Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sremska Raca - Sremska Mitrovica timetable

tuesday, 19.02.2019.
05:35 06:45 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Raca, Center
dep. 05:35
Sremska Raca, 3
arr. 05:36
dep. 05:36
0.4 km
Bosut, 6
arr. 05:48
dep. 05:48
4.6 km
Bosut, 7
arr. 05:50
dep. 05:50
5.9 km
Bosut, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
6.9 km
Bosut, 9
arr. 05:53
dep. 05:53
7.7 km
Bosut, 10
arr. 05:55
dep. 05:55
9.2 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
arr. 05:56
dep. 05:56
17.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 06:07
dep. 06:07
18.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
18.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 06:10
dep. 06:10
19.8 km
Martinci, 5
arr. 06:13
dep. 06:13
21.9 km
Martinci, 6
arr. 06:15
dep. 06:15
22.9 km
Martinci, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
23.5 km
Martinci, 8
arr. 06:18
dep. 06:18
24.6 km
Lacarak, Centar 2
arr. 06:28
dep. 06:28
32.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:33
dep. 06:33
34.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:40
dep. 06:40
36.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:45
37.9 km
07:45 08:55 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Raca, Center
dep. 07:45
Sremska Raca, 3
arr. 07:46
dep. 07:46
0.4 km
Bosut, 6
arr. 07:58
dep. 07:58
4.6 km
Bosut, 7
arr. 08:00
dep. 08:00
5.9 km
Bosut, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
6.9 km
Bosut, 9
arr. 08:03
dep. 08:03
7.7 km
Bosut, 10
arr. 08:05
dep. 08:05
9.2 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
arr. 08:06
dep. 08:06
17.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 08:17
dep. 08:17
18.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
18.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 08:20
dep. 08:20
19.8 km
Martinci, 5
arr. 08:23
dep. 08:23
21.9 km
Martinci, 6
arr. 08:25
dep. 08:25
22.9 km
Martinci, Center
arr. 08:26
dep. 08:26
23.5 km
Martinci, 8
arr. 08:28
dep. 08:28
24.6 km
Lacarak, Centar 2
arr. 08:38
dep. 08:38
32.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:43
dep. 08:43
34.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:50
dep. 08:50
36.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:55
37.9 km
11:30 12:40 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Raca, Center
dep. 11:30
Sremska Raca, 3
arr. 11:31
dep. 11:31
0.4 km
Bosut, 6
arr. 11:43
dep. 11:43
4.6 km
Bosut, 7
arr. 11:45
dep. 11:45
5.9 km
Bosut, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
6.9 km
Bosut, 9
arr. 11:48
dep. 11:48
7.7 km
Bosut, 10
arr. 11:50
dep. 11:50
9.2 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
arr. 11:51
dep. 11:51
17.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 12:02
dep. 12:02
18.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
18.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 12:05
dep. 12:05
19.8 km
Martinci, 5
arr. 12:08
dep. 12:08
21.9 km
Martinci, 6
arr. 12:10
dep. 12:10
22.9 km
Martinci, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
23.5 km
Martinci, 8
arr. 12:13
dep. 12:13
24.6 km
Lacarak, Centar 2
arr. 12:23
dep. 12:23
32.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 12:28
dep. 12:28
34.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:35
dep. 12:35
36.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:40
37.9 km
14:10 15:20 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Raca, Center
dep. 14:10
Sremska Raca, 3
arr. 14:11
dep. 14:11
0.4 km
Bosut, 6
arr. 14:23
dep. 14:23
4.6 km
Bosut, 7
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Bosut, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
6.9 km
Bosut, 9
arr. 14:28
dep. 14:28
7.7 km
Bosut, 10
arr. 14:30
dep. 14:30
9.2 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
arr. 14:31
dep. 14:31
17.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 14:42
dep. 14:42
18.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
18.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 14:45
dep. 14:45
19.8 km
Martinci, 5
arr. 14:48
dep. 14:48
21.9 km
Martinci, 6
arr. 14:50
dep. 14:50
22.9 km
Martinci, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
23.5 km
Martinci, 8
arr. 14:53
dep. 14:53
24.6 km
Lacarak, Centar 2
arr. 15:03
dep. 15:03
32.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 15:08
dep. 15:08
34.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:15
dep. 15:15
36.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:20
37.9 km
