Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Radenkovic timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:30 06:00 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 05:32
dep. 05:32
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 05:33
dep. 05:33
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:35
dep. 05:35
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 05:41
dep. 05:41
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
9.2 km
Salas Nocajski, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
10.5 km
Salas Nocajski, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
12.1 km
Salas Nocajski, 3
arr. 05:48
dep. 05:48
13 km
Nocaj, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
14.5 km
Nocaj, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
15.6 km
Nocaj, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
16.4 km
Radenkovic, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
21.3 km
Radenkovic, 2
arr. 06:00
22.2 km
06:45 07:15 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 06:47
dep. 06:47
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 06:48
dep. 06:48
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:50
dep. 06:50
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 06:56
dep. 06:56
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
9.2 km
Salas Nocajski, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
10.5 km
Salas Nocajski, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
12.1 km
Salas Nocajski, 3
arr. 07:03
dep. 07:03
13 km
Nocaj, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
14.5 km
Nocaj, 2
arr. 07:06
dep. 07:06
15.6 km
Nocaj, 3
arr. 07:07
dep. 07:07
16.4 km
Radenkovic, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
21.3 km
Radenkovic, 2
arr. 07:15
22.2 km
11:20 11:50 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 11:20
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 11:22
dep. 11:22
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 11:23
dep. 11:23
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 11:25
dep. 11:25
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 11:31
dep. 11:31
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
9.2 km
Salas Nocajski, 1
arr. 11:36
dep. 11:36
10.5 km
Salas Nocajski, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
12.1 km
Salas Nocajski, 3
arr. 11:38
dep. 11:38
13 km
Nocaj, 1
arr. 11:40
dep. 11:40
14.5 km
Nocaj, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
15.6 km
Nocaj, 3
arr. 11:42
dep. 11:42
16.4 km
Radenkovic, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
21.3 km
Radenkovic, 2
arr. 11:50
22.2 km
13:10 13:40 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 13:12
dep. 13:12
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 13:13
dep. 13:13
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:15
dep. 13:15
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 13:21
dep. 13:21
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
9.2 km
Salas Nocajski, 1
arr. 13:26
dep. 13:26
10.5 km
Salas Nocajski, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
12.1 km
Salas Nocajski, 3
arr. 13:28
dep. 13:28
13 km
Nocaj, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
14.5 km
Nocaj, 2
arr. 13:31
dep. 13:31
15.6 km
Nocaj, 3
arr. 13:32
dep. 13:32
16.4 km
Radenkovic, 1
arr. 13:38
dep. 13:38
21.3 km
Radenkovic, 2
arr. 13:40
22.2 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 15:33
dep. 15:33
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 15:35
dep. 15:35
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
9.2 km
Salas Nocajski, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
10.5 km
Salas Nocajski, 2
arr. 15:47
dep. 15:47
12.1 km
Salas Nocajski, 3
arr. 15:48
dep. 15:48
13 km
Nocaj, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
14.5 km
Nocaj, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
15.6 km
Nocaj, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
16.4 km
Radenkovic, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
21.3 km
Radenkovic, 2
arr. 16:00
22.2 km
19:10 19:40 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:12
dep. 19:12
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:13
dep. 19:13
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:15
dep. 19:15
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 19:21
dep. 19:21
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
9.2 km
Salas Nocajski, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
10.5 km
Salas Nocajski, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
12.1 km
Salas Nocajski, 3
arr. 19:28
dep. 19:28
13 km
Nocaj, 1
arr. 19:30
dep. 19:30
14.5 km
Nocaj, 2
arr. 19:31
dep. 19:31
15.6 km
Nocaj, 3
arr. 19:32
dep. 19:32
16.4 km
Radenkovic, 1
arr. 19:38
dep. 19:38
21.3 km
Radenkovic, 2
arr. 19:40
22.2 km
