Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sremski Karlovci - Novi Sad timetable

tuesday, 19.02.2019.
04:05 04:36 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 04:05
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 04:06
dep. 04:06
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 04:07
dep. 04:07
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 04:09
dep. 04:09
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 04:10
dep. 04:10
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 04:11
dep. 04:11
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 04:13
dep. 04:13
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 04:15
dep. 04:15
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 04:16
dep. 04:16
6.9 km
arr. 04:19
dep. 04:19
8.3 km
arr. 04:22
dep. 04:22
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 04:24
dep. 04:24
10.4 km
arr. 04:36
13.9 km
04:45 05:17 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 04:45
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 04:46
dep. 04:46
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 04:49
dep. 04:49
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 04:51
dep. 04:51
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 04:52
dep. 04:52
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 04:53
dep. 04:53
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 04:55
dep. 04:55
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 04:57
dep. 04:57
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 04:58
dep. 04:58
7.5 km
arr. 05:01
dep. 05:01
8.9 km
arr. 05:03
dep. 05:03
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
arr. 05:17
14.5 km
05:20 05:52 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 05:20
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 05:21
dep. 05:21
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 05:24
dep. 05:24
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:26
dep. 05:26
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 05:27
dep. 05:27
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 05:28
dep. 05:28
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 05:30
dep. 05:30
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 05:32
dep. 05:32
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:33
dep. 05:33
7.5 km
arr. 05:36
dep. 05:36
8.9 km
arr. 05:38
dep. 05:38
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
arr. 05:52
14.5 km
05:30 06:01 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 05:30
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 05:31
dep. 05:31
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 05:32
dep. 05:32
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 05:35
dep. 05:35
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 05:36
dep. 05:36
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 05:38
dep. 05:38
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:41
dep. 05:41
6.9 km
arr. 05:44
dep. 05:44
8.3 km
arr. 05:47
dep. 05:47
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 05:49
dep. 05:49
10.4 km
arr. 06:01
13.9 km
05:46 06:02 (00:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 05:46
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
arr. 06:02
13 km
05:55 06:26 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 05:55
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 05:56
dep. 05:56
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 05:57
dep. 05:57
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:59
dep. 05:59
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:00
dep. 06:00
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 06:03
dep. 06:03
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:06
dep. 06:06
6.9 km
arr. 06:09
dep. 06:09
8.3 km
arr. 06:12
dep. 06:12
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 06:14
dep. 06:14
10.4 km
arr. 06:26
13.9 km
06:10 06:42 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 06:10
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 06:14
dep. 06:14
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 06:18
dep. 06:18
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 06:20
dep. 06:20
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 06:22
dep. 06:22
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:23
dep. 06:23
7.5 km
arr. 06:26
dep. 06:26
8.9 km
arr. 06:28
dep. 06:28
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
arr. 06:42
14.5 km
06:20 06:51 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 06:20
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 06:21
dep. 06:21
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 06:22
dep. 06:22
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:25
dep. 06:25
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 06:26
dep. 06:26
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 06:28
dep. 06:28
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
6.9 km
arr. 06:34
dep. 06:34
8.3 km
arr. 06:37
dep. 06:37
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 06:39
dep. 06:39
10.4 km
arr. 06:51
13.9 km
06:30 07:01 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 06:30
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 06:31
dep. 06:31
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 06:32
dep. 06:32
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:35
dep. 06:35
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 06:36
dep. 06:36
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 06:38
dep. 06:38
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:41
dep. 06:41
6.9 km
arr. 06:44
dep. 06:44
8.3 km
arr. 06:47
dep. 06:47
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 06:49
dep. 06:49
10.4 km
arr. 07:01
13.9 km
06:31 06:47 (00:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 06:31
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
arr. 06:47
13 km
06:45 07:17 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 06:45
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 06:46
dep. 06:46
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 06:49
dep. 06:49
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:51
dep. 06:51
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 06:53
dep. 06:53
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 06:55
dep. 06:55
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 06:57
dep. 06:57
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
7.5 km
arr. 07:01
dep. 07:01
8.9 km
arr. 07:03
dep. 07:03
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
arr. 07:17
14.5 km
06:50 07:21 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 06:50
