Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Lacarak timetable

sunday, 21.07.2024.
04:35 04:47 (00:12)
Bus stationCentar 1
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 04:35
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 04:38
dep. 04:38
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 04:42
dep. 04:42
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 04:47
5.8 km
05:00 05:30 (00:30)
Blok B - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 05:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 05:01
dep. 05:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 05:02
dep. 05:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 05:04
dep. 05:04
1.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 05:07
dep. 05:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 05:09
dep. 05:09
2.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 05:10
dep. 05:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 05:11
dep. 05:11
3.3 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 05:12
dep. 05:12
3.5 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 05:13
dep. 05:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 05:15
dep. 05:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 05:17
dep. 05:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 05:19
dep. 05:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 05:20
dep. 05:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 05:21
dep. 05:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 05:23
dep. 05:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 05:24
dep. 05:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 05:25
dep. 05:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 05:26
dep. 05:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 05:28
dep. 05:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 05:29
dep. 05:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 05:30
9.9 km
05:15 05:28 (00:13)
Bus stationCentar 1
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:15
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 05:18
dep. 05:18
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 05:28
5.8 km
06:00 06:30 (00:30)
Blok B - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 06:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 06:04
dep. 06:04
1.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 06:07
dep. 06:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 06:09
dep. 06:09
2.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 06:10
dep. 06:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 06:11
dep. 06:11
3.3 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 06:12
dep. 06:12
3.5 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 06:13
dep. 06:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 06:15
dep. 06:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 06:17
dep. 06:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 06:19
dep. 06:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 06:20
dep. 06:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 06:21
dep. 06:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 06:23
dep. 06:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 06:24
dep. 06:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 06:25
dep. 06:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 06:26
dep. 06:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 06:27
dep. 06:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 06:28
dep. 06:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 06:29
dep. 06:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 06:30
9.9 km
06:45 07:15 (00:30)
Radinacki put - crkvaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Radinacki put - crkva
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, Radinacki put - kanal 2
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put 2
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Sremska Mitrovica, Ticanova bara 2
arr. 06:50
dep. 06:50
1.6 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 06:52
dep. 06:52
2.2 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska 1
arr. 06:54
dep. 06:54
2.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 06:56
dep. 06:56
3.5 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 06:57
dep. 06:57
3.9 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 06:58
dep. 06:58
4.2 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 06:59
dep. 06:59
4.6 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 07:01
dep. 07:01
5.5 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 07:02
dep. 07:02
6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 07:03
dep. 07:03
6.6 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 07:05
dep. 07:05
7.3 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 07:06
dep. 07:06
7.9 km
Lacarak, Agro seme 1
arr. 07:07
dep. 07:07
8.5 km
Lacarak, Niska 1
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Lacarak, Niska 2
arr. 07:09
dep. 07:09
9.3 km
Lacarak, Niska 3
arr. 07:10
dep. 07:10
9.8 km
Lacarak, Niska 4
arr. 07:11
dep. 07:11
10.1 km
Lacarak, Niska 5
arr. 07:12
dep. 07:12
10.5 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 07:13
dep. 07:13
11.1 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 07:14
dep. 07:14
11.3 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 07:15
11.6 km
07:00 07:30 (00:30)
Blok B - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 07:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 07:01
dep. 07:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 07:04
dep. 07:04
1.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 07:07
dep. 07:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 07:09
dep. 07:09
2.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 07:10
dep. 07:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 07:11
dep. 07:11
3.3 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 07:12
dep. 07:12
3.5 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 07:13
dep. 07:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 07:15
dep. 07:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 07:17
