Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sremska Mitrovica - Lacarak timetable

monday, 18.02.2019.
04:35 04:47 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 04:35
Sremska Mitrovica, Stari sor
arr. 04:38
dep. 04:38
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 04:42
dep. 04:42
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 04:47
5.8 km
05:15 05:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:15
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 05:18
dep. 05:18
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 05:28
5.8 km
05:30 06:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 05:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 05:31
dep. 05:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 05:35
dep. 05:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 05:37
dep. 05:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 05:39
dep. 05:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 05:40
dep. 05:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 05:43
dep. 05:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 05:45
dep. 05:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 05:47
dep. 05:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 05:49
dep. 05:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 05:50
dep. 05:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 05:51
dep. 05:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 05:53
dep. 05:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 05:54
dep. 05:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 05:55
dep. 05:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 05:56
dep. 05:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 05:58
dep. 05:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 05:59
dep. 05:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 06:00
9.9 km
06:30 07:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 06:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 06:31
dep. 06:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 06:32
dep. 06:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 06:35
dep. 06:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 06:37
dep. 06:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 06:39
dep. 06:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 06:40
dep. 06:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 06:43
dep. 06:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 06:45
dep. 06:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 06:47
dep. 06:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 06:49
dep. 06:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 06:50
dep. 06:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 06:51
dep. 06:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 06:53
dep. 06:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 06:54
dep. 06:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 06:55
dep. 06:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 06:56
dep. 06:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 06:58
dep. 06:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 06:59
dep. 06:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 07:00
9.9 km
06:45 06:57 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, Stari sor
arr. 06:48
dep. 06:48
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 06:57
5.8 km
06:45 06:58 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 06:48
dep. 06:48
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 06:58
5.8 km
06:55 07:16 (00:21)
Rumska malta
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska malta
dep. 06:55
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 07:12
dep. 07:12
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 07:16
9.5 km
07:00 07:30 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 07:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 07:01
dep. 07:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 07:05
dep. 07:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 07:07
dep. 07:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 07:09
dep. 07:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 07:10
dep. 07:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 07:13
dep. 07:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 07:15
dep. 07:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 07:17
dep. 07:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 07:19
dep. 07:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 07:20
dep. 07:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 07:21
dep. 07:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 07:23
dep. 07:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 07:24
dep. 07:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 07:25
dep. 07:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 07:27
dep. 07:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 07:28
dep. 07:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 07:29
dep. 07:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 07:30
9.9 km
07:30 08:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 07:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 07:31
dep. 07:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 07:32
dep. 07:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 07:35
dep. 07:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 07:39
dep. 07:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 07:40
dep. 07:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 07:43
dep. 07:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 07:45
dep. 07:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 07:47
dep. 07:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 07:49
dep. 07:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 07:50
dep. 07:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 07:51
dep. 07:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 07:53
dep. 07:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 07:54
dep. 07:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 07:55
dep. 07:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 07:56
dep. 07:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 07:57
dep. 07:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 07:58
dep. 07:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 07:59
dep. 07:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 08:00
9.9 km
08:00 08:30 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 08:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 08:01
dep. 08:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 08:02
dep. 08:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 08:05
dep. 08:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 08:07
dep. 08:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 08:09
dep. 08:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 08:10
dep. 08:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 08:13
dep. 08:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 08:15
dep. 08:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 08:17
dep. 08:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 08:19
dep. 08:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 08:20
dep. 08:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 08:21
dep. 08:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 08:23
dep. 08:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 08:24
dep. 08:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 08:25
dep. 08:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 08:26
dep. 08:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 08:27
dep. 08:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 08:28
dep. 08:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 08:29
dep. 08:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 08:30
9.9 km
08:30 09:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 08:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 08:31
dep. 08:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 08:32
dep. 08:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 08:35
dep. 08:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 08:37
dep. 08:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 08:39
dep. 08:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 08:40
dep. 08:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 08:43
dep. 08:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 08:45
dep. 08:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 08:47
dep. 08:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 08:49
dep. 08:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 08:50
dep. 08:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 08:51
dep. 08:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 08:53
dep. 08:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 08:54
dep. 08:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 08:55
dep. 08:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 08:56
dep. 08:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 08:57
dep. 08:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 08:58
dep. 08:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 08:59
dep. 08:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 09:00
9.9 km
09:00 09:30 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 09:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 09:01
dep. 09:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 09:02
dep. 09:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 09:05
dep. 09:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 09:07
dep. 09:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 09:09
dep. 09:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 09:10
dep. 09:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 09:13
dep. 09:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 09:15
dep. 09:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 09:17
dep. 09:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 09:19
dep. 09:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 09:20
dep. 09:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 09:21
dep. 09:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 09:23
dep. 09:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 09:24
