Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremcica - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 19.07.2019.
01:10 02:05 (00:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 01:10
Sremcica, Izlaz
arr. 01:11
dep. 01:11
0.8 km
Sremcica, Vasarska
arr. 01:11
dep. 01:11
1.2 km
Sremcica, Mirkoviceva
arr. 01:12
dep. 01:12
1.6 km
Sremcica, Tesarska
arr. 01:13
dep. 01:13
1.9 km
Sremcica, Tomaska
arr. 01:14
dep. 01:14
2.5 km
Sremcica, Jelicicev venac
arr. 01:15
dep. 01:15
2.9 km
Sremcica, MZ Sremcica
arr. 01:17
dep. 01:17
3.3 km
Sremcica, Obrenovacka
arr. 01:18
dep. 01:18
4.1 km
Sremcica, Sumske ekonomije
arr. 01:19
dep. 01:19
4.5 km
Sremcica, Ulaz
arr. 01:20
dep. 01:20
4.8 km
Sremcica, Gorica
arr. 01:21
dep. 01:21
5.3 km
Sremcica, Sare Bernar
arr. 01:22
dep. 01:22
5.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zikice Jovanovica
arr. 01:24
dep. 01:24
8.2 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Stevana Filipovica
arr. 01:25
dep. 01:25
8.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zeleznicka rampa
arr. 01:26
dep. 01:26
8.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Niciforoviceva
arr. 01:27
dep. 01:27
9.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Svete Milutinovica
arr. 01:28
dep. 01:28
9.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Pijaca
arr. 01:29
dep. 01:29
10 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 01:35
dep. 01:35
12.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 01:32
dep. 01:32
10.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - okretnica Novi Zeleznik
arr. 01:33
dep. 01:33
11.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 01:34
dep. 01:34
11.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Radnih akcija
arr. 01:35
dep. 01:35
12.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zlatanovici
arr. 01:36
dep. 01:36
13.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - ulaz
arr. 01:37
dep. 01:37
13.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Ranzirna stanica
arr. 01:38
dep. 01:38
14 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Put za ZTP
arr. 01:39
dep. 01:39
14.4 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Savska terasa
arr. 01:40
dep. 01:40
14.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Rupcine
arr. 01:41
dep. 01:41
15.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Zeleznicki tunel
arr. 01:42
dep. 01:42
15.7 km
Beograd (Belgrade), Bele vode
arr. 01:43
dep. 01:43
16.5 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Ateks
arr. 01:44
dep. 01:44
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Kontaktor
arr. 01:45
dep. 01:45
17.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Inos
arr. 01:46
dep. 01:46
18.3 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 01:47
dep. 01:47
19 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Obalskih radnika
arr. 01:48
dep. 01:48
19.4 km
arr. 01:49
dep. 01:49
19.9 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 01:53
dep. 01:53
20.7 km
Beograd (Belgrade), Ada Ciganlija
arr. 01:54
dep. 01:54
21.2 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 01:55
dep. 01:55
23 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 01:57
dep. 01:57
23.6 km
Beograd (Belgrade), Visegradska
arr. 01:58
dep. 01:58
24.4 km
Beograd (Belgrade), Bircaninova
arr. 02:00
dep. 02:00
25 km
Beograd (Belgrade), London
arr. 02:02
dep. 02:02
25.7 km
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 02:04
dep. 02:04
26.3 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 02:05
27.5 km
02:10 03:05 (00:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 02:10
Sremcica, Izlaz
arr. 02:11
dep. 02:11
0.8 km
Sremcica, Vasarska
arr. 02:11
dep. 02:11
1.2 km
Sremcica, Mirkoviceva
arr. 02:12
dep. 02:12
1.6 km
Sremcica, Tesarska
arr. 02:13
dep. 02:13
1.9 km
Sremcica, Tomaska
arr. 02:14
dep. 02:14
2.5 km
Sremcica, Jelicicev venac
arr. 02:15
dep. 02:15
2.9 km
Sremcica, MZ Sremcica
arr. 02:17
dep. 02:17
3.3 km
Sremcica, Obrenovacka
arr. 02:18
dep. 02:18
4.1 km
Sremcica, Sumske ekonomije
arr. 02:19
dep. 02:19
4.5 km
Sremcica, Ulaz
arr. 02:20
dep. 02:20
4.8 km
Sremcica, Gorica
arr. 02:21
dep. 02:21
5.3 km
Sremcica, Sare Bernar
arr. 02:22
dep. 02:22
5.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zikice Jovanovica
arr. 02:24
dep. 02:24
8.2 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Stevana Filipovica
arr. 02:25
dep. 02:25
