Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Besenovacki Prnjavor timetable

sunday, 21.07.2024.
04:50 05:45 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 04:50
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 04:53
dep. 04:53
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 04:54
dep. 04:54
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 04:58
dep. 04:58
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 05:09
dep. 05:09
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 05:32
dep. 05:32
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 05:34
dep. 05:34
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 05:36
dep. 05:36
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 05:45
23.5 km
13:10 14:05 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 13:13
dep. 13:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 13:14
dep. 13:14
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:18
dep. 13:18
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 13:29
dep. 13:29
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 13:54
dep. 13:54
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 13:56
dep. 13:56
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 14:05
23.5 km
19:10 20:05 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:13
dep. 19:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:14
dep. 19:14
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 19:29
dep. 19:29
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 19:39
dep. 19:39
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 19:52
dep. 19:52
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 19:54
dep. 19:54
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 19:56
dep. 19:56
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 20:05
23.5 km
Sremska Mitrovica - Besenovacki Prnjavor timetable
Departures on: monday, 22.07.2024.
04:50 05:45 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 04:50
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 04:53
dep. 04:53
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 04:54
dep. 04:54
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 04:58
dep. 04:58
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 05:09
dep. 05:09
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 05:32
dep. 05:32
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 05:34
dep. 05:34
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 05:36
dep. 05:36
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 05:45
23.5 km
06:45 07:40 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:45
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 06:48
dep. 06:48
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 06:49
dep. 06:49
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:53
dep. 06:53
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 07:04
dep. 07:04
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 07:31
dep. 07:31
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 07:40
23.5 km
13:10 14:05 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 13:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 13:13
dep. 13:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 13:14
dep. 13:14
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:18
dep. 13:18
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 13:29
dep. 13:29
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 13:54
dep. 13:54
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 13:56
dep. 13:56
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 14:05
23.5 km
19:10 20:05 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 19:13
dep. 19:13
1.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 19:14
dep. 19:14
1.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:18
dep. 19:18
3.2 km
Sremska Mitrovica, Mikelic salas 1
arr. 19:29
dep. 19:29
8.3 km
Veliki Radinci, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
11.8 km
Veliki Radinci, Center
arr. 19:39
dep. 19:39
12.6 km
Besenovo, 1
arr. 19:52
dep. 19:52
17.8 km
Besenovo, 2
arr. 19:54
dep. 19:54
18.6 km
Besenovo, 3
arr. 19:56
dep. 19:56
19.3 km
Besenovacki Prnjavor, Center
arr. 20:05
23.5 km

Naselja Sremska Mitrovica i Besenovacki Prnjavor su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.