Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Novi Sad timetable

monday, 17.01.2022.
05:20 06:45 (01:25)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:20
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:25
dep. 05:25
5 km
Voganj, Pošta
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Irig, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:10
42 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo
arr. 06:30
dep. 06:30
55 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
59 km
arr. 06:45
69 km
05:43 07:19 (01:36)
Crvena česma 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 05:43
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:58
dep. 05:58
6.1 km
Voganj, Pošta
arr. 06:10
dep. 06:10
16.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:25
dep. 06:25
21.7 km
Irig, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
32.6 km
arr. 06:42
dep. 06:42
33.7 km
Irig, Hopovo
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
49.7 km
arr. 07:12
dep. 07:12
53.8 km
arr. 07:19
56.7 km
06:10 07:30 (01:20)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2026.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:10
Ruma, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
Irig, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
33 km
arr. 07:30
60 km
06:19 07:42 (01:23)
Crvena česma 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 06:19
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:35
dep. 06:35
6.1 km
Voganj, Pošta
arr. 06:46
dep. 06:46
16.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 06:52
dep. 06:52
21.7 km
Irig, Bus station
arr. 07:03
dep. 07:03
32.6 km
arr. 07:05
dep. 07:05
33.7 km
Irig, Hopovo
arr. 07:08
dep. 07:08
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
49.7 km
arr. 07:35
dep. 07:35
53.8 km
arr. 07:42
56.7 km
07:00 08:20 (01:20)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 07:00
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Voganj, Pošta
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
arr. 07:40
dep. 07:40
30 km
Irig, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
42 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo
arr. 08:05
dep. 08:05
55 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
59 km
arr. 08:20
69 km
08:13 09:35 (01:22)
Crvena česma 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 08:13
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:28
dep. 08:28
6.1 km
Voganj, Pošta
arr. 08:39
dep. 08:39
16.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 08:45
dep. 08:45
21.7 km
Irig, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
32.6 km
arr. 08:58
dep. 08:58
33.7 km
Irig, Hopovo
arr. 09:01
dep. 09:01
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
49.7 km
arr. 09:28
dep. 09:28
53.8 km
arr. 09:35
56.7 km
09:45 11:00 (01:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 09:45
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 09:53
dep. 09:53
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 10:04
dep. 10:04
13.6 km
arr. 10:10
dep. 10:10
18.7 km
Irig, Bus station
arr. 10:21
dep. 10:21
29.6 km
arr. 10:23
dep. 10:23
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 10:26
dep. 10:26
33 km
arr. 10:53
dep. 10:53
50.8 km
arr. 11:00
53.7 km
10:30 11:45 (01:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:30
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
11 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
18 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
30 km
arr. 11:12
dep. 11:12
33 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
37 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
45 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
49 km
arr. 11:45
59 km
11:15 12:30 (01:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 11:15
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 11:23
dep. 11:23
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 11:34
dep. 11:34
13.6 km
arr. 11:40
dep. 11:40
18.7 km
Irig, Bus station
arr. 11:51
dep. 11:51
29.6 km
arr. 11:53
dep. 11:53
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 11:56
dep. 11:56
33 km
arr. 12:23
dep. 12:23
50.8 km
arr. 12:30
53.7 km
12:01 13:16 (01:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 12:01
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 12:09
dep. 12:09
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 12:20
dep. 12:20
13.6 km
arr. 12:26
dep. 12:26
18.7 km
Irig, Bus station
arr. 12:37
dep. 12:37
29.6 km
arr. 12:39
dep. 12:39
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 12:42
dep. 12:42
33 km
arr. 13:09
dep. 13:09
50.8 km
arr. 13:16
53.7 km
13:23 14:49 (01:26)
Crvena česma 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 13:23
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:38
dep. 13:38
6.1 km
Voganj, Pošta
arr. 13:49
dep. 13:49
16.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 13:55
dep. 13:55
21.7 km
Irig, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
32.6 km
arr. 14:12
dep. 14:12
33.7 km
Irig, Hopovo
arr. 14:15
dep. 14:15
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
49.7 km
arr. 14:42
dep. 14:42
53.8 km
arr. 14:49
56.7 km
15:10 16:25 (01:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:10
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 15:18
dep. 15:18
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 15:29
dep. 15:29
13.6 km
Irig, Bus station
arr. 15:46
dep. 15:46
29.6 km
arr. 15:48
dep. 15:48
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 15:51
dep. 15:51
33 km
arr. 16:18
dep. 16:18
50.8 km
arr. 16:25
53.7 km
17:01 18:16 (01:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 17:01
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
13.6 km
arr. 17:26
dep. 17:26
18.7 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
29.6 km
arr. 17:39
dep. 17:39
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
33 km
arr. 18:09
dep. 18:09
50.8 km
arr. 18:16
53.7 km
18:43 20:15 (01:32)
Crvena česma 2MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 18:43
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:58
dep. 18:58
6.1 km
Voganj, Pošta
arr. 19:14
dep. 19:14
16.6 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 19:25
dep. 19:25
21.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
49.7 km
arr. 20:08
dep. 20:08
53.8 km
arr. 20:15
56.7 km
19:45 21:15 (01:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:45
arr. 21:15
61 km

Naselja Sremska Mitrovica i Novi Sad su međusobno udaljena ~59 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sremska Mitrovica - Novi Sad iznosi od 3,72 EUR do 3,72 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.