Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Ravnje kod Sremske Mitrovice timetable

friday, 19.07.2019.
05:10 05:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 05:13
dep. 05:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 05:15
dep. 05:15
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:18
dep. 05:18
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 05:24
dep. 05:24
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 05:26
dep. 05:26
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 05:29
dep. 05:29
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 05:30
dep. 05:30
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 05:32
dep. 05:32
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 05:35
dep. 05:35
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 05:39
dep. 05:39
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 05:48
dep. 05:48
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 05:50
27.1 km
10:30 11:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 10:33
dep. 10:33
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 10:35
dep. 10:35
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 10:38
dep. 10:38
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 10:44
dep. 10:44
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 10:46
dep. 10:46
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 10:49
dep. 10:49
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 10:50
dep. 10:50
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 10:52
dep. 10:52
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 10:53
dep. 10:53
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 10:55
dep. 10:55
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 10:57
dep. 10:57
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 10:59
dep. 10:59
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 11:05
dep. 11:05
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 11:08
dep. 11:08
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 11:10
27.1 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 15:35
dep. 15:35
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 15:38
dep. 15:38
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 15:46
dep. 15:46
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 15:49
dep. 15:49
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 15:50
dep. 15:50
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 15:52
dep. 15:52
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 16:10
27.1 km
16:30 17:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 16:30
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
11 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
18 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:13
dep. 19:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:15
dep. 19:15
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 19:24
dep. 19:24
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 19:26
dep. 19:26
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 19:29
dep. 19:29
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 19:30
dep. 19:30
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 19:32
dep. 19:32
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 19:35
dep. 19:35
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 19:39
dep. 19:39
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 19:45
dep. 19:45
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 19:48
dep. 19:48
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 19:50
27.1 km
Sremska Mitrovica - Ravnje kod Sremske Mitrovice timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
05:10 05:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 05:13
dep. 05:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 05:15
dep. 05:15
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:18
dep. 05:18
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 05:24
dep. 05:24
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 05:26
dep. 05:26
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 05:29
dep. 05:29
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 05:30
dep. 05:30
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 05:32
dep. 05:32
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 05:35
dep. 05:35
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 05:39
dep. 05:39
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 05:48
dep. 05:48
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 05:50
27.1 km
10:30 11:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 10:33
dep. 10:33
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 10:35
dep. 10:35
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 10:38
dep. 10:38
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 10:44
dep. 10:44
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 10:46
dep. 10:46
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 10:49
dep. 10:49
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 10:50
dep. 10:50
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 10:52
dep. 10:52
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 10:53
dep. 10:53
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 10:55
dep. 10:55
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 10:57
dep. 10:57
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 10:59
dep. 10:59
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 11:05
dep. 11:05
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 11:08
dep. 11:08
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 11:10
27.1 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 15:35
dep. 15:35
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 15:38
dep. 15:38
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 15:46
dep. 15:46
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 15:49
dep. 15:49
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 15:50
dep. 15:50
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 15:52
dep. 15:52
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 16:10
27.1 km
16:30 17:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 16:30
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
11 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
18 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:13
dep. 19:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:15
dep. 19:15
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 19:24
dep. 19:24
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 19:26
dep. 19:26
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 19:29
dep. 19:29
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 19:30
dep. 19:30
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 19:32
dep. 19:32
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 19:35
dep. 19:35
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 19:39
dep. 19:39
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 19:45
dep. 19:45
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 19:48
dep. 19:48
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 19:50
27.1 km

Naselja Sremska Mitrovica i Ravnje kod Sremske Mitrovice su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.