dep. 07:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 07:19
dep. 07:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 07:20
dep. 07:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 07:21
dep. 07:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 07:23
dep. 07:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 07:24
dep. 07:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 07:25
dep. 07:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 07:27
dep. 07:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 07:28
dep. 07:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 07:29
dep. 07:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 07:30
9.9 km
08:45 09:30 (00:45)
Novo groblje - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Novo groblje - okretnica
dep. 08:45
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 08:50
dep. 08:50
3.2 km
Sremska Mitrovica, 1. Novembar 39
arr. 08:51
dep. 08:51
3.7 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 08:52
dep. 08:52
4.2 km
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 08:53
dep. 08:53
4.6 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 08:54
dep. 08:54
5 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 08:56
dep. 08:56
5.5 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 08:59
dep. 08:59
5.8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 09:01
dep. 09:01
6.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 09:02
dep. 09:02
7 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 09:03
dep. 09:03
7.5 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 09:04
dep. 09:04
7.7 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 09:05
dep. 09:05
8.1 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 09:07
dep. 09:07
9 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 09:09
dep. 09:09
9.5 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 09:11
dep. 09:11
10.1 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 09:12
dep. 09:12
10.5 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 09:13
dep. 09:13
10.8 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 09:15
dep. 09:15
11.4 km
Lacarak, Pobeda
arr. 09:16
dep. 09:16
11.8 km
Lacarak, Sremska
arr. 09:17
dep. 09:17
12.4 km
Lacarak, Centar 1
arr. 09:18
dep. 09:18
12.9 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 09:19
dep. 09:19
13.2 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 09:20
dep. 09:20
13.6 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 09:21
dep. 09:21
13.8 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 09:30
14.1 km
10:45 11:15 (00:30)
Radinacki put - crkvaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Radinacki put - crkva
dep. 10:45
Sremska Mitrovica, Radinacki put - kanal 2
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put 2
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Sremska Mitrovica, Ticanova bara 2
arr. 10:50
dep. 10:50
1.6 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 10:52
dep. 10:52
2.2 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska 1
arr. 10:54
dep. 10:54
2.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 10:55
dep. 10:55
3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 10:56
dep. 10:56
3.5 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 10:57
dep. 10:57
3.9 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 10:58
dep. 10:58
4.2 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 10:59
dep. 10:59
4.6 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 11:01
dep. 11:01
5.5 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 11:02
dep. 11:02
6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:03
dep. 11:03
6.6 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 11:05
dep. 11:05
7.3 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 11:06
dep. 11:06
7.9 km
Lacarak, Agro seme 1
arr. 11:07
dep. 11:07
8.5 km
Lacarak, Niska 1
arr. 11:08
dep. 11:08
9 km
Lacarak, Niska 2
arr. 11:09
dep. 11:09
9.3 km
Lacarak, Niska 3
arr. 11:10
dep. 11:10
9.8 km
Lacarak, Niska 4
arr. 11:11
dep. 11:11
10.1 km
Lacarak, Niska 5
arr. 11:12
dep. 11:12
10.5 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 11:13
dep. 11:13
11.1 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 11:14
dep. 11:14
11.3 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 11:15
11.6 km
10:45 11:30 (00:45)
Novo groblje - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Novo groblje - okretnica
dep. 10:45
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 10:50
dep. 10:50
3.2 km
Sremska Mitrovica, 1. Novembar 39
arr. 10:51
dep. 10:51
3.7 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 10:52
dep. 10:52
4.2 km
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 10:53
dep. 10:53
4.6 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 10:54
dep. 10:54
5 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 10:56
dep. 10:56
5.5 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 10:59
dep. 10:59
5.8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 11:01
dep. 11:01
6.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 11:02
dep. 11:02
7 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 11:03
dep. 11:03
7.5 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 11:04
dep. 11:04
7.7 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 11:05
dep. 11:05
8.1 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 11:07
dep. 11:07
9 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 11:09
dep. 11:09
9.5 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:11
dep. 11:11
10.1 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 11:12
dep. 11:12
10.5 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 11:13
dep. 11:13
10.8 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 11:15
dep. 11:15
11.4 km
Lacarak, Pobeda
arr. 11:16
dep. 11:16
11.8 km
Lacarak, Sremska
arr. 11:17
dep. 11:17
12.4 km
Lacarak, Centar 1
arr. 11:18
dep. 11:18
12.9 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 11:19
dep. 11:19
13.2 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 11:20
dep. 11:20
13.6 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 11:21
dep. 11:21
