Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremcica - Baric kod Obrenovca timetable

tuesday, 21.05.2024.
06:30 07:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 06:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:35
dep. 06:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 06:38
dep. 06:38
6.7 km
arr. 06:40
dep. 06:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 06:41
dep. 06:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 06:42
dep. 06:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 06:43
dep. 06:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 06:45
dep. 06:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 06:47
dep. 06:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 06:50
dep. 06:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 06:51
dep. 06:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 06:52
dep. 06:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 06:54
dep. 06:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 06:55
dep. 06:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 06:56
dep. 06:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 06:57
dep. 06:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:58
dep. 06:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:59
dep. 06:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 07:01
dep. 07:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 07:03
dep. 07:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 07:04
dep. 07:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 07:05
dep. 07:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 07:06
dep. 07:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 07:07
dep. 07:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 07:08
dep. 07:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 07:09
dep. 07:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 07:11
dep. 07:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 07:13
dep. 07:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 07:14
dep. 07:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 07:15
dep. 07:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 07:16
dep. 07:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 07:18
dep. 07:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:20
dep. 07:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 07:21
dep. 07:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 07:23
dep. 07:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 07:24
dep. 07:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 07:25
35.4 km
07:30 08:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 07:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 07:35
dep. 07:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 07:38
dep. 07:38
6.7 km
arr. 07:40
dep. 07:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 07:41
dep. 07:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 07:42
dep. 07:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 07:43
dep. 07:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 07:45
dep. 07:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 07:46
dep. 07:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 07:47
dep. 07:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 07:48
dep. 07:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 07:50
dep. 07:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 07:51
dep. 07:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 07:52
dep. 07:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 07:54
dep. 07:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 07:55
dep. 07:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 07:56
dep. 07:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 07:57
dep. 07:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:58
dep. 07:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 07:59
dep. 07:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 08:01
dep. 08:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 08:03
dep. 08:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 08:04
dep. 08:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 08:05
dep. 08:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 08:06
dep. 08:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 08:07
dep. 08:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 08:08
dep. 08:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 08:09
dep. 08:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 08:11
dep. 08:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 08:13
dep. 08:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 08:14
dep. 08:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 08:15
dep. 08:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 08:16
dep. 08:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 08:17
dep. 08:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 08:18
dep. 08:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 08:19
dep. 08:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:20
dep. 08:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 08:21
dep. 08:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 08:22
dep. 08:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 08:23
dep. 08:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 08:24
dep. 08:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 08:25
35.4 km
08:30 09:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 08:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:32
dep. 08:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 08:38
dep. 08:38
6.7 km
arr. 08:40
dep. 08:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 08:41
dep. 08:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 08:42
dep. 08:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 08:43
dep. 08:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 08:45
dep. 08:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 08:46
dep. 08:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 08:47
dep. 08:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 08:50
dep. 08:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 08:51
dep. 08:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 08:52
dep. 08:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 08:53
dep. 08:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 08:54
dep. 08:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 08:55
dep. 08:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 08:56
dep. 08:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 08:57
dep. 08:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 08:58
dep. 08:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 08:59
dep. 08:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 09:00
dep. 09:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 09:01
dep. 09:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 09:03
dep. 09:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 09:04
dep. 09:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 09:05
dep. 09:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 09:06
dep. 09:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 09:07
dep. 09:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 09:08
dep. 09:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 09:09
dep. 09:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 09:11
dep. 09:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 09:13
dep. 09:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 09:14
dep. 09:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 09:15
dep. 09:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 09:16
dep. 09:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 09:17
dep. 09:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 09:18
dep. 09:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 09:19
dep. 09:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:20
dep. 09:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 09:21
dep. 09:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 09:22
dep. 09:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:23
dep. 09:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 09:24
dep. 09:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 09:25
35.4 km
09:30 10:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 09:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:32
dep. 09:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:35
dep. 09:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 09:38
dep. 09:38
6.7 km
arr. 09:40
dep. 09:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 09:41
dep. 09:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 09:42
dep. 09:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 09:43
dep. 09:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 09:45
dep. 09:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 09:46
dep. 09:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 09:47
dep. 09:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 09:50
dep. 09:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 09:51
dep. 09:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 09:52
