Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Lacarak timetable

sunday, 18.08.2019.
04:35 04:47 (00:12)
Bus stationCentar 1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 04:35
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 04:38
dep. 04:38
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 04:42
dep. 04:42
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 04:47
5.8 km
05:00 05:30 (00:30)
Blok B 1 - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B 1 - okretnica
dep. 05:00
Sremska Mitrovica, Blok B 4 - BS
arr. 05:01
dep. 05:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 05:02
dep. 05:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 05:05
dep. 05:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 05:07
dep. 05:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 05:09
dep. 05:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 05:10
dep. 05:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 05:13
dep. 05:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 05:15
dep. 05:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 05:17
dep. 05:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 05:19
dep. 05:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 05:20
dep. 05:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 05:21
dep. 05:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 05:23
dep. 05:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 05:24
dep. 05:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 05:25
dep. 05:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 05:26
dep. 05:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 05:28
dep. 05:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 05:29
dep. 05:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 05:30
9.9 km
05:15 05:28 (00:13)
Bus stationCentar 1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:15
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 05:18
dep. 05:18
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 05:28
5.8 km
06:00 06:30 (00:30)
Blok B 1 - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B 1 - okretnica
dep. 06:00
Sremska Mitrovica, Blok B 4 - BS
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 06:05
dep. 06:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 06:07
dep. 06:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 06:09
dep. 06:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 06:10
dep. 06:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 06:13
dep. 06:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 06:15
dep. 06:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 06:17
dep. 06:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 06:19
dep. 06:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 06:20
dep. 06:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 06:21
dep. 06:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 06:23
dep. 06:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 06:24
dep. 06:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 06:25
dep. 06:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 06:26
dep. 06:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 06:27
dep. 06:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 06:28
dep. 06:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 06:29
dep. 06:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 06:30
9.9 km
07:00 07:30 (00:30)
Blok B 1 - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B 1 - okretnica
dep. 07:00
Sremska Mitrovica, Blok B 4 - BS
arr. 07:01
dep. 07:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 07:05
dep. 07:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 07:07
dep. 07:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 07:09
dep. 07:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 07:10
dep. 07:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 07:13
dep. 07:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 07:15
dep. 07:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 07:17
dep. 07:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 07:19
dep. 07:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 07:20
dep. 07:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 07:21
dep. 07:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 07:23
dep. 07:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 07:24
dep. 07:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 07:25
dep. 07:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 07:27
dep. 07:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 07:28
dep. 07:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 07:29
dep. 07:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 07:30
9.9 km
09:00 09:30 (00:30)
Blok B 1 - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B 1 - okretnica
dep. 09:00
Sremska Mitrovica, Blok B 4 - BS
arr. 09:01
dep. 09:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 09:02
dep. 09:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 09:05
dep. 09:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 09:07
dep. 09:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 09:09
dep. 09:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 09:10
dep. 09:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 09:13
dep. 09:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 09:15
dep. 09:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 09:17
dep. 09:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 09:19
dep. 09:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 09:20
dep. 09:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 09:21
dep. 09:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 09:23
dep. 09:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 09:24
dep. 09:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 09:25
dep. 09:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 09:26
dep. 09:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 09:27
dep. 09:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 09:28
dep. 09:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 09:29
dep. 09:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 09:30
9.9 km
11:00 11:30 (00:30)
Blok B 1 - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B 1 - okretnica
dep. 11:00
Sremska Mitrovica, Blok B 4 - BS
arr. 11:01
dep. 11:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 11:02
dep. 11:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 11:05
dep. 11:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 11:07
dep. 11:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 11:09
dep. 11:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 11:10
dep. 11:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 11:13
dep. 11:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 11:15
dep. 11:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 11:17
dep. 11:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:19
dep. 11:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 11:20
dep. 11:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 11:21
dep. 11:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 11:23
dep. 11:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 11:24
dep. 11:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 11:25
dep. 11:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 11:26
dep. 11:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 11:27
dep. 11:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 11:28
dep. 11:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 11:29
dep. 11:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 11:30
9.9 km
13:00 13:30 (00:30)
Blok B 1 - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B 1 - okretnica
dep. 13:00
Sremska Mitrovica, Blok B 4 - BS
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 13:05
dep. 13:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 13:07
dep. 13:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 13:09
dep. 13:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 13:10
dep. 13:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 13:13
dep. 13:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 13:15
dep. 13:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 13:17
dep. 13:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 13:19
dep. 13:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 13:20
dep. 13:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 13:21
dep. 13:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 13:23
dep. 13:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 13:24
dep. 13:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 13:25
dep. 13:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:26
dep. 13:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 13:27
dep. 13:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 13:28
dep. 13:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 13:29
dep. 13:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 13:30
9.9 km
15:00 15:30 (00:30)
