Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sremski Karlovci - Novi Sad timetable

saturday, 17.11.2018.
04:05 04:36 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 04:05
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 04:06
dep. 04:06
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 04:07
dep. 04:07
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 04:09
dep. 04:09
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 04:10
dep. 04:10
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 04:11
dep. 04:11
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 04:13
dep. 04:13
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 04:15
dep. 04:15
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 04:16
dep. 04:16
6.9 km
arr. 04:19
dep. 04:19
8.3 km
arr. 04:22
dep. 04:22
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 04:24
dep. 04:24
10.4 km
arr. 04:36
13.9 km
04:45 05:17 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 04:45
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 04:46
dep. 04:46
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 04:49
dep. 04:49
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 04:51
dep. 04:51
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 04:52
dep. 04:52
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 04:53
dep. 04:53
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 04:55
dep. 04:55
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 04:57
dep. 04:57
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 04:58
dep. 04:58
7.5 km
arr. 05:01
dep. 05:01
8.9 km
arr. 05:03
dep. 05:03
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
arr. 05:17
14.5 km
04:51 05:15 (00:24)
Vinogradi
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradi
dep. 04:51
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 04:56
dep. 05:01
6 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:06
11 km
Novi Sad, Railway station
arr. 05:15
18 km
05:20 05:52 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 05:20
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 05:21
dep. 05:21
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 05:24
dep. 05:24
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:26
dep. 05:26
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 05:27
dep. 05:27
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 05:28
dep. 05:28
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 05:30
dep. 05:30
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 05:32
dep. 05:32
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:33
dep. 05:33
7.5 km
arr. 05:36
dep. 05:36
8.9 km
arr. 05:38
dep. 05:38
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
arr. 05:52
14.5 km
05:46 06:02 (00:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 05:46
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
arr. 06:02
13 km
05:51 06:20 (00:29)
Vinogradi
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradi
dep. 05:51
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 05:56
dep. 05:56
6 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:11
11 km
Novi Sad, Railway station
arr. 06:20
18 km
06:05 06:36 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 06:05
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 06:06
dep. 06:06
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 06:07
dep. 06:07
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:09
dep. 06:09
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:10
dep. 06:10
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 06:11
dep. 06:11
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 06:13
dep. 06:13
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
6.9 km
arr. 06:19
dep. 06:19
8.3 km
arr. 06:22
dep. 06:22
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 06:24
dep. 06:24
10.4 km
arr. 06:36
13.9 km
06:31 06:47 (00:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 06:31
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
arr. 06:47
13 km
06:40 07:11 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 06:40
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 06:41
dep. 06:41
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 06:42
dep. 06:42
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:44
dep. 06:44
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 06:45
dep. 06:45
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 06:46
dep. 06:46
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 06:48
dep. 06:48
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:51
dep. 06:51
6.9 km
arr. 06:54
dep. 06:54
8.3 km
arr. 06:57
dep. 06:57
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 06:59
dep. 06:59
10.4 km
arr. 07:11
13.9 km
07:02 07:21 (00:19)
Vinogradi
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradi
dep. 07:02
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Novi Sad, Railway station
arr. 07:21
18 km
07:15 07:47 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 07:15
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 07:16
dep. 07:16
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 07:19
dep. 07:19
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 07:23
dep. 07:23
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 07:25
dep. 07:25
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 07:27
dep. 07:27
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:28
dep. 07:28
7.5 km
arr. 07:31
dep. 07:31
8.9 km
arr. 07:33
dep. 07:33
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
arr. 07:47
14.5 km
08:00 08:31 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 08:00
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 08:01
dep. 08:01
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 08:02
dep. 08:02
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:04
dep. 08:04
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 08:05
dep. 08:05
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 08:06
dep. 08:06
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 08:08
dep. 08:08
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:11
dep. 08:11
6.9 km
arr. 08:14
dep. 08:14
8.3 km
arr. 08:17
dep. 08:17
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 08:19
dep. 08:19
10.4 km
arr. 08:31
13.9 km
08:06 08:22 (00:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 08:06
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
arr. 08:22
13 km
08:35 09:06 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 08:35
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 08:36
dep. 08:36
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 08:37
dep. 08:37
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:39
dep. 08:39
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 08:40
dep. 08:40
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 08:41
dep. 08:41
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 08:43