dep. 09:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 09:53
dep. 09:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 09:54
dep. 09:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 09:55
dep. 09:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 09:56
dep. 09:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 09:57
dep. 09:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:58
dep. 09:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 09:59
dep. 09:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 10:00
dep. 10:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 10:01
dep. 10:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 10:03
dep. 10:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 10:04
dep. 10:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 10:05
dep. 10:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 10:06
dep. 10:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 10:07
dep. 10:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 10:08
dep. 10:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 10:09
dep. 10:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 10:11
dep. 10:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 10:13
dep. 10:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 10:14
dep. 10:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 10:15
dep. 10:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 10:16
dep. 10:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 10:17
dep. 10:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 10:18
dep. 10:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 10:19
dep. 10:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 10:20
dep. 10:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 10:21
dep. 10:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 10:22
dep. 10:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 10:23
dep. 10:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 10:24
dep. 10:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 10:25
35.4 km
10:30 11:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 10:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:32
dep. 10:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:35
dep. 10:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 10:38
dep. 10:38
6.7 km
arr. 10:40
dep. 10:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 10:41
dep. 10:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 10:42
dep. 10:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 10:43
dep. 10:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 10:45
dep. 10:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 10:46
dep. 10:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 10:47
dep. 10:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 10:50
dep. 10:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 10:51
dep. 10:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 10:52
dep. 10:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 10:53
dep. 10:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 10:54
dep. 10:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 10:55
dep. 10:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 10:56
dep. 10:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 10:57
dep. 10:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 10:58
dep. 10:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 10:59
dep. 10:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 11:00
dep. 11:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 11:01
dep. 11:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 11:03
dep. 11:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 11:04
dep. 11:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 11:05
dep. 11:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 11:06
dep. 11:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 11:07
dep. 11:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 11:08
dep. 11:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 11:09
dep. 11:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 11:11
dep. 11:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 11:13
dep. 11:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 11:14
dep. 11:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 11:15
dep. 11:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 11:16
dep. 11:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 11:17
dep. 11:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 11:18
dep. 11:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 11:19
dep. 11:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:20
dep. 11:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 11:21
dep. 11:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 11:24
dep. 11:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 11:25
35.4 km
11:30 12:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 11:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:32
dep. 11:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:35
dep. 11:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 11:38
dep. 11:38
6.7 km
arr. 11:40
dep. 11:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 11:41
dep. 11:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 11:42
dep. 11:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 11:43
dep. 11:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 11:45
dep. 11:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 11:46
dep. 11:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 11:47
dep. 11:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 11:50
dep. 11:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 11:51
dep. 11:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 11:52
dep. 11:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 11:53
dep. 11:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 11:54
dep. 11:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 11:55
dep. 11:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 11:56
dep. 11:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 11:57
dep. 11:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 11:58
dep. 11:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 11:59
dep. 11:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 12:01
dep. 12:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 12:03
dep. 12:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 12:04
dep. 12:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 12:06
dep. 12:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 12:07
dep. 12:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 12:08
dep. 12:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 12:09
dep. 12:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 12:11
dep. 12:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 12:13
dep. 12:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 12:14
dep. 12:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 12:15
dep. 12:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 12:16
dep. 12:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 12:17
dep. 12:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 12:18
dep. 12:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 12:19
dep. 12:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:20
dep. 12:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 12:21
dep. 12:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 12:22
dep. 12:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 12:23
dep. 12:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 12:24
dep. 12:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 12:25
35.4 km
12:30 13:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 12:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:32
dep. 12:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:35
dep. 12:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 12:38
dep. 12:38
6.7 km
arr. 12:40
dep. 12:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 12:41
dep. 12:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 12:42
dep. 12:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 12:43
dep. 12:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 12:45
dep. 12:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 12:46
dep. 12:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 12:47
dep. 12:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 12:48
dep. 12:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 12:50
dep. 12:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 12:51
dep. 12:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 12:52
dep. 12:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 12:53
dep. 12:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 12:55
dep. 12:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 12:56
dep. 12:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 12:57
dep. 12:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:58
dep. 12:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 12:59
dep. 12:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 13:01
