Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Sopot - Mali Požarevac timetable

friday, 03.07.2020.
04:30 04:53 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:30
Sopot, Pijaca
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 04:34
dep. 04:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 04:39
dep. 04:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 04:42
dep. 04:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 04:53
17.7 km
04:55 05:18 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:55
Sopot, Pijaca
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 04:59
dep. 04:59
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:04
dep. 05:04
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:07
dep. 05:07
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 05:18
17.7 km
05:00 05:34 (00:34)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:00
Sopot, Pijaca
arr. 05:01
dep. 05:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:04
dep. 05:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:06
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Durinci, Karinac
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 05:13
dep. 05:13
8 km
Popovic, Drumine
arr. 05:16
dep. 05:16
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 05:18
dep. 05:18
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 05:21
dep. 05:21
12.5 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 05:26
dep. 05:26
14.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
16.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
16.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
17.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 05:34
18.3 km
05:30 05:53 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:30
Sopot, Pijaca
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:42
dep. 05:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 05:53
17.7 km
05:30 06:04 (00:34)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:30
Sopot, Pijaca
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:36
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Durinci, Karinac
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Popovic, Drumine
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 05:48
dep. 05:48
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 05:51
dep. 05:51
12.5 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 05:56
dep. 05:56
14.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
16.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
16.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
17.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 06:04
18.3 km
05:40 06:26 (00:46)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:40
Sopot, Pijaca
arr. 05:42
dep. 05:42
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:45
dep. 05:45
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
17.7 km
Mali Požarevac, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
18.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.6 km
Mali Požarevac, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
19.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
20.1 km
Mali Požarevac, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
20.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 06:26
22.4 km
05:50 06:13 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:50
Sopot, Pijaca
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 05:54
dep. 05:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:02
dep. 06:02
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 06:13
17.7 km
06:00 06:23 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:00
Sopot, Pijaca
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:04
dep. 06:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 06:23
17.7 km
06:15 06:38 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:15
Sopot, Pijaca
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:19
dep. 06:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:24
dep. 06:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 06:38
17.7 km
06:30 06:53 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:30
Sopot, Pijaca
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:34
dep. 06:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 06:53
17.7 km
06:50 07:13 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:50
Sopot, Pijaca
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 06:54
dep. 06:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 06:59
dep. 06:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:02
dep. 07:02
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 07:13
17.7 km
07:20 07:43 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:20
Sopot, Pijaca
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 07:24
dep. 07:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:29
dep. 07:29
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 07:43
17.7 km
07:45 08:08 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:45
Sopot, Pijaca
arr. 07:46
dep. 07:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 07:49
dep. 07:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 07:54
dep. 07:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 07:57
dep. 07:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:08
17.7 km
08:20 08:43 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 08:20
Sopot, Pijaca
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 08:24
dep. 08:24
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 08:43
17.7 km
09:05 09:28 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:05
Sopot, Pijaca
arr. 09:06
dep. 09:06
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 09:09
dep. 09:09
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:12
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:17
dep. 09:17
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 09:28
17.7 km
09:40 10:03 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 09:40
Sopot, Pijaca
arr. 09:41
dep. 09:41
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 09:44
dep. 09:44
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:47
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 09:49
dep. 09:49
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 09:52
dep. 09:52
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 10:03
17.7 km
10:15 10:38 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:15
Sopot, Pijaca
arr. 10:16
dep. 10:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 10:19
dep. 10:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 10:24
dep. 10:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 10:27
dep. 10:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 10:38
17.7 km
10:30 11:10 (00:40)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:30
Sopot, Pijaca
arr. 10:31
dep. 10:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 10:34
dep. 10:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:36
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 10:37
dep. 10:37
4 km
Durinci, Karinac
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 10:43
dep. 10:43
8 km
Popovic, Drumine
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 10:48
dep. 10:48
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 10:51
dep. 10:51
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 10:54
dep. 10:54
13.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 10:56
dep. 10:56
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 10:57
dep. 10:57
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 10:58
dep. 10:58
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 10:59
dep. 10:59
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 11:00
dep. 11:00
16.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 11:02
dep. 11:02
17.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 11:04
dep. 11:04
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 11:07
dep. 11:07
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 11:08
dep. 11:08
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 11:10
22.3 km
10:50 11:13 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:50
Sopot, Pijaca
arr. 10:51
dep. 10:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 10:54
dep. 10:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 10:57
dep. 10:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 10:59
dep. 10:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 11:13
17.7 km
11:15 11:56 (00:41)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:15
Sopot, Pijaca
arr. 11:16
dep. 11:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 11:19
dep. 11:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:21
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 11:22
dep. 11:22
4 km
Durinci, Karinac
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 11:28
dep. 11:28
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 11:31
dep. 11:31
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 11:33
dep. 11:33
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 11:36
dep. 11:36
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 11:39
dep. 11:39
13.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 11:41
dep. 11:41
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 11:43
dep. 11:43
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 11:45
