Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sremska Mitrovica - Lezimir timetable

monday, 18.02.2019.
05:10 05:55 (00:45)
Crvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 05:10
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:18
dep. 05:18
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 05:20
dep. 05:20
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 05:28
dep. 05:28
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 05:36
dep. 05:36
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
15.4 km
Mandelos
arr. 05:41
dep. 05:41
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 05:48
24.4 km
07:00 07:45 (00:45)
Crvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 07:00
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 07:10
dep. 07:10
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 07:18
dep. 07:18
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 07:26
dep. 07:26
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
15.4 km
Mandelos
arr. 07:31
dep. 07:31
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 07:38
24.4 km
10:55 11:40 (00:45)
Crvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 10:55
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 10:59
dep. 10:59
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 11:05
dep. 11:05
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 11:13
dep. 11:13
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 11:21
dep. 11:21
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 11:23
dep. 11:23
15.4 km
Mandelos
arr. 11:26
dep. 11:26
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 11:33
24.4 km
13:20 14:05 (00:45)
Crvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 13:20
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 13:30
dep. 13:30
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 13:38
dep. 13:38
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 13:46
dep. 13:46
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
15.4 km
Mandelos
arr. 13:51
dep. 13:51
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 13:58
24.4 km
15:30 16:15 (00:45)
Crvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 15:40
dep. 15:40
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 15:48
dep. 15:48
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 15:56
dep. 15:56
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
15.4 km
Mandelos
arr. 16:01
dep. 16:01
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 16:08
24.4 km
19:00 19:45 (00:45)
Crvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 19:00
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 19:10
dep. 19:10
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 19:18
dep. 19:18
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 19:26
dep. 19:26
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
15.4 km
Mandelos
arr. 19:31
dep. 19:31
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 19:38
24.4 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
05:10 05:55 (00:45)
Crvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 05:10
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:18
dep. 05:18
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 05:20
dep. 05:20
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 05:28
dep. 05:28
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 05:36
dep. 05:36
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
15.4 km
Mandelos
arr. 05:41
dep. 05:41
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 05:48
24.4 km
07:00 07:45 (00:45)
Crvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 07:00
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 07:10
dep. 07:10
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 07:18
dep. 07:18
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 07:26
dep. 07:26
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
15.4 km
Mandelos
arr. 07:31
dep. 07:31
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 07:38
24.4 km
10:55 11:40 (00:45)
Crvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 10:55
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 10:59
dep. 10:59
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 11:05
dep. 11:05
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 11:13
dep. 11:13
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 11:21
dep. 11:21
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 11:23
dep. 11:23
15.4 km
Mandelos
arr. 11:26
dep. 11:26
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 11:33
24.4 km
13:20 14:05 (00:45)
Crvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 13:20
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 13:30
dep. 13:30
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 13:38
dep. 13:38
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 13:46
dep. 13:46
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
15.4 km
Mandelos
arr. 13:51
dep. 13:51
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 13:58
24.4 km
15:30 16:15 (00:45)
Crvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 15:40
dep. 15:40
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 15:48
dep. 15:48
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 15:56
dep. 15:56
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
15.4 km
Mandelos
arr. 16:01
dep. 16:01
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 16:08
24.4 km
19:00 19:45 (00:45)
Crvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
dep. 19:00
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 19:10
dep. 19:10
3.9 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 19:18
dep. 19:18
8.8 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 19:26
dep. 19:26
14.5 km
Mandelos, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
15.4 km
Mandelos
arr. 19:31
dep. 19:31
16.1 km
Lezimir, 1
arr. 19:38
24.4 km

Naselja Sremska Mitrovica i Lezimir su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.