dep. 13:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 13:03
dep. 13:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 13:04
dep. 13:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 13:05
dep. 13:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 13:06
dep. 13:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 13:07
dep. 13:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 13:08
dep. 13:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 13:11
dep. 13:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 13:13
dep. 13:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 13:14
dep. 13:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 13:15
dep. 13:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 13:16
dep. 13:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 13:17
dep. 13:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 13:18
dep. 13:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 13:19
dep. 13:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:20
dep. 13:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 13:21
dep. 13:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 13:22
dep. 13:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 13:23
dep. 13:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 13:24
dep. 13:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 13:25
35.4 km
13:30 14:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 13:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:35
dep. 13:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 13:38
dep. 13:38
6.7 km
arr. 13:40
dep. 13:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 13:41
dep. 13:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 13:42
dep. 13:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 13:43
dep. 13:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 13:45
dep. 13:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 13:46
dep. 13:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 13:47
dep. 13:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 13:50
dep. 13:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 13:51
dep. 13:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 13:52
dep. 13:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 13:53
dep. 13:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 13:54
dep. 13:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 13:55
dep. 13:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 13:56
dep. 13:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 13:57
dep. 13:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 13:58
dep. 13:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 13:59
dep. 13:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 14:00
dep. 14:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 14:01
dep. 14:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 14:03
dep. 14:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 14:04
dep. 14:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 14:05
dep. 14:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 14:06
dep. 14:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 14:07
dep. 14:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 14:08
dep. 14:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 14:09
dep. 14:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 14:11
dep. 14:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 14:13
dep. 14:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 14:14
dep. 14:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 14:15
dep. 14:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 14:16
dep. 14:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 14:17
dep. 14:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 14:18
dep. 14:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 14:19
dep. 14:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:20
dep. 14:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 14:21
dep. 14:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 14:23
dep. 14:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 14:24
dep. 14:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 14:25
35.4 km
14:30 15:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 14:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:35
dep. 14:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 14:38
dep. 14:38
6.7 km
arr. 14:40
dep. 14:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 14:41
dep. 14:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 14:42
dep. 14:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 14:43
dep. 14:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 14:45
dep. 14:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 14:46
dep. 14:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 14:47
dep. 14:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 14:50
dep. 14:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 14:51
dep. 14:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 14:52
dep. 14:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 14:54
dep. 14:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 14:55
dep. 14:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 14:56
dep. 14:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 14:57
dep. 14:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:58
dep. 14:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 14:59
dep. 14:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 15:01
dep. 15:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 15:03
dep. 15:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 15:04
dep. 15:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 15:05
dep. 15:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 15:07
dep. 15:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 15:08
dep. 15:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 15:09
dep. 15:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 15:11
dep. 15:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 15:13
dep. 15:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 15:14
dep. 15:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 15:15
dep. 15:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 15:16
dep. 15:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 15:17
dep. 15:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 15:18
dep. 15:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:20
dep. 15:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 15:21
dep. 15:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 15:23
dep. 15:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 15:24
dep. 15:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 15:25
35.4 km
15:30 16:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 15:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:32
dep. 15:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:35
dep. 15:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 15:38
dep. 15:38
6.7 km
arr. 15:40
dep. 15:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 15:41
dep. 15:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 15:42
dep. 15:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 15:43
dep. 15:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 15:45
dep. 15:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 15:47
dep. 15:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 15:50
dep. 15:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 15:51
dep. 15:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 15:52
dep. 15:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 15:54
dep. 15:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 15:55
dep. 15:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 15:56
dep. 15:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 15:57
dep. 15:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 15:58
dep. 15:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 15:59
dep. 15:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 16:01
dep. 16:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 16:03
dep. 16:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 16:04
dep. 16:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 16:05
dep. 16:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 16:06
dep. 16:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 16:07
dep. 16:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 16:08
dep. 16:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 16:09
dep. 16:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 16:11
dep. 16:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 16:13
dep. 16:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 16:14
dep. 16:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 16:15
dep. 16:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 16:16
dep. 16:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 16:17
dep. 16:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 16:18
dep. 16:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 16:19
dep. 16:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:20