Blok B 1 - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B 1 - okretnica
dep. 15:00
Sremska Mitrovica, Blok B 4 - BS
arr. 15:01
dep. 15:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 15:02
dep. 15:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 15:05
dep. 15:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 15:07
dep. 15:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 15:09
dep. 15:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 15:10
dep. 15:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 15:13
dep. 15:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 15:15
dep. 15:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 15:17
dep. 15:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 15:19
dep. 15:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 15:20
dep. 15:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 15:21
dep. 15:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 15:23
dep. 15:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 15:24
dep. 15:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 15:25
dep. 15:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:26
dep. 15:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 15:28
dep. 15:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 15:29
dep. 15:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 15:30
9.9 km
15:15 15:28 (00:13)
Bus stationCentar 1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:15
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 15:18
dep. 15:18
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:28
5.8 km
15:30 15:42 (00:12)
Bus stationCentar 1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 15:33
dep. 15:33
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:42
5.8 km
16:00 16:30 (00:30)
Blok B 1 - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B 1 - okretnica
dep. 16:00
Sremska Mitrovica, Blok B 4 - BS
arr. 16:01
dep. 16:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 16:05
dep. 16:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 16:07
dep. 16:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 16:09
dep. 16:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 16:10
dep. 16:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 16:13
dep. 16:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 16:15
dep. 16:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 16:17
dep. 16:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:19
dep. 16:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 16:20
dep. 16:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 16:21
dep. 16:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 16:23
dep. 16:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 16:24
dep. 16:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 16:25
dep. 16:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:26
dep. 16:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 16:27
dep. 16:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 16:28
dep. 16:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 16:29
dep. 16:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 16:30
9.9 km
16:08 16:29 (00:21)
Rumska Malta 1Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 16:08
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:16
dep. 16:16
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:25
dep. 16:25
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:29
9.5 km
16:11 16:32 (00:21)
Rumska Malta 1Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 16:11
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:19
dep. 16:19
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:28
dep. 16:28
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:32
9.5 km
18:00 18:30 (00:30)
Blok B 1 - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B 1 - okretnica
dep. 18:00
Sremska Mitrovica, Blok B 4 - BS
arr. 18:01
dep. 18:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 18:02
dep. 18:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 18:05
dep. 18:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 18:07
dep. 18:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 18:09
dep. 18:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 18:10
dep. 18:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 18:13
dep. 18:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 18:15
dep. 18:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 18:17
dep. 18:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 18:19
dep. 18:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 18:20
dep. 18:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 18:21
dep. 18:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 18:23
dep. 18:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 18:24
dep. 18:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 18:25
dep. 18:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 18:26
dep. 18:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 18:27
dep. 18:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 18:28
dep. 18:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 18:29
dep. 18:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 18:30
9.9 km
19:10 19:22 (00:12)
Bus stationCentar 1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 19:13
dep. 19:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 19:17
dep. 19:17
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 19:22
5.8 km
20:00 20:30 (00:30)
Blok B 1 - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B 1 - okretnica
dep. 20:00
Sremska Mitrovica, Blok B 4 - BS
arr. 20:01
dep. 20:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 20:02
dep. 20:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 20:05
dep. 20:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 20:07
dep. 20:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 20:09
dep. 20:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 20:10
dep. 20:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 20:13
dep. 20:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 20:15
dep. 20:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 20:17
dep. 20:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 20:19
dep. 20:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 20:20
dep. 20:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 20:21
dep. 20:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 20:23
dep. 20:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 20:24
dep. 20:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 20:25
dep. 20:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 20:26
dep. 20:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 20:27
dep. 20:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 20:28
dep. 20:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 20:29
dep. 20:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 20:30
9.9 km
20:40 20:53 (00:13)
Bus stationCentar 1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 20:40
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 20:43
dep. 20:43
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 20:48
dep. 20:48
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 20:53
5.8 km
20:48 21:09 (00:21)
Rumska Malta 1Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 20:48
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:56
dep. 20:56
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 21:05
dep. 21:05
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 21:09
9.5 km
22:00 22:30 (00:30)
Blok B 1 - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B 1 - okretnica
dep. 22:00
Sremska Mitrovica, Blok B 4 - BS
arr. 22:01
dep. 22:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 22:02
dep. 22:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 22:05
dep. 22:05
1.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 22:07
dep. 22:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 22:09
dep. 22:09
2.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 22:10
dep. 22:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 22:13
dep. 22:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 22:15
dep. 22:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 22:17
dep. 22:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 22:19
dep. 22:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 22:20
dep. 22:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 22:21
dep. 22:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 22:23
dep. 22:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 22:24
dep. 22:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 22:25
dep. 22:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 22:26
dep. 22:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 22:27
dep. 22:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 22:28
dep. 22:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 22:29
dep. 22:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 22:30
9.9 km

Naselja Sremska Mitrovica i Lacarak su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.