Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sopot - Mladenovac timetable

monday, 17.02.2020.
01:31 02:00 (00:29)
VojskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Vojska
dep. 01:31
Sopot, Pijaca
arr. 01:34
dep. 01:34
2.1 km
Sopot, Bus station
arr. 01:35
dep. 01:35
2.6 km
Sopot, Pijaca
arr. 01:36
dep. 01:36
3.1 km
Sopot, Vojska
arr. 01:39
dep. 01:39
5.2 km
Durinci, Railway station
arr. 01:41
dep. 01:41
6.4 km
Durinci, Izlaz
arr. 01:45
dep. 01:45
8.4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 01:48
dep. 01:48
10.4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 01:50
dep. 01:50
11.4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 01:52
dep. 01:52
12.4 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 01:54
dep. 01:54
13.5 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 01:56
dep. 01:56
15.2 km
Mladenovac, Petar Drapšin
arr. 01:58
dep. 01:58
17.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 02:00
18.5 km
06:10 06:45 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:10
Sopot, Opstina
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Sopot, Zivanovici
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Nemenikuce, Paunovici
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Nemenikuce, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Nemenikuce, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
4.7 km
Nemenikuce, Donji kraj
arr. 06:22
dep. 06:22
5.5 km
Nemenikuce, Backina - ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Nemenikuce, Bakcina - prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
6.7 km
Nemenikuce, Backina - okretnica
arr. 06:25
dep. 06:25
7.5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:28
dep. 06:28
8.9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 06:30
dep. 06:30
9.9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 06:32
dep. 06:32
10.9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 06:36
dep. 06:36
13 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 06:37
dep. 06:37
13.7 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
14.9 km
Mladenovac, Petar Drapšin
arr. 06:42
dep. 06:42
15.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:45
17 km
08:00 08:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 08:00
Sopot, Pijaca
arr. 08:01
dep. 08:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 08:04
dep. 08:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:06
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:13
dep. 08:13
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 08:19
dep. 08:19
11.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 08:21
dep. 08:21
12.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 08:22
dep. 08:22
12.8 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
14 km
Mladenovac, Petar Drapšin
arr. 08:27
dep. 08:27
14.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:30
16.1 km
09:10 09:40 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:10
Sopot, Pijaca
arr. 09:11
dep. 09:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 09:14
dep. 09:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:20
dep. 09:20
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:23
dep. 09:23
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 09:25
dep. 09:25
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 09:27
dep. 09:27
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 09:29
dep. 09:29
11.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 09:31
dep. 09:31
12.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 09:32
dep. 09:32
12.8 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
14 km
Mladenovac, Petar Drapšin
arr. 09:37
dep. 09:37
14.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:40
16.1 km
11:00 11:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:00
Sopot, Pijaca
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 11:04
dep. 11:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 11:06
dep. 11:06
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 11:10
dep. 11:10
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:13
dep. 11:13
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 11:17
dep. 11:17
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 11:19
dep. 11:19
11.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 11:21
dep. 11:21
12.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 11:22
dep. 11:22
12.8 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
14 km
Mladenovac, Petar Drapšin
arr. 11:27
dep. 11:27
14.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:30
16.1 km
12:10 12:40 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 12:10
Sopot, Pijaca
arr. 12:11
dep. 12:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 12:14
dep. 12:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:16
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:23
dep. 12:23
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 12:25
dep. 12:25
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 12:27
dep. 12:27
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 12:29
dep. 12:29
11.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 12:31
dep. 12:31
12.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 12:32
dep. 12:32
12.8 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Mladenovac, Petar Drapšin
arr. 12:37
dep. 12:37
14.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:40
16.1 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:00
Sopot, Pijaca
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:04
dep. 15:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:13
dep. 15:13
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 15:17
dep. 15:17
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 15:19
dep. 15:19
11.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 15:21
dep. 15:21
12.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 15:22
dep. 15:22
12.8 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
14 km
Mladenovac, Petar Drapšin
arr. 15:27
dep. 15:27
14.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:30
16.1 km
16:20 16:50 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:20
Sopot, Pijaca
arr. 16:21
dep. 16:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:24
dep. 16:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:26
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:33
dep. 16:33
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 16:35
dep. 16:35
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 16:37
dep. 16:37
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 16:39
dep. 16:39
11.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 16:41
dep. 16:41
12.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 16:42
dep. 16:42
12.8 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Mladenovac, Petar Drapšin
arr. 16:47
dep. 16:47
14.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:50
16.1 km
18:50 19:20 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 18:50
Sopot, Pijaca
arr. 18:51
dep. 18:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 18:54
dep. 18:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 18:56
dep. 18:56
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:00
dep. 19:00
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:03
dep. 19:03
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 19:05
dep. 19:05
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 19:07
dep. 19:07
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 19:09
dep. 19:09
11.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 19:11
dep. 19:11
12.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 19:12
dep. 19:12
12.8 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
14 km
Mladenovac, Petar Drapšin
arr. 19:17
dep. 19:17
14.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:20
16.1 km
21:10 21:40 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 21:10
Sopot, Pijaca
arr. 21:11
dep. 21:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 21:14
dep. 21:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:16
3.7 km
Durinci, Izlaz
arr. 21:20
dep. 21:20
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 21:23
dep. 21:23
8 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Stanojevac
arr. 21:25
dep. 21:25
9 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Zeleznicka stanica
arr. 21:27
dep. 21:27
10 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 21:29
dep. 21:29
11.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Ciglana
arr. 21:31
dep. 21:31
12.1 km
Rajkovac kod Mladenovca, Stanoja Bugarskog
arr. 21:32
dep. 21:32
12.8 km
Rajkovac kod Mladenovca, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
14 km
Mladenovac, Petar Drapšin
arr. 21:37
dep. 21:37
14.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 21:40
16.1 km

Naselja Sopot i Mladenovac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 01:31 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.