13.8 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 11:30
14.1 km
13:00 13:30 (00:30)
Blok B - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 13:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 13:04
dep. 13:04
1.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 13:07
dep. 13:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 13:09
dep. 13:09
2.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 13:10
dep. 13:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 13:11
dep. 13:11
3.3 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 13:12
dep. 13:12
3.5 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 13:13
dep. 13:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 13:15
dep. 13:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 13:17
dep. 13:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 13:19
dep. 13:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 13:20
dep. 13:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 13:21
dep. 13:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 13:23
dep. 13:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 13:24
dep. 13:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 13:25
dep. 13:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 13:26
dep. 13:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 13:27
dep. 13:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 13:28
dep. 13:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 13:29
dep. 13:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 13:30
9.9 km
13:45 14:15 (00:30)
Radinacki put - crkvaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Radinacki put - crkva
dep. 13:45
Sremska Mitrovica, Radinacki put - kanal 2
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put 2
arr. 13:48
dep. 13:48
1 km
Sremska Mitrovica, Ticanova bara 2
arr. 13:50
dep. 13:50
1.6 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 13:52
dep. 13:52
2.2 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska 1
arr. 13:54
dep. 13:54
2.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 13:55
dep. 13:55
3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 13:56
dep. 13:56
3.5 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 13:57
dep. 13:57
3.9 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 13:58
dep. 13:58
4.2 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 13:59
dep. 13:59
4.6 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 14:01
dep. 14:01
5.5 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 14:02
dep. 14:02
6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 14:03
dep. 14:03
6.6 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 14:04
dep. 14:04
7 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 14:05
dep. 14:05
7.3 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 14:06
dep. 14:06
7.9 km
Lacarak, Agro seme 1
arr. 14:07
dep. 14:07
8.5 km
Lacarak, Niska 1
arr. 14:08
dep. 14:08
9 km
Lacarak, Niska 2
arr. 14:09
dep. 14:09
9.3 km
Lacarak, Niska 3
arr. 14:10
dep. 14:10
9.8 km
Lacarak, Niska 4
arr. 14:11
dep. 14:11
10.1 km
Lacarak, Niska 5
arr. 14:12
dep. 14:12
10.5 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 14:13
dep. 14:13
11.1 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 14:14
dep. 14:14
11.3 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 14:15
11.6 km
14:45 15:30 (00:45)
Novo groblje - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Novo groblje - okretnica
dep. 14:45
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:50
dep. 14:50
3.2 km
Sremska Mitrovica, 1. Novembar 39
arr. 14:51
dep. 14:51
3.7 km
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
arr. 14:52
dep. 14:52
4.2 km
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 14:53
dep. 14:53
4.6 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 14:54
dep. 14:54
5 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 14:56
dep. 14:56
5.5 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 14:59
dep. 14:59
5.8 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 15:01
dep. 15:01
6.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 15:02
dep. 15:02
7 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 15:03
dep. 15:03
7.5 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 15:04
dep. 15:04
7.7 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 15:05
dep. 15:05
8.1 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 15:07
dep. 15:07
9 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 15:09
dep. 15:09
9.5 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 15:11
dep. 15:11
10.1 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 15:12
dep. 15:12
10.5 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 15:13
dep. 15:13
10.8 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 15:15
dep. 15:15
11.4 km
Lacarak, Pobeda
arr. 15:16
dep. 15:16
11.8 km
Lacarak, Sremska
arr. 15:17
dep. 15:17
12.4 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:18
dep. 15:18
12.9 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 15:19
dep. 15:19
13.2 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 15:20
dep. 15:20
13.6 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 15:21
dep. 15:21
13.8 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 15:30
14.1 km
15:15 15:28 (00:13)
Bus stationCentar 1
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:15
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 15:18
dep. 15:18
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:28
5.8 km
15:30 15:42 (00:12)
Bus stationCentar 1
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 15:33
dep. 15:33
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:42
5.8 km
16:00 16:30 (00:30)
Blok B - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 16:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 16:01
dep. 16:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 16:04
dep. 16:04
1.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 16:07
dep. 16:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 16:09
dep. 16:09
2.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 16:10
dep. 16:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 16:11
dep. 16:11
