Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sponce - Medvedja timetable

thursday, 22.04.2021.
07:00 07:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sponce
dep. 07:00
Sponce, Selici
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Sponce, Dodici
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Varadin, Joksimovici
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Varadin, Spasojevici
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Retkocer
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Retkocer, Novak
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Retkocer, Solila
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Retkocer, Acimovici
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Medvedja , Bainovici
arr. 07:45
dep. 07:45
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:50
18 km
14:20 15:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sponce
dep. 14:20
Sponce, Selici
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Sponce, Dodici
arr. 14:25
dep. 14:25
2 km
Varadin, Joksimovici
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Varadin, Spasojevici
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Retkocer
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Retkocer, Novak
arr. 14:45
dep. 14:45
7 km
Retkocer, Solila
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 14:55
dep. 14:55
9 km
Retkocer, Acimovici
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
Medvedja , Bainovici
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 15:10
18 km
Sponce - Medvedja timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
07:00 07:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sponce
dep. 07:00
Sponce, Selici
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Sponce, Dodici
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Varadin, Joksimovici
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Varadin, Spasojevici
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Retkocer
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Retkocer, Novak
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Retkocer, Solila
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Retkocer, Acimovici
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Medvedja , Bainovici
arr. 07:45
dep. 07:45
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:50
18 km
14:20 15:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sponce
dep. 14:20
Sponce, Selici
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Sponce, Dodici
arr. 14:25
dep. 14:25
2 km
Varadin, Joksimovici
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Varadin, Spasojevici
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Retkocer
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Retkocer, Novak
arr. 14:45
dep. 14:45
7 km
Retkocer, Solila
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 14:55
dep. 14:55
9 km
Retkocer, Acimovici
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
Medvedja , Bainovici
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 15:10
18 km
Sponce - Medvedja timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
07:00 07:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sponce
dep. 07:00
Sponce, Selici
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Sponce, Dodici
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Varadin, Joksimovici
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Varadin, Spasojevici
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Retkocer
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Retkocer, Novak
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Retkocer, Solila
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Retkocer, Acimovici
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Medvedja , Bainovici
arr. 07:45
dep. 07:45
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:50
18 km
14:20 15:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sponce
dep. 14:20
Sponce, Selici
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Sponce, Dodici
arr. 14:25
dep. 14:25
2 km
Varadin, Joksimovici
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Varadin, Spasojevici
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Retkocer
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Retkocer, Novak
arr. 14:45
dep. 14:45
7 km
Retkocer, Solila
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 14:55
dep. 14:55
9 km
Retkocer, Acimovici
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
Medvedja , Bainovici
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 15:10
18 km
Sponce - Medvedja timetable
Departures on: tuesday, 27.04.2021.
07:00 07:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sponce
dep. 07:00
Sponce, Selici
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Sponce, Dodici
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Varadin, Joksimovici
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Varadin, Spasojevici
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Retkocer
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Retkocer, Novak
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Retkocer, Solila
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Retkocer, Acimovici
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Medvedja , Bainovici
arr. 07:45
dep. 07:45
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:50
18 km
14:20 15:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sponce
dep. 14:20
Sponce, Selici
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Sponce, Dodici
arr. 14:25
dep. 14:25
2 km
Varadin, Joksimovici
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Varadin, Spasojevici
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Retkocer
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Retkocer, Novak
arr. 14:45
dep. 14:45
7 km
Retkocer, Solila
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Retkocer, Stevanovici
arr. 14:55
dep. 14:55
9 km
Retkocer, Acimovici
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Retkocer, Nedeljici
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
Medvedja , Bainovici
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 15:10
18 km

Naselja Sponce i Medvedja su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sponce je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 14:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.