Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Spancevac - Bujanovac timetable

thursday, 18.07.2019.
04:30 05:05 (00:35)
Z
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 04:30
Starac, Donji
arr. 04:33
dep. 04:33
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 04:36
dep. 04:36
2 km
Klenike, II
arr. 04:40
dep. 04:40
3 km
Klenike, I
arr. 04:41
dep. 04:41
4 km
Sveta Petka
arr. 04:43
dep. 04:43
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 04:45
dep. 04:45
6 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 04:46
dep. 04:46
8 km
Krsevica, III
arr. 04:49
dep. 04:49
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 04:51
dep. 04:51
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 04:53
dep. 04:53
12 km
Srpska Kuca
arr. 04:58
dep. 04:58
18 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 05:00
dep. 05:00
19 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 05:01
dep. 05:01
20 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 05:03
dep. 05:03
22 km
Bujanovac, C.G.
arr. 05:05
23 km
09:20 10:05 (00:45)
Z
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 09:20
Starac, Donji
arr. 09:23
dep. 09:23
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 09:26
dep. 09:26
2 km
Klenike, II
arr. 09:30
dep. 09:30
3 km
Klenike, I
arr. 09:31
dep. 09:31
4 km
Sveta Petka
arr. 09:33
dep. 09:33
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 09:34
dep. 09:34
6 km
Dreznica
arr. 09:35
dep. 09:35
6.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 09:38
dep. 09:38
8 km
Krsevica, III
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 09:42
dep. 09:42
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 09:44
dep. 09:44
12 km
Zbevac, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
15 km
Zbevac, Poljance
arr. 09:50
dep. 09:50
16 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 09:52
dep. 09:52
16.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 09:53
dep. 09:53
17 km
Zuzeljica
arr. 09:56
dep. 09:56
20 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 09:58
dep. 09:58
22 km
Bujanovac, Integral
arr. 09:59
dep. 09:59
23 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 10:00
dep. 10:00
23.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:01
dep. 10:01
24 km
Bujanovac, C.G.
arr. 10:05
25 km
12:35 13:30 (00:55)
V
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, V
dep. 12:35
Spancevac, Z
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Starac, Donji
arr. 12:48
dep. 12:48
4 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:51
dep. 12:51
5 km
Klenike, II
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Klenike, I
arr. 12:56
dep. 12:56
7 km
Sveta Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
8 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 12:59
dep. 12:59
9 km
Dreznica
arr. 13:00
dep. 13:00
9.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:03
dep. 13:03
11 km
Krsevica, III
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
14 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
15 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
18 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
19 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
19.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
20 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
23 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
25 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
26 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:25
dep. 13:25
26.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
27 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
28 km
16:45 17:20 (00:35)
Z
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 16:45
Starac, Donji
arr. 16:48
dep. 16:48
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 16:51
dep. 16:51
2 km
Klenike, II
arr. 16:55
dep. 16:55
3 km
Klenike, I
arr. 16:56
dep. 16:56
4 km
Sveta Petka
arr. 16:58
dep. 16:58
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 17:01
dep. 17:01
8 km
Krsevica, III
arr. 17:04
dep. 17:04
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 17:06
dep. 17:06
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 17:08
dep. 17:08
12 km
Srpska Kuca
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 17:15
dep. 17:15
19 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 17:16
dep. 17:16
20 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 17:18
dep. 17:18
22 km
Bujanovac, C.G.
arr. 17:20
23 km
18:00 18:45 (00:45)
Z
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 18:00
Starac, Donji
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 18:06
dep. 18:06
2 km
Klenike, II
arr. 18:10
dep. 18:10
3 km
Klenike, I
arr. 18:11
dep. 18:11
4 km
Sveta Petka
arr. 18:13
dep. 18:13
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 18:14
dep. 18:14
6 km
Dreznica
arr. 18:15
dep. 18:15
6.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 18:18
dep. 18:18
8 km
Krsevica, III
arr. 18:20
dep. 18:20
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 18:22
dep. 18:22
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 18:24
dep. 18:24
12 km
Zbevac, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
15 km
Zbevac, Poljance
arr. 18:30
dep. 18:30
16 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 18:32
dep. 18:32
16.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 18:33
dep. 18:33
17 km
Zuzeljica
arr. 18:36
dep. 18:36
20 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 18:38
dep. 18:38
22 km
Bujanovac, Integral
arr. 18:39
dep. 18:39
23 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 18:40
dep. 18:40
23.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 18:41
dep. 18:41
24 km
Bujanovac, C.G.
arr. 18:45
25 km
20:40 21:25 (00:45)
Z
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 20:40
Starac, Donji
arr. 20:43
dep. 20:43
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 20:46
dep. 20:46
2 km
Klenike, II
arr. 20:50
dep. 20:50
3 km
Klenike, I
arr. 20:51
dep. 20:51
4 km
Sveta Petka
arr. 20:53
dep. 20:53
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 20:54
dep. 20:54
6 km
Dreznica
arr. 20:55
dep. 20:55
6.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 20:58
dep. 20:58
8 km
Krsevica, III
arr. 21:00
dep. 21:00
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 21:02
dep. 21:02
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 21:04
dep. 21:04
12 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
15 km
Zbevac, Poljance
arr. 21:10
dep. 21:10
16 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 21:12
dep. 21:12
16.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 21:13
dep. 21:13
17 km
Zuzeljica
arr. 21:16
dep. 21:16
20 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 21:18
dep. 21:18
22 km
Bujanovac, Integral
arr. 21:19
dep. 21:19
23 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 21:20
dep. 21:20
23.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 21:21
dep. 21:21
24 km
Bujanovac, C.G.
