Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Srndalje - Krusevac timetable

friday, 15.11.2019.
04:30 05:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srndalje
dep. 04:30
Srndalje, R-2
arr. 04:32
dep. 04:32
1.5 km
Srndalje, R-1
arr. 04:35
dep. 04:35
2.5 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 04:36
dep. 04:36
3 km
Veliko Krusince
arr. 04:38
dep. 04:38
3.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
4.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 04:45
dep. 04:45
6 km
Zebica kod Krusevca
arr. 04:49
dep. 04:49
7.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:53
dep. 04:53
14 km
Belasica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
15.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
16.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 04:59
dep. 04:59
17.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:00
dep. 05:00
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
18 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
18.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
20 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
20.5 km
Poljaci, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
21 km
Poljaci, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
21.5 km
Poljaci, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
22 km
Poljaci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
23 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
24 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
25 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
25.5 km
Modrica, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
28 km
Modrica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
29 km
Modrica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
29.5 km
Modrica, V
arr. 05:27
dep. 05:27
30.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:28
dep. 05:28
31 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:29
dep. 05:29
31.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
32 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
32.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
33.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
34.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
34.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
35.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
35.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
36.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
37.8 km
Srndalje - Krusevac timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
06:00 07:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srndalje
dep. 06:00
Srndalje, R-2
arr. 06:02
dep. 06:02
1.5 km
Srndalje, R-1
arr. 06:04
dep. 06:04
2.5 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Veliko Krusince
arr. 06:06
dep. 06:06
3.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
4.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Zebica kod Krusevca
arr. 06:12
dep. 06:12
7.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 06:21
dep. 06:21
12 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
11.5 km
Belasica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
15.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 06:27
dep. 06:27
16.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 06:28
dep. 06:28
17.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 06:29
dep. 06:29
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 06:30
dep. 06:30
18 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 06:32
dep. 06:32
18.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
20 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
20.5 km
Poljaci, 4
arr. 06:37
dep. 06:37
21 km
Poljaci, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
21.5 km
Poljaci, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
22 km
Poljaci, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
23 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 06:44
dep. 06:44
24 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
25 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
25.5 km
Modrica, 3
arr. 06:49
dep. 06:49
28 km
Modrica, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
29 km
Modrica, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
29.5 km
Modrica, V
arr. 06:56
dep. 06:56
30.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:57
dep. 06:57
31 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:58
dep. 06:58
31.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:59
dep. 06:59
32 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
32.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
33.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:04
dep. 07:04
34.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:06
dep. 07:06
34.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:08
dep. 07:08
35.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:10
dep. 07:10
35.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
36.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:15
37.8 km
Srndalje - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
17:00 18:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srndalje
dep. 17:00
Srndalje, R-2
arr. 17:03
dep. 17:03
1.6 km
Srndalje, R-1
arr. 17:05
dep. 17:05
2.6 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
3.1 km
Veliko Krusince
arr. 17:08
dep. 17:08
3.6 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
4.8 km
Mala Reka kod Krusevca, MZ
arr. 17:15
dep. 17:15
10.2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 17:16
dep. 17:16
10.7 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 17:19
dep. 17:19
11.7 km
Belasica, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
15.7 km
Belasica, 1
arr. 17:25
dep. 17:25
15.2 km
Belasica, 2
arr. 17:24
dep. 17:24
14.7 km
Belasica, Kamenica
arr. 17:27
dep. 17:27
25.7 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 17:29
dep. 17:29
26.7 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 17:30
dep. 17:30
27 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 17:32
dep. 17:32
27.2 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 17:35
dep. 17:35
27.7 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
29.2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
29.7 km
Poljaci, 4
arr. 17:39
dep. 17:39
30.2 km
Poljaci, 3
arr. 17:40
dep. 17:40
30.7 km
Poljaci, 2
arr. 17:42
dep. 17:42
31.2 km
Poljaci, 1
arr. 17:44
dep. 17:44
32.2 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 17:46
dep. 17:46
33.2 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 17:48
dep. 17:48
34.2 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 17:49
dep. 17:49
34.7 km
Modrica, 3
arr. 17:53
dep. 17:53
37.2 km
Modrica, 2
arr. 17:55
dep. 17:55
38.2 km
Modrica, 1
arr. 17:56
dep. 17:56
38.7 km
Modrica, V
arr. 17:58
dep. 17:58
39.7 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:59
dep. 17:59
40.2 km
Veliko Golovode, PR
arr. 18:00
dep. 18:00
40.7 km
Veliko Golovode, M
arr. 18:01
dep. 18:01
41.2 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
41.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
43 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:06
dep. 18:06
43.5 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:08
dep. 18:08
44 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:10
dep. 18:10
44.8 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:11
dep. 18:11
45 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:13
dep. 18:13
45.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:15
47 km
Srndalje - Krusevac timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
04:30 05:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srndalje
dep. 04:30
Srndalje, R-2
arr. 04:32
dep. 04:32
1.5 km
Srndalje, R-1
arr. 04:35
dep. 04:35
2.5 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 04:36
dep. 04:36
3 km
Veliko Krusince
arr. 04:38
dep. 04:38
3.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
4.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 04:45
dep. 04:45
6 km
Zebica kod Krusevca
arr. 04:49
dep. 04:49
7.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:53
dep. 04:53
14 km
Belasica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
15.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
16.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 04:59
dep. 04:59
17.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:00
dep. 05:00
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
18 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
18.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
20 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
20.5 km
Poljaci, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
21 km