dep. 09:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 09:25
dep. 09:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 09:26
dep. 09:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 09:27
dep. 09:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 09:28
dep. 09:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 09:29
dep. 09:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 09:30
9.9 km
09:30 10:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 09:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 09:31
dep. 09:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 09:35
dep. 09:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 09:37
dep. 09:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 09:39
dep. 09:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 09:40
dep. 09:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 09:43
dep. 09:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 09:45
dep. 09:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 09:47
dep. 09:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 09:49
dep. 09:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 09:50
dep. 09:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 09:51
dep. 09:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 09:53
dep. 09:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 09:54
dep. 09:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 09:55
dep. 09:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 09:56
dep. 09:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 09:57
dep. 09:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 09:58
dep. 09:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 09:59
dep. 09:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 10:00
9.9 km
09:48 10:09 (00:21)
Rumska malta
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska malta
dep. 09:48
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 09:56
dep. 09:56
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 10:05
dep. 10:05
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 10:09
9.5 km
10:00 10:30 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 10:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 10:01
dep. 10:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 10:02
dep. 10:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 10:05
dep. 10:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 10:07
dep. 10:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 10:09
dep. 10:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 10:10
dep. 10:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 10:13
dep. 10:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 10:15
dep. 10:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 10:17
dep. 10:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 10:19
dep. 10:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 10:20
dep. 10:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 10:21
dep. 10:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 10:23
dep. 10:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 10:24
dep. 10:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 10:25
dep. 10:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 10:26
dep. 10:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 10:27
dep. 10:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 10:28
dep. 10:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 10:29
dep. 10:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 10:30
9.9 km
10:30 10:42 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:30
Sremska Mitrovica, Stari sor
arr. 10:33
dep. 10:33
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 10:42
5.8 km
10:30 11:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 10:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 10:31
dep. 10:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 10:32
dep. 10:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 10:35
dep. 10:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 10:37
dep. 10:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 10:39
dep. 10:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 10:40
dep. 10:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 10:43
dep. 10:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 10:45
dep. 10:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 10:47
dep. 10:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 10:49
dep. 10:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 10:50
dep. 10:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 10:51
dep. 10:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 10:53
dep. 10:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 10:54
dep. 10:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 10:55
dep. 10:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 10:56
dep. 10:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 10:57
dep. 10:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 10:58
dep. 10:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 10:59
dep. 10:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 11:00
9.9 km
10:55 11:08 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:55
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 10:58
dep. 10:58
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 11:08
5.8 km
11:00 11:21 (00:21)
Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 11:00
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:08
dep. 11:08
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:17
dep. 11:17
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 11:21
9.5 km
11:30 12:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 11:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 11:31
dep. 11:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 11:35
dep. 11:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 11:39
dep. 11:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 11:40
dep. 11:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 11:43
dep. 11:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 11:45
dep. 11:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 11:47
dep. 11:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:49
dep. 11:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 11:50
dep. 11:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 11:51
dep. 11:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 11:53
dep. 11:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 11:54
dep. 11:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 11:55
dep. 11:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 11:56
dep. 11:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 11:57
dep. 11:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 11:58
dep. 11:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 11:59
dep. 11:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 12:00
9.9 km
12:30 13:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 12:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 12:31
dep. 12:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 12:35
dep. 12:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 12:37
dep. 12:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 12:39
dep. 12:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 12:40
dep. 12:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 12:43
dep. 12:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 12:45
dep. 12:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 12:47
dep. 12:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 12:49
dep. 12:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 12:50
dep. 12:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 12:51
dep. 12:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 12:53
dep. 12:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 12:54
dep. 12:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 12:55
dep. 12:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 12:56
dep. 12:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 12:57
dep. 12:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 12:58
dep. 12:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 12:59
dep. 12:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 13:00
9.9 km
13:00 13:30 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 13:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 13:05
dep. 13:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 13:07
dep. 13:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 13:09
dep. 13:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 13:10
dep. 13:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 13:13
dep. 13:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 13:15
dep. 13:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 13:17
dep. 13:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 13:19
dep. 13:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 13:20
dep. 13:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 13:21
dep. 13:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 13:23
dep. 13:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 13:24
dep. 13:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 13:25
dep. 13:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:26
dep. 13:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 13:27
dep. 13:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 13:28
dep. 13:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 13:29
dep. 13:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 13:30
9.9 km
13:06 13:27 (00:21)
Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 13:06
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:14
dep. 13:14
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 13:23
dep. 13:23
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:27
9.5 km
13:10 13:22 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, Stari sor
arr. 13:13
dep. 13:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 13:17
dep. 13:17
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:22
5.8 km
13:10 13:23 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 13:13
dep. 13:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:23
5.8 km
13:30 14:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 13:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 13:31
