Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sremska Mitrovica - Novi Sad timetable

friday, 23.11.2018.
03:44 05:15 (01:31)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 03:44
Voganj, Railway station
arr. 03:51
dep. 03:51
9 km
arr. 03:58
dep. 03:59
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 04:04
dep. 04:04
24 km
Putinci, Railway station
arr. 04:09
dep. 04:09
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 04:16
dep. 04:16
40 km
Indjija, Railway station
arr. 04:24
dep. 04:25
45 km
Beska, Railway station
arr. 04:36
dep. 04:37
56 km
Cortanovci, Railway station
arr. 04:43
dep. 04:43
60 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 04:50
dep. 04:51
66 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 04:56
dep. 05:01
72 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:06
77 km
Novi Sad, Railway station
arr. 05:15
84 km
05:20 06:45 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:20
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:25
dep. 05:25
5 km
Voganj, Pošta
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Irig, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:10
42 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 06:30
dep. 06:30
55 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
59 km
arr. 06:45
69 km
05:43 07:19 (01:36)
Crvena česma 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 05:43
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska malta
arr. 05:58
dep. 05:58
6.1 km
Voganj, Pošta
arr. 06:10
dep. 06:10
16.6 km
Ruma, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
21.7 km
Irig, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
32.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 06:42
dep. 06:42
33.7 km
Irig, Hopovo
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
49.7 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 07:12
dep. 07:12
53.8 km
arr. 07:19
56.7 km
06:19 07:42 (01:23)
Crvena česma 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 06:19
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska malta
arr. 06:35
dep. 06:35
6.1 km
Voganj, Pošta
arr. 06:46
dep. 06:46
16.6 km
Ruma, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
21.7 km
Irig, Bus station
arr. 07:03
dep. 07:03
32.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 07:05
dep. 07:05
33.7 km
Irig, Hopovo
arr. 07:08
dep. 07:08
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
49.7 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 07:35
dep. 07:35
53.8 km
arr. 07:42
56.7 km
07:00 08:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 07:00
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Voganj, Pošta
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 07:40
dep. 07:40
30 km
Irig, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
42 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 08:05
dep. 08:05
55 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
59 km
arr. 08:20
69 km
07:44 08:59 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 07:44
Sremska Mitrovica, Rumska malta
arr. 07:52
dep. 07:52
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 08:03
dep. 08:03
13.6 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 08:09
dep. 08:09
18.7 km
Irig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
29.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 08:22
dep. 08:22
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 08:25
dep. 08:25
33 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 08:52
dep. 08:52
50.8 km
arr. 08:59
53.7 km
08:13 09:35 (01:22)
Crvena česma 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 08:13
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska malta
arr. 08:28
dep. 08:28
6.1 km
Voganj, Pošta
arr. 08:39
dep. 08:39
16.6 km
Ruma, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
21.7 km
Irig, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
32.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 08:58
dep. 08:58
33.7 km
Irig, Hopovo
arr. 09:01
dep. 09:01
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
49.7 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 09:28
dep. 09:28
53.8 km
arr. 09:35
56.7 km
09:45 11:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 09:45
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 09:53
dep. 09:53
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 10:04
dep. 10:04
13.6 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 10:10
dep. 10:10
18.7 km
Irig, Bus station
arr. 10:21
dep. 10:21
29.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:23
dep. 10:23
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 10:26
dep. 10:26
33 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 10:53
dep. 10:53
50.8 km
arr. 11:00
53.7 km
10:30 11:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:30
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
11 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
18 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
-78 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:12
dep. 11:12
33 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
37 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
45 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
-78 km
arr. 11:45
59 km
11:15 12:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 11:15
Sremska Mitrovica, Rumska malta
arr. 11:23
dep. 11:23
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 11:34
dep. 11:34
13.6 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 11:40
dep. 11:40
18.7 km
Irig, Bus station
arr. 11:51
dep. 11:51
29.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:53
dep. 11:53
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 11:56
dep. 11:56
33 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 12:23
dep. 12:23
50.8 km
arr. 12:30
53.7 km
12:01 13:16 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 12:01
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 12:09
dep. 12:09
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 12:20
dep. 12:20
13.6 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 12:26
dep. 12:26
18.7 km
Irig, Bus station
arr. 12:37
dep. 12:37
29.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 12:39
dep. 12:39
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 12:42
dep. 12:42
33 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 13:09
dep. 13:09
50.8 km
arr. 13:16
53.7 km
13:23 14:49 (01:26)
Crvena česma 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 13:23
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska malta
arr. 13:38
dep. 13:38
6.1 km
Voganj, Pošta
arr. 13:49
dep. 13:49
16.6 km
Ruma, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
21.7 km
Irig, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
32.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 14:12
dep. 14:12
33.7 km
Irig, Hopovo
arr. 14:15
dep. 14:15
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
49.7 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 14:42
dep. 14:42
53.8 km
arr. 14:49
56.7 km
14:15 15:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 14:15
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:23
dep. 14:23
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 14:34
dep. 14:34
13.6 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 14:40
dep. 14:40
18.7 km
Irig, Bus station
arr. 14:51
dep. 14:51
29.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 14:53
dep. 14:53
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 14:56
dep. 14:56
33 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 15:23
dep. 15:23
50.8 km
arr. 15:30
53.7 km
15:10 16:25 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:10
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 15:18
dep. 15:18
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 15:29
dep. 15:29
13.6 km
Irig, Bus station
arr. 15:46
dep. 15:46
29.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:48
dep. 15:48
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 15:51
dep. 15:51
33 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 16:18
dep. 16:18
50.8 km
arr. 16:25
53.7 km
16:05 17:20 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 16:05
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 16:13
dep. 16:13
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 16:24
dep. 16:24
13.6 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 17:13
dep. 17:13
50.8 km
arr. 17:20
53.7 km
17:01 18:16 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 17:01
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
13.6 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 17:26
dep. 17:26
18.7 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
29.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 17:39
dep. 17:39
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
33 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 18:09
dep. 18:09
50.8 km
arr. 18:16
53.7 km
17:11 18:40 (01:29)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 17:11
Voganj, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:18
9 km
arr. 17:25
dep. 17:26
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
24 km
Putinci, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
40 km
Indjija, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:53
45 km
Beska, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
56 km
Cortanovci, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:11
60 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 18:18
dep. 18:19
66 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
72 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:31
77 km
Novi Sad, Railway station
arr. 18:40
84 km
18:10 19:25 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 18:10
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 18:18
dep. 18:18
3.1 km
Voganj, Pošta
arr. 18:29
dep. 18:29
13.6 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 18:35
dep. 18:35
18.7 km
Irig, Bus station
arr. 18:46
dep. 18:46
29.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 18:48
dep. 18:48
30.7 km
Irig, Hopovo
arr. 18:51
dep. 18:51
33 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 19:18
dep. 19:18
50.8 km
arr. 19:25
53.7 km
18:43 20:15 (01:32)
Crvena česma 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 18:43
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska malta
arr. 18:58
dep. 18:58
6.1 km
Voganj, Pošta
arr. 19:14
dep. 19:14
16.6 km
Ruma, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
21.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
49.7 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 20:08
dep. 20:08
53.8 km
arr. 20:15
56.7 km
19:45 21:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:45
arr. 21:15
61 km

Naselja Sremska Mitrovica i Novi Sad su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 03:44 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.