Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Divos timetable

thursday, 18.07.2019.
05:15 05:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 05:15
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 05:18
dep. 05:18
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 05:28
dep. 05:28
5.8 km
Calma, 1
arr. 05:38
dep. 05:38
16.2 km
Calma, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 05:42
dep. 05:42
19.3 km
Divos, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
20.4 km
Divos, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
21 km
Divos, Intersection
arr. 05:50
23 km
06:45 07:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 06:48
dep. 06:48
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 06:58
dep. 06:58
5.8 km
Calma, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
16.2 km
Calma, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 07:12
dep. 07:12
19.3 km
Divos, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
20.4 km
Divos, 3
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Divos, Intersection
arr. 07:20
23 km
10:40 11:11 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:40
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 10:49
dep. 10:49
3.5 km
Calma, 2
arr. 11:04
dep. 11:04
16.1 km
Divos, Center
arr. 11:11
21.7 km
10:55 11:30 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:55
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 10:58
dep. 10:58
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 11:08
dep. 11:08
5.8 km
Calma, 1
arr. 11:18
dep. 11:18
16.2 km
Calma, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 11:22
dep. 11:22
19.3 km
Divos, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
20.4 km
Divos, 3
arr. 11:25
dep. 11:25
21 km
Divos, Intersection
arr. 11:30
23 km
12:40 13:31 (00:51)
Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 12:40
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
4 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 13:09
dep. 13:09
7.5 km
Calma, 2
arr. 13:24
dep. 13:24
20.1 km
Divos, Center
arr. 13:31
25.7 km
14:20 14:51 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 14:20
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 14:29
dep. 14:29
3.5 km
Calma, 2
arr. 14:44
dep. 14:44
16.1 km
Divos, Center
arr. 14:51
21.7 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:15
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 15:18
dep. 15:18
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 15:28
dep. 15:28
5.8 km
Calma, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
16.2 km
Calma, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 15:42
dep. 15:42
19.3 km
Divos, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
20.4 km
Divos, 3
arr. 15:45
21 km
15:15 15:46 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:15
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 15:24
dep. 15:24
3.5 km
Calma, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
16.1 km
Divos, Center
arr. 15:46
21.7 km
19:10 19:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 19:13
dep. 19:13
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 19:23
dep. 19:23
5.8 km
Calma, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
16.2 km
Calma, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 19:37
dep. 19:37
19.3 km
Divos, Center
arr. 19:39
dep. 19:39
20.4 km
Divos, 3
arr. 19:40
dep. 19:40
21 km
Divos, Intersection
arr. 19:45
23 km
20:40 21:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 20:40
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 20:43
dep. 20:43
1.2 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 20:48
dep. 20:48
3 km
Lacarak, Centar 1
arr. 20:53
dep. 20:53
5.8 km
Calma, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
16.2 km
Calma, Center
arr. 21:04
dep. 21:04
16.6 km
Divos, Ekonomija
arr. 21:07
dep. 21:07
19.3 km
Divos, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
20.4 km
Divos, 3
arr. 21:10
21 km
20:40 21:11 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 20:40
Sremska Mitrovica, Crvena česma 1
arr. 20:49
dep. 20:49
3.5 km
Calma
arr. 21:04
dep. 21:04
16.2 km
Divos, 2
arr. 21:11
21.7 km

Naselja Sremska Mitrovica i Divos su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.