Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Spancevac - Bujanovac timetable

thursday, 18.08.2022.
06:40 07:15 (00:35)
ZC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 06:40
Starac, Donji
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Klenike, II
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Klenike, I
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Sveta Petka
arr. 06:53
dep. 06:53
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:56
dep. 06:56
8 km
Krsevica, III
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 07:01
dep. 07:01
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 07:03
dep. 07:03
12 km
Srpska Kuca
arr. 07:08
dep. 07:08
18 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
19 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 07:11
dep. 07:11
20 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:13
dep. 07:13
22 km
Bujanovac, C.G.
arr. 07:15
23 km
12:35 13:30 (00:55)
VC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, V
dep. 12:35
Spancevac, Z
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Starac, Donji
arr. 12:48
dep. 12:48
6 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Klenike, II
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Klenike, I
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Sveta Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 12:59
dep. 12:59
11 km
Dreznica
arr. 13:00
dep. 13:00
11.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Krsevica, III
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
16 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
20 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
21.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
22 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
27 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
28 km
Bujanovac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
28.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
29 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
30 km
13:05 13:40 (00:35)
ZC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 13:05
Starac, Donji
arr. 13:08
dep. 13:08
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Klenike, II
arr. 13:15
dep. 13:15
3 km
Klenike, I
arr. 13:16
dep. 13:16
4 km
Sveta Petka
arr. 13:18
dep. 13:18
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:21
dep. 13:21
8 km
Krsevica, III
arr. 13:24
dep. 13:24
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:26
dep. 13:26
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
12 km
Srpska Kuca
arr. 13:33
dep. 13:33
18 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
19 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 13:36
dep. 13:36
20 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:38
dep. 13:38
22 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:40
23 km
15:20 16:05 (00:45)
ZC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 15:20
Starac, Donji
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Klenike, II
arr. 15:30
dep. 15:30
3 km
Klenike, I
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Sveta Petka
arr. 15:33
dep. 15:33
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Dreznica
arr. 15:35
dep. 15:35
6.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:38
dep. 15:38
8 km
Krsevica, III
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:44
dep. 15:44
12 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
15 km
Zbevac, Poljance
arr. 15:50
dep. 15:50
16 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 15:52
dep. 15:52
16.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 15:53
dep. 15:53
17 km
Zuzeljica
arr. 15:56
dep. 15:56
20 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Bujanovac, Integral
arr. 15:59
dep. 15:59
23 km
Bujanovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
23.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:01
dep. 16:01
24 km
Bujanovac, C.G.
arr. 16:05
25 km
17:45 18:30 (00:45)
ZC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 17:45
Starac, Donji
arr. 17:48
dep. 17:48
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 17:51
dep. 17:51
2 km
Klenike, II
arr. 17:55
dep. 17:55
3 km
Klenike, I
arr. 17:56
dep. 17:56
4 km
Sveta Petka
arr. 17:58
dep. 17:58
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Dreznica
arr. 18:00
dep. 18:00
6.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 18:03
dep. 18:03
8 km
Krsevica, III
arr. 18:05
dep. 18:05
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 18:07
dep. 18:07
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 18:09
dep. 18:09
12 km
Zbevac, Intersection
arr. 18:14
dep. 18:14
15 km
Zbevac, Poljance
arr. 18:15
dep. 18:15
16 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 18:17
dep. 18:17
16.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 18:18
dep. 18:18
17 km
Zuzeljica
arr. 18:21
dep. 18:21
20 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 18:23
dep. 18:23
22 km
Bujanovac, Integral
arr. 18:24
dep. 18:24
23 km
Bujanovac, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
23.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 18:26
dep. 18:26
24 km
Bujanovac, C.G.
arr. 18:30
25 km
21:00 21:45 (00:45)
ZC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 21:00
Starac, Donji
arr. 21:03
dep. 21:03
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 21:06
dep. 21:06
2 km
Klenike, II
arr. 21:10
dep. 21:10
3 km
Klenike, I
arr. 21:11
dep. 21:11
4 km
Sveta Petka
arr. 21:13
dep. 21:13
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 21:14
dep. 21:14
6 km
Dreznica
arr. 21:15
dep. 21:15
6.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 21:18
dep. 21:18
8 km
Krsevica, III
arr. 21:20
dep. 21:20
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 21:22
dep. 21:22
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 21:24
dep. 21:24
12 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
15 km
Zbevac, Poljance
arr. 21:30
dep. 21:30
16 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 21:32
dep. 21:32
16.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 21:33
dep. 21:33
17 km
Zuzeljica
arr. 21:36
dep. 21:36
20 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 21:38
dep. 21:38
22 km
Bujanovac, Integral
arr. 21:39
dep. 21:39
23 km
Bujanovac, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
23.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 21:41
dep. 21:41
24 km
Bujanovac, C.G.
