19:00
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 19:08
4.5 km
19:24 19:30 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 19:24
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 19:25
dep. 19:25
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 19:26
dep. 19:26
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 19:27
dep. 19:27
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 19:28
dep. 19:28
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 19:29
dep. 19:29
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 19:30
4.7 km
19:59 20:07 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 19:59
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:07
4.5 km
20:14 20:20 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 20:14
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 20:15
dep. 20:15
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 20:16
dep. 20:16
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 20:17
dep. 20:17
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 20:18
dep. 20:18
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 20:19
dep. 20:19
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 20:20
4.7 km
20:39 20:47 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 20:39
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:47
4.5 km
20:54 21:00 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 20:54
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 20:55
dep. 20:55
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 20:56
dep. 20:56
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 20:57
dep. 20:57
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 20:58
dep. 20:58
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 20:59
dep. 20:59
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 21:00
4.7 km
21:34 21:40 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 21:34
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 21:35
dep. 21:35
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 21:36
dep. 21:36
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 21:37
dep. 21:37
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 21:38
dep. 21:38
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 21:39
dep. 21:39
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 21:40
4.7 km
21:39 21:47 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 21:39
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 21:47
4.5 km
22:34 22:42 (00:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 22:34
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 22:42
4.5 km
22:49 22:55 (00:06)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Srpska Kuca
dep. 22:49
Rakovac kod Bujanovca, Bujanovacka banja
arr. 22:50
dep. 22:50
1 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 22:51
dep. 22:51
1.5 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 22:52
dep. 22:52
2 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 22:53
dep. 22:53
2.5 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 22:54
dep. 22:54
3.1 km
Bujanovac, C.G.
arr. 22:55
4.7 km

Naselja Srpska Kuca i Bujanovac su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Srpska Kuca je u 04:58 h, dok je poslednji polazak u 22:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.