Sremska Mitrovica - Radenkovic timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
05:30 06:00 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 05:32
dep. 05:32
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 05:33
dep. 05:33
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:35
dep. 05:35
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 05:41
dep. 05:41
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
9.2 km
Salas Nocajski, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
10.5 km
Salas Nocajski, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
12.1 km
Salas Nocajski, 3
arr. 05:48
dep. 05:48
13 km
Nocaj, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
14.5 km
Nocaj, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
15.6 km
Nocaj, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
16.4 km
Radenkovic, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
21.3 km
Radenkovic, 2
arr. 06:00
22.2 km
06:45 07:15 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 06:47
dep. 06:47
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 06:48
dep. 06:48
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:50
dep. 06:50
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 06:56
dep. 06:56
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
9.2 km
Salas Nocajski, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
10.5 km
Salas Nocajski, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
12.1 km
Salas Nocajski, 3
arr. 07:03
dep. 07:03
13 km
Nocaj, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
14.5 km
Nocaj, 2
arr. 07:06
dep. 07:06
15.6 km
Nocaj, 3
arr. 07:07
dep. 07:07
16.4 km
Radenkovic, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
21.3 km
Radenkovic, 2
arr. 07:15
22.2 km
11:20 11:50 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 11:20
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 11:22
dep. 11:22
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 11:23
dep. 11:23
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 11:25
dep. 11:25
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 11:31
dep. 11:31
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
9.2 km
Salas Nocajski, 1
arr. 11:36
dep. 11:36
10.5 km
Salas Nocajski, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
12.1 km
Salas Nocajski, 3
arr. 11:38
dep. 11:38
13 km
Nocaj, 1
arr. 11:40
dep. 11:40
14.5 km
Nocaj, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
15.6 km
Nocaj, 3
arr. 11:42
dep. 11:42
16.4 km
Radenkovic, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
21.3 km
Radenkovic, 2
arr. 11:50
22.2 km
13:10 13:40 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 13:12
dep. 13:12
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 13:13
dep. 13:13
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:15
dep. 13:15
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 13:21
dep. 13:21
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
9.2 km
Salas Nocajski, 1
arr. 13:26
dep. 13:26
10.5 km
Salas Nocajski, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
12.1 km
Salas Nocajski, 3
arr. 13:28
dep. 13:28
13 km
Nocaj, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
14.5 km
Nocaj, 2
arr. 13:31
dep. 13:31
15.6 km
Nocaj, 3
arr. 13:32
dep. 13:32
16.4 km
Radenkovic, 1
arr. 13:38
dep. 13:38
21.3 km
Radenkovic, 2
arr. 13:40
22.2 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 15:33
dep. 15:33
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 15:35
dep. 15:35
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
9.2 km
Salas Nocajski, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
10.5 km
Salas Nocajski, 2
arr. 15:47
dep. 15:47
12.1 km
Salas Nocajski, 3
arr. 15:48
dep. 15:48
13 km
Nocaj, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
14.5 km
Nocaj, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
15.6 km
Nocaj, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
16.4 km
Radenkovic, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
21.3 km
Radenkovic, 2
arr. 16:00
22.2 km
19:10 19:40 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:12
dep. 19:12
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:13
dep. 19:13
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:15
dep. 19:15
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 19:21
dep. 19:21
7.5 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
9.2 km
Salas Nocajski, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
10.5 km
Salas Nocajski, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
12.1 km
Salas Nocajski, 3
arr. 19:28
dep. 19:28
13 km
Nocaj, 1
arr. 19:30
dep. 19:30
14.5 km
Nocaj, 2
arr. 19:31
dep. 19:31
15.6 km
Nocaj, 3
arr. 19:32
dep. 19:32
16.4 km
Radenkovic, 1
arr. 19:38
dep. 19:38
21.3 km
Radenkovic, 2
arr. 19:40
22.2 km

Naselja Sremska Mitrovica i Radenkovic su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.