dep. 16:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 16:21
dep. 16:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 16:22
dep. 16:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:23
dep. 16:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 16:24
dep. 16:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 16:25
35.4 km
16:30 17:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 16:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:32
dep. 16:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:35
dep. 16:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 16:38
dep. 16:38
6.7 km
arr. 16:40
dep. 16:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 16:41
dep. 16:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 16:42
dep. 16:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 16:43
dep. 16:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 16:45
dep. 16:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 16:46
dep. 16:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 16:47
dep. 16:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 16:50
dep. 16:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 16:51
dep. 16:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 16:52
dep. 16:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 16:53
dep. 16:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 16:54
dep. 16:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 16:55
dep. 16:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 16:56
dep. 16:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 16:57
dep. 16:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:58
dep. 16:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 16:59
dep. 16:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 17:01
dep. 17:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 17:03
dep. 17:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 17:04
dep. 17:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 17:05
dep. 17:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 17:06
dep. 17:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 17:07
dep. 17:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 17:08
dep. 17:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 17:09
dep. 17:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 17:11
dep. 17:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 17:13
dep. 17:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 17:14
dep. 17:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 17:15
dep. 17:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 17:16
dep. 17:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 17:17
dep. 17:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 17:18
dep. 17:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 17:19
dep. 17:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:20
dep. 17:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 17:21
dep. 17:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 17:23
dep. 17:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 17:24
dep. 17:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 17:25
35.4 km
17:30 18:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 17:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:32
dep. 17:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:35
dep. 17:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 17:38
dep. 17:38
6.7 km
arr. 17:40
dep. 17:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 17:41
dep. 17:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 17:42
dep. 17:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 17:43
dep. 17:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 17:45
dep. 17:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 17:46
dep. 17:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 17:47
dep. 17:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 17:50
dep. 17:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 17:51
dep. 17:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 17:52
dep. 17:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 17:53
dep. 17:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 17:54
dep. 17:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 17:55
dep. 17:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 17:56
dep. 17:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 17:57
dep. 17:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:58
dep. 17:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:59
dep. 17:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 18:00
dep. 18:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 18:01
dep. 18:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 18:03
dep. 18:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 18:04
dep. 18:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 18:05
dep. 18:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 18:06
dep. 18:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 18:07
dep. 18:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 18:08
dep. 18:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 18:09
dep. 18:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 18:11
dep. 18:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 18:13
dep. 18:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 18:14
dep. 18:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 18:15
dep. 18:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 18:16
dep. 18:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 18:17
dep. 18:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 18:18
dep. 18:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 18:19
dep. 18:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:20
dep. 18:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 18:21
dep. 18:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 18:22
dep. 18:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 18:23
dep. 18:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 18:24
dep. 18:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 18:25
35.4 km
18:30 19:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 18:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:32
dep. 18:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:35
dep. 18:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 18:38
dep. 18:38
6.7 km
arr. 18:40
dep. 18:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 18:41
dep. 18:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 18:42
dep. 18:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 18:43
dep. 18:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 18:45
dep. 18:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 18:46
dep. 18:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 18:47
dep. 18:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 18:50
dep. 18:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 18:51
dep. 18:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 18:52
dep. 18:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 18:53
dep. 18:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 18:54
dep. 18:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 18:55
dep. 18:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 18:56
dep. 18:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 18:57
dep. 18:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 18:58
dep. 18:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 18:59
dep. 18:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 19:00
dep. 19:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 19:01
dep. 19:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 19:03
dep. 19:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 19:04
dep. 19:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 19:05
dep. 19:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 19:06
dep. 19:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 19:07
dep. 19:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 19:08
dep. 19:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 19:09
dep. 19:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 19:11
dep. 19:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 19:13
dep. 19:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 19:14
dep. 19:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 19:15
dep. 19:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 19:16
dep. 19:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 19:17
dep. 19:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 19:18
dep. 19:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 19:19
dep. 19:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:20
dep. 19:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 19:21
dep. 19:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 19:22
dep. 19:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 19:23
dep. 19:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 19:24
dep. 19:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 19:25
35.4 km
19:30 20:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 19:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:32
