Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Besenovacki Prnjavor timetable

saturday, 20.07.2019.
04:50 05:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 04:50
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 04:53
dep. 04:53
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 04:54
dep. 04:54
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 04:58
dep. 04:58
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 05:09
dep. 05:09
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 05:32
dep. 05:32
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 05:34
dep. 05:34
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 05:36
dep. 05:36
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 05:45
23.5 km
06:45 07:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 06:48
dep. 06:48
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 06:49
dep. 06:49
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:53
dep. 06:53
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 07:00
dep. 07:00
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 07:20
dep. 07:20
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 07:25
23.5 km
13:10 13:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 13:14
dep. 13:14
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 13:15
dep. 13:15
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:17
dep. 13:17
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 13:22
dep. 13:22
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 13:26
dep. 13:26
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 13:41
dep. 13:41
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 13:50
23.5 km
19:10 20:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:13
dep. 19:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:14
dep. 19:14
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 19:29
dep. 19:29
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 19:39
dep. 19:39
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 19:52
dep. 19:52
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 19:54
dep. 19:54
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 19:56
dep. 19:56
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 20:05
23.5 km
Sremska Mitrovica - Besenovacki Prnjavor timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
04:50 05:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 04:50
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 04:53
dep. 04:53
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 04:54
dep. 04:54
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 04:58
dep. 04:58
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 05:09
dep. 05:09
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 05:32
dep. 05:32
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 05:34
dep. 05:34
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 05:36
dep. 05:36
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 05:45
23.5 km
13:10 13:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 13:14
dep. 13:14
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 13:15
dep. 13:15
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:17
dep. 13:17
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 13:22
dep. 13:22
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 13:26
dep. 13:26
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 13:41
dep. 13:41
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 13:50
23.5 km
19:10 20:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:13
dep. 19:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:14
dep. 19:14
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 19:29
dep. 19:29
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 19:39
dep. 19:39
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 19:52
dep. 19:52
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 19:54
dep. 19:54
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 19:56
dep. 19:56
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 20:05
23.5 km

Naselja Sremska Mitrovica i Besenovacki Prnjavor su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.