Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Ravnje kod Sremske Mitrovice timetable

monday, 21.10.2019.
05:20 06:00 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:20
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 05:23
dep. 05:23
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 05:25
dep. 05:25
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:28
dep. 05:28
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 05:36
dep. 05:36
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 05:39
dep. 05:39
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 05:40
dep. 05:40
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 05:42
dep. 05:42
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 05:49
dep. 05:49
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 06:00
27.1 km
06:45 07:25 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 06:48
dep. 06:48
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 06:50
dep. 06:50
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:53
dep. 06:53
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 07:01
dep. 07:01
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 07:04
dep. 07:04
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 07:05
dep. 07:05
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 07:07
dep. 07:07
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 07:10
dep. 07:10
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 07:14
dep. 07:14
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 07:23
dep. 07:23
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 07:25
27.1 km
10:30 11:10 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 10:33
dep. 10:33
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 10:35
dep. 10:35
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 10:38
dep. 10:38
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 10:44
dep. 10:44
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 10:46
dep. 10:46
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 10:49
dep. 10:49
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 10:50
dep. 10:50
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 10:52
dep. 10:52
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 10:53
dep. 10:53
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 10:55
dep. 10:55
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 10:57
dep. 10:57
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 10:59
dep. 10:59
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 11:05
dep. 11:05
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 11:08
dep. 11:08
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 11:10
27.1 km
13:10 13:50 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 13:13
dep. 13:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 13:15
dep. 13:15
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:18
dep. 13:18
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 13:24
dep. 13:24
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 13:26
dep. 13:26
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 13:29
dep. 13:29
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 13:30
dep. 13:30
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 13:32
dep. 13:32
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 13:33
dep. 13:33
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 13:35
dep. 13:35
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 13:39
dep. 13:39
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 13:48
dep. 13:48
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 13:50
27.1 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 15:35
dep. 15:35
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 15:38
dep. 15:38
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 15:46
dep. 15:46
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 15:49
dep. 15:49
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 15:50
dep. 15:50
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 15:52
dep. 15:52
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 16:10
27.1 km
16:30 17:01 (00:31)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 16:30
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
11 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
18 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:13
dep. 19:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:15
dep. 19:15
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3.2 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 19:24
dep. 19:24
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 19:26
dep. 19:26
9.2 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 19:29
dep. 19:29
10.1 km
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 19:30
dep. 19:30
11.2 km
Macvanska Mitrovica, 5
arr. 19:32
dep. 19:32
13.3 km
Zasavica II, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
14.5 km
Zasavica II, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
15.3 km
Zasavica II, 3
arr. 19:35
dep. 19:35
16.3 km
Zasavica I, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
18.3 km
Zasavica I, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
18.9 km
Zasavica I, 3
arr. 19:39
dep. 19:39
19.9 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 1
arr. 19:45
dep. 19:45
24.7 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
25.6 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 3
arr. 19:48
dep. 19:48
26.4 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, 4
arr. 19:50
27.1 km

Naselja Sremska Mitrovica i Ravnje kod Sremske Mitrovice su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.