16:30 17:40 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Raca, Center
dep. 16:30
Sremska Raca, 3
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Bosut, 6
arr. 16:43
dep. 16:43
4.6 km
Bosut, 7
arr. 16:45
dep. 16:45
5.9 km
Bosut, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
6.9 km
Bosut, 9
arr. 16:48
dep. 16:48
7.7 km
Bosut, 10
arr. 16:50
dep. 16:50
9.2 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
arr. 16:51
dep. 16:51
17.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 17:02
dep. 17:02
18.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
18.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 17:05
dep. 17:05
19.8 km
Martinci, 5
arr. 17:08
dep. 17:08
21.9 km
Martinci, 6
arr. 17:10
dep. 17:10
22.9 km
Martinci, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
23.5 km
Martinci, 8
arr. 17:13
dep. 17:13
24.6 km
Lacarak, Centar 2
arr. 17:23
dep. 17:23
32.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 17:28
dep. 17:28
34.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:35
dep. 17:35
36.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:40
37.9 km
20:10 21:20 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Raca, Center
dep. 20:10
Sremska Raca, 3
arr. 20:11
dep. 20:11
0.4 km
Bosut, 6
arr. 20:23
dep. 20:23
4.6 km
Bosut, 7
arr. 20:25
dep. 20:25
5.9 km
Bosut, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
6.9 km
Bosut, 9
arr. 20:28
dep. 20:28
7.7 km
Bosut, 10
arr. 20:30
dep. 20:30
9.2 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
arr. 20:31
dep. 20:31
17.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 20:42
dep. 20:42
18.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
18.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 20:45
dep. 20:45
19.8 km
Martinci, 5
arr. 20:48
dep. 20:48
21.9 km
Martinci, 6
arr. 20:50
dep. 20:50
22.9 km
Martinci, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
23.5 km
Martinci, 8
arr. 20:53
dep. 20:53
24.6 km
Lacarak, Centar 2
arr. 21:03
dep. 21:03
32.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 21:08
dep. 21:08
34.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:15
dep. 21:15
36.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:20
37.9 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
05:35 06:45 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Raca, Center
dep. 05:35
Sremska Raca, 3
arr. 05:36
dep. 05:36
0.4 km
Bosut, 6
arr. 05:48
dep. 05:48
4.6 km
Bosut, 7
arr. 05:50
dep. 05:50
5.9 km
Bosut, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
6.9 km
Bosut, 9
arr. 05:53
dep. 05:53
7.7 km
Bosut, 10
arr. 05:55
dep. 05:55
9.2 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
arr. 05:56
dep. 05:56
17.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 06:07
dep. 06:07
18.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
18.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 06:10
dep. 06:10
19.8 km
Martinci, 5
arr. 06:13
dep. 06:13
21.9 km
Martinci, 6
arr. 06:15
dep. 06:15
22.9 km
Martinci, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
23.5 km
Martinci, 8
arr. 06:18
dep. 06:18
24.6 km
Lacarak, Centar 2
arr. 06:28
dep. 06:28
32.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:33
dep. 06:33
34.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:40
dep. 06:40
36.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:45
37.9 km
07:45 08:55 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Raca, Center
dep. 07:45
Sremska Raca, 3
arr. 07:46
dep. 07:46
0.4 km
Bosut, 6
arr. 07:58
dep. 07:58
4.6 km
Bosut, 7
arr. 08:00
dep. 08:00
5.9 km
Bosut, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
6.9 km
Bosut, 9
arr. 08:03
dep. 08:03
7.7 km
Bosut, 10
arr. 08:05
dep. 08:05
9.2 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
arr. 08:06
dep. 08:06
17.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 08:17
dep. 08:17
18.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
18.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 08:20
dep. 08:20
19.8 km
Martinci, 5
arr. 08:23
dep. 08:23
21.9 km
Martinci, 6
arr. 08:25
dep. 08:25
22.9 km
Martinci, Center
arr. 08:26
dep. 08:26
23.5 km
Martinci, 8
arr. 08:28
dep. 08:28
24.6 km
Lacarak, Centar 2
arr. 08:38
dep. 08:38
32.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:43
dep. 08:43
34.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:50
dep. 08:50
36.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:55
37.9 km
11:30 12:40 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Raca, Center
dep. 11:30