8.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zeleznicka rampa
arr. 02:26
dep. 02:26
8.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Niciforoviceva
arr. 02:27
dep. 02:27
9.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Svete Milutinovica
arr. 02:28
dep. 02:28
9.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Pijaca
arr. 02:29
dep. 02:29
10 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 02:35
dep. 02:35
12.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 02:32
dep. 02:32
10.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - okretnica Novi Zeleznik
arr. 02:33
dep. 02:33
11.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 02:34
dep. 02:34
11.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Radnih akcija
arr. 02:35
dep. 02:35
12.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zlatanovici
arr. 02:36
dep. 02:36
13.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - ulaz
arr. 02:37
dep. 02:37
13.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Ranzirna stanica
arr. 02:38
dep. 02:38
14 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Put za ZTP
arr. 02:39
dep. 02:39
14.4 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Savska terasa
arr. 02:40
dep. 02:40
14.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Rupcine
arr. 02:41
dep. 02:41
15.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Zeleznicki tunel
arr. 02:42
dep. 02:42
15.7 km
Beograd (Belgrade), Bele vode
arr. 02:43
dep. 02:43
16.5 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Ateks
arr. 02:44
dep. 02:44
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Kontaktor
arr. 02:45
dep. 02:45
17.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Inos
arr. 02:46
dep. 02:46
18.3 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 02:47
dep. 02:47
19 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Obalskih radnika
arr. 02:48
dep. 02:48
19.4 km
arr. 02:49
dep. 02:49
19.9 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 02:53
dep. 02:53
20.7 km
Beograd (Belgrade), Ada Ciganlija
arr. 02:54
dep. 02:54
21.2 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 02:55
dep. 02:55
23 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 02:57
dep. 02:57
23.6 km
Beograd (Belgrade), Visegradska
arr. 02:58
dep. 02:58
24.4 km
Beograd (Belgrade), Bircaninova
arr. 03:00
dep. 03:00
25 km
Beograd (Belgrade), London
arr. 03:02
dep. 03:02
25.7 km
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 03:04
dep. 03:04
26.3 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 03:05
27.5 km
03:10 04:05 (00:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 03:10
Sremcica, Izlaz
arr. 03:11
dep. 03:11
0.8 km
Sremcica, Vasarska
arr. 03:11
dep. 03:11
1.2 km
Sremcica, Mirkoviceva
arr. 03:12
dep. 03:12
1.6 km
Sremcica, Tesarska
arr. 03:13
dep. 03:13
1.9 km
Sremcica, Tomaska
arr. 03:14
dep. 03:14
2.5 km
Sremcica, Jelicicev venac
arr. 03:15
dep. 03:15
2.9 km
Sremcica, MZ Sremcica
arr. 03:17
dep. 03:17
3.3 km
Sremcica, Obrenovacka
arr. 03:18
dep. 03:18
4.1 km
Sremcica, Sumske ekonomije
arr. 03:19
dep. 03:19
4.5 km
Sremcica, Ulaz
arr. 03:20
dep. 03:20
4.8 km
Sremcica, Gorica
arr. 03:21
dep. 03:21
5.3 km
Sremcica, Sare Bernar
arr. 03:22
dep. 03:22
5.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zikice Jovanovica
arr. 03:24
dep. 03:24
8.2 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Stevana Filipovica
arr. 03:25
dep. 03:25
8.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zeleznicka rampa
arr. 03:26
dep. 03:26
8.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Niciforoviceva
arr. 03:27
dep. 03:27
9.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Svete Milutinovica
arr. 03:28
dep. 03:28
9.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Pijaca
arr. 03:29
dep. 03:29
10 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 03:35
dep. 03:35
12.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 03:32
dep. 03:32
10.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - okretnica Novi Zeleznik
arr. 03:33
dep. 03:33
11.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 03:34
dep. 03:34
11.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Radnih akcija
arr. 03:35
dep. 03:35
12.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zlatanovici
arr. 03:36
dep. 03:36
13.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - ulaz
arr. 03:37
dep. 03:37