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 06:51
dep. 06:51
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 06:52
dep. 06:52
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:54
dep. 06:54
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:55
dep. 06:55
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 06:56
dep. 06:56
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 06:58
dep. 06:58
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
6.9 km
arr. 07:04
dep. 07:04
8.3 km
arr. 07:07
dep. 07:07
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 07:09
dep. 07:09
10.4 km
arr. 07:21
13.9 km
06:50 07:22 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 06:50
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 06:51
dep. 06:51
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 06:54
dep. 06:54
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 06:58
dep. 06:58
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 07:00
dep. 07:00
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 07:02
dep. 07:02
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:03
dep. 07:03
7.5 km
arr. 07:06
dep. 07:06
8.9 km
arr. 07:08
dep. 07:08
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
arr. 07:22
14.5 km
07:06 07:20 (00:14)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 07:06
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:14
dep. 07:14
0 km
arr. 07:20
335.2 km
07:25 07:56 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 07:25
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 07:26
dep. 07:26
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 07:27
dep. 07:27
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:29
dep. 07:29
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 07:30
dep. 07:30
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 07:33
dep. 07:33
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:36
dep. 07:36
6.9 km
arr. 07:39
dep. 07:39
8.3 km
arr. 07:42
dep. 07:42
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 07:44
dep. 07:44
10.4 km
arr. 07:56
13.9 km
07:30 08:01 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 07:30
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 07:31
dep. 07:31
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 07:32
dep. 07:32
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 07:35
dep. 07:35
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 07:36
dep. 07:36
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 07:38
dep. 07:38
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:41
dep. 07:41
6.9 km
arr. 07:44
dep. 07:44
8.3 km
arr. 07:47
dep. 07:47
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 07:49
dep. 07:49
10.4 km
arr. 08:01
13.9 km
07:30 08:02 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 07:30
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 07:31
dep. 07:31
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 07:34
dep. 07:34
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:36
dep. 07:36
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 07:38
dep. 07:38
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 07:40
dep. 07:40
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 07:42
dep. 07:42
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
7.5 km
arr. 07:46
dep. 07:46
8.9 km
arr. 07:48
dep. 07:48
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
arr. 08:02
14.5 km
08:06 08:22 (00:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 08:06
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
arr. 08:22
13 km
08:10 08:42 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 08:10
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 08:11
dep. 08:11
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 08:14
dep. 08:14
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:16
dep. 08:16
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 08:17
dep. 08:17
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 08:18
dep. 08:18
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 08:20
dep. 08:20
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 08:22
dep. 08:22
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:23
dep. 08:23
7.5 km
arr. 08:26
dep. 08:26
8.9 km
arr. 08:28
dep. 08:28
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
arr. 08:42
14.5 km
08:30 09:01 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 08:30
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 08:31
dep. 08:31
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 08:32
dep. 08:32
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:34
dep. 08:34
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 08:35
dep. 08:35
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 08:36
dep. 08:36
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 08:38
dep. 08:38
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:41
dep. 08:41
6.9 km
arr. 08:44
dep. 08:44
8.3 km
arr. 08:47
dep. 08:47
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 08:49
dep. 08:49
10.4 km
arr. 09:01
13.9 km
08:50 09:21 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 08:50
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 08:51
dep. 08:51
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 08:52
dep. 08:52
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:54
dep. 08:54
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 08:55
dep. 08:55
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 08:56
dep. 08:56
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 08:58
dep. 08:58
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 09:00
dep. 09:00
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:01
dep. 09:01
6.9 km
arr. 09:04
dep. 09:04
8.3 km
arr. 09:07
dep. 09:07
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 09:09
dep. 09:09
10.4 km
arr. 09:21
13.9 km
08:56 09:54 (00:58)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 08:56
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:06
dep. 09:06
0 km
arr. 09:12
dep. 09:45
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 09:54
0 km
09:15 09:47 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 09:15
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 09:16
dep. 09:16
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 09:19
dep. 09:19
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:21
dep. 09:21
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 09:22
dep. 09:22
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 09:23
dep. 09:23
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 09:25
dep. 09:25
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 09:27
dep. 09:27
