Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Lezimir timetable

sunday, 18.08.2019.
06:30 07:15 (00:45)
Crvena cesmaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 06:30
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 3
arr. 06:40
dep. 06:40
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 06:48
dep. 06:48
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 06:56
dep. 06:56
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
15.4 km
Mandelos
arr. 07:01
dep. 07:01
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 07:08
24.4 km
15:30 16:15 (00:45)
Crvena cesmaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 3
arr. 15:40
dep. 15:40
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 15:48
dep. 15:48
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 15:56
dep. 15:56
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
15.4 km
Mandelos
arr. 16:01
dep. 16:01
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 16:08
24.4 km
19:00 19:45 (00:45)
Crvena cesmaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 19:00
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 3
arr. 19:10
dep. 19:10
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 19:18
dep. 19:18
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 19:26
dep. 19:26
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
15.4 km
Mandelos
arr. 19:31
dep. 19:31
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 19:38
24.4 km
Sremska Mitrovica - Lezimir timetable
Departures on: monday, 19.08.2019.
05:30 06:15 (00:45)
Crvena cesmaCenter
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 05:30
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 3
arr. 05:40
dep. 05:40
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 05:48
dep. 05:48
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 05:56
dep. 05:56
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
15.4 km
Mandelos
arr. 06:01
dep. 06:01
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 06:08
24.4 km
13:20 14:05 (00:45)
Crvena cesmaCenter
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 13:20
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 3
arr. 13:30
dep. 13:30
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 13:38
dep. 13:38
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 13:46
dep. 13:46
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
15.4 km
Mandelos
arr. 13:51
dep. 13:51
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 13:58
24.4 km
15:30 16:15 (00:45)
Crvena cesmaCenter
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 3
arr. 15:40
dep. 15:40
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 15:48
dep. 15:48
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 15:56
dep. 15:56
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
15.4 km
Mandelos
arr. 16:01
dep. 16:01
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 16:08
24.4 km
19:00 19:45 (00:45)
Crvena cesmaCenter
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 19:00
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 3
arr. 19:10
dep. 19:10
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 19:18
dep. 19:18
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 19:26
dep. 19:26
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
15.4 km
Mandelos
arr. 19:31
dep. 19:31
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 19:38
24.4 km

Naselja Sremska Mitrovica i Lezimir su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.