Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Srnje - Krusevac timetable

thursday, 24.10.2019.
05:36 05:55 (00:19)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 05:36
Srnje, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
0.5 km
Jasika, VK
arr. 05:39
dep. 05:39
1 km
Jasika, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:52
dep. 05:52
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:54
dep. 05:54
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:55
7 km
06:30 06:54 (00:24)
2Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 06:30
Srnje, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Jasika, VK
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Jasika, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:40
dep. 06:40
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:42
dep. 06:42
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:45
dep. 06:45
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:47
dep. 06:47
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:49
dep. 06:49
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:51
dep. 06:51
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 06:52
dep. 06:52
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 06:53
dep. 06:53
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 06:54
10 km
07:00 07:24 (00:24)
2Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 07:00
Srnje, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
0.5 km
Jasika, VK
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Jasika, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 07:10
dep. 07:10
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 07:12
dep. 07:12
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:15
dep. 07:15
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:17
dep. 07:17
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:19
dep. 07:19
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:21
dep. 07:21
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 07:22
dep. 07:22
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 07:23
dep. 07:23
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 07:24
10 km
07:27 07:50 (00:23)
DeponijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, Deponija
dep. 07:27
Srnje, 2
arr. 07:31
dep. 07:31
2 km
Srnje, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
2.5 km
Jasika, VK
arr. 07:34
dep. 07:34
3 km
Jasika, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 07:43
dep. 07:43
6.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 07:46
dep. 07:46
7.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:47
dep. 07:47
8 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:49
dep. 07:49
8.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:50
9 km
07:30 07:54 (00:24)
2Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 07:30
Srnje, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Jasika, VK
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Jasika, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 07:40
dep. 07:40
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 07:42
dep. 07:42
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:43
dep. 07:43
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:45
dep. 07:45
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:47
dep. 07:47
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:49
dep. 07:49
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:51
dep. 07:51
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 07:52
dep. 07:52
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 07:53
dep. 07:53
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 07:54
10 km
08:21 08:40 (00:19)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 08:21
Srnje, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
0.5 km
Jasika, VK
arr. 08:24
dep. 08:24
1 km
Jasika, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:32
dep. 08:32
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:33
dep. 08:33
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 08:35
dep. 08:35
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:37
dep. 08:37
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:39
dep. 08:39
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:40
7 km
08:50 09:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje
dep. 08:50
Jasika, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
2 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
7 km
09:21 09:40 (00:19)
DeponijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, Deponija
dep. 09:21
Srnje, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
2 km
Srnje, 1
arr. 09:27
dep. 09:27
2.5 km
Jasika, VK
arr. 09:28
dep. 09:28
3 km
Jasika, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
4 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:34
dep. 09:34
6 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 09:35
dep. 09:35
6.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 09:37
dep. 09:37
7.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:38
dep. 09:38
8 km
Krusevac, Merkur
arr. 09:39
dep. 09:39
8.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
9 km
10:00 10:24 (00:24)
2Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 10:00
Srnje, 1
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Jasika, VK
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Jasika, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:09
dep. 10:09
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:10
dep. 10:10
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 10:12
dep. 10:12
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:13
dep. 10:13
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:15
dep. 10:15
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:17
dep. 10:17
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:19
dep. 10:19
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:21
dep. 10:21
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 10:22
dep. 10:22
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 10:23
dep. 10:23
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 10:24
10 km
11:00 11:24 (00:24)
2Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 11:00
Srnje, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
0.5 km
Jasika, VK
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Jasika, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 11:12
dep. 11:12
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:13
dep. 11:13
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:15
dep. 11:15
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:17
dep. 11:17
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:19
dep. 11:19
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:21
dep. 11:21
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 11:22
dep. 11:22
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 11:23
dep. 11:23
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 11:24
10 km
11:41 12:00 (00:19)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 11:41
Srnje, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
0.5 km
Jasika, VK
arr. 11:44
dep. 11:44
1 km
Jasika, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:53
dep. 11:53
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 11:55
dep. 11:55
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:57
dep. 11:57
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 11:59
dep. 11:59
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
7 km
12:12 12:30 (00:18)
DeponijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, Deponija
dep. 12:12
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
2 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
2.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
4 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
8 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
8.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
9 km
13:00 13:24 (00:24)
2Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 13:00
Srnje, 1
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Jasika, VK
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Jasika, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:09
dep. 13:09
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 13:10
dep. 13:10
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 13:12
dep. 13:12
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:13
dep. 13:13
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:15
dep. 13:15
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:17
dep. 13:17
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:19
dep. 13:19
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:21
dep. 13:21
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 13:22
dep. 13:22
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 13:23
dep. 13:23
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 13:24
10 km
13:26 14:05 (00:39)
DeponijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, Deponija
dep. 13:26
Srnje, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Krvavica, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Krvavica, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
8.5 km
Krvavica, 3
arr. 13:41
dep. 13:41
8 km
Sasilovac
arr. 13:40
dep. 13:40
7.5 km
Srnje, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
13.5 km
Jasika, VK
arr. 13:53
dep. 13:53
14 km
Jasika, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
15 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:59
dep. 13:59