dep. 13:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 13:35
dep. 13:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 13:37
dep. 13:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 13:39
dep. 13:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 13:40
dep. 13:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 13:43
dep. 13:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 13:45
dep. 13:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 13:47
dep. 13:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 13:49
dep. 13:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 13:50
dep. 13:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 13:51
dep. 13:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 13:53
dep. 13:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 13:54
dep. 13:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 13:55
dep. 13:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:56
dep. 13:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 13:57
dep. 13:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 13:58
dep. 13:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 13:59
dep. 13:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 14:00
9.9 km
14:00 14:30 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 14:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 14:01
dep. 14:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 14:05
dep. 14:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 14:07
dep. 14:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 14:09
dep. 14:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 14:10
dep. 14:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 14:13
dep. 14:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 14:15
dep. 14:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 14:17
dep. 14:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 14:19
dep. 14:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 14:20
dep. 14:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 14:21
dep. 14:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 14:23
dep. 14:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 14:24
dep. 14:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 14:25
dep. 14:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 14:26
dep. 14:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 14:27
dep. 14:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 14:28
dep. 14:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 14:29
dep. 14:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 14:30
9.9 km
14:30 15:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 14:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 14:31
dep. 14:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 14:35
dep. 14:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 14:39
dep. 14:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 14:40
dep. 14:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 14:43
dep. 14:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 14:45
dep. 14:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 14:47
dep. 14:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 14:49
dep. 14:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 14:50
dep. 14:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 14:51
dep. 14:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 14:53
dep. 14:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 14:54
dep. 14:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 14:55
dep. 14:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 14:56
dep. 14:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 14:57
dep. 14:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 14:58
dep. 14:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 14:59
dep. 14:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 15:00
9.9 km
14:35 14:56 (00:21)
Rumska malta
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska malta
dep. 14:35
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 14:52
dep. 14:52
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 14:56
9.5 km
15:00 15:30 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 15:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 15:01
dep. 15:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 15:02
dep. 15:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 15:05
dep. 15:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 15:07
dep. 15:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 15:09
dep. 15:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 15:10
dep. 15:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 15:13
dep. 15:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 15:15
dep. 15:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 15:17
dep. 15:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 15:19
dep. 15:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 15:20
dep. 15:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 15:21
dep. 15:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 15:23
dep. 15:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 15:24
dep. 15:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 15:25
dep. 15:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:26
dep. 15:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 15:28
dep. 15:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 15:29
dep. 15:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 15:30
9.9 km
15:15 15:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:15
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 15:18
dep. 15:18
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:28
5.8 km
15:30 15:42 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, Stari sor
arr. 15:33
dep. 15:33
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:42
5.8 km
15:30 16:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 15:31
dep. 15:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 15:35
dep. 15:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 15:37
dep. 15:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 15:39
dep. 15:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 15:40
dep. 15:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 15:43
dep. 15:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 15:45
dep. 15:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 15:47
dep. 15:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 15:49
dep. 15:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 15:50
dep. 15:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 15:51
dep. 15:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 15:53
dep. 15:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 15:54
dep. 15:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 15:55
dep. 15:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:56
dep. 15:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 15:57
dep. 15:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 15:58
dep. 15:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 15:59
dep. 15:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 16:00
9.9 km
16:00 16:30 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 16:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 16:01
dep. 16:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 16:05
dep. 16:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 16:07
dep. 16:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 16:09
dep. 16:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 16:10
dep. 16:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 16:13
dep. 16:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 16:15
dep. 16:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 16:17
dep. 16:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:19
dep. 16:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 16:20
dep. 16:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 16:21
dep. 16:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 16:23
dep. 16:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 16:24
dep. 16:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 16:25
dep. 16:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:26
dep. 16:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 16:27
dep. 16:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 16:28
dep. 16:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 16:29
dep. 16:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 16:30
9.9 km
16:08 16:29 (00:21)
Rumska malta
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska malta
dep. 16:08
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:16
dep. 16:16
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:25
dep. 16:25
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:29
9.5 km
16:11 16:32 (00:21)
Rumska malta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska malta
dep. 16:11
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:19
dep. 16:19
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:28
dep. 16:28
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:32
9.5 km
16:30 17:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 16:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 16:32
dep. 16:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 16:35
dep. 16:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 16:37
dep. 16:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 16:39
dep. 16:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 16:40
dep. 16:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 16:43
dep. 16:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 16:45
dep. 16:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 16:47
dep. 16:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:49
dep. 16:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 16:50
dep. 16:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 16:51
dep. 16:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 16:53
dep. 16:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 16:54
dep. 16:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 16:55
dep. 16:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:56
dep. 16:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 16:57
dep. 16:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 16:58