13.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Ranzirna stanica
arr. 03:38
dep. 03:38
14 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Put za ZTP
arr. 03:39
dep. 03:39
14.4 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Savska terasa
arr. 03:40
dep. 03:40
14.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Rupcine
arr. 03:41
dep. 03:41
15.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Zeleznicki tunel
arr. 03:42
dep. 03:42
15.7 km
Beograd (Belgrade), Bele vode
arr. 03:43
dep. 03:43
16.5 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Ateks
arr. 03:44
dep. 03:44
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Kontaktor
arr. 03:45
dep. 03:45
17.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Inos
arr. 03:46
dep. 03:46
18.3 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 03:47
dep. 03:47
19 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Obalskih radnika
arr. 03:48
dep. 03:48
19.4 km
arr. 03:49
dep. 03:49
19.9 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 03:53
dep. 03:53
20.7 km
Beograd (Belgrade), Ada Ciganlija
arr. 03:54
dep. 03:54
21.2 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 03:55
dep. 03:55
23 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 03:57
dep. 03:57
23.6 km
Beograd (Belgrade), Visegradska
arr. 03:58
dep. 03:58
24.4 km
Beograd (Belgrade), Bircaninova
arr. 04:00
dep. 04:00
25 km
Beograd (Belgrade), London
arr. 04:02
dep. 04:02
25.7 km
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 04:04
dep. 04:04
26.3 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 04:05
27.5 km
13:47 14:14 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 13:47
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:49
dep. 13:49
1.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:50
dep. 13:50
2.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 14:02
dep. 14:02
12.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:05
dep. 14:05
13.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:07
dep. 14:07
14.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:11
dep. 14:11
16.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 14:14
18.5 km
19:27 19:54 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 19:27
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:29
dep. 19:29
1.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:30
dep. 19:30
2.5 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 19:42
dep. 19:42
12.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:45
dep. 19:45
13.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 19:47
dep. 19:47
14.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:51
dep. 19:51
16.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 19:54
18.5 km
Sremcica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
01:10 02:05 (00:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 01:10
Sremcica, Izlaz
arr. 01:11
dep. 01:11
0.8 km
Sremcica, Vasarska
arr. 01:11
dep. 01:11
1.2 km
Sremcica, Mirkoviceva
arr. 01:12
dep. 01:12
1.6 km
Sremcica, Tesarska
arr. 01:13
dep. 01:13
1.9 km
Sremcica, Tomaska
arr. 01:14
dep. 01:14
2.5 km
Sremcica, Jelicicev venac
arr. 01:15
dep. 01:15
2.9 km
Sremcica, MZ Sremcica
arr. 01:17
dep. 01:17
3.3 km
Sremcica, Obrenovacka
arr. 01:18
dep. 01:18
4.1 km
Sremcica, Sumske ekonomije
arr. 01:19
dep. 01:19
4.5 km
Sremcica, Ulaz
arr. 01:20
dep. 01:20
4.8 km
Sremcica, Gorica
arr. 01:21
dep. 01:21
5.3 km
Sremcica, Sare Bernar
arr. 01:22
dep. 01:22
5.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zikice Jovanovica
arr. 01:24
dep. 01:24
8.2 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Stevana Filipovica
arr. 01:25
dep. 01:25
8.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zeleznicka rampa
arr. 01:26
dep. 01:26
8.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Niciforoviceva
arr. 01:27
dep. 01:27
9.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Svete Milutinovica
arr. 01:28
dep. 01:28
9.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Pijaca
arr. 01:29
dep. 01:29
10 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 01:35
dep. 01:35
12.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 01:32
dep. 01:32
10.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - okretnica Novi Zeleznik
arr. 01:33
dep. 01:33
11.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 01:34
dep. 01:34
11.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Radnih akcija
arr. 01:35
