Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Sremska Raca timetable

wednesday, 16.10.2019.
04:35 05:35 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 04:35
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 04:38
dep. 04:38
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 04:42
dep. 04:42
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 04:47
dep. 04:47
5.8 km
Martinci, 1
arr. 04:57
dep. 04:57
13.4 km
Martinci, 2
arr. 04:58
dep. 04:58
14.5 km
Martinci, 3
arr. 04:59
dep. 04:59
15.1 km
Martinci, 4
arr. 05:00
dep. 05:00
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 05:04
dep. 05:04
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 05:06
dep. 05:06
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 05:07
dep. 05:07
20.4 km
Bosut, 1
arr. 05:15
dep. 05:15
28.8 km
Bosut, 2
arr. 05:16
dep. 05:16
30.2 km
Bosut, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
31 km
Bosut, 4
arr. 05:19
dep. 05:19
32.5 km
Bosut, 5
arr. 05:20
dep. 05:20
33.3 km
Sremska Raca, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
37.5 km
Sremska Raca, Center
arr. 05:35
37.9 km
06:45 07:45 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 06:48
dep. 06:48
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 06:57
dep. 06:57
5.8 km
Martinci, 1
arr. 07:07
dep. 07:07
13.4 km
Martinci, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
14.5 km
Martinci, 3
arr. 07:09
dep. 07:09
15.1 km
Martinci, 4
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 07:16
dep. 07:16
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 07:17
dep. 07:17
20.4 km
Bosut, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
28.8 km
Bosut, 2
arr. 07:26
dep. 07:26
30.2 km
Bosut, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
31 km
Bosut, 4
arr. 07:29
dep. 07:29
32.5 km
Bosut, 5
arr. 07:30
dep. 07:30
33.3 km
Sremska Raca, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
37.5 km
Sremska Raca, Center
arr. 07:45
37.9 km
10:30 11:30 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:30
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 10:33
dep. 10:33
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 10:42
dep. 10:42
5.8 km
Martinci, 1
arr. 10:52
dep. 10:52
13.4 km
Martinci, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
14.5 km
Martinci, 3
arr. 10:54
dep. 10:54
15.1 km
Martinci, 4
arr. 10:55
dep. 10:55
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 10:59
dep. 10:59
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 11:01
dep. 11:01
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 11:02
dep. 11:02
20.4 km
Bosut, 1
arr. 11:10
dep. 11:10
28.8 km
Bosut, 2
arr. 11:11
dep. 11:11
30.2 km
Bosut, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
31 km
Bosut, 4
arr. 11:14
dep. 11:14
32.5 km
Bosut, 5
arr. 11:15
dep. 11:15
33.3 km
Sremska Raca, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
37.5 km
Sremska Raca, Center
arr. 11:30
37.9 km
13:10 14:10 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 13:13
dep. 13:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 13:17
dep. 13:17
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:22
dep. 13:22
5.8 km
Martinci, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
13.4 km
Martinci, 2
arr. 13:33
dep. 13:33
14.5 km
Martinci, 3
arr. 13:34
dep. 13:34
15.1 km
Martinci, 4
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 13:38
dep. 13:38
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 13:41
dep. 13:41
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 13:42
dep. 13:42
20.4 km
Bosut, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
28.8 km
Bosut, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
30.2 km
Bosut, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
31 km
Bosut, 4
arr. 13:54
dep. 13:54
32.5 km
Bosut, 5
arr. 13:55
dep. 13:55
33.3 km
Sremska Raca, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
37.5 km
Sremska Raca, Center
arr. 14:10
37.9 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 15:33
dep. 15:33
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:42
dep. 15:42
5.8 km
Martinci, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
13.4 km
Martinci, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Martinci, 3
arr. 15:54
dep. 15:54
15.1 km
Martinci, 4
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 16:01
dep. 16:01
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
20.4 km
Bosut, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
28.8 km
Bosut, 2
arr. 16:11
dep. 16:11
30.2 km
Bosut, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
31 km
Bosut, 4
arr. 16:14
dep. 16:14
32.5 km
Bosut, 5
arr. 16:15
dep. 16:15
33.3 km
Sremska Raca, 1
arr. 16:28
dep. 16:28
37.5 km
Sremska Raca, Center
arr. 16:30
37.9 km
19:10 20:10 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 19:13
dep. 19:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 19:17
dep. 19:17
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 19:22
dep. 19:22
5.8 km
Martinci, 1
arr. 19:32
dep. 19:32
13.4 km
Martinci, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
14.5 km
Martinci, 3
arr. 19:34
dep. 19:34
15.1 km
Martinci, 4
arr. 19:35
dep. 19:35
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 19:38
dep. 19:38
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 19:39
dep. 19:39
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 19:41
dep. 19:41
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 19:42
dep. 19:42
20.4 km
Bosut, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
28.8 km
Bosut, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
30.2 km
Bosut, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
31 km
Bosut, 4
arr. 19:54
dep. 19:54
32.5 km
Bosut, 5
arr. 19:55
dep. 19:55
33.3 km
Sremska Raca, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
37.5 km
Sremska Raca, Center
arr. 20:10
37.9 km
Sremska Mitrovica - Sremska Raca timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