17 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:00
dep. 14:00
17.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 14:02
dep. 14:02
18.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:03
dep. 14:03
19 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:04
dep. 14:04
19.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:05
20 km
13:36 13:55 (00:19)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 13:36
Srnje, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
0.5 km
Jasika, VK
arr. 13:39
dep. 13:39
1 km
Jasika, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:47
dep. 13:47
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 13:48
dep. 13:48
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 13:50
dep. 13:50
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:52
dep. 13:52
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 13:54
dep. 13:54
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
7 km
14:00 14:24 (00:24)
2Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 14:00
Srnje, 1
arr. 14:02
dep. 14:02
0.5 km
Jasika, VK
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Jasika, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:09
dep. 14:09
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:10
dep. 14:10
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 14:12
dep. 14:12
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:13
dep. 14:13
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 14:15
dep. 14:15
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:17
dep. 14:17
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:19
dep. 14:19
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:21
dep. 14:21
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 14:22
dep. 14:22
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 14:23
dep. 14:23
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 14:24
10 km
14:30 14:45 (00:15)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 14:30
Srnje, 1
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Jasika, VK
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Jasika, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:40
dep. 14:40
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 14:42
dep. 14:42
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:43
dep. 14:43
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:44
dep. 14:44
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
7 km
15:00 15:24 (00:24)
2Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 15:00
Srnje, 1
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Jasika, VK
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Jasika, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:09
dep. 15:09
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:10
dep. 15:10
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:12
dep. 15:12
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:15
dep. 15:15
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:17
dep. 15:17
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:19
dep. 15:19
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:21
dep. 15:21
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 15:22
dep. 15:22
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 15:23
dep. 15:23
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 15:24
10 km
16:17 16:40 (00:23)
DeponijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, Deponija
dep. 16:17
Srnje, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
2 km
Srnje, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
2.5 km
Jasika, VK
arr. 16:24
dep. 16:24
3 km
Jasika, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
4 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:32
dep. 16:32
6 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:33
dep. 16:33
6.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 16:36
dep. 16:36
7.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:37
dep. 16:37
8 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:39
dep. 16:39
8.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:40
9 km
16:46 17:05 (00:19)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 16:46
Srnje, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
0.5 km
Jasika, VK
arr. 16:49
dep. 16:49
1 km
Jasika, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:57
dep. 16:57
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:58
dep. 16:58
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 17:00
dep. 17:00
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:02
dep. 17:02
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:04
dep. 17:04
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:05
7 km
17:27 17:45 (00:18)
DeponijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, Deponija
dep. 17:27
Srnje, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
2 km
Srnje, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
2.5 km
Jasika, VK
arr. 17:33
dep. 17:33
3 km
Jasika, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
4 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 17:39
dep. 17:39
6 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 17:40
dep. 17:40
6.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 17:42
dep. 17:42
7.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:43
dep. 17:43
8 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:44
dep. 17:44
8.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
9 km
18:00 18:24 (00:24)
2Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 18:00
Srnje, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
0.5 km
Jasika, VK
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Jasika, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:09
dep. 18:09
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:10
dep. 18:10
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 18:12
dep. 18:12
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:13
dep. 18:13
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:15
dep. 18:15
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:17
dep. 18:17
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:19
dep. 18:19
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:21
dep. 18:21
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 18:22
dep. 18:22
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 18:23
dep. 18:23
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 18:24
10 km
19:00 19:24 (00:24)
2Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 2
dep. 19:00
Srnje, 1
arr. 19:02
dep. 19:02
0.5 km
Jasika, VK
arr. 19:03
dep. 19:03
1 km
Jasika, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:09
dep. 19:09
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:10
dep. 19:10
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 19:12
dep. 19:12
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 19:13
dep. 19:13
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 19:15
dep. 19:15
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:17
dep. 19:17
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:19
dep. 19:19
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:21
dep. 19:21
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 19:22
dep. 19:22
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 19:23
dep. 19:23
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 19:24
10 km
19:32 19:50 (00:18)
DeponijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, Deponija
dep. 19:32
Srnje, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Srnje, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
2.5 km
Jasika, VK
arr. 19:38
dep. 19:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:44
dep. 19:44
6 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:45
dep. 19:45
6.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 19:47
dep. 19:47
7.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 19:48
dep. 19:48
8 km
Krusevac, Merkur
arr. 19:49
dep. 19:49
8.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:50
9 km
19:35 19:45 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje
dep. 19:35
Jasika, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
2 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:45
7 km
19:42 20:05 (00:23)
DeponijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, Deponija
dep. 19:42
Srnje, 2
arr. 19:46
dep. 19:46
2 km
Srnje, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
2.5 km
Jasika, VK
arr. 19:49
dep. 19:49
3 km
Jasika, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
4 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:57
dep. 19:57
6 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:58
dep. 19:58
6.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 20:01
dep. 20:01
7.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
8 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:04
dep. 20:04
8.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:05
9 km
21:27 21:40 (00:13)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srnje, 1
dep. 21:27
Srnje, 2
arr. 21:25
dep. 21:25
-0.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 21:34
dep. 21:34
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 21:38
dep. 21:38
5.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 21:39
dep. 21:39
6 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:40
6.5 km

Naselja Srnje i Krusevac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Srnje je u 05:36 h, dok je poslednji polazak u 21:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.