Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Zemun Polje (Beograd) timetable

thursday, 27.02.2020.
08:57 10:22 (01:25)
Railway stationRailway station Zemunsko Polje
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 08:57
Voganj, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:04
9 km
arr. 09:11
dep. 09:12
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
24 km
Putinci, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:22
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:51
dep. 09:52
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:02
dep. 10:11
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:22
75 km
17:10 18:24 (01:14)
Railway stationRailway station Zemunsko Polje
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 17:10
Voganj, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
9 km
arr. 17:24
dep. 17:25
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
24 km
Putinci, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:42
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:50
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:24
75 km
19:38 21:17 (01:39)
Railway stationRailway station Zemunsko Polje
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 19:38
Voganj, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
9 km
arr. 19:52
dep. 19:53
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
24 km
Putinci, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:10
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:18
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:31
dep. 20:39
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:49
dep. 21:06
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 21:17
75 km
Sremska Mitrovica - Zemun Polje (Beograd) timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
08:57 10:22 (01:25)
Railway stationRailway station Zemunsko Polje
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 08:57
Voganj, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:04
9 km
arr. 09:11
dep. 09:12
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
24 km
Putinci, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:22
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:51
dep. 09:52
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:02
dep. 10:11
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:22
75 km
17:10 18:24 (01:14)
Railway stationRailway station Zemunsko Polje
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 17:10
Voganj, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
9 km
arr. 17:24
dep. 17:25
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
24 km
Putinci, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:42
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:50
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:24
75 km
19:38 21:17 (01:39)
Railway stationRailway station Zemunsko Polje
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 19:38
Voganj, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
9 km
arr. 19:52
dep. 19:53
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
24 km
Putinci, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:10
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:18
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:31
dep. 20:39
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:49
dep. 21:06
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 21:17
75 km
Sremska Mitrovica - Zemun Polje (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
08:57 10:22 (01:25)
Railway stationRailway station Zemunsko Polje
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 08:57
Voganj, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:04
9 km
arr. 09:11
dep. 09:12
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
24 km
Putinci, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:22
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:51
dep. 09:52
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:02
dep. 10:11
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:22
75 km
17:10 18:24 (01:14)
Railway stationRailway station Zemunsko Polje
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 17:10
Voganj, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
9 km
arr. 17:24
dep. 17:25
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
24 km
Putinci, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:42
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:50
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:24
75 km
19:38 21:17 (01:39)
Railway stationRailway station Zemunsko Polje
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 19:38
Voganj, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
9 km
arr. 19:52
dep. 19:53
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
24 km
Putinci, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:10
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:18
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:31
dep. 20:39
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:49
dep. 21:06
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 21:17
75 km

Naselja Sremska Mitrovica i Zemun Polje (Beograd) su međusobno udaljena ~75 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 14min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 08:57 h, dok je poslednji polazak u 19:38 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.