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:28
dep. 09:28
7.5 km
arr. 09:31
dep. 09:31
8.9 km
arr. 09:33
dep. 09:33
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 09:35
dep. 09:35
11 km
arr. 09:47
14.5 km
09:30 09:45 (00:15)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 09:30
Petrovaradin
arr. 09:38
dep. 09:38
309 km
arr. 09:45
315 km
09:30 10:02 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 09:30
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 09:31
dep. 09:31
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 09:34
dep. 09:34
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:36
dep. 09:36
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 09:37
dep. 09:37
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 09:38
dep. 09:38
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 09:40
dep. 09:40
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 09:42
dep. 09:42
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:43
dep. 09:43
7.5 km
arr. 09:46
dep. 09:46
8.9 km
arr. 09:48
dep. 09:48
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 09:50
dep. 09:50
11 km
arr. 10:02
14.5 km
09:33 09:47 (00:14)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 09:33
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
arr. 09:47
13 km
09:50 10:21 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 09:50
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 09:51
dep. 09:51
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 09:52
dep. 09:52
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:54
dep. 09:54
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 09:55
dep. 09:55
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 09:56
dep. 09:56
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 09:58
dep. 09:58
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 10:00
dep. 10:00
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:01
dep. 10:01
6.9 km
arr. 10:04
dep. 10:04
8.3 km
arr. 10:07
dep. 10:07
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 10:09
dep. 10:09
10.4 km
arr. 10:21
13.9 km
10:10 10:41 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 10:10
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 10:11
dep. 10:11
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 10:12
dep. 10:12
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:14
dep. 10:14
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 10:15
dep. 10:15
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 10:16
dep. 10:16
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 10:18
dep. 10:18
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 10:20
dep. 10:20
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:21
dep. 10:21
6.9 km
arr. 10:24
dep. 10:24
8.3 km
arr. 10:27
dep. 10:27
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 10:29
dep. 10:29
10.4 km
arr. 10:41
13.9 km
10:50 11:22 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 10:50
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 10:51
dep. 10:51
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 10:54
dep. 10:54
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:56
dep. 10:56
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 10:57
dep. 10:57
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 10:58
dep. 10:58
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 11:00
dep. 11:00
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 11:02
dep. 11:02
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:03
dep. 11:03
7.5 km
arr. 11:06
dep. 11:06
8.9 km
arr. 11:08
dep. 11:08
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 11:10
dep. 11:10
11 km
arr. 11:22
14.5 km
11:10 11:41 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 11:10
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 11:11
dep. 11:11
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 11:12
dep. 11:12
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:14
dep. 11:14
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 11:15
dep. 11:15
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 11:16
dep. 11:16
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 11:18
dep. 11:18
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 11:20
dep. 11:20
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:21
dep. 11:21
6.9 km
arr. 11:24
dep. 11:24
8.3 km
arr. 11:27
dep. 11:27
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 11:29
dep. 11:29
10.4 km
arr. 11:41
13.9 km
11:18 12:10 (00:52)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 11:18
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
0 km
arr. 11:32
dep. 12:00
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 12:10
0 km
11:30 12:02 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 11:30
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 11:31
dep. 11:31
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 11:34
dep. 11:34
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:36
dep. 11:36
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 11:37
dep. 11:37
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 11:38
dep. 11:38
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 11:40
dep. 11:40
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 11:42
dep. 11:42
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:43
dep. 11:43
7.5 km
arr. 11:46
dep. 11:46
8.9 km
arr. 11:48
dep. 11:48
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 11:50
dep. 11:50
11 km
arr. 12:02
14.5 km
11:32 11:45 (00:13)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 11:32
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:39
dep. 11:39
14 km
arr. 11:45
20 km
12:10 12:41 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 12:10
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 12:11
dep. 12:11
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 12:12
dep. 12:12
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:14
dep. 12:14
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 12:15
dep. 12:15
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 12:16
dep. 12:16
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 12:18
dep. 12:18
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 12:20
dep. 12:20
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:21
dep. 12:21
6.9 km
arr. 12:24
dep. 12:24
8.3 km
arr. 12:27
dep. 12:27
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 12:29
dep. 12:29
10.4 km
arr. 12:41
13.9 km
12:17 12:35 (00:18)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 12:17
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:27
dep. 12:27
7 km
arr. 12:35
13 km
12:35 13:07 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 12:35