dep. 11:45
16.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 11:47
dep. 11:47
17.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 11:49
dep. 11:49
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 11:52
dep. 11:52
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 11:53
dep. 11:53
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 11:56
22.3 km
12:15 12:38 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 12:15
Sopot, Pijaca
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 12:19
dep. 12:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:27
dep. 12:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 12:38
17.7 km
12:30 12:53 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 12:30
Sopot, Pijaca
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 12:34
dep. 12:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 12:42
dep. 12:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 12:53
17.7 km
13:15 13:56 (00:41)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:15
Sopot, Pijaca
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:19
dep. 13:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:21
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Durinci, Karinac
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 13:28
dep. 13:28
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 13:31
dep. 13:31
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 13:33
dep. 13:33
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 13:36
dep. 13:36
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 13:39
dep. 13:39
13.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 13:41
dep. 13:41
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 13:43
dep. 13:43
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 13:45
dep. 13:45
16.6 km
Popovic, Nestorovac
arr. 13:47
dep. 13:47
17.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 13:56
22.3 km
13:45 14:08 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:45
Sopot, Pijaca
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 13:49
dep. 13:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 13:52
dep. 13:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 14:08
17.7 km
14:15 14:38 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:15
Sopot, Pijaca
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:24
dep. 14:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 14:38
17.7 km
14:45 15:08 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 14:45
Sopot, Pijaca
arr. 14:46
dep. 14:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 14:49
dep. 14:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 14:52
dep. 14:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 14:54
dep. 14:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 14:57
dep. 14:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 15:08
17.7 km
15:00 15:23 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:00
Sopot, Pijaca
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:04
dep. 15:04
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:12
dep. 15:12
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 15:23
17.7 km
15:15 15:38 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:15
Sopot, Pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 15:24
dep. 15:24
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 15:27
dep. 15:27
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 15:38
17.7 km
15:50 16:33 (00:43)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:50
Sopot, Pijaca
arr. 15:51
dep. 15:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 15:54
dep. 15:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:56
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 15:57
dep. 15:57
4 km
Durinci, Karinac
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 16:03
dep. 16:03
8 km
Popovic, Kekina kafana
arr. 16:06
dep. 16:06
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 16:08
dep. 16:08
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 16:11
dep. 16:11
12.5 km
Popovic, Nestorovac
arr. 16:22
dep. 16:22
17.6 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 16:16
dep. 16:16
14.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 16:17
dep. 16:17
15.1 km
Mala Ivanca, Okretnica
arr. 16:18
dep. 16:18
15.6 km
Mala Ivanca, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
16.1 km
Mala Ivanca, Pekara
arr. 16:20
dep. 16:20
16.6 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 16:24
dep. 16:24
18.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
20.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 16:28
dep. 16:28
20.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
21.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 16:33
22.5 km
16:05 16:28 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:05
Sopot, Pijaca
arr. 16:06
dep. 16:06
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:09
dep. 16:09
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:14
dep. 16:14
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:17
dep. 16:17
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 16:28
17.7 km
16:45 17:08 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:45
Sopot, Pijaca
arr. 16:46
dep. 16:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 16:49
dep. 16:49
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:52
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 16:54
dep. 16:54
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 16:57
dep. 16:57
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 17:08
17.7 km
17:30 17:53 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:30
Sopot, Pijaca
arr. 17:31
dep. 17:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 17:34
dep. 17:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:39
dep. 17:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 17:42
dep. 17:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 17:53
17.7 km
17:50 18:13 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:50
Sopot, Pijaca
arr. 17:51
dep. 17:51
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 17:54
dep. 17:54
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:57
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:02
dep. 18:02
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 18:13
17.7 km
18:10 18:44 (00:34)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 18:10
Sopot, Pijaca
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 18:14
dep. 18:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 18:17
dep. 18:17
4 km
Durinci, Karinac
arr. 18:20
dep. 18:20
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 18:23
dep. 18:23
8 km
Popovic, Drumine
arr. 18:26
dep. 18:26
10 km
Popovic, Izlaz
arr. 18:28
dep. 18:28
11.2 km
Popovic, Mali Popovic
arr. 18:31
dep. 18:31
12.5 km
Mali Požarevac, Ulaz
arr. 18:36
dep. 18:36
14.5 km
Mali Požarevac, 2
arr. 18:39
dep. 18:39
16.3 km
Mali Požarevac, 1
arr. 18:40
dep. 18:40
16.8 km
Mali Požarevac, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
17.6 km
Mali Požarevac, Intersection
arr. 18:44
18.3 km
18:30 18:53 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 18:30
Sopot, Pijaca
arr. 18:31
dep. 18:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 18:34
dep. 18:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 18:39
dep. 18:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 18:42
dep. 18:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 18:53
17.7 km
19:10 19:33 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:10
Sopot, Pijaca
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:14
dep. 19:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:19
dep. 19:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:22
dep. 19:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 19:33
17.7 km
19:30 19:53 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:30
Sopot, Pijaca
arr. 19:31
dep. 19:31
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:34
dep. 19:34
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:37
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 19:42
dep. 19:42
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 19:53
17.7 km
20:10 20:33 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Pijaca
arr. 20:11
dep. 20:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 20:22
dep. 20:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 20:33
17.7 km
21:10 21:33 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 21:10
Sopot, Pijaca
arr. 21:11
dep. 21:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 21:14
dep. 21:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 21:19
dep. 21:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 21:22
dep. 21:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 21:33
17.7 km
22:10 22:33 (00:23)
Bus stationNaplatna rampa
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 22:10
Sopot, Pijaca
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 22:14
dep. 22:14
2.5 km
Durinci, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:17
4 km
Durinci, Izlaz
arr. 22:19
dep. 22:19
6 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Trnava
arr. 22:22
dep. 22:22
8 km
Mali Požarevac, Naplatna rampa
arr. 22:33
17.7 km

Naselja Sopot i Mali Požarevac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.