3.3 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 16:12
dep. 16:12
3.5 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 16:13
dep. 16:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 16:15
dep. 16:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 16:17
dep. 16:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:19
dep. 16:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 16:20
dep. 16:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 16:21
dep. 16:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 16:23
dep. 16:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 16:24
dep. 16:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 16:25
dep. 16:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:26
dep. 16:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 16:27
dep. 16:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 16:28
dep. 16:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 16:29
dep. 16:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 16:30
9.9 km
16:08 16:29 (00:21)
Rumska Malta 1Centar 1
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 16:08
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:16
dep. 16:16
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:25
dep. 16:25
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:29
9.5 km
16:11 16:32 (00:21)
Rumska Malta 2Centar 1
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
dep. 16:11
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:19
dep. 16:19
3.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:28
dep. 16:28
6.7 km
Lacarak, Centar 1
arr. 16:32
9.5 km
16:15 16:45 (00:30)
Radinacki put - crkvaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Radinacki put - crkva
dep. 16:15
Sremska Mitrovica, Radinacki put - kanal 2
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put 2
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Sremska Mitrovica, Ticanova bara 2
arr. 16:20
dep. 16:20
1.6 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 16:22
dep. 16:22
2.2 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska 1
arr. 16:24
dep. 16:24
2.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 16:26
dep. 16:26
3.5 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 16:27
dep. 16:27
3.9 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 16:28
dep. 16:28
4.2 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 16:29
dep. 16:29
4.6 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 16:31
dep. 16:31
5.5 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 16:32
dep. 16:32
6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 16:33
dep. 16:33
6.6 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 16:35
dep. 16:35
7.3 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 16:36
dep. 16:36
7.9 km
Lacarak, Agro seme 1
arr. 16:37
dep. 16:37
8.5 km
Lacarak, Niska 1
arr. 16:38
dep. 16:38
9 km
Lacarak, Niska 2
arr. 16:39
dep. 16:39
9.3 km
Lacarak, Niska 3
arr. 16:40
dep. 16:40
9.8 km
Lacarak, Niska 4
arr. 16:41
dep. 16:41
10.1 km
Lacarak, Niska 5
arr. 16:42
dep. 16:42
10.5 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 16:43
dep. 16:43
11.1 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 16:44
dep. 16:44
11.3 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 16:45
11.6 km
18:00 18:30 (00:30)
Blok B - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 18:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 18:01
dep. 18:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 18:02
dep. 18:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 18:04
dep. 18:04
1.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 18:07
dep. 18:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 18:09
dep. 18:09
2.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 18:10
dep. 18:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 18:11
dep. 18:11
3.3 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 18:12
dep. 18:12
3.5 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 18:13
dep. 18:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 18:15
dep. 18:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 18:17
dep. 18:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 18:19
dep. 18:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 18:20
dep. 18:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 18:21
dep. 18:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 18:23
dep. 18:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 18:24
dep. 18:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 18:25
dep. 18:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 18:26
dep. 18:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 18:27
dep. 18:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 18:28
dep. 18:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 18:29
dep. 18:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 18:30
9.9 km
19:10 19:22 (00:12)
Bus stationCentar 1
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 1
arr. 19:13
dep. 19:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 19:17
dep. 19:17
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 19:22
5.8 km
19:45 20:15 (00:30)
Radinacki put - crkvaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Radinacki put - crkva
dep. 19:45
Sremska Mitrovica, Radinacki put - kanal 2
arr. 19:46
dep. 19:46
0.5 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put 2
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Sremska Mitrovica, Ticanova bara 2
arr. 19:50
dep. 19:50
1.6 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 19:52
dep. 19:52
2.2 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska 1
arr. 19:54
dep. 19:54
2.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 19:55
dep. 19:55
3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 19:56
dep. 19:56
3.5 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 19:57
dep. 19:57
3.9 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 19:58
dep. 19:58
4.2 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 19:59
dep. 19:59
4.6 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 20:01
dep. 20:01
5.5 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 20:02
