Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sremcica - Barajevo timetable

thursday, 30.05.2024.
05:55 06:30 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 25.06.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 05:55
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 05:57
dep. 05:57
1.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:02
dep. 06:02
4.7 km
Meljak, Meljak
arr. 06:04
dep. 06:04
5.6 km
arr. 06:06
dep. 06:06
7.4 km
Bacevac, Izlaz
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Bacevac, Igraliste
arr. 06:09
dep. 06:09
9.2 km
Bacevac, Skojevska
arr. 06:10
dep. 06:10
9.7 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 06:11
dep. 06:11
10.3 km
Bacevac, Dom
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Bacevac, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
11.7 km
Bacevac, Crkva
arr. 06:14
dep. 06:14
12.8 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 06:16
dep. 06:16
13.8 km
Guncati kod Barajeva, Okretnica
arr. 06:17
dep. 06:17
14.6 km
Guncati kod Barajeva, Dom
arr. 06:18
dep. 06:18
15.2 km
Guncati kod Barajeva, Lecina bara
arr. 06:19
dep. 06:19
15.5 km
Guncati kod Barajeva, Ulaz
arr. 06:21
dep. 06:21
16.5 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
18 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 06:24
dep. 06:24
19.4 km
arr. 06:25
dep. 06:25
20.4 km
Barajevo, IKL
arr. 06:27
dep. 06:27
23.5 km
Barajevo, Dom zdravlja
arr. 06:29
dep. 06:29
24.2 km
Barajevo, Bus station
arr. 06:30
24.7 km
07:27 07:44 (00:17)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 07:27
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:32
dep. 07:32
0.8 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 07:33
dep. 07:33
2.3 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
4.3 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 07:38
dep. 07:38
5.6 km
arr. 07:39
dep. 07:39
6.4 km
Barajevo, IKL
arr. 07:41
dep. 07:41
7.3 km
Barajevo, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
8.7 km
Barajevo, Dom zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
8.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:44
9.5 km
13:12 13:29 (00:17)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 13:12
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:17
dep. 13:17
0.8 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 13:18
dep. 13:18
2.3 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
4.3 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 13:23
dep. 13:23
5.6 km
arr. 13:24
dep. 13:24
6.4 km
Barajevo, IKL
arr. 13:26
dep. 13:26
7.3 km
Barajevo, Ulaz
arr. 13:27
dep. 13:27
8.7 km
Barajevo, Dom zdravlja
arr. 13:28
dep. 13:28
8.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 13:29
9.5 km
Sremcica - Barajevo timetable
Departures on: friday, 31.05.2024.
05:55 06:30 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 25.06.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 05:55
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 05:57
dep. 05:57
1.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:02
dep. 06:02
4.7 km
Meljak, Meljak
arr. 06:04
dep. 06:04
5.6 km
arr. 06:06
dep. 06:06
7.4 km
Bacevac, Izlaz
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Bacevac, Igraliste
arr. 06:09
dep. 06:09
9.2 km
Bacevac, Skojevska
arr. 06:10
dep. 06:10
9.7 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 06:11
dep. 06:11
10.3 km
Bacevac, Dom
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Bacevac, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
11.7 km
Bacevac, Crkva
arr. 06:14
dep. 06:14
12.8 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 06:16
dep. 06:16
13.8 km
Guncati kod Barajeva, Okretnica
arr. 06:17
dep. 06:17
14.6 km
Guncati kod Barajeva, Dom
arr. 06:18
dep. 06:18
15.2 km
Guncati kod Barajeva, Lecina bara
arr. 06:19
dep. 06:19
15.5 km
Guncati kod Barajeva, Ulaz
arr. 06:21
dep. 06:21
16.5 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
18 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 06:24
dep. 06:24
19.4 km
arr. 06:25
dep. 06:25
20.4 km
Barajevo, IKL
arr. 06:27
dep. 06:27
23.5 km
Barajevo, Dom zdravlja
arr. 06:29
dep. 06:29
24.2 km
Barajevo, Bus station
arr. 06:30
24.7 km
07:27 07:44 (00:17)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 07:27
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:32
dep. 07:32
0.8 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 07:33
dep. 07:33
2.3 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
4.3 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 07:38
dep. 07:38
5.6 km
arr. 07:39
dep. 07:39
6.4 km
Barajevo, IKL
arr. 07:41
dep. 07:41
7.3 km
Barajevo, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
8.7 km
Barajevo, Dom zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
8.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:44
9.5 km
13:12 13:29 (00:17)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 13:12
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:17
dep. 13:17
0.8 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 13:18
dep. 13:18
2.3 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
4.3 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 13:23
dep. 13:23
5.6 km
arr. 13:24
dep. 13:24
6.4 km
Barajevo, IKL
arr. 13:26
dep. 13:26
7.3 km
Barajevo, Ulaz
arr. 13:27
dep. 13:27
8.7 km
Barajevo, Dom zdravlja
arr. 13:28
dep. 13:28
8.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 13:29
9.5 km
Sremcica - Barajevo timetable
Departures on: monday, 03.06.2024.
05:55 06:30 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 25.06.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 05:55
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 05:57
dep. 05:57
1.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:02
dep. 06:02
4.7 km
Meljak, Meljak
arr. 06:04
dep. 06:04
5.6 km
arr. 06:06
dep. 06:06
7.4 km
Bacevac, Izlaz
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Bacevac, Igraliste
arr. 06:09
dep. 06:09
9.2 km
Bacevac, Skojevska
arr. 06:10
dep. 06:10
9.7 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 06:11
dep. 06:11
10.3 km
Bacevac, Dom
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Bacevac, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
11.7 km
Bacevac, Crkva
arr. 06:14
dep. 06:14
12.8 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 06:16
dep. 06:16
13.8 km
Guncati kod Barajeva, Okretnica
arr. 06:17
dep. 06:17
14.6 km
Guncati kod Barajeva, Dom
arr. 06:18
dep. 06:18
15.2 km
Guncati kod Barajeva, Lecina bara
arr. 06:19
dep. 06:19
15.5 km
Guncati kod Barajeva, Ulaz
arr. 06:21
dep. 06:21
16.5 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
18 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 06:24
dep. 06:24
19.4 km
arr. 06:25
dep. 06:25
20.4 km
Barajevo, IKL
arr. 06:27
dep. 06:27
23.5 km
Barajevo, Dom zdravlja
arr. 06:29
dep. 06:29
24.2 km
Barajevo, Bus station
arr. 06:30
24.7 km
07:27 07:44 (00:17)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 07:27
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:32
dep. 07:32
0.8 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 07:33
dep. 07:33
2.3 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
4.3 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 07:38
dep. 07:38
5.6 km
arr. 07:39
dep. 07:39
6.4 km
Barajevo, IKL
arr. 07:41
dep. 07:41
7.3 km
Barajevo, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
8.7 km
Barajevo, Dom zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
8.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:44
9.5 km
13:12 13:29 (00:17)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sremcica, Okretnica
dep. 13:12
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:17
dep. 13:17
0.8 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 13:18
dep. 13:18
2.3 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
4.3 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 13:23
dep. 13:23
5.6 km
arr. 13:24
dep. 13:24
6.4 km
Barajevo, IKL
arr. 13:26
dep. 13:26
7.3 km
Barajevo, Ulaz
arr. 13:27
dep. 13:27
8.7 km
Barajevo, Dom zdravlja
arr. 13:28
dep. 13:28
8.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 13:29
9.5 km

Naselja Sremcica i Barajevo su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sremcica je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 13:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.