arr. 21:45
25 km
Spancevac - Bujanovac timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
06:40 07:15 (00:35)
ZC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 06:40
Starac, Donji
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Klenike, II
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Klenike, I
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Sveta Petka
arr. 06:53
dep. 06:53
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:56
dep. 06:56
8 km
Krsevica, III
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 07:01
dep. 07:01
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 07:03
dep. 07:03
12 km
Srpska Kuca
arr. 07:08
dep. 07:08
18 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
19 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 07:11
dep. 07:11
20 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:13
dep. 07:13
22 km
Bujanovac, C.G.
arr. 07:15
23 km
12:35 13:30 (00:55)
VC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, V
dep. 12:35
Spancevac, Z
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Starac, Donji
arr. 12:48
dep. 12:48
6 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Klenike, II
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Klenike, I
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Sveta Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 12:59
dep. 12:59
11 km
Dreznica
arr. 13:00
dep. 13:00
11.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Krsevica, III
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
16 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
20 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
21.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
22 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
27 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
28 km
Bujanovac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
28.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
29 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
30 km
13:05 13:40 (00:35)
ZC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 13:05
Starac, Donji
arr. 13:08
dep. 13:08
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Klenike, II
arr. 13:15
dep. 13:15
3 km
Klenike, I
arr. 13:16
dep. 13:16
4 km
Sveta Petka
arr. 13:18
dep. 13:18
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:21
dep. 13:21
8 km
Krsevica, III
arr. 13:24
dep. 13:24
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:26
dep. 13:26
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:28
dep. 13:28
12 km
Srpska Kuca
arr. 13:33
dep. 13:33
18 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
19 km
Bujanovac, Jedinstvo - teretni
arr. 13:36
dep. 13:36
20 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:38
dep. 13:38
22 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:40
23 km
15:20 16:05 (00:45)
ZC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 15:20
Starac, Donji
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Klenike, II
arr. 15:30
dep. 15:30
3 km
Klenike, I
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Sveta Petka
arr. 15:33
dep. 15:33
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Dreznica
arr. 15:35
dep. 15:35
6.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:38
dep. 15:38
8 km
Krsevica, III
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:44
dep. 15:44
12 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
15 km
Zbevac, Poljance
arr. 15:50
dep. 15:50
16 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 15:52
dep. 15:52
16.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 15:53
dep. 15:53
17 km
Zuzeljica
arr. 15:56
dep. 15:56
20 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Bujanovac, Integral
arr. 15:59
dep. 15:59
23 km
Bujanovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
23.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:01
dep. 16:01
24 km
Bujanovac, C.G.
arr. 16:05
25 km
17:45 18:30 (00:45)
ZC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 17:45
Starac, Donji
arr. 17:48
dep. 17:48
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 17:51
dep. 17:51
2 km
Klenike, II
arr. 17:55
dep. 17:55
3 km
Klenike, I
arr. 17:56
dep. 17:56
4 km
Sveta Petka
arr. 17:58
dep. 17:58
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Dreznica
arr. 18:00
dep. 18:00
6.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 18:03
dep. 18:03
8 km
Krsevica, III
arr. 18:05
dep. 18:05
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 18:07
dep. 18:07
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 18:09
dep. 18:09
12 km
Zbevac, Intersection
arr. 18:14
dep. 18:14
15 km
Zbevac, Poljance
arr. 18:15
dep. 18:15
16 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 18:17
dep. 18:17
16.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 18:18
dep. 18:18
17 km
Zuzeljica
arr. 18:21
dep. 18:21
20 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 18:23
dep. 18:23
22 km
Bujanovac, Integral
arr. 18:24
dep. 18:24
23 km
Bujanovac, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
23.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 18:26
dep. 18:26
24 km
Bujanovac, C.G.
arr. 18:30
25 km
21:00 21:45 (00:45)
ZC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Spancevac, Z
dep. 21:00
Starac, Donji
arr. 21:03
dep. 21:03
1 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 21:06
dep. 21:06
2 km
Klenike, II
arr. 21:10
dep. 21:10
3 km
Klenike, I
arr. 21:11
dep. 21:11
4 km
Sveta Petka
arr. 21:13
dep. 21:13
5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 21:14
dep. 21:14
6 km
Dreznica
arr. 21:15
dep. 21:15
6.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 21:18
dep. 21:18
8 km
Krsevica, III
arr. 21:20
dep. 21:20
10 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 21:22
dep. 21:22
11 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 21:24
dep. 21:24
12 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
15 km
Zbevac, Poljance
arr. 21:30
dep. 21:30
16 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 21:32
dep. 21:32
16.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 21:33
dep. 21:33
17 km
Zuzeljica
arr. 21:36
dep. 21:36
20 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 21:38
dep. 21:38
22 km
Bujanovac, Integral
arr. 21:39
dep. 21:39
23 km
Bujanovac, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
23.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 21:41
dep. 21:41
24 km
Bujanovac, C.G.
arr. 21:45
25 km

Naselja Spancevac i Bujanovac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Spancevac je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.