Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sremska Mitrovica - Badovinci timetable

friday, 24.05.2019.
10:28 11:30 (01:02)
Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 10:28
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:37
dep. 10:40
53.8 km
Salas Nocajski, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
59.8 km
Nocaj, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
63.8 km
Glusci, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
68.8 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
73.8 km
Bogatic, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
78.8 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
84.8 km
Badovinci, Center
arr. 11:30
89.8 km
10:32 11:30 (00:58)
Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 10:32
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:36
dep. 10:40
81 km
Salas Nocajski, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
87 km
Nocaj, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
91 km
Glusci, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
96 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
101 km
Bogatic, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
106 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
112 km
Badovinci, Center
arr. 11:30
117 km
12:30 13:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 12:30
Salas Nocajski, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
8.1 km
Nocaj, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
13.1 km
Glusci, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
18.3 km
Metkovic Macvanski
arr. 13:02
dep. 13:02
22.5 km
Bogatic, Bus station
arr. 13:13
dep. 13:13
29.7 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
35.3 km
Badovinci, Center
arr. 13:28
41.1 km
13:57 15:25 (01:28)
Rumska Malta 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
dep. 13:57
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:15
76.7 km
Salas Nocajski, 2
arr. 14:35
dep. 14:35
84.8 km
Nocaj, 2
arr. 14:41
dep. 14:41
89.8 km
Glusci, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
95 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
99.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
106.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
112 km
Badovinci, Center
arr. 15:25
117.8 km
15:45 16:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 15:45
Salas Nocajski, 5
arr. 15:53
dep. 15:53
6 km
Nocaj, 5
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Glusci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
20 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
26 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
32 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
36 km
Badovinci, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
41 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 16:49
48 km
16:30 17:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 16:30
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
11 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
18 km
Banovo Polje, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
29 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
35 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
41 km
Badovinci, Center
arr. 17:30
46 km
17:15 18:10 (00:55)
Rumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
dep. 17:15
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
81 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
87 km
Nocaj, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
91 km
Glusci, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
96 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
101 km
Bogatic, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
106 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
112 km
Badovinci, Center
arr. 18:10
117 km
17:18 18:24 (01:06)
Rumska Malta 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
dep. 17:18
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
55.7 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
63.8 km
Nocaj, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
68.8 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
74 km
Metkovic Macvanski
arr. 17:58
dep. 17:58
78.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
85.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
91 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
96.8 km
20:13 21:23 (01:10)
Rumska Malta 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
dep. 20:13
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:25
76.7 km
Salas Nocajski, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
84.8 km
Nocaj, 2
arr. 20:46
dep. 20:46
89.8 km
Glusci, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
95 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
99.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 21:08
dep. 21:08
106.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 21:16
dep. 21:16
112 km
Badovinci, Center
arr. 21:23
117.8 km
21:00 22:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 21:00
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
3 km
Salas Nocajski, 2
arr. 21:13
dep. 21:13
6 km
Nocaj, 2
arr. 21:18
dep. 21:18
10 km
Glusci, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
20 km
Bogatic, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 21:50
dep. 21:50
32 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 21:55
dep. 21:55
36 km
Badovinci, Center
arr. 22:05
41 km
21:10 22:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business day before a bank holiday, last day of a bank holiday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sremska Mitrovica, Bus station
dep. 21:10
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
3 km
Salas Nocajski, 2
arr. 21:18
dep. 21:18
6 km
Nocaj, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
10 km
Glusci, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 21:37
dep. 21:37
20 km
Bogatic, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
26 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
32 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
36 km
Badovinci, Center
arr. 22:05
41 km

Naselja Sremska Mitrovica i Badovinci su međusobno udaljena ~80 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremska Mitrovica je u 10:28 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.