dep. 20:02
6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 20:03
dep. 20:03
6.6 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 20:04
dep. 20:04
7 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 20:05
dep. 20:05
7.3 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 20:06
dep. 20:06
7.9 km
Lacarak, Agro seme 1
arr. 20:07
dep. 20:07
8.5 km
Lacarak, Niska 1
arr. 20:08
dep. 20:08
9 km
Lacarak, Niska 2
arr. 20:09
dep. 20:09
9.3 km
Lacarak, Niska 3
arr. 20:10
dep. 20:10
9.8 km
Lacarak, Niska 4
arr. 20:11
dep. 20:11
10.1 km
Lacarak, Niska 5
arr. 20:12
dep. 20:12
10.5 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 20:13
dep. 20:13
11.1 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 20:14
dep. 20:14
11.3 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 20:15
11.6 km
20:00 20:30 (00:30)
Blok B - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 20:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 20:01
dep. 20:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 20:02
dep. 20:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 20:04
dep. 20:04
1.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 20:07
dep. 20:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 20:09
dep. 20:09
2.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 20:10
dep. 20:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 20:11
dep. 20:11
3.3 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 20:12
dep. 20:12
3.5 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 20:13
dep. 20:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 20:15
dep. 20:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 20:17
dep. 20:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 20:19
dep. 20:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 20:20
dep. 20:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 20:21
dep. 20:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 20:23
dep. 20:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 20:24
dep. 20:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 20:25
dep. 20:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 20:26
dep. 20:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 20:27
dep. 20:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 20:28
dep. 20:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 20:29
dep. 20:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 20:30
9.9 km
20:40 20:53 (00:13)
Bus stationCentar 1
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 20:40
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 20:43
dep. 20:43
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 20:48
dep. 20:48
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 20:53
5.8 km
21:15 21:45 (00:30)
Radinacki put - crkvaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Radinacki put - crkva
dep. 21:15
Sremska Mitrovica, Radinacki put - kanal 2
arr. 21:16
dep. 21:16
0.5 km
Sremska Mitrovica, Radinacki put 2
arr. 21:18
dep. 21:18
1 km
Sremska Mitrovica, Ticanova bara 2
arr. 21:20
dep. 21:20
1.6 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 21:22
dep. 21:22
2.2 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska 1
arr. 21:24
dep. 21:24
2.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 21:25
dep. 21:25
3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 21:26
dep. 21:26
3.5 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 21:27
dep. 21:27
3.9 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 21:28
dep. 21:28
4.2 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 21:29
dep. 21:29
4.6 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 21:31
dep. 21:31
5.5 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 21:32
dep. 21:32
6 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 21:33
dep. 21:33
6.6 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 21:34
dep. 21:34
7 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 21:35
dep. 21:35
7.3 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 21:36
dep. 21:36
7.9 km
Lacarak, Agro seme 1
arr. 21:37
dep. 21:37
8.5 km
Lacarak, Niska 1
arr. 21:38
dep. 21:38
9 km
Lacarak, Niska 2
arr. 21:39
dep. 21:39
9.3 km
Lacarak, Niska 3
arr. 21:40
dep. 21:40
9.8 km
Lacarak, Niska 4
arr. 21:41
dep. 21:41
10.1 km
Lacarak, Niska 5
arr. 21:42
dep. 21:42
10.5 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 21:43
dep. 21:43
11.1 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 21:44
dep. 21:44
11.3 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 21:45
11.6 km
22:00 22:30 (00:30)
Blok B - okretnicaKrilo - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Blok B - okretnica
dep. 22:00
Sremska Mitrovica, Blok B 1
arr. 22:01
dep. 22:01
0.4 km
Sremska Mitrovica, Blok B 2
arr. 22:02
dep. 22:02
0.8 km
Sremska Mitrovica, Zitopromet 1
arr. 22:04
dep. 22:04
1.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 22:07
dep. 22:07
1.6 km
Sremska Mitrovica, Matije Hudi 1
arr. 22:09
dep. 22:09
2.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 3
arr. 22:10
dep. 22:10
2.8 km
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 2 - Lovac
arr. 22:11
dep. 22:11
3.3 km
Sremska Mitrovica, Gimnazija
arr. 22:12
dep. 22:12
3.5 km
Sremska Mitrovica, Crkva Svetog Dimitrija
arr. 22:13
dep. 22:13
3.9 km
Sremska Mitrovica, Stari most 1
arr. 22:15
dep. 22:15
4.8 km
Sremska Mitrovica, Lipa 1
arr. 22:17
dep. 22:17
5.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 22:19
dep. 22:19
5.9 km
Sremska Mitrovica, Komunalije 1
arr. 22:20
dep. 22:20
6.3 km
Lacarak, Bela ruza 1
arr. 22:21
dep. 22:21
6.6 km
Lacarak, Novo naselje 1
arr. 22:23
dep. 22:23
7.2 km
Lacarak, Pobeda
arr. 22:24
dep. 22:24
7.6 km
Lacarak, Sremska
arr. 22:25
dep. 22:25
8.2 km
Lacarak, Centar 1
arr. 22:26
dep. 22:26
8.7 km
Lacarak, Fruskogorska
arr. 22:27
dep. 22:27
9 km
Lacarak, Partizanska 1
arr. 22:28
dep. 22:28
9.4 km
Lacarak, Dositejeva 1
arr. 22:29
dep. 22:29
9.6 km
Lacarak, Krilo - okretnica
arr. 22:30
9.9 km

Naselja Sremska Mitrovica i Lacarak su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sremska Mitrovica - Lacarak iznosi od 0,79 EUR do 0,79 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.