Poljaci, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
21.5 km
Poljaci, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
22 km
Poljaci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
23 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
24 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
25 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
25.5 km
Modrica, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
28 km
Modrica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
29 km
Modrica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
29.5 km
Modrica, V
arr. 05:27
dep. 05:27
30.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:28
dep. 05:28
31 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:29
dep. 05:29
31.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
32 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
32.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
33.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
34.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
34.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
35.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
35.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
36.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
37.8 km
Srndalje - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
04:30 05:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srndalje
dep. 04:30
Srndalje, R-2
arr. 04:32
dep. 04:32
1.5 km
Srndalje, R-1
arr. 04:35
dep. 04:35
2.5 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 04:36
dep. 04:36
3 km
Veliko Krusince
arr. 04:38
dep. 04:38
3.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
4.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 04:45
dep. 04:45
6 km
Zebica kod Krusevca
arr. 04:49
dep. 04:49
7.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:53
dep. 04:53
14 km
Belasica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
15.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
16.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 04:59
dep. 04:59
17.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:00
dep. 05:00
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
18 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
18.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
20 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
20.5 km
Poljaci, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
21 km
Poljaci, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
21.5 km
Poljaci, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
22 km
Poljaci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
23 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
24 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
25 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
25.5 km
Modrica, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
28 km
Modrica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
29 km
Modrica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
29.5 km
Modrica, V
arr. 05:27
dep. 05:27
30.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:28
dep. 05:28
31 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:29
dep. 05:29
31.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
32 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
32.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
33.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
34.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
34.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
35.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
35.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
36.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
37.8 km
Srndalje - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
04:30 05:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srndalje
dep. 04:30
Srndalje, R-2
arr. 04:32
dep. 04:32
1.5 km
Srndalje, R-1
arr. 04:35
dep. 04:35
2.5 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 04:36
dep. 04:36
3 km
Veliko Krusince
arr. 04:38
dep. 04:38
3.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
4.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 04:45
dep. 04:45
6 km
Zebica kod Krusevca
arr. 04:49
dep. 04:49
7.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:53
dep. 04:53
14 km
Belasica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
15.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
16.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 04:59
dep. 04:59
17.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:00
dep. 05:00
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
18 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
18.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
20 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
20.5 km
Poljaci, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
21 km
Poljaci, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
21.5 km
Poljaci, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
22 km
Poljaci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
23 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
24 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
25 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
25.5 km
Modrica, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
28 km
Modrica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
29 km
Modrica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
29.5 km
Modrica, V
arr. 05:27
dep. 05:27
30.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:28
dep. 05:28
31 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:29
dep. 05:29
31.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
32 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
32.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
33.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
34.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
34.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
35.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
35.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
36.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
37.8 km
Srndalje - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
04:30 05:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Srndalje
dep. 04:30
Srndalje, R-2
arr. 04:32
dep. 04:32
1.5 km
Srndalje, R-1
arr. 04:35
dep. 04:35
2.5 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 04:36
dep. 04:36
3 km
Veliko Krusince
arr. 04:38
dep. 04:38
3.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
4.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 04:45
dep. 04:45
6 km
Zebica kod Krusevca
arr. 04:49
dep. 04:49
7.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:53
dep. 04:53
14 km
Belasica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
15.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
16.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 04:59
dep. 04:59
17.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:00
dep. 05:00
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
18 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
18.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
20 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
20.5 km
Poljaci, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
21 km
Poljaci, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
21.5 km
Poljaci, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
22 km
Poljaci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
23 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
24 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
25 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
25.5 km
Modrica, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
28 km
Modrica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
29 km
Modrica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
29.5 km
Modrica, V
arr. 05:27
dep. 05:27
30.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:28
dep. 05:28
31 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:29
dep. 05:29
31.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
32 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
32.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
33.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
34.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
34.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
35.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
35.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
36.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
37.8 km

Naselja Srndalje i Krusevac su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Srndalje je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.