dep. 08:43
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:46
dep. 08:46
6.9 km
arr. 08:49
dep. 08:49
8.3 km
arr. 08:52
dep. 08:52
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 08:54
dep. 08:54
10.4 km
arr. 09:06
13.9 km
08:56 09:12 (00:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 08:56
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:06
dep. 09:06
7 km
arr. 09:12
13 km
09:20 09:52 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 09:20
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 09:21
dep. 09:21
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:26
dep. 09:26
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 09:27
dep. 09:27
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 09:28
dep. 09:28
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 09:30
dep. 09:30
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 09:32
dep. 09:32
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:33
dep. 09:33
7.5 km
arr. 09:36
dep. 09:36
8.9 km
arr. 09:38
dep. 09:38
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 09:40
dep. 09:40
11 km
arr. 09:52
14.5 km
09:30 09:45 (00:15)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 09:30
Petrovaradin
arr. 09:38
dep. 09:38
309 km
arr. 09:45
315 km
09:39 09:58 (00:19)
Vinogradi
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradi
dep. 09:39
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 09:44
dep. 09:44
6 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 09:49
dep. 09:49
11 km
Novi Sad, Railway station
arr. 09:58
18 km
09:55 10:26 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 09:55
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 09:56
dep. 09:56
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 09:57
dep. 09:57
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:59
dep. 09:59
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 10:00
dep. 10:00
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 10:01
dep. 10:01
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 10:03
dep. 10:03
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 10:05
dep. 10:05
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:06
dep. 10:06
6.9 km
arr. 10:09
dep. 10:09
8.3 km
arr. 10:12
dep. 10:12
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 10:14
dep. 10:14
10.4 km
arr. 10:26
13.9 km
10:40 11:12 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 10:40
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 10:41
dep. 10:41
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:46
dep. 10:46
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 10:47
dep. 10:47
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 10:48
dep. 10:48
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 10:50
dep. 10:50
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 10:52
dep. 10:52
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:53
dep. 10:53
7.5 km
arr. 10:56
dep. 10:56
8.9 km
arr. 10:58
dep. 10:58
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
arr. 11:12
14.5 km
11:15 11:46 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 11:15
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 11:16
dep. 11:16
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 11:17
dep. 11:17
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:19
dep. 11:19
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 11:20
dep. 11:20
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 11:21
dep. 11:21
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 11:23
dep. 11:23
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
6.9 km
arr. 11:29
dep. 11:29
8.3 km
arr. 11:32
dep. 11:32
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 11:34
dep. 11:34
10.4 km
arr. 11:46
13.9 km
11:18 11:32 (00:14)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 11:18
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
7 km
arr. 11:32
13 km
11:32 11:45 (00:13)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 11:32
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:39
dep. 11:39
14 km
arr. 11:45
20 km
11:45 12:03 (00:18)
Vinogradi
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradi
dep. 11:45
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 11:50
dep. 11:50
6 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 11:55
dep. 11:55
11 km
Novi Sad, Railway station
arr. 12:03
18 km
11:55 12:27 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 11:55
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 11:56
dep. 11:56
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 11:59
dep. 11:59
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 12:02
dep. 12:02
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 12:03
dep. 12:03
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 12:05
dep. 12:05
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 12:07
dep. 12:07
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:08
dep. 12:08
7.5 km
arr. 12:11
dep. 12:11
8.9 km
arr. 12:13
dep. 12:13
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 12:15
dep. 12:15
11 km
arr. 12:27
14.5 km
12:35 13:06 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 12:35
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 12:36
dep. 12:36
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 12:37
dep. 12:37
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:39
dep. 12:39
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 12:40
dep. 12:40
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 12:41
dep. 12:41
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 12:43
dep. 12:43
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 12:45
dep. 12:45
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:46
dep. 12:46
6.9 km
arr. 12:49
dep. 12:49
8.3 km
arr. 12:52
dep. 12:52
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 12:54
dep. 12:54
10.4 km
arr. 13:06
13.9 km
13:06 13:20 (00:14)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 13:06
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
arr. 13:20
13 km
13:10 13:42 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 13:10
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 13:11
dep. 13:11
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 13:14
dep. 13:14
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:16
dep. 13:16
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 13:17
dep. 13:17
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 13:20
dep. 13:20
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 13:22
dep. 13:22
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:23
dep. 13:23
7.5 km
arr. 13:26
dep. 13:26
8.9 km
arr. 13:28
dep. 13:28
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
arr. 13:42
14.5 km
13:42 14:35 (00:53)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 13:42
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
0 km
arr. 14:30
dep. 14:30
