Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Stara Bingula timetable

friday, 22.11.2019.
05:15 05:55 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:15
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 05:18
dep. 05:18
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 05:28
dep. 05:28
5.8 km
Calma, 1
arr. 05:38
dep. 05:38
16.2 km
Calma, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 05:42
dep. 05:42
19.3 km
Divos, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
20.4 km
Divos, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
21 km
Divos, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
Stara Bingula, Center
arr. 05:55
25.2 km
10:55 11:35 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:55
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 10:58
dep. 10:58
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 11:08
dep. 11:08
5.8 km
Calma, 1
arr. 11:18
dep. 11:18
16.2 km
Calma, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 11:22
dep. 11:22
19.3 km
Divos, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
20.4 km
Divos, 3
arr. 11:25
dep. 11:25
21 km
Divos, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
23 km
Stara Bingula, Center
arr. 11:35
25.2 km
13:10 13:50 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 13:13
dep. 13:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:23
dep. 13:23
5.8 km
Calma, 1
arr. 13:33
dep. 13:33
16.2 km
Calma, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 13:37
dep. 13:37
19.3 km
Divos, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
20.4 km
Divos, 3
arr. 13:40
dep. 13:40
21 km
Divos, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
23 km
Stara Bingula, Center
arr. 13:50
25.2 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 19:13
dep. 19:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 19:23
dep. 19:23
5.8 km
Calma, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
16.2 km
Calma, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 19:37
dep. 19:37
19.3 km
Divos, Center
arr. 19:39
dep. 19:39
20.4 km
Divos, 3
arr. 19:40
dep. 19:40
21 km
Divos, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
23 km
Stara Bingula, Center
arr. 19:50
25.2 km
Sremska Mitrovica - Stara Bingula timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
05:15 05:55 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:15
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 05:18
dep. 05:18
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 05:28
dep. 05:28
5.8 km
Calma, 1
arr. 05:38
dep. 05:38
16.2 km
Calma, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 05:42
dep. 05:42
19.3 km
Divos, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
20.4 km
Divos, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
21 km
Divos, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
Stara Bingula, Center
arr. 05:55
25.2 km
06:45 07:25 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 06:48
dep. 06:48
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 06:58
dep. 06:58
5.8 km
Calma, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
16.2 km
Calma, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 07:12
dep. 07:12
19.3 km
Divos, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
20.4 km
Divos, 3
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Divos, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
23 km
Stara Bingula, Center
arr. 07:25
25.2 km
10:55 11:35 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:55
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 10:58
dep. 10:58
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 11:08
dep. 11:08
5.8 km
Calma, 1
arr. 11:18
dep. 11:18
16.2 km
Calma, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 11:22
dep. 11:22
19.3 km
Divos, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
20.4 km
Divos, 3
arr. 11:25
dep. 11:25
21 km
Divos, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
23 km
Stara Bingula, Center
arr. 11:35
25.2 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 19:13
dep. 19:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 19:23
dep. 19:23
5.8 km
Calma, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
16.2 km
Calma, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 19:37
dep. 19:37
19.3 km
Divos, Center
arr. 19:39
dep. 19:39
20.4 km
Divos, 3
arr. 19:40
dep. 19:40
21 km
Divos, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
23 km
Stara Bingula, Center
arr. 19:50
25.2 km

Naselja Sremska Mitrovica i Stara Bingula su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.