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 12:36
dep. 12:36
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 12:39
dep. 12:39
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:41
dep. 12:41
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 12:42
dep. 12:42
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 12:43
dep. 12:43
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 12:45
dep. 12:45
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 12:47
dep. 12:47
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:48
dep. 12:48
7.5 km
arr. 12:51
dep. 12:51
8.9 km
arr. 12:53
dep. 12:53
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
arr. 13:07
14.5 km
12:40 12:55 (00:15)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 12:40
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:48
dep. 12:48
0 km
arr. 12:55
80 km
12:50 13:21 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 12:50
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 12:51
dep. 12:51
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 12:52
dep. 12:52
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:54
dep. 12:54
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 12:55
dep. 12:55
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 12:56
dep. 12:56
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 12:58
dep. 12:58
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
6.9 km
arr. 13:04
dep. 13:04
8.3 km
arr. 13:07
dep. 13:07
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 13:09
dep. 13:09
10.4 km
arr. 13:21
13.9 km
12:55 13:27 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 12:55
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 12:56
dep. 12:56
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 12:59
dep. 12:59
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:02
dep. 13:02
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 13:05
dep. 13:05
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 13:07
dep. 13:07
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:08
dep. 13:08
7.5 km
arr. 13:11
dep. 13:11
8.9 km
arr. 13:13
dep. 13:13
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 13:15
dep. 13:15
11 km
arr. 13:27
14.5 km
13:06 13:20 (00:14)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 13:06
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
arr. 13:20
13 km
13:20 13:52 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 13:20
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 13:21
dep. 13:21
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 13:24
dep. 13:24
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:27
dep. 13:27
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 13:30
dep. 13:30
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 13:32
dep. 13:32
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:33
dep. 13:33
7.5 km
arr. 13:36
dep. 13:36
8.9 km
arr. 13:38
dep. 13:38
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 13:40
dep. 13:40
11 km
arr. 13:52
14.5 km
13:30 14:01 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 13:30
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 13:31
dep. 13:31
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 13:32
dep. 13:32
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:34
dep. 13:34
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:35
dep. 13:35
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:36
dep. 13:36
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 13:38
dep. 13:38
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
6.9 km
arr. 13:44
dep. 13:44
8.3 km
arr. 13:47
dep. 13:47
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 13:49
dep. 13:49
10.4 km
arr. 14:01
13.9 km
13:35 14:06 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 13:35
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 13:36
dep. 13:36
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 13:37
dep. 13:37
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:39
dep. 13:39
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:40
dep. 13:40
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:41
dep. 13:41
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 13:43
dep. 13:43
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 13:45
dep. 13:45
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
6.9 km
arr. 13:49
dep. 13:49
8.3 km
arr. 13:52
dep. 13:52
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 13:54
dep. 13:54
10.4 km
arr. 14:06
13.9 km
13:42 14:35 (00:53)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 13:42
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
0 km
arr. 14:30
dep. 14:30
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
0 km
13:50 14:22 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 13:50
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 13:51
dep. 13:51
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 13:54
dep. 13:54
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:56
dep. 13:56
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:57
dep. 13:57
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 14:00
dep. 14:00
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 14:02
dep. 14:02
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:03
dep. 14:03
7.5 km
arr. 14:06
dep. 14:06
8.9 km
arr. 14:08
dep. 14:08
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 14:10
dep. 14:10
11 km
arr. 14:22
14.5 km
14:03 14:18 (00:15)
Vinogradi
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradi
dep. 14:03
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 14:08
dep. 14:08
6 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:13
11 km
Novi Sad, Railway station
arr. 14:18
18 km
14:05 14:37 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 14:05
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 14:06
dep. 14:06
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 14:09
dep. 14:09
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:11
dep. 14:11
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 14:12
dep. 14:12
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 14:13
dep. 14:13
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 14:15
dep. 14:15
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 14:17
dep. 14:17
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:18
dep. 14:18
7.5 km
arr. 14:21
dep. 14:21
8.9 km
arr. 14:23
dep. 14:23
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 14:25
dep. 14:25
11 km
arr. 14:37
14.5 km
14:10 14:41 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 14:10
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 14:11