dep. 19:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:35
dep. 19:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 19:38
dep. 19:38
6.7 km
arr. 19:40
dep. 19:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 19:41
dep. 19:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 19:42
dep. 19:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 19:43
dep. 19:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 19:45
dep. 19:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 19:46
dep. 19:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 19:47
dep. 19:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 19:50
dep. 19:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 19:51
dep. 19:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 19:52
dep. 19:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 19:53
dep. 19:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 19:54
dep. 19:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 19:55
dep. 19:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 19:56
dep. 19:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 19:57
dep. 19:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 19:58
dep. 19:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 19:59
dep. 19:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 20:00
dep. 20:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 20:01
dep. 20:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 20:03
dep. 20:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 20:04
dep. 20:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 20:05
dep. 20:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 20:06
dep. 20:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 20:07
dep. 20:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 20:08
dep. 20:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 20:09
dep. 20:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 20:11
dep. 20:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 20:13
dep. 20:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 20:14
dep. 20:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 20:15
dep. 20:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 20:16
dep. 20:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 20:17
dep. 20:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 20:18
dep. 20:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 20:19
dep. 20:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:20
dep. 20:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 20:21
dep. 20:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 20:22
dep. 20:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 20:23
dep. 20:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 20:24
dep. 20:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 20:25
35.4 km
21:00 21:55 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 21:00
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 21:02
dep. 21:02
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 21:05
dep. 21:05
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 21:08
dep. 21:08
6.7 km
arr. 21:10
dep. 21:10
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 21:11
dep. 21:11
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 21:12
dep. 21:12
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 21:13
dep. 21:13
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 21:15
dep. 21:15
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 21:16
dep. 21:16
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 21:17
dep. 21:17
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 21:20
dep. 21:20
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 21:21
dep. 21:21
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 21:22
dep. 21:22
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 21:23
dep. 21:23
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 21:24
dep. 21:24
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 21:25
dep. 21:25
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 21:26
dep. 21:26
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 21:27
dep. 21:27
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 21:28
dep. 21:28
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 21:29
dep. 21:29
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 21:30
dep. 21:30
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 21:31
dep. 21:31
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 21:33
dep. 21:33
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 21:34
dep. 21:34
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 21:35
dep. 21:35
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 21:36
dep. 21:36
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 21:37
dep. 21:37
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 21:38
dep. 21:38
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 21:39
dep. 21:39
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 21:41
dep. 21:41
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 21:43
dep. 21:43
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 21:44
dep. 21:44
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 21:45
dep. 21:45
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 21:46
dep. 21:46
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 21:47
dep. 21:47
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 21:48
dep. 21:48
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 21:49
dep. 21:49
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:50
dep. 21:50
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 21:51
dep. 21:51
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 21:52
dep. 21:52
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 21:53
dep. 21:53
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 21:54
dep. 21:54
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 21:55
35.4 km
22:30 23:25 (00:55)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 22:30
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 22:32
dep. 22:32
2 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 22:35
dep. 22:35
4.9 km
Meljak, Meljak
arr. 22:38
dep. 22:38
6.7 km
arr. 22:40
dep. 22:40
7.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 22:41
dep. 22:41
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 22:42
dep. 22:42
9.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 22:43
dep. 22:43
9.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 22:45
dep. 22:45
10.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 22:46
dep. 22:46
11 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 22:47
dep. 22:47
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
12.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 22:50
dep. 22:50
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 22:51
dep. 22:51
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 22:52
dep. 22:52
14.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 22:53
dep. 22:53
15 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 22:54
dep. 22:54
15.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 22:55
dep. 22:55
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 22:56
dep. 22:56
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 22:57
dep. 22:57
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 22:58
dep. 22:58
18.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 22:59
dep. 22:59
18.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 23:00
dep. 23:00
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 23:01
dep. 23:01
21 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 23:03
dep. 23:03
21.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 23:04
dep. 23:04
22.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 23:05
dep. 23:05
23.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 23:06
dep. 23:06
24 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 23:07
dep. 23:07
24.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 23:08
dep. 23:08
25.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 23:09
dep. 23:09
25.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 23:11
dep. 23:11
26.4 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 23:13
dep. 23:13
27.3 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 23:14
dep. 23:14
27.9 km
Mislodin, Trafo
arr. 23:15
dep. 23:15
28.2 km
Mislodin, Kik
arr. 23:16
dep. 23:16
28.6 km
Mislodin, Groblje
arr. 23:17
dep. 23:17
29 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 23:18
dep. 23:18
29.5 km
Mislodin, Dom
arr. 23:19
dep. 23:19
30.3 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 23:20
dep. 23:20
30.9 km
Mislodin, JNA
arr. 23:21
dep. 23:21
31.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 23:22
dep. 23:22
32.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 23:23
dep. 23:23
33.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 23:24
dep. 23:24
34.6 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 23:25
35.4 km

Naselja Sremcica i Baric kod Obrenovca su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremcica je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.