arr. 21:25
25 km
Spancevac - Bujanovac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
04:30 05:05 (00:35)
Z
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 04:30
Starac, Donji
arr. 04:33
dep. 04:33
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 04:36
dep. 04:36
2 km
Klenike, II
arr. 04:40
dep. 04:40
3 km
Klenike, I
arr. 04:41
dep. 04:41
4 km
Sveta Petka
arr. 04:43
dep. 04:43
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 04:45
dep. 04:45
6 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 04:46
dep. 04:46
8 km
Krsevica, III
arr. 04:49
dep. 04:49
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 04:51
dep. 04:51
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 04:53
dep. 04:53
12 km
Srpska Kuca
arr. 04:58
dep. 04:58
18 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 05:00
dep. 05:00
19 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 05:01
dep. 05:01
20 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 05:03
dep. 05:03
22 km
Bujanovac, C.G.
arr. 05:05
23 km
09:20 10:05 (00:45)
Z
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 09:20
Starac, Donji
arr. 09:23
dep. 09:23
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 09:26
dep. 09:26
2 km
Klenike, II
arr. 09:30
dep. 09:30
3 km
Klenike, I
arr. 09:31
dep. 09:31
4 km
Sveta Petka
arr. 09:33
dep. 09:33
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 09:34
dep. 09:34
6 km
Dreznica
arr. 09:35
dep. 09:35
6.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 09:38
dep. 09:38
8 km
Krsevica, III
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 09:42
dep. 09:42
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 09:44
dep. 09:44
12 km
Zbevac, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
15 km
Zbevac, Poljance
arr. 09:50
dep. 09:50
16 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 09:52
dep. 09:52
16.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 09:53
dep. 09:53
17 km
Zuzeljica
arr. 09:56
dep. 09:56
20 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 09:58
dep. 09:58
22 km
Bujanovac, Integral
arr. 09:59
dep. 09:59
23 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 10:00
dep. 10:00
23.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:01
dep. 10:01
24 km
Bujanovac, C.G.
arr. 10:05
25 km
12:35 13:30 (00:55)
V
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, V
dep. 12:35
Spancevac, Z
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Starac, Donji
arr. 12:48
dep. 12:48
4 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:51
dep. 12:51
5 km
Klenike, II
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Klenike, I
arr. 12:56
dep. 12:56
7 km
Sveta Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
8 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 12:59
dep. 12:59
9 km
Dreznica
arr. 13:00
dep. 13:00
9.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:03
dep. 13:03
11 km
Krsevica, III
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
14 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
15 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
18 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
19 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
19.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
20 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
23 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
25 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
26 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:25
dep. 13:25
26.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
27 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
28 km
16:45 17:20 (00:35)
Z
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 16:45
Starac, Donji
arr. 16:48
dep. 16:48
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 16:51
dep. 16:51
2 km
Klenike, II
arr. 16:55
dep. 16:55
3 km
Klenike, I
arr. 16:56
dep. 16:56
4 km
Sveta Petka
arr. 16:58
dep. 16:58
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 17:01
dep. 17:01
8 km
Krsevica, III
arr. 17:04
dep. 17:04
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 17:06
dep. 17:06
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 17:08
dep. 17:08
12 km
Srpska Kuca
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 17:15
dep. 17:15
19 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 17:16
dep. 17:16
20 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 17:18
dep. 17:18
22 km
Bujanovac, C.G.
arr. 17:20
23 km
18:00 18:45 (00:45)
Z
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 18:00
Starac, Donji
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 18:06
dep. 18:06
2 km
Klenike, II
arr. 18:10
dep. 18:10
3 km
Klenike, I
arr. 18:11
dep. 18:11
4 km
Sveta Petka
arr. 18:13
dep. 18:13
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 18:14
dep. 18:14
6 km
Dreznica
arr. 18:15
dep. 18:15
6.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 18:18
dep. 18:18
8 km
Krsevica, III
arr. 18:20
dep. 18:20
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 18:22
dep. 18:22
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 18:24
dep. 18:24
12 km
Zbevac, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
15 km
Zbevac, Poljance
arr. 18:30
dep. 18:30
16 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 18:32
dep. 18:32
16.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 18:33
dep. 18:33
17 km
Zuzeljica
arr. 18:36
dep. 18:36
20 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 18:38
dep. 18:38
22 km
Bujanovac, Integral
arr. 18:39
dep. 18:39
23 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 18:40
dep. 18:40
23.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 18:41
dep. 18:41
24 km
Bujanovac, C.G.
arr. 18:45
25 km
20:40 21:25 (00:45)
Z
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 20:40
Starac, Donji
arr. 20:43
dep. 20:43
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 20:46
dep. 20:46
2 km
Klenike, II
arr. 20:50
dep. 20:50
3 km
Klenike, I
arr. 20:51
dep. 20:51
4 km
Sveta Petka
arr. 20:53
dep. 20:53
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 20:54
dep. 20:54
6 km
Dreznica
arr. 20:55
dep. 20:55
6.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 20:58
dep. 20:58
8 km
Krsevica, III
arr. 21:00
dep. 21:00
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 21:02
dep. 21:02
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 21:04
dep. 21:04
12 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
15 km
Zbevac, Poljance
arr. 21:10
dep. 21:10
16 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 21:12
dep. 21:12
16.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 21:13
dep. 21:13
17 km
Zuzeljica
arr. 21:16
dep. 21:16
20 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 21:18
dep. 21:18
22 km
Bujanovac, Integral
arr. 21:19
dep. 21:19
23 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 21:20
dep. 21:20
23.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 21:21
dep. 21:21
24 km
Bujanovac, C.G.
arr. 21:25
25 km

Naselja Spancevac i Bujanovac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Spancevac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.