dep. 14:11
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 14:12
dep. 14:12
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:14
dep. 14:14
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 14:15
dep. 14:15
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 14:16
dep. 14:16
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 14:18
dep. 14:18
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:21
dep. 14:21
6.9 km
arr. 14:24
dep. 14:24
8.3 km
arr. 14:27
dep. 14:27
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 14:29
dep. 14:29
10.4 km
arr. 14:41
13.9 km
14:45 15:17 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 14:45
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 14:46
dep. 14:46
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 14:52
dep. 14:52
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 14:55
dep. 14:55
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 14:57
dep. 14:57
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:58
dep. 14:58
7.5 km
arr. 15:01
dep. 15:01
8.9 km
arr. 15:03
dep. 15:03
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 15:05
dep. 15:05
11 km
arr. 15:17
14.5 km
14:55 15:26 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 14:55
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 14:56
dep. 14:56
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 14:57
dep. 14:57
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:59
dep. 14:59
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 15:00
dep. 15:00
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 15:01
dep. 15:01
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 15:03
dep. 15:03
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:06
dep. 15:06
6.9 km
arr. 15:09
dep. 15:09
8.3 km
arr. 15:12
dep. 15:12
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 15:14
dep. 15:14
10.4 km
arr. 15:26
13.9 km
15:00 15:32 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 15:00
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 15:01
dep. 15:01
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 15:04
dep. 15:04
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 15:07
dep. 15:07
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 15:10
dep. 15:10
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 15:12
dep. 15:12
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:13
dep. 15:13
7.5 km
arr. 15:16
dep. 15:16
8.9 km
arr. 15:18
dep. 15:18
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
arr. 15:32
14.5 km
15:10 15:41 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 15:10
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 15:11
dep. 15:11
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 15:12
dep. 15:12
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:14
dep. 15:14
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 15:15
dep. 15:15
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 15:16
dep. 15:16
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 15:18
dep. 15:18
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 15:20
dep. 15:20
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
6.9 km
arr. 15:24
dep. 15:24
8.3 km
arr. 15:27
dep. 15:27
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 15:29
dep. 15:29
10.4 km
arr. 15:41
13.9 km
15:30 16:02 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 15:30
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 15:31
dep. 15:31
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 15:34
dep. 15:34
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:36
dep. 15:36
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 15:38
dep. 15:38
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 15:40
dep. 15:40
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 15:42
dep. 15:42
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:43
dep. 15:43
7.5 km
arr. 15:46
dep. 15:46
8.9 km
arr. 15:48
dep. 15:48
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
arr. 16:02
14.5 km
15:49 16:17 (00:28)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 15:49
Petrovaradin
arr. 15:57
dep. 15:57
7 km
arr. 16:15
dep. 16:15
13 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
14 km
16:00 16:32 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 16:00
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 16:01
dep. 16:01
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 16:04
dep. 16:04
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 16:07
dep. 16:07
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 16:08
dep. 16:08
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 16:10
dep. 16:10
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
arr. 16:16
dep. 16:16
8.9 km
arr. 16:18
dep. 16:18
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 16:20
dep. 16:20
11 km
arr. 16:32
14.5 km
16:10 16:42 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 16:10
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 16:11
dep. 16:11
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 16:14
dep. 16:14
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:16
dep. 16:16
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 16:17
dep. 16:17
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 16:18
dep. 16:18
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 16:20
dep. 16:20
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 16:22
dep. 16:22
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:23
dep. 16:23
7.5 km
arr. 16:26
dep. 16:26
8.9 km
arr. 16:28
dep. 16:28
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
arr. 16:42
14.5 km
16:30 17:02 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 16:30
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 16:34
dep. 16:34
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:36
dep. 16:36
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 16:37
dep. 16:37
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 16:38
dep. 16:38
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 16:40
dep. 16:40
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 16:42
dep. 16:42
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:43
dep. 16:43
7.5 km
arr. 16:46
dep. 16:46
8.9 km
arr. 16:48
dep. 16:48
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
arr. 17:02
14.5 km
16:30 17:34 (01:04)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 16:30
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:39
dep. 16:39
0 km
arr. 16:47
dep. 17:25
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 17:34
0 km
16:55 17:26 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 16:55
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 16:56