dep. 01:35
12.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zlatanovici
arr. 01:36
dep. 01:36
13.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - ulaz
arr. 01:37
dep. 01:37
13.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Ranzirna stanica
arr. 01:38
dep. 01:38
14 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Put za ZTP
arr. 01:39
dep. 01:39
14.4 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Savska terasa
arr. 01:40
dep. 01:40
14.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Rupcine
arr. 01:41
dep. 01:41
15.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Zeleznicki tunel
arr. 01:42
dep. 01:42
15.7 km
Beograd (Belgrade), Bele vode
arr. 01:43
dep. 01:43
16.5 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Ateks
arr. 01:44
dep. 01:44
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Kontaktor
arr. 01:45
dep. 01:45
17.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Inos
arr. 01:46
dep. 01:46
18.3 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 01:47
dep. 01:47
19 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Obalskih radnika
arr. 01:48
dep. 01:48
19.4 km
arr. 01:49
dep. 01:49
19.9 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 01:53
dep. 01:53
20.7 km
Beograd (Belgrade), Ada Ciganlija
arr. 01:54
dep. 01:54
21.2 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 01:55
dep. 01:55
23 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 01:57
dep. 01:57
23.6 km
Beograd (Belgrade), Visegradska
arr. 01:58
dep. 01:58
24.4 km
Beograd (Belgrade), Bircaninova
arr. 02:00
dep. 02:00
25 km
Beograd (Belgrade), London
arr. 02:02
dep. 02:02
25.7 km
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 02:04
dep. 02:04
26.3 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 02:05
27.5 km
02:10 03:05 (00:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 02:10
Sremcica, Izlaz
arr. 02:11
dep. 02:11
0.8 km
Sremcica, Vasarska
arr. 02:11
dep. 02:11
1.2 km
Sremcica, Mirkoviceva
arr. 02:12
dep. 02:12
1.6 km
Sremcica, Tesarska
arr. 02:13
dep. 02:13
1.9 km
Sremcica, Tomaska
arr. 02:14
dep. 02:14
2.5 km
Sremcica, Jelicicev venac
arr. 02:15
dep. 02:15
2.9 km
Sremcica, MZ Sremcica
arr. 02:17
dep. 02:17
3.3 km
Sremcica, Obrenovacka
arr. 02:18
dep. 02:18
4.1 km
Sremcica, Sumske ekonomije
arr. 02:19
dep. 02:19
4.5 km
Sremcica, Ulaz
arr. 02:20
dep. 02:20
4.8 km
Sremcica, Gorica
arr. 02:21
dep. 02:21
5.3 km
Sremcica, Sare Bernar
arr. 02:22
dep. 02:22
5.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zikice Jovanovica
arr. 02:24
dep. 02:24
8.2 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Stevana Filipovica
arr. 02:25
dep. 02:25
8.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zeleznicka rampa
arr. 02:26
dep. 02:26
8.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Niciforoviceva
arr. 02:27
dep. 02:27
9.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Svete Milutinovica
arr. 02:28
dep. 02:28
9.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Pijaca
arr. 02:29
dep. 02:29
10 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 02:35
dep. 02:35
12.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 02:32
dep. 02:32
10.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - okretnica Novi Zeleznik
arr. 02:33
dep. 02:33
11.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 02:34
dep. 02:34
11.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Radnih akcija
arr. 02:35
dep. 02:35
12.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zlatanovici
arr. 02:36
dep. 02:36
13.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - ulaz
arr. 02:37
dep. 02:37
13.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Ranzirna stanica
arr. 02:38
dep. 02:38
14 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Put za ZTP
arr. 02:39
dep. 02:39
14.4 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Savska terasa
arr. 02:40
dep. 02:40
14.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Rupcine
arr. 02:41
dep. 02:41
15.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Zeleznicki tunel
arr. 02:42
dep. 02:42
15.7 km
Beograd (Belgrade), Bele vode
arr. 02:43
dep. 02:43
16.5 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Ateks
arr. 02:44
dep. 02:44
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Kontaktor
arr. 02:45
dep. 02:45
17.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Inos
arr. 02:46
dep. 02:46