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
0 km
14:00 14:31 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 14:00
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 14:01
dep. 14:01
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 14:02
dep. 14:02
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:04
dep. 14:04
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 14:05
dep. 14:05
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 14:06
dep. 14:06
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 14:08
dep. 14:08
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 14:10
dep. 14:10
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 14:11
dep. 14:11
6.9 km
arr. 14:14
dep. 14:14
8.3 km
arr. 14:17
dep. 14:17
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 14:19
dep. 14:19
10.4 km
arr. 14:31
13.9 km
14:33 14:54 (00:21)
Vinogradi
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradi
dep. 14:33
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 14:38
dep. 14:39
6 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 14:44
dep. 14:45
11 km
Novi Sad, Railway station
arr. 14:54
18 km
14:50 15:22 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 14:50
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 14:51
dep. 14:51
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 14:54
dep. 14:54
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:56
dep. 14:56
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 14:57
dep. 14:57
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 15:00
dep. 15:00
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 15:02
dep. 15:02
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:03
dep. 15:03
7.5 km
arr. 15:06
dep. 15:06
8.9 km
arr. 15:08
dep. 15:08
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
arr. 15:22
14.5 km
15:10 15:41 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 15:10
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 15:11
dep. 15:11
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 15:12
dep. 15:12
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:14
dep. 15:14
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 15:15
dep. 15:15
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 15:16
dep. 15:16
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 15:18
dep. 15:18
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 15:20
dep. 15:20
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
6.9 km
arr. 15:24
dep. 15:24
8.3 km
arr. 15:27
dep. 15:27
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 15:29
dep. 15:29
10.4 km
arr. 15:41
13.9 km
15:49 16:17 (00:28)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 15:49
Petrovaradin
arr. 15:57
dep. 15:57
7 km
arr. 16:15
dep. 16:15
13 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
14 km
15:50 16:22 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 15:50
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 15:51
dep. 15:51
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 15:54
dep. 15:54
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:56
dep. 15:56
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 15:57
dep. 15:57
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 15:58
dep. 15:58
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 16:00
dep. 16:00
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 16:02
dep. 16:02
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:03
dep. 16:03
7.5 km
arr. 16:06
dep. 16:06
8.9 km
arr. 16:08
dep. 16:08
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
arr. 16:22
14.5 km
16:10 16:41 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 16:10
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 16:11
dep. 16:11
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 16:12
dep. 16:12
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:14
dep. 16:14
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 16:15
dep. 16:15
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 16:18
dep. 16:18
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 16:20
dep. 16:20
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:21
dep. 16:21
6.9 km
arr. 16:24
dep. 16:24
8.3 km
arr. 16:27
dep. 16:27
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 16:29
dep. 16:29
10.4 km
arr. 16:41
13.9 km
16:30 17:34 (01:04)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 16:30
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:39
dep. 16:39
0 km
arr. 16:47
dep. 17:25
80 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 17:34
0 km
16:40 17:12 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 16:40
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 16:41
dep. 16:41
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 16:44
dep. 16:44
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:46
dep. 16:46
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 16:47
dep. 16:47
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 16:50
dep. 16:50
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 16:52
dep. 16:52
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:53
dep. 16:53
7.5 km
arr. 16:56
dep. 16:56
8.9 km
arr. 16:58
dep. 16:58
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 17:00
dep. 17:00
11 km
arr. 17:12
14.5 km
16:41 17:01 (00:20)
Vinogradi
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradi
dep. 16:41
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:46
6 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
11 km
Novi Sad, Railway station
arr. 17:01
18 km
17:01 17:17 (00:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 17:01
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
7 km
arr. 17:17
13 km
17:07 17:25 (00:18)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 17:07
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:17
dep. 17:17
7 km
arr. 17:25
13 km
17:10 17:41 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 17:10
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 17:11
dep. 17:11
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 17:12
dep. 17:12
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:14
dep. 17:14
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 17:15
dep. 17:15
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 17:16
dep. 17:16
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 17:18
dep. 17:18
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 17:20
dep. 17:20
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:21
dep. 17:21
6.9 km
arr. 17:24
dep. 17:24
8.3 km
arr. 17:27
dep. 17:27
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 17:29
dep. 17:29
10.4 km
arr. 17:41
13.9 km
17:50 18:22 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 17:50
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 17:51
dep. 17:51
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 17:54
dep. 17:54
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:56