dep. 16:56
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 16:57
dep. 16:57
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:59
dep. 16:59
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 17:00
dep. 17:00
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 17:01
dep. 17:01
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 17:03
dep. 17:03
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 17:05
dep. 17:05
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
6.9 km
arr. 17:09
dep. 17:09
8.3 km
arr. 17:12
dep. 17:12
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 17:14
dep. 17:14
10.4 km
arr. 17:26
13.9 km
17:01 17:17 (00:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 17:01
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
7 km
arr. 17:17
13 km
17:07 17:25 (00:18)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 17:07
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:17
dep. 17:17
7 km
arr. 17:25
13 km
17:15 17:46 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 17:15
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 17:16
dep. 17:16
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 17:17
dep. 17:17
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:19
dep. 17:19
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 17:20
dep. 17:20
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 17:21
dep. 17:21
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 17:23
dep. 17:23
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:26
dep. 17:26
6.9 km
arr. 17:29
dep. 17:29
8.3 km
arr. 17:32
dep. 17:32
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 17:34
dep. 17:34
10.4 km
arr. 17:46
13.9 km
17:20 17:52 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 17:20
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 17:21
dep. 17:21
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 17:24
dep. 17:24
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:26
dep. 17:26
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 17:27
dep. 17:27
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 17:30
dep. 17:30
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 17:32
dep. 17:32
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:33
dep. 17:33
7.5 km
arr. 17:36
dep. 17:36
8.9 km
arr. 17:38
dep. 17:38
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 17:40
dep. 17:40
11 km
arr. 17:52
14.5 km
17:55 18:26 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 17:55
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 17:56
dep. 17:56
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 17:57
dep. 17:57
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 18:00
dep. 18:00
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 18:01
dep. 18:01
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 18:03
dep. 18:03
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 18:05
dep. 18:05
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:06
dep. 18:06
6.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
8.3 km
arr. 18:12
dep. 18:12
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 18:14
dep. 18:14
10.4 km
arr. 18:26
13.9 km
18:10 18:42 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 18:10
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 18:11
dep. 18:11
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 18:14
dep. 18:14
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 18:17
dep. 18:17
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 18:18
dep. 18:18
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 18:20
dep. 18:20
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 18:22
dep. 18:22
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:23
dep. 18:23
7.5 km
arr. 18:26
dep. 18:26
8.9 km
arr. 18:28
dep. 18:28
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
arr. 18:42
14.5 km
18:30 19:01 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 18:30
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 18:31
dep. 18:31
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 18:32
dep. 18:32
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:34
dep. 18:34
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 18:35
dep. 18:35
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 18:36
dep. 18:36
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 18:38
dep. 18:38
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:41
dep. 18:41
6.9 km
arr. 18:44
dep. 18:44
8.3 km
arr. 18:47
dep. 18:47
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 18:49
dep. 18:49
10.4 km
arr. 19:01
13.9 km
18:40 19:12 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 18:40
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 18:41
dep. 18:41
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 18:44
dep. 18:44
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:46
dep. 18:46
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 18:47
dep. 18:47
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 18:48
dep. 18:48
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 18:50
dep. 18:50
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 18:52
dep. 18:52
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:53
dep. 18:53
7.5 km
arr. 18:56
dep. 18:56
8.9 km
arr. 18:58
dep. 18:58
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 19:00
dep. 19:00
11 km
arr. 19:12
14.5 km
18:58 19:12 (00:14)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 18:58
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
7 km
arr. 19:12
13 km
19:05 19:37 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 19:05
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 19:06
dep. 19:06
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 19:09
dep. 19:09
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:11
dep. 19:11
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 19:12
dep. 19:12
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 19:13
dep. 19:13
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 19:15
dep. 19:15
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 19:17
dep. 19:17
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
7.5 km
arr. 19:21
dep. 19:21
8.9 km
arr. 19:23
dep. 19:23
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 19:25
dep. 19:25
11 km
arr. 19:37
14.5 km
19:35 20:06 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 19:35
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 19:36
dep. 19:36
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 19:37
dep. 19:37
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:39
dep. 19:39
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 19:40