18.3 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 02:47
dep. 02:47
19 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Obalskih radnika
arr. 02:48
dep. 02:48
19.4 km
arr. 02:49
dep. 02:49
19.9 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 02:53
dep. 02:53
20.7 km
Beograd (Belgrade), Ada Ciganlija
arr. 02:54
dep. 02:54
21.2 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 02:55
dep. 02:55
23 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 02:57
dep. 02:57
23.6 km
Beograd (Belgrade), Visegradska
arr. 02:58
dep. 02:58
24.4 km
Beograd (Belgrade), Bircaninova
arr. 03:00
dep. 03:00
25 km
Beograd (Belgrade), London
arr. 03:02
dep. 03:02
25.7 km
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 03:04
dep. 03:04
26.3 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 03:05
27.5 km
03:10 04:05 (00:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 03:10
Sremcica, Izlaz
arr. 03:11
dep. 03:11
0.8 km
Sremcica, Vasarska
arr. 03:11
dep. 03:11
1.2 km
Sremcica, Mirkoviceva
arr. 03:12
dep. 03:12
1.6 km
Sremcica, Tesarska
arr. 03:13
dep. 03:13
1.9 km
Sremcica, Tomaska
arr. 03:14
dep. 03:14
2.5 km
Sremcica, Jelicicev venac
arr. 03:15
dep. 03:15
2.9 km
Sremcica, MZ Sremcica
arr. 03:17
dep. 03:17
3.3 km
Sremcica, Obrenovacka
arr. 03:18
dep. 03:18
4.1 km
Sremcica, Sumske ekonomije
arr. 03:19
dep. 03:19
4.5 km
Sremcica, Ulaz
arr. 03:20
dep. 03:20
4.8 km
Sremcica, Gorica
arr. 03:21
dep. 03:21
5.3 km
Sremcica, Sare Bernar
arr. 03:22
dep. 03:22
5.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zikice Jovanovica
arr. 03:24
dep. 03:24
8.2 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Stevana Filipovica
arr. 03:25
dep. 03:25
8.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zeleznicka rampa
arr. 03:26
dep. 03:26
8.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Niciforoviceva
arr. 03:27
dep. 03:27
9.3 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Svete Milutinovica
arr. 03:28
dep. 03:28
9.6 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Pijaca
arr. 03:29
dep. 03:29
10 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - centar
arr. 03:35
dep. 03:35
12.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 03:32
dep. 03:32
10.9 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - okretnica Novi Zeleznik
arr. 03:33
dep. 03:33
11.4 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - MZ Novi Zeleznik
arr. 03:34
dep. 03:34
11.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Radnih akcija
arr. 03:35
dep. 03:35
12.8 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Zlatanovici
arr. 03:36
dep. 03:36
13.1 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - ulaz
arr. 03:37
dep. 03:37
13.5 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Ranzirna stanica
arr. 03:38
dep. 03:38
14 km
Beograd (Belgrade), Zeleznik - Put za ZTP
arr. 03:39
dep. 03:39
14.4 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Savska terasa
arr. 03:40
dep. 03:40
14.8 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Rupcine
arr. 03:41
dep. 03:41
15.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Zeleznicki tunel
arr. 03:42
dep. 03:42
15.7 km
Beograd (Belgrade), Bele vode
arr. 03:43
dep. 03:43
16.5 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Ateks
arr. 03:44
dep. 03:44
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Kontaktor
arr. 03:45
dep. 03:45
17.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo - Inos
arr. 03:46
dep. 03:46
18.3 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 03:47
dep. 03:47
19 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Obalskih radnika
arr. 03:48
dep. 03:48
19.4 km
arr. 03:49
dep. 03:49
19.9 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 03:53
dep. 03:53
20.7 km
Beograd (Belgrade), Ada Ciganlija
arr. 03:54
dep. 03:54
21.2 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 03:55
dep. 03:55
23 km
Beograd (Belgrade), Mostarska petlja
arr. 03:57
dep. 03:57
23.6 km
Beograd (Belgrade), Visegradska
arr. 03:58
dep. 03:58
24.4 km
Beograd (Belgrade), Bircaninova
arr. 04:00
dep. 04:00
25 km
Beograd (Belgrade), London
arr. 04:02
dep. 04:02
25.7 km
Beograd (Belgrade), Pionirski park
arr. 04:04
dep. 04:04
26.3 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 04:05
27.5 km

Naselja Sremcica i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremcica je u 01:10 h, dok je poslednji polazak u 19:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.