Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremska Mitrovica - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 22.07.2019.
05:12 06:44 (01:32)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 05:12
Voganj, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:19
9 km
arr. 05:26
dep. 05:27
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 05:32
dep. 05:32
24 km
Putinci, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:37
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:44
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:50
dep. 05:50
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 06:14
dep. 06:15
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:21
dep. 06:21
75 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
80 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 06:32
dep. 06:32
84 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:36
dep. 06:37
93 km
arr. 06:44
93 km
06:00 07:17 (01:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 06:00
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
arr. 07:10
dep. 07:10
77 km
arr. 07:13
dep. 07:13
78 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:17
81 km
06:19 08:07 (01:48)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 06:19
Voganj, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
9 km
arr. 06:33
dep. 06:40
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Putinci, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 06:58
dep. 06:59
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 07:38
dep. 07:39
75 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
80 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 07:50
dep. 07:50
84 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
93 km
arr. 08:07
93 km
06:51 08:10 (01:19)
Crvena česma 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 06:51
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:57
dep. 07:00
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 07:05
dep. 07:05
7 km
arr. 08:00
dep. 08:00
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
83 km
07:30 08:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 07:30
arr. 08:45
dep. 08:45
66 km
arr. 08:50
dep. 08:50
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:55
71 km
08:15 09:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 08:15
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:19
dep. 08:19
4 km
arr. 09:17
dep. 09:17
77 km
arr. 09:20
dep. 09:20
78 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:25
81 km
10:00 11:12 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 10:00
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
arr. 11:05
dep. 11:05
77 km
arr. 11:08
dep. 11:08
78 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:12
81 km
10:16 12:07 (01:51)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 10:16
Voganj, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:23
9 km
arr. 10:30
dep. 10:31
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:36
24 km
Putinci, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:41
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:54
dep. 10:54
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:07
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 11:36
dep. 11:36
75 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 11:40
dep. 11:41
80 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 11:47
dep. 11:48
84 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:52
dep. 11:52
93 km
arr. 12:07
93 km
11:29 12:35 (01:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 11:29
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 11:37
dep. 11:37
3.1 km
arr. 12:25
dep. 12:25
70.1 km
arr. 12:28
dep. 12:28
73.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:35
76.7 km
13:31 15:07 (01:36)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 13:31
Voganj, Railway station
arr. 13:38
dep. 13:38
9 km
arr. 13:45
dep. 13:46
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 13:51
dep. 13:51
24 km
Putinci, Railway station
arr. 13:56
dep. 13:57
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:04
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:10
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:23
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:34
dep. 14:34
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:40
dep. 14:40
75 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 14:44
dep. 14:44
80 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 14:50
dep. 14:50
84 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:54
dep. 14:54
93 km
arr. 15:07
93 km
13:39 14:55 (01:16)
Crvena česma 2
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 13:39
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 13:53
dep. 13:53
6.1 km
arr. 14:45
dep. 14:45
73.1 km
arr. 14:48
dep. 14:48
76.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:55
79.7 km
14:00 15:06 (01:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 14:00
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:08
dep. 14:08
3.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
70.1 km
arr. 14:59
dep. 14:59
73.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:06
76.7 km
16:36 17:56 (01:20)
Crvena česma 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
dep. 16:36
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:42
dep. 16:50
3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 16:58
dep. 16:58
6.1 km
arr. 17:46
dep. 17:46
73.1 km
arr. 17:49
dep. 17:49
76.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:56
79.7 km
17:27 19:07 (01:40)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 17:27
Voganj, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:34
9 km
arr. 17:41
dep. 17:42
19 km
Kraljevci, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:47
24 km
Putinci, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:52
31 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
40 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:05
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:18
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:29
dep. 18:30
67 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:36
dep. 18:37
75 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
80 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:48
dep. 18:48
84 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:52
dep. 18:52
93 km
arr. 19:07
93 km
19:15 20:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 19:15
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:19
dep. 19:19
4 km
arr. 20:18
dep. 20:18
77 km
arr. 20:20
dep. 20:20
78 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:25
81 km
Sremska Mitrovica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
04:37 06:02 (01:25)
Railway station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 04:37
arr. 04:51
dep. 04:52
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
61 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
93 km
arr. 06:02
93 km
16:15 18:18 (02:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Railway station
dep. 16:15
arr. 16:29
dep. 16:31
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:53
52 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
61 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
67 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
93 km
arr. 17:49
dep. 18:11
93 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:18
93 km

Naselja Sremska Mitrovica i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~85 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 02h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 04:37 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.