04:35 05:35 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 04:35
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 04:38
dep. 04:38
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 04:42
dep. 04:42
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 04:47
dep. 04:47
5.8 km
Martinci, 1
arr. 04:57
dep. 04:57
13.4 km
Martinci, 2
arr. 04:58
dep. 04:58
14.5 km
Martinci, 3
arr. 04:59
dep. 04:59
15.1 km
Martinci, 4
arr. 05:00
dep. 05:00
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 05:04
dep. 05:04
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 05:06
dep. 05:06
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 05:07
dep. 05:07
20.4 km
Bosut, 1
arr. 05:15
dep. 05:15
28.8 km
Bosut, 2
arr. 05:16
dep. 05:16
30.2 km
Bosut, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
31 km
Bosut, 4
arr. 05:19
dep. 05:19
32.5 km
Bosut, 5
arr. 05:20
dep. 05:20
33.3 km
Sremska Raca, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
37.5 km
Sremska Raca, Center
arr. 05:35
37.9 km
06:45 07:45 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 06:48
dep. 06:48
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 06:57
dep. 06:57
5.8 km
Martinci, 1
arr. 07:07
dep. 07:07
13.4 km
Martinci, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
14.5 km
Martinci, 3
arr. 07:09
dep. 07:09
15.1 km
Martinci, 4
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 07:16
dep. 07:16
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 07:17
dep. 07:17
20.4 km
Bosut, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
28.8 km
Bosut, 2
arr. 07:26
dep. 07:26
30.2 km
Bosut, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
31 km
Bosut, 4
arr. 07:29
dep. 07:29
32.5 km
Bosut, 5
arr. 07:30
dep. 07:30
33.3 km
Sremska Raca, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
37.5 km
Sremska Raca, Center
arr. 07:45
37.9 km
10:30 11:30 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:30
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 10:33
dep. 10:33
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 10:42
dep. 10:42
5.8 km
Martinci, 1
arr. 10:52
dep. 10:52
13.4 km
Martinci, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
14.5 km
Martinci, 3
arr. 10:54
dep. 10:54
15.1 km
Martinci, 4
arr. 10:55
dep. 10:55
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 10:59
dep. 10:59
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 11:01
dep. 11:01
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 11:02
dep. 11:02
20.4 km
Bosut, 1
arr. 11:10
dep. 11:10
28.8 km
Bosut, 2
arr. 11:11
dep. 11:11
30.2 km
Bosut, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
31 km
Bosut, 4
arr. 11:14
dep. 11:14
32.5 km
Bosut, 5
arr. 11:15
dep. 11:15
33.3 km
Sremska Raca, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
37.5 km
Sremska Raca, Center
arr. 11:30
37.9 km
13:10 14:10 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 13:13
dep. 13:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 13:17
dep. 13:17
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:22
dep. 13:22
5.8 km
Martinci, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
13.4 km
Martinci, 2
arr. 13:33
dep. 13:33
14.5 km
Martinci, 3
arr. 13:34
dep. 13:34
15.1 km
Martinci, 4
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 13:38
dep. 13:38
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 13:41
dep. 13:41
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 13:42
dep. 13:42
20.4 km
Bosut, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
28.8 km
Bosut, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
30.2 km
Bosut, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
31 km
Bosut, 4
arr. 13:54
dep. 13:54
32.5 km
Bosut, 5
arr. 13:55
dep. 13:55
33.3 km
Sremska Raca, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
37.5 km
Sremska Raca, Center
arr. 14:10
37.9 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 15:33
dep. 15:33
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:42
dep. 15:42
5.8 km
Martinci, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
13.4 km
Martinci, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Martinci, 3
arr. 15:54
dep. 15:54
15.1 km
Martinci, 4
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 16:01
dep. 16:01
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
20.4 km
Bosut, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
28.8 km
Bosut, 2
arr. 16:11
dep. 16:11
30.2 km
Bosut, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
31 km
Bosut, 4
arr. 16:14
dep. 16:14
32.5 km
Bosut, 5
arr. 16:15
dep. 16:15
33.3 km
Sremska Raca, 1
arr. 16:28
dep. 16:28
37.5 km
Sremska Raca, Center
arr. 16:30
37.9 km
19:10 20:10 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 19:13
dep. 19:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 19:17
dep. 19:17
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 19:22
dep. 19:22
5.8 km
Martinci, 1
arr. 19:32
dep. 19:32
13.4 km
Martinci, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
14.5 km
Martinci, 3
arr. 19:34
dep. 19:34
15.1 km
Martinci, 4
arr. 19:35
dep. 19:35
16 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 19:38
dep. 19:38
18.1 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 2
arr. 19:39
dep. 19:39
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 19:41
dep. 19:41
19.5 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 19:42
dep. 19:42
20.4 km
Bosut, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
28.8 km
Bosut, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
30.2 km
Bosut, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
31 km
Bosut, 4
arr. 19:54
dep. 19:54
32.5 km
Bosut, 5
arr. 19:55
dep. 19:55
33.3 km
Sremska Raca, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
37.5 km
Sremska Raca, Center
arr. 20:10
37.9 km

Naselja Sremska Mitrovica i Sremska Raca su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.