Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sremska Mitrovica - Loznica timetable

tuesday, 21.05.2019.
07:25 09:00 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 07:25
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
29.7 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
74.2 km
12:30 14:09 (01:39)
Bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 12:30
Salas Nocajski, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
8.1 km
Nocaj, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
13.1 km
Glusci, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
18.3 km
Metkovic Macvanski
arr. 13:02
dep. 13:02
22.5 km
Bogatic, Bus station
arr. 13:13
dep. 13:13
29.7 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
35.3 km
Badovinci, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
41.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
51.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:46
dep. 13:46
56.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
59.8 km
Jelav, Dom
arr. 13:54
dep. 13:54
65 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
69.8 km
Loznica, Bus station
arr. 14:09
76.5 km
15:45 17:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:45
Salas Nocajski, 5
arr. 15:53
dep. 15:53
6 km
Nocaj, 5
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Glusci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
20 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
26 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
32 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
36 km
Badovinci, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
41 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 16:49
dep. 16:49
48 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
53 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:02
dep. 17:02
58 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
61 km
Jelav, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
67 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
71 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
78 km
17:18 19:05 (01:47)
Rumska Malta 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
dep. 17:18
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
55.7 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
63.8 km
Nocaj, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
68.8 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
74 km
Metkovic Macvanski
arr. 17:58
dep. 17:58
78.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
85.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
91 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
96.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
0 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
0 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
0 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
0 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
132.2 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
07:25 09:00 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 07:25
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
29.7 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
74.2 km
12:30 14:09 (01:39)
Bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 12:30
Salas Nocajski, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
8.1 km
Nocaj, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
13.1 km
Glusci, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
18.3 km
Metkovic Macvanski
arr. 13:02
dep. 13:02
22.5 km
Bogatic, Bus station
arr. 13:13
dep. 13:13
29.7 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
35.3 km
Badovinci, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
41.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
51.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:46
dep. 13:46
56.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
59.8 km
Jelav, Dom
arr. 13:54
dep. 13:54
65 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
69.8 km
Loznica, Bus station
arr. 14:09
76.5 km
15:45 17:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:45
Salas Nocajski, 5
arr. 15:53
dep. 15:53
6 km
Nocaj, 5
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Glusci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
20 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
26 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
32 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
36 km
Badovinci, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
41 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 16:49
dep. 16:49
48 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
53 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:02
dep. 17:02
58 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
61 km
Jelav, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
67 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
71 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
78 km
17:18 19:05 (01:47)
Rumska Malta 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
dep. 17:18
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
55.7 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
63.8 km
Nocaj, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
68.8 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
74 km
Metkovic Macvanski
arr. 17:58
dep. 17:58
78.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
85.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
91 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
96.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
0 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
0 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
0 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
0 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
132.2 km

Naselja Sremska Mitrovica i Loznica su međusobno udaljena ~91 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 07:25 h, dok je poslednji polazak u 17:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.