Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Sasinci timetable

thursday, 22.08.2019.
05:20 06:00 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:20
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 05:23
dep. 05:23
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 05:24
dep. 05:24
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:28
dep. 05:28
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 05:36
dep. 05:36
6.8 km
Sasinci, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
14.2 km
Sasinci, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
15 km
Sasinci, Center
arr. 06:00
15.5 km
10:45 11:25 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:45
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 10:48
dep. 10:48
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 10:49
dep. 10:49
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 10:53
dep. 10:53
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 11:01
dep. 11:01
6.8 km
Sasinci, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
14.2 km
Sasinci, 2
arr. 11:23
dep. 11:23
15 km
Sasinci, Center
arr. 11:25
15.5 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 15:34
dep. 15:34
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 15:38
dep. 15:38
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 15:46
dep. 15:46
6.8 km
Sasinci, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
14.2 km
Sasinci, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
15 km
Sasinci, Center
arr. 16:10
15.5 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:13
dep. 19:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:14
dep. 19:14
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 19:26
dep. 19:26
6.8 km
Sasinci, 1
arr. 19:45
dep. 19:45
14.2 km
Sasinci, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
15 km
Sasinci, Center
arr. 19:50
15.5 km
Sremska Mitrovica - Sasinci timetable
Departures on: friday, 23.08.2019.
05:20 06:00 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:20
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 05:23
dep. 05:23
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 05:24
dep. 05:24
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:28
dep. 05:28
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 05:36
dep. 05:36
6.8 km
Sasinci, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
14.2 km
Sasinci, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
15 km
Sasinci, Center
arr. 06:00
15.5 km
10:45 11:25 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:45
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 10:48
dep. 10:48
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 10:49
dep. 10:49
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 10:53
dep. 10:53
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 11:01
dep. 11:01
6.8 km
Sasinci, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
14.2 km
Sasinci, 2
arr. 11:23
dep. 11:23
15 km
Sasinci, Center
arr. 11:25
15.5 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 15:34
dep. 15:34
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 15:38
dep. 15:38
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 15:46
dep. 15:46
6.8 km
Sasinci, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
14.2 km
Sasinci, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
15 km
Sasinci, Center
arr. 16:10
15.5 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:13
dep. 19:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:14
dep. 19:14
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 19:26
dep. 19:26
6.8 km
Sasinci, 1
arr. 19:45
dep. 19:45
14.2 km
Sasinci, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
15 km
Sasinci, Center
arr. 19:50
15.5 km

Naselja Sremska Mitrovica i Sasinci su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.