dep. 17:56
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 17:57
dep. 17:57
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 17:58
dep. 17:58
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 18:00
dep. 18:00
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 18:02
dep. 18:02
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:03
dep. 18:03
7.5 km
arr. 18:06
dep. 18:06
8.9 km
arr. 18:08
dep. 18:08
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 18:10
dep. 18:10
11 km
arr. 18:22
14.5 km
18:19 18:40 (00:21)
Vinogradi
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradi
dep. 18:19
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
6 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:31
11 km
Novi Sad, Railway station
arr. 18:40
18 km
18:30 19:02 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 18:30
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 18:31
dep. 18:31
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 18:34
dep. 18:34
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:36
dep. 18:36
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 18:37
dep. 18:37
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 18:38
dep. 18:38
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 18:40
dep. 18:40
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 18:42
dep. 18:42
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
7.5 km
arr. 18:46
dep. 18:46
8.9 km
arr. 18:48
dep. 18:48
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 18:50
dep. 18:50
11 km
arr. 19:02
14.5 km
18:58 19:12 (00:14)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 18:58
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
7 km
arr. 19:12
13 km
19:03 19:24 (00:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Railway station
dep. 19:03
Petrovaradin, Railway station
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Novi Sad, Railway station
arr. 19:24
12 km
19:30 20:02 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 19:30
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 19:31
dep. 19:31
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 19:34
dep. 19:34
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 19:37
dep. 19:37
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 19:38
dep. 19:38
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 19:40
dep. 19:40
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 19:42
dep. 19:42
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:43
dep. 19:43
7.5 km
arr. 19:46
dep. 19:46
8.9 km
arr. 19:48
dep. 19:48
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 19:50
dep. 19:50
11 km
arr. 20:02
14.5 km
19:48 20:02 (00:14)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 19:48
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:56
dep. 19:56
7 km
arr. 20:02
13 km
19:50 20:21 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 19:50
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 19:51
dep. 19:51
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 19:52
dep. 19:52
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:54
dep. 19:54
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 19:55
dep. 19:55
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 19:56
dep. 19:56
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 19:58
dep. 19:58
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 20:00
dep. 20:00
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 20:01
dep. 20:01
6.9 km
arr. 20:04
dep. 20:04
8.3 km
arr. 20:07
dep. 20:07
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 20:09
dep. 20:09
10.4 km
arr. 20:21
13.9 km
20:35 20:50 (00:15)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 20:35
Petrovaradin
arr. 20:43
dep. 20:43
309 km
arr. 20:50
315 km
21:05 21:26 (00:21)
Vinogradi
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradi
dep. 21:05
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:11
6 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
11 km
Novi Sad, Railway station
arr. 21:26
18 km
21:10 21:42 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 21:10
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 21:11
dep. 21:11
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 21:14
dep. 21:14
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:16
dep. 21:16
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 21:17
dep. 21:17
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 21:18
dep. 21:18
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 21:20
dep. 21:20
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 21:22
dep. 21:22
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:23
dep. 21:23
7.5 km
arr. 21:26
dep. 21:26
8.9 km
arr. 21:28
dep. 21:28
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 21:30
dep. 21:30
11 km
arr. 21:42
14.5 km
22:10 22:41 (00:31)
Vinogradarska - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Vinogradarska - okretnica
dep. 22:10
Sremski Karlovci, V - Mitropolita Stratimirovica
arr. 22:11
dep. 22:11
0.3 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 22:12
dep. 22:12
0.7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 22:14
dep. 22:14
1.4 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 22:15
dep. 22:15
2.4 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 22:16
dep. 22:16
3.3 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 22:18
dep. 22:18
4.6 km
Petrovaradin, Tekije I
arr. 22:20
dep. 22:20
6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 22:21
dep. 22:21
6.9 km
arr. 22:24
dep. 22:24
8.3 km
arr. 22:27
dep. 22:27
9.6 km
Novi Sad, Most - Trg Neznanog junaka
arr. 22:29
dep. 22:29
10.4 km
arr. 22:41
13.9 km
23:25 23:57 (00:32)
Dudara - okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Dudara - okretnica
dep. 23:25
Sremski Karlovci, V - Igraliste
arr. 23:26
dep. 23:26
0.4 km
Sremski Karlovci, IV - Centar
arr. 23:29
dep. 23:29
1.3 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 23:31
dep. 23:31
2 km
Sremski Karlovci, II - Panorama
arr. 23:32
dep. 23:32
3 km
Sremski Karlovci, I - Ulaz
arr. 23:33
dep. 23:33
3.9 km
Petrovaradin, Tekije II - Vinogradi
arr. 23:35
dep. 23:35
5.2 km
Petrovaradin, Tekije I - Navip
arr. 23:37
dep. 23:37
6.6 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 23:38
dep. 23:38
7.5 km
arr. 23:41
dep. 23:41
8.9 km
arr. 23:43
dep. 23:43
10.2 km
Novi Sad, Trg Neznanog Junaka
arr. 23:45
dep. 23:45
11 km
arr. 23:57
14.5 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
06:10 06:30 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremski Karlovci, Zel. stanica
dep. 06:10
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
arr. 06:30
13 km

Naselja Sremski Karlovci i Novi Sad su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremski Karlovci je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 23:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.