dep. 19:40
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 19:41
dep. 19:41
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 19:43
dep. 19:43
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 19:45
dep. 19:45
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:46
dep. 19:46
6.9 km
arr. 19:49
dep. 19:49
8.3 km
arr. 19:52
dep. 19:52
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 19:54
dep. 19:54
10.4 km
arr. 20:06
13.9 km
19:35 20:07 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 19:35
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 19:36
dep. 19:36
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 19:39
dep. 19:39
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:41
dep. 19:41
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 19:42
dep. 19:42
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 19:43
dep. 19:43
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 19:45
dep. 19:45
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 19:47
dep. 19:47
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:48
dep. 19:48
7.5 km
arr. 19:51
dep. 19:51
8.9 km
arr. 19:53
dep. 19:53
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 19:55
dep. 19:55
11 km
arr. 20:07
14.5 km
19:40 20:12 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 19:40
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 19:41
dep. 19:41
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 19:44
dep. 19:44
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:46
dep. 19:46
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 19:47
dep. 19:47
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 19:48
dep. 19:48
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 19:50
dep. 19:50
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 19:52
dep. 19:52
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:53
dep. 19:53
7.5 km
arr. 19:56
dep. 19:56
8.9 km
arr. 19:58
dep. 19:58
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 20:00
dep. 20:00
11 km
arr. 20:12
14.5 km
19:48 20:02 (00:14)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 19:48
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:56
dep. 19:56
7 km
arr. 20:02
13 km
19:55 20:27 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 19:55
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 19:56
dep. 19:56
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 19:59
dep. 19:59
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:01
dep. 20:01
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 20:02
dep. 20:02
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 20:03
dep. 20:03
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 20:05
dep. 20:05
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 20:07
dep. 20:07
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 20:08
dep. 20:08
7.5 km
arr. 20:11
dep. 20:11
8.9 km
arr. 20:13
dep. 20:13
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 20:15
dep. 20:15
11 km
arr. 20:27
14.5 km
20:35 20:50 (00:15)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 20:35
Petrovaradin
arr. 20:43
dep. 20:43
309 km
arr. 20:50
315 km
20:55 21:27 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 20:55
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 20:56
dep. 20:56
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 20:59
dep. 20:59
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 21:02
dep. 21:02
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 21:03
dep. 21:03
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 21:05
dep. 21:05
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 21:07
dep. 21:07
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:08
dep. 21:08
7.5 km
arr. 21:11
dep. 21:11
8.9 km
arr. 21:13
dep. 21:13
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 21:15
dep. 21:15
11 km
arr. 21:27
14.5 km
21:40 22:12 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 21:40
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 21:41
dep. 21:41
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 21:44
dep. 21:44
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:46
dep. 21:46
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 21:47
dep. 21:47
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 21:48
dep. 21:48
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 21:50
dep. 21:50
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 21:52
dep. 21:52
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:53
dep. 21:53
7.5 km
arr. 21:56
dep. 21:56
8.9 km
arr. 21:58
dep. 21:58
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 22:00
dep. 22:00
11 km
arr. 22:12
14.5 km
22:15 22:46 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 22:15
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 22:16
dep. 22:16
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 22:17
dep. 22:17
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 22:19
dep. 22:19
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 22:20
dep. 22:20
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 22:21
dep. 22:21
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 22:23
dep. 22:23
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 22:25
dep. 22:25
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
6.9 km
arr. 22:29
dep. 22:29
8.3 km
arr. 22:32
dep. 22:32
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 22:34
dep. 22:34
10.4 km
arr. 22:46
13.9 km
23:25 23:57 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 23:25
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 23:26
dep. 23:26
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 23:29
dep. 23:29
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 23:31
dep. 23:31
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 23:32
dep. 23:32
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 23:33
dep. 23:33
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 23:35
dep. 23:35
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 23:37
dep. 23:37
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 23:38
dep. 23:38
7.5 km
arr. 23:41
dep. 23:41
8.9 km
arr. 23:43
dep. 23:43
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 23:45
dep. 23:45
11 km
arr. 23:57
14.5 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
06:10 06:30 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 06:10
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
arr. 06:30
13 km

Naselja Sremski Karlovci i Novi Sad su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremski Karlovci je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 23:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.