Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremski Mihaljevci - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 20.02.2020.
04:57 06:12 (01:15)
Prhovacka br. 60BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 60
dep. 04:57
Sremski Mihaljevci
arr. 04:58
dep. 04:58
0.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 04:59
dep. 04:59
1.4 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 05:02
dep. 05:02
4.8 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 05:03
dep. 05:03
5.6 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 05:04
dep. 05:04
6.5 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 05:08
dep. 05:08
10.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 05:10
dep. 05:10
12 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 05:11
dep. 05:11
12.8 km
Dec, I
arr. 05:12
dep. 05:12
13.3 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 05:13
dep. 05:13
14 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 05:14
dep. 05:14
14.9 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 05:16
dep. 05:16
16.9 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 05:17
dep. 05:17
17.7 km
Simanovci, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
19.5 km
Simanovci, Deč R
arr. 05:21
dep. 05:21
20 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 05:23
dep. 05:23
21.4 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 05:48
dep. 05:48
43.1 km
arr. 05:53
dep. 05:53
47.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:12
55.2 km
05:30 06:42 (01:12)
Prhovacka br. 4BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
dep. 05:30
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 05:31
dep. 05:31
0.8 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 05:34
dep. 05:34
4.2 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 05:35
dep. 05:35
5 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 05:36
dep. 05:36
5.9 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 05:40
dep. 05:40
9.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 05:42
dep. 05:42
11.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 05:43
dep. 05:43
12.2 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 05:44
dep. 05:44
12.7 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 05:45
dep. 05:45
13.4 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 05:46
dep. 05:46
14.3 km
arr. 06:23
dep. 06:23
45.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 06:37
dep. 06:37
51.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:42
53.3 km
06:54 08:10 (01:16)
Prhovacka br. 60BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 60
dep. 06:54
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 06:55
dep. 06:55
1 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 06:57
dep. 06:57
2 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 07:02
dep. 07:02
5.4 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 07:03
dep. 07:03
6 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 07:05
dep. 07:05
7 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 07:11
dep. 07:11
11.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 07:13
dep. 07:13
12.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 07:15
dep. 07:15
13.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 07:16
dep. 07:16
14 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 07:17
dep. 07:17
15 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Simanovci, Prhovacka br. 152
arr. 07:21
dep. 07:21
17.5 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 07:23
dep. 07:23
19 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 07:26
dep. 07:26
21 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 07:28
dep. 07:28
22 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 07:43
dep. 07:43
38 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 07:50
dep. 07:50
43 km
arr. 07:55
dep. 07:55
47 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
56 km
11:45 12:59 (01:14)
6BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Mihaljevci, 6
dep. 11:45
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 11:46
dep. 11:46
0.8 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 11:49
dep. 11:49
4.2 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 11:50
dep. 11:50
5 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 11:51
dep. 11:51
5.9 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 11:55
dep. 11:55
9.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 11:57
dep. 11:57
11.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 11:58
dep. 11:58
12.2 km
Dec, I
arr. 11:59
dep. 11:59
12.7 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 12:00
dep. 12:00
13.4 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 12:01
dep. 12:01
14.3 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 12:03
dep. 12:03
16.3 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 12:04
dep. 12:04
17.1 km
Simanovci, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
18.9 km
Simanovci, Deč R
arr. 12:08
dep. 12:08
19.4 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 12:10
dep. 12:10
20.8 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 12:35
dep. 12:35
42.5 km
arr. 12:40
dep. 12:40
46.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:59
54.6 km
15:25 16:40 (01:15)
Prhovacka br. 4BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
dep. 15:25
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 15:32
dep. 15:32
4.4 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 15:33
dep. 15:33
5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:41
dep. 15:41
10.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:43
dep. 15:43
11.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:45
dep. 15:45
12.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:46
dep. 15:46
13 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:47
dep. 15:47
14 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:49
dep. 15:49
15 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:51
dep. 15:51
16.5 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:53
dep. 15:53
18 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:55
dep. 15:55
19 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:56
dep. 15:56
20 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:58
dep. 15:58
21 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 16:13
dep. 16:13
37 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 16:20
dep. 16:20
42 km
arr. 16:25
dep. 16:25
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:40
55 km
Sremski Mihaljevci - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
04:57 06:12 (01:15)