dep. 16:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 16:59
dep. 16:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 17:00
9.9 km
17:30 18:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 17:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 17:31
dep. 17:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 17:32
dep. 17:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 17:35
dep. 17:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 17:37
dep. 17:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 17:39
dep. 17:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 17:40
dep. 17:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 17:43
dep. 17:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 17:45
dep. 17:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 17:47
dep. 17:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 17:49
dep. 17:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 17:50
dep. 17:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 17:51
dep. 17:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 17:53
dep. 17:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 17:54
dep. 17:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 17:55
dep. 17:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 17:56
dep. 17:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 17:57
dep. 17:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 17:58
dep. 17:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 17:59
dep. 17:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 18:00
9.9 km
18:00 18:30 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 18:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 18:01
dep. 18:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 18:02
dep. 18:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 18:05
dep. 18:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 18:07
dep. 18:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 18:09
dep. 18:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 18:10
dep. 18:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 18:13
dep. 18:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 18:15
dep. 18:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 18:17
dep. 18:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 18:19
dep. 18:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 18:20
dep. 18:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 18:21
dep. 18:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 18:23
dep. 18:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 18:24
dep. 18:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 18:25
dep. 18:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 18:26
dep. 18:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 18:27
dep. 18:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 18:28
dep. 18:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 18:29
dep. 18:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 18:30
9.9 km
18:03 18:24 (00:21)
Rumska malta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska malta
dep. 18:03
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:11
dep. 18:11
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 18:20
dep. 18:20
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 18:24
9.5 km
18:30 19:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 18:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 18:31
dep. 18:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 18:32
dep. 18:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 18:35
dep. 18:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 18:39
dep. 18:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 18:40
dep. 18:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 18:43
dep. 18:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 18:45
dep. 18:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 18:47
dep. 18:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 18:49
dep. 18:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 18:50
dep. 18:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 18:51
dep. 18:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 18:53
dep. 18:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 18:54
dep. 18:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 18:55
dep. 18:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 18:56
dep. 18:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 18:57
dep. 18:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 18:58
dep. 18:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 18:59
dep. 18:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 19:00
9.9 km
18:35 18:56 (00:21)
Rumska malta
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska malta
dep. 18:35
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 18:52
dep. 18:52
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 18:56
9.5 km
19:10 19:22 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, Stari sor
arr. 19:13
dep. 19:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 19:17
dep. 19:17
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 19:22
5.8 km
19:10 19:23 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 19:13
dep. 19:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 19:23
5.8 km
19:30 20:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 19:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 19:31
dep. 19:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 19:32
dep. 19:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 19:35
dep. 19:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 19:37
dep. 19:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 19:39
dep. 19:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 19:40
dep. 19:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 19:43
dep. 19:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 19:45
dep. 19:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 19:47
dep. 19:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 19:49
dep. 19:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 19:50
dep. 19:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 19:51
dep. 19:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 19:53
dep. 19:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 19:54
dep. 19:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 19:55
dep. 19:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 19:56
dep. 19:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 19:57
dep. 19:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 19:58
dep. 19:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 19:59
dep. 19:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 20:00
9.9 km
20:30 21:00 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 20:30
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 20:31
dep. 20:31
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 20:32
dep. 20:32
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 20:35
dep. 20:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 20:37
dep. 20:37
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 20:39
dep. 20:39
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 20:40
dep. 20:40
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 20:43
dep. 20:43
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 20:45
dep. 20:45
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 20:47
dep. 20:47
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 20:49
dep. 20:49
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 20:50
dep. 20:50
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 20:51
dep. 20:51
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 20:53
dep. 20:53
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 20:54
dep. 20:54
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 20:55
dep. 20:55
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 20:56
dep. 20:56
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 20:57
dep. 20:57
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 20:58
dep. 20:58
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 20:59
dep. 20:59
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 21:00
9.9 km
20:40 20:53 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 20:40
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 20:43
dep. 20:43
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 20:48
dep. 20:48
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 20:53
5.8 km
21:40 22:01 (00:21)
Rumska malta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska malta
dep. 21:40
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:48
dep. 21:48
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 21:57
dep. 21:57
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 22:01
9.5 km
22:00 22:30 (00:30)
Blok B - okretnica
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 22:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 22:01
dep. 22:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 22:02
dep. 22:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 22:05
dep. 22:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 22:07
dep. 22:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 22:09
dep. 22:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 22:10
dep. 22:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 22:13
dep. 22:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 22:15
dep. 22:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 22:17
dep. 22:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 22:19
dep. 22:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 22:20
dep. 22:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 22:21
dep. 22:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 22:23
dep. 22:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 22:24
dep. 22:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 22:25
dep. 22:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 22:26
dep. 22:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 22:27
dep. 22:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 22:28
dep. 22:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 22:29
dep. 22:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 22:30
9.9 km

Naselja Sremska Mitrovica i Lacarak su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.