Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Jarak timetable

monday, 15.07.2019.
05:20 06:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:20
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 05:23
dep. 05:23
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 05:25
dep. 05:25
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:29
dep. 05:29
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 05:37
dep. 05:37
6.8 km
Jarak, Kudos 2
arr. 05:53
dep. 05:53
14.2 km
Jarak, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
14.7 km
Jarak, 3
arr. 05:57
dep. 05:57
15.4 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 06:00
16.2 km
09:30 10:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 09:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 09:33
dep. 09:33
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 09:35
dep. 09:35
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 09:39
dep. 09:39
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 09:47
dep. 09:47
6.8 km
Jarak, Kudos 2
arr. 10:03
dep. 10:03
14.2 km
Jarak, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
14.7 km
Jarak, 3
arr. 10:07
dep. 10:07
15.4 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 10:10
16.2 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 15:35
dep. 15:35
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 15:39
dep. 15:39
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 15:47
dep. 15:47
6.8 km
Jarak, Kudos 2
arr. 16:03
dep. 16:03
14.2 km
Jarak, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
14.7 km
Jarak, 3
arr. 16:07
dep. 16:07
15.4 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 16:10
16.2 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:13
dep. 19:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:15
dep. 19:15
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:19
dep. 19:19
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 19:27
dep. 19:27
6.8 km
Jarak, Kudos 2
arr. 19:43
dep. 19:43
14.2 km
Jarak, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
14.7 km
Jarak, 3
arr. 19:47
dep. 19:47
15.4 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:50
16.2 km
Sremska Mitrovica - Jarak timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
05:20 06:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:20
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 05:23
dep. 05:23
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 05:25
dep. 05:25
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:29
dep. 05:29
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 05:37
dep. 05:37
6.8 km
Jarak, Kudos 2
arr. 05:53
dep. 05:53
14.2 km
Jarak, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
14.7 km
Jarak, 3
arr. 05:57
dep. 05:57
15.4 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 06:00
16.2 km
09:30 10:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 09:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 09:33
dep. 09:33
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 09:35
dep. 09:35
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 09:39
dep. 09:39
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 09:47
dep. 09:47
6.8 km
Jarak, Kudos 2
arr. 10:03
dep. 10:03
14.2 km
Jarak, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
14.7 km
Jarak, 3
arr. 10:07
dep. 10:07
15.4 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 10:10
16.2 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 15:35
dep. 15:35
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 15:39
dep. 15:39
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 15:47
dep. 15:47
6.8 km
Jarak, Kudos 2
arr. 16:03
dep. 16:03
14.2 km
Jarak, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
14.7 km
Jarak, 3
arr. 16:07
dep. 16:07
15.4 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 16:10
16.2 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:13
dep. 19:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:15
dep. 19:15
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:19
dep. 19:19
3.2 km
Sremska Mitrovica, Glac 1
arr. 19:27
dep. 19:27
6.8 km
Jarak, Kudos 2
arr. 19:43
dep. 19:43
14.2 km
Jarak, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
14.7 km
Jarak, 3
arr. 19:47
dep. 19:47
15.4 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:50
16.2 km

Naselja Sremska Mitrovica i Jarak su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.