Sremska Raca, 3
arr. 11:31
dep. 11:31
0.4 km
Bosut, 6
arr. 11:43
dep. 11:43
4.6 km
Bosut, 7
arr. 11:45
dep. 11:45
5.9 km
Bosut, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
6.9 km
Bosut, 9
arr. 11:48
dep. 11:48
7.7 km
Bosut, 10
arr. 11:50
dep. 11:50
9.2 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
arr. 11:51
dep. 11:51
17.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 12:02
dep. 12:02
18.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
18.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 12:05
dep. 12:05
19.8 km
Martinci, 5
arr. 12:08
dep. 12:08
21.9 km
Martinci, 6
arr. 12:10
dep. 12:10
22.9 km
Martinci, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
23.5 km
Martinci, 8
arr. 12:13
dep. 12:13
24.6 km
Lacarak, Centar 2
arr. 12:23
dep. 12:23
32.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 12:28
dep. 12:28
34.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:35
dep. 12:35
36.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:40
37.9 km
14:10 15:20 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Raca, Center
dep. 14:10
Sremska Raca, 3
arr. 14:11
dep. 14:11
0.4 km
Bosut, 6
arr. 14:23
dep. 14:23
4.6 km
Bosut, 7
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Bosut, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
6.9 km
Bosut, 9
arr. 14:28
dep. 14:28
7.7 km
Bosut, 10
arr. 14:30
dep. 14:30
9.2 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
arr. 14:31
dep. 14:31
17.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 14:42
dep. 14:42
18.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
18.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 14:45
dep. 14:45
19.8 km
Martinci, 5
arr. 14:48
dep. 14:48
21.9 km
Martinci, 6
arr. 14:50
dep. 14:50
22.9 km
Martinci, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
23.5 km
Martinci, 8
arr. 14:53
dep. 14:53
24.6 km
Lacarak, Centar 2
arr. 15:03
dep. 15:03
32.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 15:08
dep. 15:08
34.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:15
dep. 15:15
36.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:20
37.9 km
16:30 17:40 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Raca, Center
dep. 16:30
Sremska Raca, 3
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Bosut, 6
arr. 16:43
dep. 16:43
4.6 km
Bosut, 7
arr. 16:45
dep. 16:45
5.9 km
Bosut, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
6.9 km
Bosut, 9
arr. 16:48
dep. 16:48
7.7 km
Bosut, 10
arr. 16:50
dep. 16:50
9.2 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
arr. 16:51
dep. 16:51
17.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 17:02
dep. 17:02
18.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
18.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 17:05
dep. 17:05
19.8 km
Martinci, 5
arr. 17:08
dep. 17:08
21.9 km
Martinci, 6
arr. 17:10
dep. 17:10
22.9 km
Martinci, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
23.5 km
Martinci, 8
arr. 17:13
dep. 17:13
24.6 km
Lacarak, Centar 2
arr. 17:23
dep. 17:23
32.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 17:28
dep. 17:28
34.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:35
dep. 17:35
36.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:40
37.9 km
20:10 21:20 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Raca, Center
dep. 20:10
Sremska Raca, 3
arr. 20:11
dep. 20:11
0.4 km
Bosut, 6
arr. 20:23
dep. 20:23
4.6 km
Bosut, 7
arr. 20:25
dep. 20:25
5.9 km
Bosut, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
6.9 km
Bosut, 9
arr. 20:28
dep. 20:28
7.7 km
Bosut, 10
arr. 20:30
dep. 20:30
9.2 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 7
arr. 20:31
dep. 20:31
17.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 8
arr. 20:42
dep. 20:42
18.4 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
18.9 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 10
arr. 20:45
dep. 20:45
19.8 km
Martinci, 5
arr. 20:48
dep. 20:48
21.9 km
Martinci, 6
arr. 20:50
dep. 20:50
22.9 km
Martinci, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
23.5 km
Martinci, 8
arr. 20:53
dep. 20:53
24.6 km
Lacarak, Centar 2
arr. 21:03
dep. 21:03
32.1 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 21:08
dep. 21:08
34.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:15
dep. 21:15
36.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:20
37.9 km

Naselja Sremska Raca i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Raca je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.