Prhovacka br. 60BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 60
dep. 04:57
Sremski Mihaljevci
arr. 04:58
dep. 04:58
0.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 04:59
dep. 04:59
1.4 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 05:02
dep. 05:02
4.8 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 05:03
dep. 05:03
5.6 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 05:04
dep. 05:04
6.5 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 05:08
dep. 05:08
10.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 05:10
dep. 05:10
12 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 05:11
dep. 05:11
12.8 km
Dec, I
arr. 05:12
dep. 05:12
13.3 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 05:13
dep. 05:13
14 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 05:14
dep. 05:14
14.9 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 05:16
dep. 05:16
16.9 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 05:17
dep. 05:17
17.7 km
Simanovci, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
19.5 km
Simanovci, Deč R
arr. 05:21
dep. 05:21
20 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 05:23
dep. 05:23
21.4 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 05:48
dep. 05:48
43.1 km
arr. 05:53
dep. 05:53
47.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:12
55.2 km
05:30 06:42 (01:12)
Prhovacka br. 4BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
dep. 05:30
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 05:31
dep. 05:31
0.8 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 05:34
dep. 05:34
4.2 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 05:35
dep. 05:35
5 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 05:36
dep. 05:36
5.9 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 05:40
dep. 05:40
9.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 05:42
dep. 05:42
11.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 05:43
dep. 05:43
12.2 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 05:44
dep. 05:44
12.7 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 05:45
dep. 05:45
13.4 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 05:46
dep. 05:46
14.3 km
arr. 06:23
dep. 06:23
45.3 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 06:37
dep. 06:37
51.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:42
53.3 km
06:54 08:10 (01:16)
Prhovacka br. 60BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 60
dep. 06:54
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 06:55
dep. 06:55
1 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 06:57
dep. 06:57
2 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 07:02
dep. 07:02
5.4 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 07:03
dep. 07:03
6 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 07:05
dep. 07:05
7 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 07:11
dep. 07:11
11.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 07:13
dep. 07:13
12.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 07:15
dep. 07:15
13.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 07:16
dep. 07:16
14 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 07:17
dep. 07:17
15 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Simanovci, Prhovacka br. 152
arr. 07:21
dep. 07:21
17.5 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 07:23
dep. 07:23
19 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 07:26
dep. 07:26
21 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 07:28
dep. 07:28
22 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 07:43
dep. 07:43
38 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 07:50
dep. 07:50
43 km
arr. 07:55
dep. 07:55
47 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
56 km
11:45 12:59 (01:14)
6BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Mihaljevci, 6
dep. 11:45
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 11:46
dep. 11:46
0.8 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 11:49
dep. 11:49
4.2 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 11:50
dep. 11:50
5 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 11:51
dep. 11:51
5.9 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 11:55
dep. 11:55
9.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 11:57
dep. 11:57
11.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 11:58
dep. 11:58
12.2 km
Dec, I
arr. 11:59
dep. 11:59
12.7 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 12:00
dep. 12:00
13.4 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 12:01
dep. 12:01
14.3 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 12:03
dep. 12:03
16.3 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 12:04
dep. 12:04
17.1 km
Simanovci, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
18.9 km
Simanovci, Deč R
arr. 12:08
dep. 12:08
19.4 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 12:10
dep. 12:10
20.8 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 12:35
dep. 12:35
42.5 km
arr. 12:40
dep. 12:40
46.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:59
54.6 km
15:25 16:40 (01:15)
Prhovacka br. 4BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
dep. 15:25
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 15:32
dep. 15:32
4.4 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 15:33
dep. 15:33
5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:41
dep. 15:41
10.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:43
dep. 15:43
11.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:45
dep. 15:45
12.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:46
dep. 15:46
13 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:47
dep. 15:47
14 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:49
dep. 15:49
15 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:51
dep. 15:51
16.5 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:53
dep. 15:53
18 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:55
dep. 15:55
19 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:56
dep. 15:56
20 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:58
dep. 15:58
21 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 16:13
dep. 16:13
37 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 16:20
dep. 16:20
42 km
arr. 16:25
dep. 16:25
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:40
55 km

Naselja Sremski Mihaljevci i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 12min., a najduže 01h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremski Mihaljevci je u 04:57 h, dok je poslednji polazak u 15:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.