Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Loznica timetable

sunday, 21.07.2024.
07:25 09:00 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 07:25
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
29.7 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
74.2 km
17:18 19:05 (01:47)
Rumska Malta 2Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
dep. 17:18
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
3.2 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 17:41
dep. 17:41
11.3 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 17:47
dep. 17:47
16.3 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
21.5 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
25.7 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
32.9 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
38.5 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
44.3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
54.8 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
59.8 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
63 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
68.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
73 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
79.7 km
Sremska Mitrovica - Loznica timetable
Departures on: monday, 22.07.2024.
07:25 09:00 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 07:25
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
29.7 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
74.2 km
15:45 17:30 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:45
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 15:53
dep. 15:53
6 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Glusci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
20 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
26 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
32 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
36 km
Badovinci, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
41 km
Badovinci, Gorne polje
arr. 16:49
dep. 16:49
48 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
53 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:02
dep. 17:02
58 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
61 km
Jelav, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
67 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
71 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
78 km
17:18 19:05 (01:47)
Rumska Malta 2Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
dep. 17:18
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
3.2 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 17:41
dep. 17:41
11.3 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 17:47
dep. 17:47
16.3 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
21.5 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
25.7 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
32.9 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
38.5 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
44.3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
54.8 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
59.8 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
63 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
68.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
73 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
79.7 km
Sremska Mitrovica - Loznica timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2024.
07:25 09:00 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 07:25
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
29.7 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
74.2 km
15:45 17:30 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:45
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 15:53
dep. 15:53
6 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Glusci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
20 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
26 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
32 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
36 km
Badovinci, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
41 km
Badovinci, Gorne polje
arr. 16:49
dep. 16:49
48 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
53 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:02
dep. 17:02
58 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
61 km
Jelav, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
67 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
71 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
78 km
17:18 19:05 (01:47)
Rumska Malta 2Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
dep. 17:18
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
3.2 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 17:41
dep. 17:41
11.3 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 17:47
dep. 17:47
16.3 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
21.5 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
25.7 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
32.9 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
38.5 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
44.3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
54.8 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
59.8 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
63 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
68.2 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
73 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
79.7 km

Naselja Sremska Mitrovica i Loznica su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 07:25 h, dok je poslednji polazak u 17:18 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sremska Mitrovica - Loznica iznosi od 5,73 EUR do 5,73 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.